>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Te wyplaty sa dziwne. Co kilka miesiecy zdarza sie wyplata na Skrilla, ktora trwa prawie dobe. Potem przez kolejne kilka miesiecy wyplata w ciagu kilku sekund. Domyslam sie, ze co jakis czas przeprowadzaja review konta.
 
T 0

tomku11

Użytkownik
Witam
Czy ktoś miał taki problem jak ja?
Dnia 19.12.2015 zleciłem wypłatę z betsson na rachunek walutowy, betsson twierdzi ze przelew zrealizowali dnia 21.12.2015 a do dziś nic nie otrzymałem, nawet wysłali mi potwierdzenie wysłania przelewu w formie screena i pdf. Kontaktowałem się też z Mbankiem a bank nie widzi żadnego przelewu na dany rachunek. Po prostu pieniądze jak by się zapadły... Nie chodzi tu o małą sumkę bo o 2tys co dla mnie to jest sporo.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam
Czy ktoś miał taki problem jak ja?
Dnia 19.12.2015 zleciłem wypłatę z betsson na rachunek walutowy, betsson twierdzi ze przelew zrealizowali dnia 21.12.2015 a do dziś nic nie otrzymałem, nawet wysłali mi potwierdzenie wysłania przelewu w formie screena i pdf. Kontaktowałem się też z Mbankiem a bank nie widzi żadnego przelewu na dany rachunek. Po prostu pieniądze jak by się zapadły... Nie chodzi tu o małą sumkę bo o 2tys co dla mnie to jest sporo.
Skoro masz screen i pdf posprawdzaj czy wszystko sie zgadza jezeli tak to napisz do mbanku i wytlumacz ze nadawca zapewnia ze wyslal przelew na co posiada potwierdzenia. Mozesz wyslac im ten screen albo pdf. Powinni to zalatwic. Tez czekam na przelew z supergaminatora zawsze po otrzymaniu maila ze juz przetworzyli nastepnebo dnia byl na koncie a teraz od srody czekam i nic mam nadzieje ze dzisiaj przyjdzie.
 
B 66

brokers

Użytkownik
Wpłaciłem tam ponieważ wypłaty na Skrill idą ponoć bardzo szybko. Zleciłem pierwszy raz wypłatę i czekam jak idiota już kilka godzin a bardzo mi zależy. Konto zweryfikowane całkowicie. Jak piszę email to odpisują że do 24 h standardowo.
A więc obalam opinię iż buk ten wypłaca bardzo szybko. A wpłaciłem tylko i wyłącznie dlatego. Na pewno ostatni raz.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Wpłaciłem tam ponieważ wypłaty na Skrill idą ponoć bardzo szybko. Zleciłem pierwszy raz wypłatę i czekam jak idiota już kilka godzin a bardzo mi zależy. Konto zweryfikowane całkowicie. Jak piszę email to odpisują że do 24 h standardowo.

A więc obalam opinię iż buk ten wypłaca bardzo szybko. A wpłaciłem tylko i wyłącznie dlatego. Na pewno ostatni raz.
Tak jak pisalem, albo natychmiastowo albo do 24h (z tym, ze trzymaja sie tego, lubia wyslac kase po 23h). Przedwczoraj wyplacilem duza sume na Skrill i w sekunde poszlo. Wczoraj wieczorem wyplacilem 10 razy mniej i do teraz kasy nie ma. ????
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Potwierdzam, z wypłatami skrilla może być różnie (wielokrotnie miałem od ręki, ale ostatnio czekałem ok. 5h), ale na to obstawiam nie ma nikt poza nimi wpływu ;-(
 
I 14

ice05

Użytkownik
do betssona zawsze wplacalem jak chcialem pograc cos i od razu wyplata bo na MB trwalo to sekunde... teraz wyplacilem o 8 i dalej wisi...
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Mam pewien problem. Jak chce dokonać wpłaty przez P24 to nie widzi mojego banku. Bank pracuje 24/7, wczoraj robiłem wpłatę i wypłate i wszystko dobrze a dziś po prostu nie widać mojego banku przy wyborze. Ktoś wiec o co może chodzić ? Czat jak zwykłe niedostępny...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam pewien problem. Jak chce dokonać wpłaty przez P24 to nie widzi mojego banku. Bank pracuje 24/7, wczoraj robiłem wpłatę i wypłate i wszystko dobrze a dziś po prostu nie widać mojego banku przy wyborze. Ktoś wiec o co może chodzić ? Czat jak zwykłe niedostępny...
Czasem banki mają problemy ostatnio ING miał, jeszcze wcześniej PKO także możliwe że Twój bank ma ten sam problem i nie długo zostanie naprawiony.
 
A 44

adrian11141133

Użytkownik
Witam chciałbym zapytać odnośnie wypłaty na betsson, otóż moja żona ma własne osobiste konto i gra na nim i zarobiła troche pieniedzy i chciala je wypłacić na konto bankowe. Za 1 razem po wypłacie przyszla wiadomosc na poczte ze potrzeba dokumentow potwierdzajacych( bo wczesniej nie byly wysylane) wiec poszly wszystkie potrzebne dokumenty i wszystkie zatwierdzono, zlecila wtedy wyplate 4940zł z konta we wtorek 2016-03-22 a dzis z kilku groszy co tam zostało ugralo sie 505zł i też zostały wyplacone i myslalem ze tak moze do poniedzialku juz dojdzie, no ale dzisiaj weszla na konto i tam zwrocili te 4940zł !! o co tutaj chodzi? czy moze dlatego ze 2 wyplaty ` na raz ` poszly to dlatego? ...
 
Do góry Bottom