>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2008/2009

Status
Zamknięty.
maradie 47

maradie

Użytkownik
Znalazlem w sportingbecie taki zaklad:

Men&#39;s Biathlon 4x7,5 km Relay - Outright Winner
Klasyfikacja Końcowa

Any Other than Listed v Austria (M) @ 1 - 41.00 | 2 - 3.20

Moze mi ktos wyjasnic o co tu chodzi? Bo z tego co sie orientuje to faworytem jest Norwegia, a z mojej znajomosci angielskiego rozumiem to tak: Czy wygra Austria (kurs 3.20 , czy jakis inny kraj (kurs 41!!)? Nie wiedzialem do ktorego tematu na forum to wrzucic wiec wpisalem tutaj - prosze o jakas szybka odpowiedz, czy to jest jakas ich pomylka czy jakos inaczej nalezy rozumiec ten zaklad...

A tak zeby nie bylo zupelnego OT, to jak dla mnie jest dwoch bezapelacyjnych faworytow dzisiaj - Norwegia i Austria. Mysle, ze walka o zwyciestwo rozegra sie tylko miedzy nimi. Wczoraj swietnie startowali Austriacy, kilka dni temu znakomicie Norwegowie. Mysle, ze wszystko bedzie zalezec od dyspozycji dnia i troche od szczescia, ale bardziej stawialbym na Norwegow. Kurs: +/- 2.25.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Znalazlem w sportingbecie taki zaklad:
Men&#39;s Biathlon 4x7,5 km Relay - Outright Winner
Klasyfikacja Końcowa
Any Other than Listed v Austria (M) @ 1 - 41.00 | 2 - 3.20
Teraz tak zajrzałem na Unibet i są podobne zakłądy.
Kurs na to &quot;ktoś inny&quot; jest 1,5 - 1,33 (Norwegia - Austria)
tak więc bardzo możliwe, ze kurs powinien być 1.40, tylko im się źle klawisz powciskaly ;)
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik

ANALIZA:
Francja-Szwecja Szwedki w sprincie wypadły 2 dni temu fantastycznie. Gdyby liczyć tylko czas biegu to zajęłyby drużynowo 2 miejsce. W sztafecie celność ma mniejszą wagę, niż w pzoostałych konkurencjach, gdyż są dołądowania. Na tej podstawie liczę, iż Szwecja pokona Francję.
Ukraina-Norwegia Kilka razy się w tym roku przejechałem na sztafetach norweskichm zwykle stawiając na nich w H2H. Tym razem zatem postawie przeciwnie, stawiając na solidną i niezawodzącą w odróżnieniu od Norweżek reprezentację Ukrainy. Ukrainki w ajmocniejszym składzie, z Khvostenko oraz siostrami Semerenko.
Chiny-Polska W momencie kiedy sprawdzałem statystyki kurs na Polskę spadł z 2,40 do 1,95:kwasny4565: Nie zniechęciło mnei to jdnak do postawienia na Polki. W sprincie wszytskie pobiegły równo, strzelanie też wypadło dobrze(każda z Polek bo 1 pudle). Śmiem twierdzić, że gdyby taka forma im się utrrzymałą do dzisiaj to byłaby szansa nawet na 3 miejsce. Chinki, cóż jakoś nie mam do nich przekonania od wielu tygodni. Fakt, początek sezonu miały doibre, aloe teraz często siędekoncentrują i potrafią odpuścić. Oby tak było dzisiaj.

KUPON NR 8

ANALIZA: To mój typ dnia. Szwedki mnie oczarowały swoimi występami w Vancouver. W sprincie Jonsson pokonała wszytskie rywalki. Olofsson gdyby nie dwa pudła byłaby przed Jonsson (na szczęście w sztafecie może sobie pozwolić na takie minimalne wpadki, wszak rundy karne dopiero po 3 doładowaniach), Nilsson rewelacyjny jak na siebie występ( 0 pudeł, 0:36 straty), nawet Domeij bardzo przyzwoicie (2 pudła, 1:16 straty). Szwedki praie zawsze występują w tym skłądzie w sztafecie, są zatem zgrane i mają o co walczyć. Wszak to ostatnie zawody sztafetowe w tym sezonie, a one mają 3 miejsce w klasyfikacji generalnej i jeszcze cień szansy na 2 miejsce.
Co do Ukrainek, to jak wspomniałęm w analizie do wcześniejszego kuponu są solidne i sądzę, że zajmą miejsce w TOP6. Jednak oprócz dwóch świetnych -Kchvostenko i Vity Semerenko, to dwie pozostałem sporo odstają od koleżane. Szwedki mają bardziej utytułowany i wyrównany skłąd i pokazały wyższą formę dwa dni temu.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Jak najbardziej zgadzam się z typami wyżej, choć Francuzki w sztafecie zawsze są mocne, jednak Brunet jest słabiutka więc Domelj najsłabszy punkt Szwedek ma szanse a dalej zobaczymy... Norweżki słabo cały sezon i nie inaczej będzie tu, szkoda że tylko w takich parach Norweżki wystawione u buków :/
Polska - Białoruś
Typ: 1
Kurs: 1.90
expekt
Biathlonowy Puchar Świata - sztafeta kobiet 4x6km. Skupiłem się dzisiaj przede wszystkim na parach w których były Polki, u większości buków można było znaleźć nasze w parze z Chinkami (zresztą według mnie i w tej parze wygrają Polki), jednak expekt wystawił nasze w parze z Białorusinkami. Polki wystąpią w kolejności Pałka Gwizdoń Nowakowska i Grzybek, a Białorusinki Kalinchik Domracheva Nazarova Skardino. Nasze rywalki to solidna sztafeta, jednak w porównaniu z naszymi zawodniczkami spisują się tu o wiele słabiej oprócz znakomitej Domrachevej reszta powinna dużo stracić do naszych zawodniczek. W biegu indywidualnym na 15 km wyniki były w miarę porównywalne, ale już w sprincie, czyli konkurencji zbliżonej do dzisiejszego występu to nasze zawodniczki były o wiele lepsze (oprócz Domrachevej jedynej zawodniczki, która na swojej zmianie powinna okazać się lepsza). Pałka zawaliła strzelanie w biegu długim, ale w sztafecie nie zwykle nie zawodzi, w obydwu rozegranych biegach była dużo lepsza od swej rywalki, powinna nadrobić nad nią i przyprowadzić sztafetę po pierwszej zmianie z przewagą nad Białorusinkami. Druga zmiana to będzie dla naszych chwila prawdy, czyli Magdalena Gwizdoń, jeśli wystąpi w sztafecie tak jak do tej pory pokazuje się w Vancouver (czyli słabo biega ale dość dobrze strzela) to nie powinna stracić dramatycznie dużo do najlepszej z Białorusinek. Na 3 zmianie najlepsza z Polek powinna nadrobić nad Nazarovą, Nowakowska spisuję się tu świetnie, lepiej strzela i biega od rywalki. Na ostatniej zmianie Agnieszka Grzybek powinna okazać się lepsza od najsłabszej biegowo z Białorusinek Skardino, Polka jest w przekroju sezonu najsolidniejszą z naszych i powinna także nadrobić nad swoją rywalką ze zmiany.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Ole Einar Bjoerndalen winner 3.50 kurs w Fortunie (2.70 bwin, 2.60 sportingbet, 2.75 nordicbet) wiec warto ruszyc sie z domu




Koniec sezonu i wszystko sie wyjasni. Ole Einar Duza Krysztalowa Kule ma juz prawie na pewno w kieszeni. A moze zdobyc jeszcze 4 male. 2 z nich beda sie wazyc w dzisiejszym biegu. W sprincie norweg traci do Sikory 19 pkt, ale po odliczeniu najslabszych wynikow jest juz na pierwszym miejscu (7 pkt przewagi nad Sikora)-wiec jakby nie spojrzec wygrana dzisiaj daje mu na pewno Mala Krysztalowa Kule w Sprincie. Poza tym dobry wystep Bjoerndalena daje mu tez lepsza pozycje w biegu na dochodzenie, chociaz tam Norweg mysle ze i tak wygra bez problemu majac 40 pkt-ow przewagi. Trasy w Rosji sa przygotowane podobno niemal perfekcyjnie biegowo, co jest duzym plusem dla tak dobrze biegajaych zawodnikow jak Norweg (przy dobrym ukladzie mozna wygrac nawet z jednym pudlem. Poza tym ma troche wiac, co rowniez biore za plus poniewaz dla Bjoerndalena im trudniej sie strzela tym lepiej. Fajny kurs, fajny typ, mysle ze mozna zaryzykowac
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Landertinger, D - Os, A. kurs: 2,1⛔
Unibet

Os znacznie lepiej radzi sobie w sprincie od Landertingera o czym świadczy wysokie 3 miejsce z dorobkiem 280 punktów w klasyfikacji sprintu. Natomiast Landertinger zajmuje 18 miejsc ze 148 punktami. Ostatni sprinterski start również był na korzyść Osa. Wiadomo, że biathlon jest do końca nieprzewidywalny ale kurs bardzo ładny więc można spróbować.
Jeszcze kilka luźnych typów :
Tcherezov, I - Ferry, B 1,75 - ostatnio coraz lepszy i startuje u siebie⛔
Bjoerndalen, O-E - Svendsen, E 1,55 - myślę że na podium będzie bez✅ problemu
Berger, Lars - Brattsveen, R 1,72 - jak nie zrobi dużo pudeł⛔
Tchoudov, M - Eder, S 1,75 - najbardziej wyrównana para wg. mnie więc będzie loteria ale rusek u siebie może nawet wygra✅
Każdy zrobił po 3 pudła i tylko dwa typy weszły...
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Dzisiaj może lepiej pójdzie ????
Zaitseva, O - Hauswald, S 1,55
Zaitseva, O
- Henkel, A 1,75
Jonsson, H
- Mäkäräinen, K 1,4
Jonsson, H
- Brunet, M-L 1,45
Można powiedzieć, że stawiam na dwie zawodniczki ponieważ liczę że one dziś odegrają główne role.
Powyższe typy są z Unibet ale znalazłem jeszcze ciekawe pary w Betsafe po trochę niższych kursach:

Helena Jonsson
- Anna Carin Olofsson 1,4
Olga Zaitseva - Anna Carin Olofsson 1,42
Helena Jonsson - Valj Semerenko 1,25
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
15km Mass Start (RUS/Khanty-Mansiysk) - 11:00
Maxim Tchoudov - Tomasz Sikora
Typ: Tomasz Sikora
Kurs: 1,80
Buk: betsson

Dzisiaj o godzinie 11 czasu Polskiego dojdzie do ostatniego startu Pucharu Świata mężczyzn w biatlonie. Będzie to koronna konkurencja naszego reprezentanta Tomasza Sikory który jest wicemistrzem Olimpijskim z Turynu w tej konkurencji. Mój typ na dzisiejszą konkurencję to Tomasz Sikora będzie wyżej sklasyfikowany od Rosjanina Tchoudova. Robert Sikora zajmuje przed ostatnią konkurencją 2 miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata i dzisiaj musi zająć wysoką pozycję ponieważ Norweg Svendsen może go wyprzedzić. Tomasz musi się zmotywować tym bardziej na dzisiejszy start. Jego rywal jest w klasyfikacji na 5 miejscu i raczej bez szans na wyższą pozycję. Tomasz Sikora na pewno w tej chwili jest szybszym biegaczem od Maksima, wczoraj w podobnym biegu wygrał w biegu z Nim o 16 sekund, jeśli chodzi o strzelnicę o popełniają podobną ilość błędów w tym tygodniu w sprincie po 1 pudle a w pościgowym po 3 pudła. Kolejnym atutem dla zwycięstwa Tomka jest to że w Mass Start obydwoje mają szansę na czołową 3, dlatego dzisiaj Tomasz musi pobiec na prawde szybko. Myślę że powinien byc wyżej a może nawet wygrać cały bieg.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom