>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

kha1 40

kha1

Użytkownik
Sugeruję rzucić okiem na tą promocję związaną z wyjazdem do NY i ten mini konkursik dla typerów. Fajna sprawa, już chyba kolejna, która powinna poprawić im opinię ????
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
No dziala ale patrze a tu jakos mniej kasy na koncie niz powinno byc. Wchodze w mojej wszystkie kupony ktore zagralem aby sprawdzic, zsumowac a tu brakuje ich na pocztku. Pamietam ze taki wysylalem a tu go nie ma. Czy w ogole booki moga robic takie jaja i rozliczac ci mniej specjalnie? Boze betsson a milaem juz u nich nigdy nie zagrac.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Liczcie dobrze swoje wygrane! Mnie rabneli na pewna sume. Zliczylem (od momentu wplaty) moje wszystkie zagrane kupony, nastepnie kwote ktore wygralem, do niej dodalem wplate pozniej odjalem sumy zagranych kuponow. wyszlo, cos malo! Pisalem do supportu, zobaczymy.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Policz jeszcze raz po pewnym czasie , pewnie teraz sie zgadza. Oni maja taki dziwny zwyczaj ze rozlicza kupon jako wygrany a pieniedzy za niego nigdzie nie ma przez jakies kilka-kilkanascie minut.
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
nie polecam
widze ze wszyscy piszacy na tym forum dostali niezle bonusy zeby tak pisac o firmie ktora jest do d.. mile panie i support po polsku to rzeczywiscie arcy-wazna sprawa; zbieranina nastolatkow... czekam na 3 tygodnie na srodki i nagle ID nieczytelne.. wyciag sie nie podoba.. etc. zenada!
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Policz jeszcze raz po pewnym czasie , pewnie teraz sie zgadza. Oni maja taki dziwny zwyczaj ze rozlicza kupon jako wygrany a pieniedzy za niego nigdzie nie ma przez jakies kilka-kilkanascie minut.
Pierwszy raz słyszę o takim rozliczaniu. Nigdy nie miałem podobnie. Chociaż jeśli rzeczywiście wpływają po kilkunastu minutach, to chyba Świat by się nie zawalił.
No i odnośnie ostatniego komentarza: Pisałem to już kiedyś, ale siedzę tam 5 lat, czytam większość komentarzy o Betsson i dam sobie uciąć rękę, że nikogo &quot;nie orąbali&quot; czy jakkolwiek to ująć. Rozwiąż wszystko z supportem, a jeśli nadal będziesz mieć zastrzeżenia - idź wyżej, na stronie jest nawet kontakt do Country Managera...
 
Do góry Bottom