>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

A 6

amstrad

Użytkownik
co sie dzieje z tym Betsson od jakis 5 lat gram u nich a oni mi dzis nie wypłacili kasiorki tłumacząc ze musze przesłać skan dowodu i jakiegos rachunku mówię ok ale wam jak pierwsza wypłate robiłem to wszystko wam przesłałem on dalej mi o tych skanach dowodu itd ja im że w tym roku zrobiłem coś koło 40 wypłat i nie było problemu a oni dalej bla bla o tych skanach i do widzenia
 
A 6

amstrad

Użytkownik
Wiem że nie bedzie kłopot z tym tylko jako stały klient z tyloma wpłatami i wypłatami to po co robią takie problemy no chyba ze to normalne u innych bukmacherach że co jakiś czas prosza o ponowne scany dokumentów.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
powiedzcie mi jak wplacic kase do tego buka .prubuje przez moja karte visa ale caly czas mi odrzuca depozyt.Pisze do nich na maila i tez od kilku dni nie dostaje odpowiedzi.Pytanie moze jest banalne ,ale czy wplace na konto w jakis inny sposob niz pay pal,czy moneybrokers?czy przez poczte sie da zrobic zwykly przelew?
pozdro i dzieki za odpowiedz
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Pisałem Ci w innym dziale, że najszybszą metodą (jak karta nie chce) jest PSC. Jakbyś miał jakieś pytania dot. tej metody pisz, ale w jednym dziale bo robi się lekki śmietnik.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przy problemach piszcie więcej szczegółów np. co to za karta, z jakiego banku itd.
Być może Twoja karta nie obsługuje płatności on-line lub masz ustawiony limit dzienny np. 200zł, a próbujesz wpłacić np. 300zł.
Najłatwiej i najszybciej wpłacić przez przelewy24...
 
D 1

dzieciakus

Użytkownik
Amstrad ma rację, mi też odrzucało, nim sie wyjaśniło, że zwykła nie może ???? a co do moneybookersa to super wpłata w 2 min, a na wypłate roznie od 1 godziny do nawet 48h ale to było przy pierwszych moich wypłatach, wiec nie wiem od czego to zależy
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Betsson bardzo się popsuł ,żeby tyle czasu czekać na wypłatę!
Kilka miesięcy temu płacili jak z nut teraz się bardzo się ociągają!
Czy w sobotę wypłacili komukolwiek ostatnio na moneybookers ?
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Mało powiedziane, że betsson się zepsuł. Czekam na weryfikację dokumentów uwaga... piąty dzień !!!!! I cały czas na czacie dostaję tą samą informację &quot;Panie xxx, przepraszamy za opóźnienia, postaramy się aby Pana konto zostało zweryfikowane najpóźniej do dnia jutrzejszego&quot; i tak każdego dnia :/
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Betsson bardzo się popsuł ,żeby tyle czasu czekać na wypłatę!
Kilka miesięcy temu płacili jak z nut teraz się bardzo się ociągają!
Czy w sobotę wypłacili komukolwiek ostatnio na moneybookers ?
Betsson nie tyle sie popsuł, co czas u nich stanął w miejscu. Kiedyś - jeszcze rok temu wypłata na MB szło około 3-4 godzin. Obecnie idzie około 5 dni.
 
forin 450

forin

Użytkownik
Betsson nie tyle sie popsuł, co czas u nich stanął w miejscu. Kiedyś - jeszcze rok temu wypłata na MB szło około 3-4 godzin. Obecnie idzie około 5 dni.
nawet jeszcze około 2 miesiące temu tyle szła
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Wczoraj,przed północą zleciłem wypłate - dziś o 11:23 pieniądze na MB
edit
W sobote wpłaciłem ponownie i po kilku godzinach zleciłem wypłate.
Pieniądze na MB pojawiły sie w niedziele o 13:17
 
Do góry Bottom