>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betway

D 0

damianoo90

Użytkownik
moze dostales blokade konta i dlatego zalogowac sie nie mozesz
To napewno ale z jakiego powodu? I dlaczego nie są w stanie łaskawie odpisać na maila??
Post automatycznie złączony:

To napewno ale z jakiego powodu? I dlaczego nie są w stanie łaskawie odpisać na maila??
Czy ktoś z was jest w stanie się skontaktować z nim poprzez czat lub maila. Dajcie znać
 
D 0

damianoo90

Użytkownik
Swoją drogą to ciekawe że mi Blikiem przeszła wplata i po postawieniu zakladu godzinę później już nie mogłem się zalogować
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
96 godzin temu zleciłem wypłatę i nic się nie dzieje. Mija już 3 dzień roboczy... Żadnej odpowiedzi poprzez email/chat....
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
da się jakoś skontaktować z supportem? jaki trzeba dać dokument do potwierdzenia konta bankowego? puszczałem screen wyciągu ale nie przejdzie
 
G 2,8K

grubaryba

Użytkownik
Informujemy, że dnia 15 stycznia 2024 roku zawieszamy działalność w Polsce. Oznacza to, że od tej daty, nie będzie można obstawiać zakładów w betway.pl

Od dzisiaj zaprzestaliśmy także przyjmowania depozytów oraz rejestracji nowych graczy .

Do 31 stycznia 2024 roku, użytkownicy serwisu mogą:

  • Skontaktować się z Obsługą Gracza
  • Zalogować się do konta
  • Wypłacić zgromadzone środki
  • Zamknąć swoje konto
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

FAQ

Dlaczego zawieszamy działalność?

Zdecydowaliśmy się na ten krok, aby poprawić nasz produkt. Pomimo tego, że przez cały czas ulepszaliśmy stronę, nadszedł czas na kompletną zmianę – ta może dokonać się wyłącznie kiedy strona nie będzie aktywna.

Co stanie się z moim kontem?
Konto pozostanie w takim samym stanie i kiedy wrócimy, po zalogowaniu się, skorzystasz z ulepszonej strony Betway Polska.

Jak mogę wypłacić środki z konta gracza?
Aby wypłacić środki, zaloguj się do konta gracza i zleć wypłatę w sekcji bankowości. Aby wypłata została zatwierdzona, upewnij się, że Twoje konto jest aktywne, a dokumenty zweryfikowane.

Jak długo mogę jeszcze obstawiać?
Możliwość zawierania zakładów zostanie wyłączona w poniedziałek 15 stycznia o godzinie 10:00. Po tym czasie nie będzie można obstawiać.

Jak długo będzie można wypłącać środki?
Zalogowanie się do konta gracza i zlecenia wypłaty środków, będzie możliwe do 31 stycznia 2024 roku. Po tym czasie, zlecenia wypłaty będą realizowane po kontakcie z Obsługą Gracza.

Czy mogę skontaktować się z działem Obsługi Gracza?
Tak, dział ten będzie dostępny po 15 stycznia 2024 i w razie dodatkowych pytań, dostępny mailowo pod adresem [email protected].

Co stanie się z zakładami długoterminowymi?
Zakłady długoterminowe zawarte po godzinie 13:00 w dniu 9 stycznia, które mają rozstrzygnąć się po godzinie 11:00 w dniu 15 stycznia, zostaną unieważnione.

Czy wrócicie?
Taki jest plan! Postaramy się jak najszybciej wprowadzić ulepszenia i ponownie zawitać na rynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +852
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Nie poradzili sobie bo zrobili chałę. Mnie nawet nie zainteresowało by otwierać tam konto. Jak zrobią poważną stronę i poważny support to i klientów będą mieli. Nie po to za licencję płacili by tak szybko rezygnować.
 
Do góry Bottom