>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2008/2009

Status
Zamknięty.
wilu 9

wilu

Użytkownik
Troje rosyjskich biathlonistów zostało tymczasowo zawieszonych za stosowanie środków dopingujących i nie wystąpi w rozpoczynających się w sobotę mistrzostwach świata w południowokoreańskim Pyeongchang.
Zawieszono liderkę kobiecego Pucharu Świata Ekaterinę Jurjewą, szóstą w klasyfikacji PŚ Albinę Achatową oraz Dmitrija Jaroszenko. Międzynarodowa Unia Biathlonu (IBU), nie podała jednak jakie zakazane substancje wykryto podczas testów.
- Musimy się zmierzyć ze zjawiskiem systematycznego dopingu na dużą skalę w jednej z najsilniejszych ekip na świecie. To tylko czubek góry lodowej, a chcielibyśmy złapać wszystkich uczestników tego procederu - powiedział dziennikarzom w Pyeongchang prezes IBU Anders Besseberg.
Próbki u rosyjskich biathlonistów pobrano 5 grudnia ubiegłego roku, w dniu przerwy podczas pierwszych w sezonie zawodów Pucharu Świata w szwedzkim Oestersund. Początkowo informowano, że w organizmach wspomnianej trójki znaleziono erytropoetynę (EPO), jednak później Besseberg powiedział, że &quot;chodzi o inną substancję&quot;.
Całą trójkę czeka teraz przesłuchanie przed komisją dyscyplinarną IBU, która oprócz może anulować ich wyniki od początku sezonu. Zawieszenie na dwa lata oznaczać dla nich będzie, że nie wystąpią na przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich w Vancouver.
Źródło: PAP
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Tora Berger - Sandrine Bailly typ:1 kurs:1,35
Simon Fourcade - Zdenek Vitek typ:1 kurs:1,45
Analiza:Tora Berger w tym sezonie jak co sezon należy do czołówki biathlonistek obecnie w sprincie zajmuje bardzo wysokie miejsc czego nie można powiedzieć o Francuzce która zawodzi w tym sezonie na całej linii warte podkreślenia jest również to ze Francuzka w tym sezonie jeszcze w sprincie nie znalazła się ani razu w pierwszej dziesiątce zupełna odwrotonsc tyczy się najlepszej zawodniczki z Norwegi.
Simon Fourcade w tym sezonie jest najlepszym zawodnikiem we Francji zajmuje obecnie 15 miejsce w klasyfikacji generalne a w sprincie jest na wysokim 13 miejscu w tym sezonie poprawił się bardzo biegowo i na strzelnicy ten młody francuz spisuje się coraz lepiej.jeśli chodzi o Zdenka Vitka to nie ma co ukrywać ze swoje najlepsze lata ma już za sobą w generalce jest dopiero na 40 miejscu a w sprincie jest jeszcze gorszy bo plasuje się dopiero na 58 miejscu z zaledwie 23 punktami i w tej klasyfikacji jest najgorszym z cechów.W obydwu pojedynkach podanych przeze minie każde inne rozstrzygniecie niż zwycięstwa faworytów uznam za mega sensacje oferta pochodzi z expekt.com
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
takie rarytasy na rano wynalazłem, komentarze mile widziane:
Bailly - Valj Semerenko 2 2.20 unibet
Wilhelm v 2.00 gamebookers
Wilhelm top2 1.50 bwin
Tchoudov - Greis 2 2.15 batsson
Deryzemlya - Burke 1 1.76 bet365
Berger - Os 2 2.00 unibet
Tchoudov top2 NIE 1.35 bwin
Bjoerndalen top2 TAK 1.45 bwin
Sikora top10 TAK 1.65 bwin
ewentualnie jeszcze można by się zastanowić nad:
HeNkel top5 TAK 2.10 bwin
Berger - Medvedtseva 1 1.66 bet365
Makaarainen - Tofalvi 2 1.83 bet365
Wilhelm dla mnie powinna to spokojnie wygrać, Denkinger na pewno będzie się mylić na strzelnicy, a Henkel nie powinna aż tyle nadrobić, w Rosjanki zupełnie nie wierze, to pewnie był najlepszy występ indywidualny zawodniczek i zawodników tego kraju w tych mistrzostwach. Bailly niczym znów nie zaimponowała, 4 strzelania to będzie dla niej męka, do tego biegowo też szału nie ma, solidna Valj Semerenko powinna z nią sobie poradzić, kurs bardzo ciekawy (2.20). Henkel ma szanse nawet na podium w 5 powinna być bez problemu, a kurs bardzo wysoki (2.10). Berger na tyle solidna, że z Rosjanką wygra bez problemu. Tofalvi mocno poprawiła się w biegu, a drugi raz taka katastrofa na strzelnicy tak świetnej strzelczyni nie powinna się już przydarzyć. U mężczyzn Greis myślę, że rozprawi się z Tchoudovem, który jak w sprincie medalu nie zdobył to już w niczym nie zdobędzie - Niemiec jest bardzo solidny. Deryzemlya dobrze się czuje na tej trasie, jest bardzo dobrym strzelcem, dziś przydarzyły mu się 2 pudła w pozycji leżącej, jutro na pewno się poprawi, na Amerykanina starczy. Kurs 2.00 na Osa w parze z Bergerem wart ryzyka. Berger zapewne będzie biegał z 8 rundek karnych jutro, myślę że Os ze swoim dobrym biegiem i lepszym strzelaniem poradzi sobie z nim. Tchoudov top2 to science fiction jak dla mnie, Bjoerndalen w top2 po 1.45 to lepsze niż po 1.70 zwycięstwo bo róznica w kursie nie duża, a jednak coś dziwnego może się zdarzyć, jakieś zabezpieczenie zawsze jest ???? Sikora powinien do 10 wskoczyć, w końcu Hallerbartery, Marice, Buery czy Faki, swój dzień już mieli.
 
makaveli23 146,6K

makaveli23

Użytkownik
Henkel - Jonsson
Typ:
1
Kurs: 1,85

Slesingr - Ferry
Typ:
2
Kurs: 1,526

Kurs ogolny:
2.82 (Sportingbet)



Slesingr w poscigowych uczestniczyl w tym sezonie bardzo rzadko (jedynie dwukrotnie), natomiast Ferry bardzo lubi biegi poscigowe. Nie wierze zeby Ferry nie odrobil i nie uplasowal sie w pierwszej 20, do Slesingra traci tylko 9 sekund, mysle ze obczail trase i dzisiaj powinno byc juz tylko lepiej, to samo tyczy sie Henkel, mysle ze ona dzisiaj pokaze klase, i wyprzedzi Jonnson do ktorej traci tylko sekunde, i widac bylo ze jest szybsza wczoraj, dzisiaj na 4 strzelaniach powinno sie to wyklarowac na jej korzysc, choc Jonnson nie odpusci to i tak jestem za Andrea Henkel.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
1 strzelanie Hanevold bezbledny 1.90 zaskakująco wysoki kurs, oczywiście nie wiadomo jakie warunki na strzelnicy, ale Hlavard nie biega tak szybko jak OEB, Berger czy Os, jest za to doświadczony i kiedy trzeba potrafi strzelać bezbłędnie, myślę, że takie będzie miał nastawienie...
Nowakowska-Grzybek 1 2.0 ryzykowny trochę typ, ale co tam Nowakowska jak sama mówiła zaliczyła wczoraj 2 upadki na ciężkiej trasie, a mam nadzieje ze dzisiaj nie popelni tych samych bledow. Biega zazwyczaj lepiej od Grzybek, której podczas ostatnich rund czasem brakuje już sił i nie potrafi utrzymać lepszego tempa, co nie raz odbija się na jej strzelaniu. Wątpie by obie panie były bezbłędne...
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
Henkel DSQ, ktoś wie oco chodzi?
Na starcie zabrakło szóstej po sprincie, Niemki Andrei Henkel, mistrzyni świata sprzed roku, która została zdyskwalifikowana za poważne naruszenie regulaminu. Zawodniczka na suche strzelanie wybrała się z karabinem, w którym znajdowały się naboje, a to - ze względów bezpieczeństwa - nie jest dozwolone.
onet.pl
znakiiiii
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ciekawe czy w biegu mężczyzn tez bedzie taka loteria jak u pań ???? Zastanawialem sie jeszcze czy nie grac na zwyciestwo Hanevolda ale przypominają mi sie igrzyska z Turynu i również bieg pościgowy i jednak odpuscilem ???? z czołówki to tylko on mi jakos pasuje i kurs 10 na prowadzenie po 1 strzelaniu ;]
 
midel 189

midel

Użytkownik
Zadecydowało 3-cie strzelanie - fatalne warunki i do tego problem z karabinem, przez co na samym strzelaniu stracił 20sekund + 2 niecelne strzały z czego jeden z winy karabinu ???? Szkoda, ale i tak kapitalny bieg !

Szansa na medal, być może Ole zostanie zdyskwalifikowany !
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Panowie, dalem, ze Sikora bedzie przed Hanvoldem, a po tym calym cyrku jest za nim, jak myslicie, jak betsson mi rozliczy ten kupon ??
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Ja postawiłem na live, ze wygra Ole Einar. Zaliczono mi w bet365, że wygrałem, po czym odebrano pieniądze. Na czacie nic się nie dowiedziałem. Trzeba czekać na oficjalne wyniki...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom