>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetVictor

lemar 75

lemar

Użytkownik
Ja grywam i polecam BetVictor .com . Wypłaty na moneybookers w ciągu jednego dnia. Z supportem nie ma problemu. Gram za kwoty 50-100euro na razie brak limitów.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
W pełni wypłacalni, setki pomyłek na live, idzie ich ogrywać tylko że szybko zamykają konta. Ale przynajmniej jak już zamkną to nie robią problemów z wypłatą ????
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Wypłacałem od BetVictor .com już wiele razy, raz mniejsze, raz większe sumy i nigdy nie było problemów. O żadne dokumenty nie byłem proszony. Kursy ok, chociaż ostatnio w porównywarce kursów trochę spadają...
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Pytanko odnośnie limitów:
Forma grania --&gt; LIVE --&gt; np. koszykówka; przy wpisywaniu kwoty do postawienia na jakieś tam dane zdarzenie, nie wyświetla się maksymalna stawka, jaką można postawić na dane zdarzenie - widzę, że trzeba &quot;po omacku&quot; próbować, za ile można postawić dane zdarzenie... Podobnie jak w Betsson czy Bet-at-home... Dla mnie to in &quot;-&quot; ...
...chyba, że da się jakoś &quot;odblokować&quot; funkcję &quot;widoczności&quot; stawki (tak jak jest w Bet365 ---&gt; POSTAW MAX)
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Pomimo powyższego stwierdzenia (post #11), pograłem trochę u nich. Po ugraniu &quot;czegoś tam&quot;, dokonałem wypłaty środków - i tu pytanie do osób, które już wypłacały od nich, jak długo szła wypłata na SKRILL ? Konto już &quot;chyba&quot; zweryfikowane, bo posłałem im skan obu stron dowodu osobistego. Bynajmniej, na obecny czas jeszcze nic nie napisali, żeby dosłać coś dodatkowo. Wypłaciłem środki wczoraj, koło godziny 23:00. Trochę długo idzie na SKRILL, w porównaniu z innymi firmami...
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Ponowienie do powyższego postu (post #12), uaktualnienie, wypłata zrealizowana i dostarczona na SKRIIL około 15 godzin, bez zbędnych dodatkowych wysyłek dokumentów. Na razie stwierdzam, że git. Pewnie do czasu ????
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Jeśli chodzi o kursy na BetVictor - zdecydowanie polecam. Idzie coś ciekawego złapać, jednak jeśli chodzi o limity to dla mnie masakra. Na ogół miałem grę z niewielkim plusem. Raz udało mi się trafić kurs 8,5 za 15 euro i po chwili limit... W tej kwestii nie polecam. Czy ktoś miał podobną przygodę z tym bukmacherem jak ja?
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Ja miałem taką przygodę, że......................... no właśnie, jeszcze 29.08.2013 nic nie wskazywało na to, że po kilku dniach ... nie będę się mógł zalogować na własne konto ???? )) !! Przysłali mi wiadomość, że to standardowa decyzja biznesowa firmy (bla, bla, bla), wypłacili, to co miałem na końcie, no i tak zakończyła się moja przygoda z tą firmą ???? Fakt, blokada konta, wiąże się jasna rzecz z tym, że byłem na dużym plusie. Jednak jest nie fair, że traktują tak klientów... Będzie mi szkoda, bo można było złapać na LIVE naprawdę ciekawe perełki - w postaci błędów, bubli, które rozliczali, a nie poprawiali (to na ich plus), przykładowo przed mistrzostwami europy w kosza, towarzyski mecz Polska-Ukraina, na sumę punktów inni bukmacherzy w tym samym momencie mieli przedział około over/under 144.5 pkt, a u nich było over/under 134.5 pkt !!! . I takich wpadek mają/mieli naprawdę sporo na LIVE. Przygoda jednak zakończona z tą firmą...
 
T 7

tez_cos_dodam

Użytkownik
BetVictor to dawny Victor Chandler - bukmacher o fatalnej renomie- limity. I żeby stracić tam konto nie trzeba wcale być na dużym plusie.
Błędy na live to chyba ich specjalność - jakiś cienki soft, nawet late betting tam przechodził (teraz już nie), w pewnych specyficznych meczach można było robić cross-market surebety itd. Ja miałem konto zamrożone przez ponad miesiąc, jednak później dali jeszcze kilka tygodni pograć, po czym mail o decyzji biznesowej i papa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 7

tez_cos_dodam

Użytkownik
ale w tej chwili koniec wykluczyli Polaków !?
Nie wykluczyli, raczej ktoś stracił konto,pewnie pożegnalny mail już w drodze.
Jakby co , to przejeli ostatnio buka Mcbookie.com i tam można się zarejestrować (te same kursy) tyle że koniecznie z inną metodą płatności bo po niej identyfikują zbanowanych w BetVictor
 
Do góry Bottom