>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson- stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
100% Bonus na Zakłady z okazji EURO 2012

Pojawiła się nowa promocja - ogolnie bonus 100%, obrot [niestety] wpłata + bonus 6x.
Czas trwania: do 31.05
Więcej informacji pod tym adresem - klik
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Live niby jest, ale taki live to ....
Nie można stawiać do połowy, są określone stawki do gry 5,15,30zł....
Narazie to początek może bedzie lepiej, ale inne serwisy maja znacznie lepszy live chocby buk u którego ostatnio grałem GB.
Jednak betsson ma duży plus w postaci mTransferu ????
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Notowania tego buka wzrosły u mnie ✅ ✅ ✅
Przyczyna:
Dziś POUTCHKOVA przegrała I seta 6:0 w drugim przegrywała 1:0 i skreczowała. Ja postawiłem na Rosjanke (ok. 45zł) i myślałem, że kasa przepadła. Przynajmniej na shoutboxie mówili, że tylko GB daje zwrot. Najpierw zabrali mi kase, ale 2 min później patrze i jest zwrot. Kupon wykreślony. To mi się podoba ???? ;-)
 
L 0

lato61

Użytkownik
Buk moze byc, kursy wcale nie sa mniejsze od innych bukow. SPORTINGBET MA GORSZE OD Betsson! Sprawdzone ! Brakuje w betssona zakladow live tzn. oferta jest kurna bardszo biedna! Kiepska oblsuga klientam fakt jetst angielska ale mam ja dlaeko.. ja chce polska!

✅ ✅ :zoltakartka: ????

edit:Obsluga klienta ZAJEBIOCHA ???? NAPISALEM EMAILA Madzia oddzwonila ???? ???? ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
 
1 0

19862804

Użytkownik
Czas z jakim sa oferowane kursy moze byc , ni mialem wiekszych problemow.
Firma bukmacherska jest dobra, jedynie brakuje zaawansowanych zakładow live, ale z czasem bedzie na pewno lepiej ????
Jedyny bukmacher ktory akceptuje tyle metod platnosci.
 
C 41

ciechu

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. Nie wiecie o co może chodzić?

Zagrałem przed wczoraj na nba i mi spotkanie weszło (zaznaczone było już na zielono) jak na screenie:



Dziś wchodzę i spotkanie jest na czarno jako otwarte... Co się stało? ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ktoś wie dlaczego mi strona tego buka nie działa? Mam tam niecałe 3zł. z bonusu i nie mam jak zagrać :/ ?

Dodam ze na każdej przeglądarce tzn. IE Mozilla i Opera :/
 
1 0

19862804

Użytkownik
Toi jest cos dziwnego ponieważ u mnie jest wszystko w porządku.
Jeżeli strona ciagle sie laduje oznacza to ze wystepuja problemy z laczem internetowym.
Jeszcze mozna wyszycic pamiec przegladarki ????

Opisz dokladnie problem jak to wyglada, czy strona sie laduje itp.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Wchodze na sttrone i bez dłuższej chwili ładowania (od razu) wyskakuje mi komunikat:

Nie udało się nawiązać połączenia


Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem [URL='http://www.betsson.com[/url']www.betsson.com[/url].


* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

* Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

* Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.



Cuś trza zrobić z portami ale ja sie nie znam robiłem jak to mówili znawcy i kicha nie działa :/
 
1 0

19862804

Użytkownik
1.Wyłącz adres proxy: Narzędzia&gt;Opcje&gt;Zaawansowane&gt;Sieć&gt;Ustawienia. Zaznacz bezposrednie połączenie z internetem.

2.Narzędzia&gt;Opcje&gt;Zaawansowane&gt;Sieć. &#39;&#39;Wyczysc teraz&#39;&#39; kilknąć.

3.Narzędzia&gt;Opcje&gt;Prywatność. Kliknij na poniższe przyciski i wszystko wykasuj.

FIREFOX!
 
drago 108

drago

Użytkownik
3.Narzędzia&gt;Opcje&gt;Prywatność. Kliknij na poniższe przyciski i wszystko wykasuj.

Wszystkich ciasteczek nie mam zamiaru usunąć, za dużo informacji tam mam, a ja mam słaba pamięć do haseł.
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Witam... Jesli mam na moncie pare euro czy moge to zamienic na złotówki, wtedy mysle bedzie mi sie lepiej grało??!!
 
jk 0

jk

Użytkownik
czy 6ciokrotny obrot bonusu w betsson obejmuja tylko kwota otrzymanego bonusu czy bonus i wplacona kase?
 
D 152

damian0012

Użytkownik
betsson to zlodzieje mojemu kumplowi ktory wplacil chyba 50zl i otrzymal drugie 50zl z bonusu 100% az do 111zl nie dosc ze po obroceniu kasa uzbieral ponad 250zl chcial wyplacic kase ------- zablokowali mu konto i wyplacili jedynie 50zl nie polecam betsson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom