>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betwize

G 0

grandzik

Użytkownik
Otrzymalem dzis rano od nich kase wiec polecam wyplata w 24h i zadnych dokumentow ????
Na co zlecałeś wypłatę ? Ja z 10 darmowych spinów ugrałem 263 zł, końcem końców wypłacilem to co ugrałem powyżej, czyli 211 zł na konto bankowe, zobaczymy czy dojdzie i czy są wiarygodni ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Na co zlecałeś wypłatę ? Ja z 10 darmowych spinów ugrałem 263 zł, końcem końców wypłacilem to co ugrałem powyżej, czyli 211 zł na konto bankowe, zobaczymy czy dojdzie i czy są wiarygodni ????
Glupie pytanie jakbys nie wiedzial na moneybookers a na co dojdzie ci wyplata w nie cale 24h
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Glupie pytanie jakbys nie wiedzial na moneybookers a na co dojdzie ci wyplata w nie cale 24h
Można grzeczniej? Można.
Tak jak Ty pytałeś o opinię, tak też kolega zapytał o wypłatę. Ciebie nikt z góry nie traktował...
A w sieci można znaleźć bukmacherów, którzy wypłacają kasę na konto w mniej niż 24 godziny ale, jako że jesteś takim specjalistą, nie będę Ci ich wymieniał.
Pozdrawiam.
 
B 0

bono0805

Użytkownik
bonus
juz chyba wiem o co biega:? nalezy postawic zaklady za laczna sume 10 krotnego depozytu po kursie 2.0 lub wyzszym wtedy dpisza bonus ale moge sie mylic wiec jesli ktos wie cos wiecej na temat bonusu oraz tego darmowego zakladu to prosze o informacje
 
J 0

juby322

Użytkownik
slukasz123 jak mogłeś zlecic wypłate na MB jak tam takiej nie ma tylko na konto bankowe odrazu?
chyba ze dlamnie nie udostepnili ????
 
G 0

grandzik

Użytkownik
slukasz123 jak mogłeś zlecic wypłate na MB jak tam takiej nie ma tylko na konto bankowe odrazu?
chyba ze dlamnie nie udostepnili ????
Dla mnie również, chyba że pojawia się ta opcja po wcześniejszym depozycie z mb.
Dostał ktoś już z tej firmy hajs na konto bankowe? Jeśli tak to po jakim czasie? Wymagali jakiś dokumentów? Po jakim czasie zmienił się status
&quot;Pending&quot; i czy w ogóle się zmienił? Bo u mnie minął już ponad dzień od zlecenia i 0 informacji.
 
J 0

juby322

Użytkownik
no ma sie pojawic jak zrobisz depozyt z MB własnie w regulaminie wyczytałem
Grandzik ty zleciłęs wypłate na konto bankowe ponad tydzien temy?
edit: sorka zle przeczytałem myslałem ze tydzien temu zleciłęs a to było dzien ????
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Obrót depozytu 10x po kursie 2.0 lub wyższym i dopiero dodają bonus. Jak ktoś jest w stanie wykonać taki obrót, to bonusy już mu raczej nie są potrzebne moim zdaniem.
 
G 0

grandzik

Użytkownik
no ma sie pojawic jak zrobisz depozyt z MB własnie w regulaminie wyczytałem
Grandzik ty zleciłęs wypłate na konto bankowe ponad tydzien temy?
edit: sorka zle przeczytałem myslałem ze tydzien temu zleciłęs a to było dzien ????
Zleciłem 2 dni temu, dziś zmienił się status z &quot;Pending&quot; na &quot;Succes&quot; aczkolwiek z taką informacją w opisie: &quot;ChargeBack-breach T&amp;C no 6, winnings deducted. &quot;
Nie mam pojęcia kiedy mogłem złamać ten punkt regulaminu, wiadomość już do nich poszła o co im konkretnie chodzi, tak myślałem że niezbyt na rękę będzie im wypłacić kase za darmo..
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Można grzeczniej? Można.
Tak jak Ty pytałeś o opinię, tak też kolega zapytał o wypłatę. Ciebie nikt z góry nie traktował...
A w sieci można znaleźć bukmacherów, którzy wypłacają kasę na konto w mniej niż 24 godziny ale, jako że jesteś takim specjalistą, nie będę Ci ich wymieniał.
Pozdrawiam.
moze i masz racje ale zauwaz ze buk jest w jezyku angielskim wiec madralo znajdz mi buka w tym jezyku co wyplaci Ci w 24h na konto bankowe....Fakt tobet i doxxbet i unibet raz w jeden dzien wyplacil ale to sa sporadyczne przypadki!!!
co do bonusa ja osobiscie go nie bralem bo uwazam to bez sensu wole freebeta i daja z automatu ja juz mam kase na swoim moneyu wiec po problemie... ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
moze i masz racje ale zauwaz ze buk jest w jezyku angielskim wiec madralo znajdz mi buka w tym jezyku co wyplaci Ci w 24h na konto bankowe....
To ja jestem mądralą? ????

Fakt tobet i doxxbet i unibet raz w jeden dzien wyplacil ale to sa sporadyczne przypadki!!!
Sporadyczne przypadki to chyba wystarczający powód aby zapyta i się upewnic?
Z resztą Doxxbet ZA KAŻDYM razem wypłacał mi kasę na konto w kilka godzin :cool::cool::cool:

Koniec dyskusji i piszę po raz ostatni - na przyszłośc grzeczniej proszę.
EOT
 
D 5

dami21

Użytkownik
Na wypłatę na mb czekam od wczoraj od 10 rano(wpłacałem własne depozyt i wygrałem z 20 pln ze spinów i 100 pln własne) , napsailem kilka meili bez odzewu ... :///
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
A ja czekam tydzień na wypłatę na kartę kredytową po wcześniejszym moim depozycie :p
I czekam czekam i zero odzewu:p
 
Do góry Bottom