>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeśli nie brałeś żadnego bonusu to nikt Cię nie zmusi do gry w konkretny sposób czy powyżej ustalonego kursu.
Jedyny wymóg jaki może się pojawić to obrócenie jeden raz całej kwoty przed wypłata - w dowolny sposób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

arjel

Użytkownik
Ostatnio z tych darmowych spinów ugrałem trochę i zrobiłem wymagany obrót. Teraz chciałem to wszystko wypłacić. Problem w tym, że nigdy nie wpłacalem tam pieniędzy i w związku z tym mam pytanie. Czy konieczny jest depozyt, jeżeli chce się wypłacić kasę? Czy można bez problemu bez depozytu wypłacić?
Z góry dzięki za pomoc.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Nie spotkałem się z czymś takim, że musisz wpłacić aby wypłacić - skoro jest obrót - to można wypłacać.
 
M 14

michal777

Użytkownik
panowie sory za spam ale chce zrobic przelew z mbanku i : Miejscowość odbiorcy ? valletta ? Adres odbiorcy : ? , Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy : ? , i ile bierze ta cala valletta za ten przelew ? bo mbnak juz sobie troche pobiera , dzieki za pomoc , o ile jakas dostane :p
 
fiorello 2

fiorello

Użytkownik
ja mam taki problem ze wplacilem kase 450zl ale jak popatrzalem na interfjs to mi sie nie spodobalo wiec zrobilem wyplate pieniedzy to bylo 24.03.2011 i kasy dalej nie ma.Dodam jeszce ze po tym jak zrobilem wyplate to dalem samowykluczenie na 6 miechow to ma jakies znaczenie?i ktos sie orientuje ile tam idzie wyplata na konto bankowe?
 
fiorello 2

fiorello

Użytkownik
wkoncu jest kasa ale bardzo dlugo musialem czekac od 24.03.Dlatego pozostaje na expekcie osobiscie tam jeszcze nigdy nie mialem zadnego problemu.
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
Chcę sobie wypłacić pieniążki z tego bukmachera i mam problem z rubryką &quot;Oddział banku&quot;. Co tu wpisać? Miasto, dane jakieś tego banku? Konto w banku było zakładane przez internet.
Załaczam screena:
Nazwa mojego banku, to Mbank.

Proszę o pomoc!
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Panowie czy moglby ktos spr. Z jakiego banku betsson wyplaca pieniadze?jak ktos dostal wyplate to numer ich ko nta bym poprosil.Wielkie dzieki
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Sam sobie odpowiem ale mysle ze kazdemu sie to przyda
Wyplacaja z banku Pekao Sa czyli od momentu gdy srodki zostana zaakceptowane(znikną z mozliwosci anulacji) czekamy gora 24h .
jeden minus to fakt ze od zlecenia wyplaty do ich akceptacji trzeba dluzej czekac niz w betsafe gdzie trwa to 15 minut ????
 
Do góry Bottom