>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betway

pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Niestety nie polecam. Od dwóch dni walczę z nimi o możliwość wypłaty. Wszystkie dokumenty zaakceptowane, natomiast możliwość wypłaty zablokowana. Nikt nie odpisuje na maile od 48h, czat miał być ponownie włączony wczoraj, ale wciąż nie jest aktywny. Ciekawe czy wypłacą, bo sumka dość spora...
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Niestety nie polecam. Od dwóch dni walczę z nimi o możliwość wypłaty. Wszystkie dokumenty zaakceptowane, natomiast możliwość wypłaty zablokowana. Nikt nie odpisuje na maile od 48h, czat miał być ponownie włączony wczoraj, ale wciąż nie jest aktywny. Ciekawe czy wypłacą, bo sumka dość spora...
A oni już wystartowali tak na 100%? Bo chyba malo co tam dziala jak należy. Nie reklamują się, żadnych powitalnych promocji. Od kilku miesięcy wyglada jakby dopiero szykowali się do startu. Dlatego czekam na rejestrację
 
N 0

Nafciarz1947

Użytkownik
Witam. Czy wie ktoś może z forumowiczów jak można rozwiązać następujący problem z Betway: mianowicie zagrałem na żywo w niedzielę 17.12 zwykły kupon pojedyńczy na live na tenis ITF jakich wiele. Udało mi się trafić fajny kurs ok.5. Łącznie lekko ponad 2000zł na +. Wynik meczu jest normalnie dostępny na wielu stronach jednak od niedzieli kupon jest cały czas nierozstrzgniety jest cały czas otwarty, chat nie działa, na maile nie odpisują już nie wiem co robić. Jest może jakiś określony czas jaki ma bukmacher na rozliczenie kuponu? Pozdrawiam!
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam. Czy wie ktoś może z forumowiczów jak można rozwiązać następujący problem z Betway: mianowicie zagrałem na żywo w niedzielę 17.12 zwykły kupon pojedyńczy na live na tenis ITF jakich wiele. Udało mi się trafić fajny kurs ok.5. Łącznie lekko ponad 2000zł na +. Wynik meczu jest normalnie dostępny na wielu stronach jednak od niedzieli kupon jest cały czas nierozstrzgniety jest cały czas otwarty, chat nie działa, na maile nie odpisują już nie wiem co robić. Jest może jakiś określony czas jaki ma bukmacher na rozliczenie kuponu? Pozdrawiam!
Raczej nic nie poradzisz. Musisz czekać. Poki co ten betway wyglada na jakiś scam.
 
bazak 603

bazak

Użytkownik
Wczoraj założyłem konto wpłaciłem 500zl, ugralem 1400. Rano zleciłem wypłatę i właśnie hajs mam na koncie. Fakt, kontaktu zero, ale wypłaty działają.
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Ja to taki trochę zdesperowany człowiek jestem. Zakładam konta gdzie się da bo limitują mnie po kilku czy kilkunastu dniach. Patrząc jednak na stronę internetową tej firmy to póki co nie chce mieć z nimi nic wspólnego.
 
N 0

Nafciarz1947

Użytkownik
Z wypłatą też nie miałem problemu. Zastanawia mnie tylko fakt ile czasu mogą trzymać kupon wygrany jako nierozstrzygnięty, czy jest na to jakaś górna granica, regulamin? Kontakt z działem obsługi to jakaś abstrakcja, nigdzie się nie spotkałem z czymś takim u innego buka.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Ja to taki trochę zdesperowany człowiek jestem. Zakładam konta gdzie się da bo limitują mnie po kilku czy kilkunastu dniach. Patrząc jednak na stronę internetową tej firmy to póki co nie chce mieć z nimi nic wspólnego.
Nie wiem co i jak grasz ale miałem podobny problem. Zacząłem grać tylko live, nie gram tego co grają na grupach i nie gram mocnych niszowek. I limity są duuuuzo później.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Nie wiem co i jak grasz ale miałem podobny problem. Zacząłem grać tylko live, nie gram tego co grają na grupach i nie gram mocnych niszowek. I limity są duuuuzo później.
Kilka postów wyżej pisałem, że u mnie w betway wpadł limit po jednym zakładzie na którym zarobiłem coś około 800 zł. Pod tym względem pobili chyba wszystkie rekordy w mojej przygodzie z obstawianiem. Także potwierdzam, że ten buk to SCAM.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Kilka postów wyżej pisałem, że u mnie w betway wpadł limit po jednym zakładzie na którym zarobiłem coś około 800 zł. Pod tym względem pobili chyba wszystkie rekordy w mojej przygodzie z obstawianiem. Także potwierdzam, że ten buk to SCAM.
Każdy buk Uk typu Betway, Paddy, Bwin, Ladbrokes, WH to typowe buki do zabawy. Można tam grać tylko LM itp top rozgrywki. Za wszystko inne moment limitują.
 
D 0

damianoo90

Użytkownik
Zarejestrowalem się u nich 24 grudnia postawiłem zaklad I od tej pory nie mogę się zalogować. Wyskakuje komunikat błąd skontaktuj się z obsługa klienta. Na maile nie odpisują czat nie działa. Co robić??
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Trzeba sobie z tą firmą dać spokój. Szkoda czasu. Widać, że im za bardzo nie zależy aby rozwijać się w PL.
A jak im nie zależy to niech zamykają się.
Nikt płakać po Betway nie będzie.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Zarejestrowalem się u nich 24 grudnia postawiłem zaklad I od tej pory nie mogę się zalogować. Wyskakuje komunikat błąd skontaktuj się z obsługa klienta. Na maile nie odpisują czat nie działa. Co robić??
Spróbuj wyczyścić ciasteczka w przeglądarce. Mi tak napisali na czacie jak też nie mogłem się zalogować i pomogło.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Nic nie pomaga kurde no co tu robic
Buk z licencją Polską . Zakładam że dane Twoje bez skazy. Co tu się obawiać? Pisz skargę gdzie Ci koledzy podpowiadają. Szansa że nie wypłacą prawie żadne
Post automatycznie złączony:

Buk z licencją Polską . Zakładam że dane Twoje bez skazy. Co tu się obawiać? Pisz skargę gdzie Ci koledzy podpowiadają. Szansa że nie wypłacą prawie żadne
Prawie napisałem bo jestem po kilkuset ruskich weryfikacjach i tam bywało różnie.
 
Do góry Bottom