>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betway Reload Bonus

cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Witam, dostałem takiego maila :
Z okazji naszych 2 urodzin oferujemy Ci 100% Reload Bonus, który już czeka na Ciebie w betway.com!
Twój bonus znajdzie się na Twoim koncie gracza w postaci Freebeta, tak więc jeśli dokonasz wpłaty w wysokości 40 złotych, otrzymasz extra 40 złotych jako Freebet, do wykorzystania w zakładach sportowych w betway.com - może w Meczach Tygodnia?
Aby skorzystać z tej oferty, zaloguj się do betway.com i dokonaj wpłaty minimum 40 złotych. Otrzymasz natychmiast swój bonus w postaci Freebeta*!
Maksymalna kwota bonusu, to 40 złotych.

* Obowiązują Przepisy i Warunki Darmowych Zakładów.

Osobiście wpłaciłem 40zł i freebeta nie dostałem. Myślałem że trzeba złożyć zakład za te 40zł - zrobiłem to lecz także nic nie dostałem.
Czy ktoś też już z tego korzystał?
 
K 18

klakson

Użytkownik
Pieniadze wplacilem. Darmowego nie dostalem. Wyslalem mail z pytanie o tyn freebet
edit : juz wszystko wiem. darmowy zaklad dostaje sie . Wybierz kupon jaki cie interesuje i tam masz do zaznaczenia czy chcesz grac bonusem czy kasa. Pozdro
Edit :
Jeszcze jedno ???? o ile widze tego freebeta nie mozna grac kombinacyjnie tylko pojedynczy kurs ???? dlatego warto wplacic dzis i zagrac na fiorentine chyba :p
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Heh wpłaciłem wczoraj wieczorem przez przelewy24. Dzisiaj zaksięgowali. Napisalem maila, że nie dostałem freebeta. Odpisali po 30 minutach (!), że musze zagrać za 40 zł na kurs pow. 1.7 to mi dopiszą. Zagrałem, nie dopisali automatycznie. Napisałem maila i dziwnym trafem już 2 godziny bez odpowiedzi. Niezły wybiórczy support. Koniec z grą u nich.
 
Do góry Bottom