>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Chciałem zweryfikować sobie konto. Wysłałem do nich bardzo czytelne zdjęcia dwóch stron dowodu osobistego a oni odpisali: Dokumenty które zostały przesłane są niewyraźne. Prosimy o ponowne nadesłanie dokumentów w lepszej jakości.
Wysyłałem te same zdjęcia do bet365 i bez najmniejszego problemu zweryfikowali mi konto...
A tak poza tą sytuacją to bukmacher niczego sobie. Postanowiłem jednak przenieść się na bet365 z uwagi na lepszą ofertę. Tak czy siak początkującym polecam tego buka.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nie mogę od kilku dni otworzyć strony Betssona nie wiem co się dzieje


Widocznie miałeś coś z przeglądarką ja miałem natomiast problem z wpłatą na konto gracza, ale już wszystko naprawione, polecam tego buka kursy nie są zaniżone. można śledzić dużo ciekawych meczy na live, ale mankamentem jest to, że nie można wycofać zakładu tak jak można na unibecie na live.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Moja przygoda z tym bukmacherem tak szybko jak się rozpoczęła tak szybko się zakończyła. Zarejestrowałem się, chciałem zweryfikować konto. Nie wpłacałem jeszcze żadnej kasy. I już na początku same problemy. Przesłałem im w celu weryfikacji dowód osobisty. Ten sam który przechodził pozytywnie weryfikację w bet365, unibet oraz betclic. Ale coś im się nie podoba. Pani na czacie nie potrafiła mi wytłumaczyć o co chodzi, jedyną informację jaką otrzymałem to taka że &quot;dział weryfikacji nie zatwierdził dokumentu&quot;. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, skoro już na samym wstępie tyle problemów, a nie wpłaciłem żadnych pieniędzy, to już sobie wyobrażam co się dzieje gdy będzie się chciało wypłacić jakąś większą sumkę. Omijam tego bukmachera i ich całą rodzinkę szerokim łukiem ????
 
V 256

vernix

Użytkownik
Moja przygoda z tym bukmacherem tak szybko jak się rozpoczęła tak szybko się zakończyła. Zarejestrowałem się, chciałem zweryfikować konto. Nie wpłacałem jeszcze żadnej kasy. I już na początku same problemy. Przesłałem im w celu weryfikacji dowód osobisty. Ten sam który przechodził pozytywnie weryfikację w bet365, unibet oraz betclic. Ale coś im się nie podoba. Pani na czacie nie potrafiła mi wytłumaczyć o co chodzi, jedyną informację jaką otrzymałem to taka że &quot;dział weryfikacji nie zatwierdził dokumentu&quot;. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, skoro już na samym wstępie tyle problemów, a nie wpłaciłem żadnych pieniędzy, to już sobie wyobrażam co się dzieje gdy będzie się chciało wypłacić jakąś większą sumkę. Omijam tego bukmachera i ich całą rodzinkę szerokim łukiem ????
Jeśli miałeś zamazany PESEL bądź twarz/oczy to taka kopia nie przejdzie. Nic nie może być zamazane, ponadto skan musi być w kolorze.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
vernix, jakość była bardzo dobra, wszystko było widać, wszystkie dane, było w kolorze, nic nie było zamazane. Ponadto mam zapisane to w 1 pliku i dokładnie ten sam plik przesyłałem do Unibet, Bet365 i Betclic, w żadnym z tych bukmacherów nie było najmniejszych problemów z weryfikacją.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Czy jak się dostaje limit w betsson, to przychodzi od nich jakaś informacja (wysokość limitu itd) ?? czy tylko w trakcie stawiania ponad limit jakieś info się pojawia ??
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Czy jak się dostaje limit w betsson, to przychodzi od nich jakaś informacja (wysokość limitu itd) ?? czy tylko w trakcie stawiania ponad limit jakieś info się pojawia ??
Jeśli nie jesteś zlimitowanym graczem, to pograsz tam za kilkaset zł, ale jeśli jesteś zlimitowany i przekroczysz limit stawki, to dopiero po jego przekroczeniu pokazuje się ramka, ile możesz postawić. Co ciekawe, ja osobiście mam jakiś limit, że nawet nie mogę więcej kasy do analizy i zatwierdzenia wybrać, tylko postawić mogę tyle ile jest pokazane w ramce.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Nie przychodzi żaden mail. Po prostu wysyłając zakład za większa stawkę do akceptacji każdy będzie odrzucany.
 
C 3

cantro

Użytkownik
Po 1 wygranym zakładzie za 800pln (w dodatku bonusowych) nałożyli mi limit i stawki są śmieszne. Jeśli chodzi o kursy to również pozostawiają wiele do życzenia. Biorąc pod uwagę konkurencje śmiało można grać gdzie indziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom