>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Betsson przeszedł samego siebie ... Nie dość że nadal nie wypłacili mi należnych pieniędzy to jeszcze napisali że mogę sobie otworzyć nowe konto (tamto usunęli , pieniędzy nie wypłacili) i grać u nich normalnie ;D
 
A 8

asot33

Użytkownik
Betsson przeszedł samego siebie ... Nie dość że nadal nie wypłacili mi należnych pieniędzy to jeszcze napisali że mogę sobie otworzyć nowe konto (tamto usunęli , pieniędzy nie wypłacili) i grać u nich normalnie ;D
jednym slowem kompromitacja
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Wcale, bo nie wymaga. Zależy od jednostki. U mnie nie sprawdzali choć sam wysłałem. Na dodatek dokumenty nie zostały potwierdzone (zbyt nieczytelne) a kasa i tak doszła na konto.
 
B 31

bushido

Użytkownik
Nie wiem dlaczego macie takie problemy z wypłatami. Osobiście gram na Betssonie już jakieś półtora roku i tylko raz zdarzyło mi się czekać dłużej na pieniądze(ok 1,5 tygodnia). Przez ostanie 4 miesiące nie straciłem depozytu który wpłaciłem, w miesiącu wypłacałem około 2tyś, a wczoraj zrobiłem przelew na 5tys i o dziwo już je dziś mam na koncie.
Dla mnie duży plus dla tego bukmachera za wypłaty;)
 
G 277

geryx

Użytkownik
przestrzegam, po zmianie właścicielskiej czy coś , wypłaty masakra , u mnie wisi jako oczekująca czwarty dzień wypłata i ciągle mogę ja sobie anulować !!!!!! jakaś masakra, nigdy tak nie było a gram głownie w betson, na czacie oprócz wyuczonych formułek nic
dodam że wcześniej (kilkadziesiąt prób przynajmniej) trwało to ok 24 h
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Daj znac jak juz Ci zleca bo mi tez wisi. Czy ktos jeszcze wyplacal w ostatnim czasie? W sumie nie masz sie co denerwowac przeciez byl weekend a w tym czasie chyba nie zlecaja?
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Hmmm Pani na czacie twierdzila ze nawarstwiajace sie problemy z wprowadzaniem nowych zasad zbieraja teraz swoje zniwo tzn ze maja opoznienia. Mowila tez ze bez wytchnienia ksieguja wyplaty z tego co jej wiadomo z 4 lutego a moze dzis dadza rade zaksiegowac te z 5 lutego, takze przepraszala i kazala czekac.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Jak tam Panowie wygląda teraz sprawa z wypłatami z betssona???? Che wpłacic , ale widze ze maja male problemy z wypłatami, cos sie zmieniło ???? dzieki
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Czy ktoś miał kiedyś już taki problem?

Otóż wpłaciłam przelewami 24 i pojawił się błąd techniczny, rozmawiałam na czacie (angielskim, mimo że polski miał pracować od 10 do 13 to był znowu niedostępny!) - nic nie dało podobno pieniędzy u nich nie ma, zadzwoniłam do przelewów 24 i Pani wytłumaczyła mi, żeby zrobić przedpłatę - kiedy to zrobiłam pojawił się na stronie betssona taki sam komunikat jak wcześniej - technical error. Zależało mi na czasie i po raz kolejny betsson nawalił, nawet przedpłaty się nie da zrobić, a pieniądze z konta bankowego zniknęły.

Nie wiem ile trzeba czekać aż oni to wszystko ogarną, to już drugi raz, na przyszłość będę pamiętać, że lepiej na nich uważać i przestrzegam każdego, komu zależy na szybkiej wpłacie.

Chociaż Pani z przelewów 24 poprawiła mi humor, była miła i wyrozumiała, przejęta całą sytuacją, nie to co w betssonie - problem naprawią, może dziś, może jutro - jak zwykle konkretnie i na temat.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ja zleciłem wypłatę 600zł w piatek wieczorem ale dzis z ciekawosci spojrzalem a tam dalej moge anulowac wyplate a status ma jako oczekujaca... Wiem ze byl weekend itd ale teraz mamy juz poniedzialem popludniu i wciaz nic...:/
 
S 0

slb1

Użytkownik
U mnie dokładnie to samo. Zleciłem wypłatę w czwartek i nic. Przeniosłem się z bet365 właśnie na betsson ale widzę, że to był błąd.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Pisałem z supportem angielskim i oni mi mowia ze nie maja absolutnie żadnych problemów z wypłatami , wspomniałem także, że wypłaty sa bardzo pozno zatwierdzane i po kilku dniach dopiero wychodza , ale kobietka &quot;nie&quot; to niemożliwe wszystko jest ok :;/: i wez tu im wierz
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Też dziś pisałam maila kiedy można się spodziewać pieniędzy po zleceniu wypłaty i oto odpowiedź:

&quot;Chcielibyśmy poinformować, że nasz dział płatności sukcesywnie nadrabia opóźnienie, jednakże księgowanie wypłaty nie będzie raczej trwało krócej niż 72 godziny, za co niezmiernie przepraszamy...&quot;

Betsson schodzi na psy...jak nie problem z wpłatą to z wypłatą...Zazwyczaj wypłata na konto bankowe trwa 1-3 dni robocze !
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
No niestety muszę podzielić negatywne opinie poprzedników. W Betsson gram od lat, ale to co się dzieje w tym roku to straszne... Na wpłatę czeka się nawet do 5 dni, żeby nie mówić o wypłacie..... Czas zmienić buka, niestety zaczynam odradzać chociaż zawsze polecałem. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom