>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - opinie

wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Rzeczywiście kursy w Betsson w porównaniu z Bet365 to bardzo duża różnica. Też ostatnio porównywałem i tak jest jak kolega pisze.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
nie wiecie czy w Betsson daja jakies bonusy?? np na urodziny albo cos nie mowie tu o pierwszej wplacie...
Daje bonusy reload. Ostatnio dostałem taki bonus 100% do 200PLN. Trzeba sprawdzać pocztę e-mail, takie bonusy są przeważnie krótkoterminowe (czas na aktywowane tylko kilka dni).
 
maik844 24

maik844

Użytkownik
aktywowalem jakis bonus w Bingo pobralo mi z zakladow sporotwych 50 zl i w Bingo mam 50+50=100zł co mam zrobic zeby deaktywowac ten bonus?? pisalem do nich ale nic nie odpisali narazie pomozecie&gt;
 
votam 0

votam

Użytkownik
Stanowczo odradzam tego buka, wpłaciłem gruby hajs i ainwestowałem w dlugoterminówki, po rozstrzygnięciu zakładu na moja korzysc uniewaznili zdarzenia &quot;Powód unieważnienia: Kursy zostaly blednie wystawione.&quot;
Złodzieje!!
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No bo tą ofertę betsson/betsafe kompletnie zawalili, kursy rzeczywiście były zawyżone, a poza tym między angielską a polską wersją tych zakładów były różnice (chodziło o miesiące: w polskiej wersji był styczeń a w ang. bodajże marzec albo kwiecień). Nic nie zrobisz, rejestrując się u nich akceptujesz regulamin w którym sobie zastrzegają, że mogą anulować takie kupony.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Możliwe że dopadły mnie jakieś limity na stawianie ako w Betsson? Tydzień temu próbowałem puścić taśmę, i wyskakiwało &quot;wystąpił błąd wewnętrzny&quot;. Myślałem że to coś od nich w systemie. Dzisiaj kolejny zakład bez ryzyka w Betsson. Więc ako 7.73 i kolejny raz &quot;wystąpił błąd wewnętrzny&quot;. Pytam supportu, i mi mówi że mogą być ogólne limity na stawianie ako. I że niby wszystkich klientów to dotyczy. Pytam czy to jakieś limity dla mnie, mówi że nie. Obniżyłem ako do 4.0 i przeszło. Też mięliście podobne problemy z Betsson? Czy to jednak limity dla mnie? Wcześniej nie było problemu z ako powyżej 10.0, a teraz nie dają mi puścić taśmy 7.73? Niby im dłuższa taśma, tym mniejsze moje szanse. Wie ktoś co może być grane? Mięliście podobny problem?
 
M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Możliwe że dopadły mnie jakieś limity na stawianie ako w Betsson? Tydzień temu próbowałem puścić taśmę, i wyskakiwało &quot;wystąpił błąd wewnętrzny&quot;. Myślałem że to coś od nich w systemie. Dzisiaj kolejny zakład bez ryzyka w Betsson. Więc ako 7.73 i kolejny raz &quot;wystąpił błąd wewnętrzny&quot;. Pytam supportu, i mi mówi że mogą być ogólne limity na stawianie ako. I że niby wszystkich klientów to dotyczy. Pytam czy to jakieś limity dla mnie, mówi że nie. Obniżyłem ako do 4.0 i przeszło. Też mięliście podobne problemy z Betsson? Czy to jednak limity dla mnie? Wcześniej nie było problemu z ako powyżej 10.0, a teraz nie dają mi puścić taśmy 7.73? Niby im dłuższa taśma, tym mniejsze moje szanse. Wie ktoś co może być grane? Mięliście podobny problem?
Jeśli miałbyś limit to pojawia się komunikat, że próba postawienia większej kwoty niż dopuszczalna. Także podejrzewam, że faktycznie jakiś błąd.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Na stronie mobilnej pojawia się właśnie &quot;wystąpił błąd wewnętrzny&quot;, tak mi gościówka na czacie mówiła. Na stronie stacjonarnej jest podobno inny komunikat. Błąd ogólny to raczej nie był. Brat też ma u nich konto, i on obstawiał chwilę po mnie bez problemu. Wyższy kurs. Tylko u mnie był błąd, i to 2 tygodnie z rzędu.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Podziękujmy naszym rodakom, wyłudzaczą bonusowym. Dzięki temu, że zakładali konta na babcie dziadka i psa. To świetna promocja jaką był piątkowy mobilny zakład bez ryzyka została zakończona dla Polaków. Tylko dla nas. Obywatele innych krajów nadal mogą korzystać z promocji.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Widocznie uznali że za dużo na tym tracą ;P ale trzeba było być na to przygotowanym, choć Betsson mi sie podoba pod tym względem jak stawia się na zawodnika z NHL to wliczana jest także dogrywka ???? .
 
Do góry Bottom