>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bf pomoc- kupno zdarzenia po określonym kursie

ace 3

ace

Użytkownik
witam
chciałby się dowiedzieć w jaki sposób mogę kupić pewne zdarzenie po określonym kursie, czyli np chciałbym kupić back na manchester w meczu z norwich po kursie 1,05 (załącznik), gdy ten spadnie do takiego poziomu (jesli spadnie oczywiście), oczywiście zakup ma się odbyć przed meczem
czy jest to możliwe, czy potrzeba do tego jakiś programów ?
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Hey . Przed meczem kurs nie spadnie tak nisko. Mogą i pewnie bedą wachania ale też nie wiadomo w którą stronę . Jezeli chcesz kupiś kurs 1.05 proponuje wejscie in-play po golu dla manchester. Czesto gesto jest tak ze zaraz po golu kursy wzrastają do góry . Myśle ze jest to jedyna opcja kupna tak niskiego kursy ( in-play ) .
Jest kilka programów , ale mozna również grać samemu na stronie bf ( niepolecam )
 
ace 3

ace

Użytkownik
chciałbym kupić po 1,05 w momencie gdy do tylu spadnie, natomiast nie chciałbym śledzić kiedy taki poziom osiągnie, może to być zarówno 5 minuta, jak i 88
czyli inaczej chciałbym zadeklarować po ile i za ile mogę kupić dane zdarzenie
 
ace 3

ace

Użytkownik
wydaje mi się że musi być opcja automatycznego obstawianie, być może nie przez www, ale przez jakiś program jest to możliwe ... chyba że się myle
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
lay można, tylko po co? chcesz wystawić lay 1.05 na chybił trafił?
Po to aby zakładać się po jak najlepszych kursach. Ściągnij sobie jakiś program do tradingu i patrz na ladder co się dzieje podczas in-play jakiegoś meczu - tenis, kosz - o niedługo NBA się zaczyna.
 
ace 3

ace

Użytkownik
chodzi mi o taką sytuację ...
np
mecz arsenal - west ham united - kursy 1,3; 3,6; 6,2
chciałbym kupić kurs na arsenal (zgłosić chęć zakupy) gdy kurs wyniesie 1,05
czyli np. w sytuacji gdy arsenal prowadzi 2:0 w 10min, czy 1:0 w 72 itd, oczywiście taki kurs może nigdy się nie pojawić w sytuacji gdy mecz nie będzie się układał arenalowi.
wysokość kursu i stawkę jaką jestem w stanie przeznaczyć na dane zdarzenie chciałbym ustalić przed meczem
 
M 0

matashow

Użytkownik
Tak jak powiedzieli poprzednicy nie da się, po prostu. BF zawsze kupi najlepszy dostępny kurs, więc aby kupić 1.05 (czyli gdy pewnie Arsenal będzie prowadził 2-0) to dopiero taki kurs będzie dostępny.
Twoja strategia kupna kursu BACK na faworyta gdy jego wygrana jest praktycznie pewna jest możliwa tylko in-play.
 
Do góry Bottom