>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betsson

J 3,9K

jacques

Forum VIP
Witam , chciałbym zacząć grać w tym buku , ale najpierw chciałbym zaciągnać opinii o tej firmie . Czy jest solidna , jakie mają kursy , jak z supportem i z wpłatami/wypłatami ? Z góry dzięki za odpowiedź .

EDIT

Porównałem kursy i ofertę BetGun , BAW , Betsson i Gamebookers i ta betssonowa wygląda najgorzej . Fakt , że nie ma MLB ( może dodają wieczorem ? ) nie świadczy o nich najlepiej . Kursy też gorsze od betguna średnio o 0.1 . Ale promocja wydaje się ciekawa . A jaka jest Wasza opinia na temat tego buka ?
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Co do MLB to dodają wiecxzorem, jednak nie zawsze masz wszytskie zdarzenia, co do supoortu to do najlepszych on nie nalezy. Kursy nie sa az tak ale. Poza tym maly kurs po ktorym trzeba obracać bonus
 
R 0

rafaelloo1981

Użytkownik
Zakłady Bukmacherskie, 246.00 PLN
Zakłady Bukmacherskie pozwalają graczowi obstawiać
cena dla Klientów mBanku 123.00 PLN
szczegóły serwis partnera kupuj


Wie ktos co to jest za promocja? Niby dla klientow mbanku podwajają. Czy to jest tylko przy 1 wplacie czy dla kazdego?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Bo nie chce wplacic kasy a potem sie okaze ze przepadnie
Napewno nie przepadnie ... Wierz mi to jest porządny buk ... mi kaska nie przepadła a jak już wspomniałem buk ten nie robi żadnych problemów czy też przekrętów ... a bonusy w betsson są bardzo kuszące :twisted: pozdrawiam :wink:
 
Do góry Bottom