>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetX - opinie

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Tak czytam i muszę przyznać, że jestem niemile zaskoczona. Otwiera się nowy bukmacher i już w sieci pojawiają się opisy wskazujące jak wiele brakuje firmie do profesjonalizmu. Trudno ocenić dlaczego tak się dzieje, przecież dobra opinia gracza na starcie to najlepsza reklama.
Z drugiej strony przeglądałam wstępnie stronę i muszę uczciwie przyznać, że ich layout wymiata. Ponadto strona śmiga w zaskakującym tempie, jest naprawdę dobrze zrobiona. Ze wszystkich polskich bukmacherów chyba tylko Forbet może pochwalić się szybkością działania strony. Nie wiem jak aplikacja ale sam wybór oferty w przeglądarce to czysta przyjemność, wszystko nad wyraz czytelne. Poczekajmy, może się ogarną odnośnie samej obsługi. Według mnie najlepiej zarejestrować się na stronie nowego bukmachera po kilku miesiącach działalności. Dajmy się ogarnąć nowicjuszowi na rynku. ☺
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Witam Buk jak na razie porażka. Konto niby zweryfikowane dostałem maila ze w pełni zweryfikowane mimo to pisze na koncie że konto tymczasowe. Napisałem maila dlaczego tak mam napisali ze mogę mieć nie wszystkie pola uzupełnione w zakładce aktywacja konta. Jednak z tego co patrzę wszystko wypełnione od 4 dni. Chcę wypłacić kasę bo z 200 zł ugralem 600. I nie ma możliwości bo niby konto jeszcze nie jest w pełni aktywne.
Post automatycznie złączony:

Aha jeszcze jedna sprawa na maila odpisują raz dziennie także się w pełni z nimi dogadać to minie jakieś 2 tygodnie. Napisałem maila w niedziele odpowiedź dostałem dopiero o 11:30. Odpowiedziałem na maila około godziny 13. Tego samego dnia już odpowiedzi nie otrzymałem
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja od piątku czekam na freebeta. Od piątku nie odpisali do dzis na żadnego maila. Również konto zweryfikowane a mimo to na stronie pisze AKTYWUJ konto. Nie polecam. Stamtąd chyba nawet kasy nie da się wyplacic

Edit: dostalem odpowiedź z facebooka z ich profilu żebym kierował zapytanie na ich maila. Po wysłaniu maila otrzymałem odpowiedź :
Witam,
Dziękuję za zgłoszenie.
Pytanie przekazuję do właściwej osoby.
Pozdrawiamy,
Obsługa klienta - BetX Polska Sp. z o.o.

Także zbywają mnie jak mogą
 
Ostatnia edycja:
T 0

tylko_under

Użytkownik
Też mam z nimi problem. Tak się złożyło, że wygrałem coś z tego ich freebeta konto zostało niby zweryfkowane natomiast po zleceniu wypłaty kwota po chwili wraca na konto buka z informacją "withdrawal cancelled". Sytuacja ma miejsce od dwóch dni i nikt z supportu nie potrafi wytłumaczyć co się dzieje albo manualnie jej zlecić. Ja bym był ostrożny z wpłacaniem tam środków.
Czy jest w ogóle ktoś kto dostał od nich wypłatę?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Wyslane skany, dostalem maila, ze konto aktywne, ale na stronie informacja, ze jest tymczasowe. Napisalem im maila, to odpisali drugiego dnia, ze nie widza skanow hehe Nie moge ich zalaczyc, a na maila nie chca ich przyjac. Odpowiedzi po dlugim czasie. Ciezki poczatek, ale w sumie dajmy im czas.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Odpisali mi po 5dniach w sprawie freebetu :
Przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź. Analizując Pana konto natknęliśmy się na pewien problem techniczny, który został przekazany do działu IT celem wyjaśnienia sytuacji.
Postaramy się do Pana wrócić z odpowiedzią w możliwie najkrótszym czasie.

Moim zdaniem robią wszystko żeby tego freebeta 200pln mi nie przyznać
 
T 0

tylko_under

Użytkownik
Mi piszą dokładnie to samo dzień w dzień. Problemy techniczne z wypłatami. Być może chcą wpierw nałapać depozytów zanim zaczną wypłacać. Tak czy inaczej takie postępowanie skreśla ich według mnie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja juz wyslalem tysiace maili i nic. Jak nie bylo zwrotu 200pln za pierwszy przegrany zakład tak dalej go nie ma od 5dni. Dodtakowo wydali teraz taki komunikat
🔴 Ważny komunikat dla naszych graczy:

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą Zakładów Bukmacherskich BetX Polska, a tym samym bardzo dużą ilością rejestracji użytkowników, czas aktywacji oraz weryfikacji kont może wydłużyć się do 72 godzin.
Za opóźnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

Dokładamy wszelkich starań, aby problemy wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników serwisu www.ebetx.pl były rozwiązane możliwie jak najszybciej.

Za tymczasowe utrudnienia najmocniej przepraszamy.
BetX Team
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
u mnei wypłata zlecona 1 czerwca do teraz nie mam jej na koncie na maila o jak długi czas trzeba czekać od wczoraj nie raczyli nawet odpisać także dno totalne. A wypłata zlecona nie wrociła na konto takze nie wiem o co kaman
 
Do góry Bottom