>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Pany mam pytanie.Otworzyłem dopiero u nich konto,wpłaciłem kasę przez P24 więc jedyna opcja wypłaty to zwykły przelew.I jak chcę go zrobić to mam taką notkę na czerwono:
Ze względu na kurs wymiany walut, kwota pobrana w złotych z Twojego rachunku może się różnić od kwoty, którą zleciłeś do wypłaty.

Nie bardzo to rozumiem,choć czytałem kilka razy.Pomożecie? Czy to oznacza że jak wypłacę 100 pln to przez kurs wymiany walut dostanę na konto mniej niż ta 100?!
 
favago 69

favago

Użytkownik
Ja to rozumiem tak, że oni nie mają konta w złotówkach i przelew będzie wykonany z konta w, dajmy na to, euro. Stąd przewalutowanie i prowizja z tego wynikająca.
Może wpłać jakieś grosze przez Moneybookers / Skrilla, żeby odblokować sobie tę drogę wypłaty?
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Nie bardzo to rozumiem,choć czytałem kilka razy.Pomożecie? Czy to oznacza że jak wypłacę 100 pln to przez kurs wymiany walut dostanę na konto mniej niż ta 100?!
mialem taka sytuacje tylko, ze w kasynie, nie pamietam juz w jakim. Policzono mi euro po kursie 3,94 gdy tego dnia kurs z googli wynosil 3,91
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Dziś ostatni dzień czekam cierpliwie i spróbuję coś napisać do LGA,szkoda,że nikt nie chce nam tutaj pomóc...swoją drogą,co dają te punkty i statusy w tej zacnej firmie??Np srebrny??
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ta banda szmat jednak zablokowała mi konto:/ nie wiem co zrobić,jestem roztrzęsiony.....Czy może ktoś pomóc??Jak mogą zarekwirować moje własne pieniądze.....Panowie zróbmy coś z tym....pomóżcie...
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Ta banda szmat jednak zablokowała mi konto:/ nie wiem co zrobić,jestem roztrzęsiony.....Czy może ktoś pomóc??Jak mogą zarekwirować moje własne pieniądze.....Panowie zróbmy coś z tym....pomóżcie...
Ja od rana się wkurzam , piszę do nich to żadnej odpowiedzi tylko się wyłączają ... Wmawiają mi że ja to nie ja ???? 600zl na ulicy nie leży , jakieś pomysły ?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Zakładam temat w dziale Administracji,liczę na ich pomoc w tym ważnym DLA NAS momencie,dla dobra Forum i innych userów,zaraz dam linka i niszczymy oszustów,nie pozwole,by ktoś kradł moje pieniądze bezpodstawnie,wypromujemy ich tak,ze upadną
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Ok czekam na linka , sam myślę o założeniu stronki z opisem mojej sytuacji wraz ze screenami która to by na pewno pozwoliła wszystkim ujrzeć brak profesjonalizmu tejże &quot;firmy&quot;
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Postraszyłem na mailu i konto odblokowane,bo okazało się jednak,że &quot;wszystko już ok &quot; ???????? Sorry Matheenn,nie założę jednak tego tematu,bo muszę iść wziąć głęboki oddech,podnieśli mi ciśnienie na przełomie ostatnich kilku tygodni,gram u bukmacherów internetowych kilka długich lat,ale z takimi ludźmi do czynienia jeszcze nie miałem,temat założę może wieczorem,pzdr
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Ha ha ha. Dalej mam czekać, wypłata w toku 15 dni, dokumenty zweryfikowane, dzwonili do mnie, ale dział werfikacji dalej ma wątpliwości, że ja to ja. Mam czekać aż zatwierdzą, a potem kolejne 72 godziny na wypłatę.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Ha ha ha. Dalej mam czekać, wypłata w toku 15 dni, dokumenty zweryfikowane, dzwonili do mnie, ale dział werfikacji dalej ma wątpliwości, że ja to ja. Mam czekać aż zatwierdzą, a potem kolejne 72 godziny na wypłatę.
Oby nie zrobili jak u mnie że usuną Ci konto a na wszelkie Twoje dalsze pytanie powiedzą że decyzja ostateczna i się będą wyłączać.. Dobrze że to wszystko przez internet bo czasem aż chce się ręką w monitor przywalić widząc ich bezprawną bezczelność ...
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
No to teraz moja przygoda z Betssonem. Wypłaciłem niewielką kwotę kilka dni temu. Kwota została zaksięgowana i wszystko wyglądało ok. Po 3 dniach i przeczytaniu komentarzy tutaj postanowiłem wysłać od razu skan dowodu. Następnego dnia gdy wszedłem na konto skan dowodu został odrzucony a kwota która była zaksięgowana do wypłaty zniknęła... Od razu po tym wysłałem do nich meila co jest nie tak. Jak narazie nic nie otrzymałem. Co radzicie robić w takim wypadku?? Kwota nie jest duża ale nie przywykłem, żeby ktoś tak perfidnie sobie przycinał. Co jest lepsze? Zadzownić do nich czy atakować na live czat?
Mogę dodać, że skan dowodu był czarno-biały ale jak najbardziej widoczny i czytelny.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Dosłownie wczoraj odrzucono skan i kasa zniknęła. Tylko teraz tak patrzę, że -300 jest odznaczone w wpłatach/wypłatach czyli może jednak wysłali ale jeszcze nie dotarło na konto?? Pierwszy raz mam styczność z tym bukiem i ogólnie cały ich interfejs nie jest zbytnio czytelny. Wpłaciłem tylko dlatego że mieli bardzo fajną ofertę NCCA FB teraz gdy już nie ma tych rozgrywek chcę jak najszybciej uciec stąd a czytając Wasze komentarze ten buk wydaje się być tragedią.
Pozdrawiam
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
No to teraz moja przygoda z Betssonem. Wypłaciłem niewielką kwotę kilka dni temu. Kwota została zaksięgowana i wszystko wyglądało ok. Po 3 dniach i przeczytaniu komentarzy tutaj postanowiłem wysłać od razu skan dowodu. Następnego dnia gdy wszedłem na konto skan dowodu został odrzucony a kwota która była zaksięgowana do wypłaty zniknęła... Od razu po tym wysłałem do nich meila co jest nie tak. Jak narazie nic nie otrzymałem. Co radzicie robić w takim wypadku?? Kwota nie jest duża ale nie przywykłem, żeby ktoś tak perfidnie sobie przycinał. Co jest lepsze? Zadzownić do nich czy atakować na live czat?
Mogę dodać, że skan dowodu był czarno-biały ale jak najbardziej widoczny i czytelny.
Jak zniknęła to pieniądze powinny być wypłacone, zobacz sobie w historii transakcji.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Zwracam honor Betssonowi. Właśnie dostałem telefon, że wszystko jest ok z wypłatą a problem z dowodem pani podsumowała, że jest słabej jakości. Niech będzie w końcu był czarno biały można to podpiąć pod słabszą jakość.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom