>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Chanty Mansyjsk - 14.03 - 17.03

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Chanty Mansyjsk - 14.03.2013 - 17.03.2013
14.03 - 13:15 Sprint K
15.03 - 13:00 Sprint M
16.03 - 11:30 Bieg na dochodzenie K
16.03 - 13:30 Bieg na dochodzenie M
17.03 - 10:30 Bieg ze startu wspólnego K
17.03 - 13:30 Bieg ze startu wspólnego M
Nic więcej nie będzie na ten moment, zapraszam do dyskusji i podawania typów. ;)
 
G 277

geryx

Użytkownik
Berger-Makarainen 1 @ 1,45 unibet
sprint
Kurs może nie powala na kolana ale za to jego pewność to 99.99%
Berger właściwie cały czas jak maszyna, strzela szybko i celnie biega też szybko, kolejne podium pewno będzie. Natomiast Makarainen całkowicie pod formą i watpię żeby w ostatnim cyklu zawodów to się zmieniło, może biega wciąż nienajgorzej ale to co wyprawia na strzelnicy to poziom Magdy Gwizdoń bez formy strzeleckiej. Ostatni sprint 3 pudła, poprzedni 4. A tu mozna max 1 zrobić zeby z Torą powalczyć. Wg mnie no way.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Gwizdon - Makarainen. 2. 1,57 Tobet ✅
Magda po ostatnim super sprincie pokazała na co Ja stać podczas sztafety. Obie panie na strzelnicy slabiutko jednak ja bardziej wierzę w Finke która szybciej biega. Nie wierzę w drugi sprint Magdy i 10/10.

Vita Semerenko - Valja Semerenko. 1. 1,60. Tobet ✅

Gram na Vite zresztą robię tak od początku sezonu. Wydaje mi się ona pewniejsza i jednak trochę szybsza.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
MAKARAINEN Kaisa
Wygra ( kurs 10) betsafe ⛔
Top 3 ( kurs 2,80) betsafe ⛔ 6miejsce,2 strzelanie i dwa pudła,szkoda.
Forme biegową można było zauważyć w ostatnim sprincie gdzie mimo 3 pudeł udało jej się zdobyć miejsce w &quot;10&quot; strzelecko pokazała że potrafi w biegu indywidualnym stąd taki mój bet,zawsze była grożna w mrożnej Syberii.
Wyniki z roku ubiegłego.
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
Kuzmina - Makarainen 1 @1.98 Pinnacle ✅ analiza na opak
Makarainen bardzo dobra forma biegowa. Na strzelnicy radzi sobie bardzo różnie, a ostatnio - nienajlepiej. Kuzmina w ostatnich sprintach notowała świetne wyniki. W NMNM było bardzo średnio, ale już później w Oslo i Soczi odpowiednio 3. i 2. lokata. Po kursie 1.98 i przy niepewnym strzelaniu Finki, uważam, że warto pobrać &quot;Słowaczkę&quot;.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Vita Semerenko - Valj Semerenko 1 1,75 Bwin ✅
Ostatnie zawody w tym sezonie. Wybrałem parę sióstr Semerenko. Przeanalizowałem cały sezon sprinterski i wliczając w to Mistrzostwa Świata to na 8 pojedynków w sprincie bilans jest druzgocący(7-1) dla Vity. Ona ostatnio w lepszej formie chociaż w ostatniej sztafecie trenerzy jej nie puścili może mają czego żałować? Może by wygrały Ukrainki? Vita przede wszystkim lepsza na strzelnicy a i biegowo myślę, że tutaj przy równym strzelaniu Valj raczej nie będzie miała szansy jej wyprzedzić. Vita jutro przy strzelaniu koło 9/10 myślę, że ma szanse znowu być w okolicach podium Valj raczej na to liczyć nie może. Kursy np w Unibecie na poziomie 1,55 :wink:
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
KAisa-Miriam @1.63 totomix ⛔
Kaisa dobra i rowna forma, a Miriam widac, ze byle tylko dotrwac do konca sezonu... Zdecydowanie niemka stracila swoj najwiekszy atut w postaci sprintu i fonka jest od niej szybsza, a strzelanie tez jest po stronie faworytki tej pary.
Dorin-Hankel @1.8 totomix ⛔
Dorin biegowo bardzo sie polepszyla. Zdecydowanie lepiej biega na krotkich dystansach a w SP ma 91.1%. Ostatnie sprinty zdecydowanie dla francuzki.
Henkel potrafi zaskoczyc, ale w tym sezonie w SP spisuje sie przyzwoicie, gdzie ma skutecznosc 84.4%.
Obie panie walcza o 3 miejsce w generalce, jednak forma jest po stronie Dorin.

Dorin TOP 10 @1.87 totomix ⛔
Francuzka tylko 2 razy wyleciala z TOP 10 w tym sezonie.
Do pewnego momentu wygladalo wszystko dobrze....
trudno...
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Moje propozycje na bieg na dochodzenie kobiet - gram już dziś póki kursy ciepłe jak bułeczki

Spotkanie:T.Berger vs D.Domracheva
Typ:1 ✅✅✅ 3-11
Kurs:1,45
Buk:Unibet

Berger z 1 pudłem zajęła dopiero 8 miejsce wczoraj w sprincie. Domracheva przy takim samym wyniku na strzelnicy straciła do Norweżki ok 15 sekund i uplasowała się na 13. pozycji. Norweżka dziś będzie celowałą w dużo lepsze miejsce i jest w ustabilizowanej formie.



Spotkanie:Soukalova vs Kuzmina
Typ:1 ✅✅✅ 1-15
Kurs:1,55
Buk:Unibet

Czeszka od biegu sztafet, gdzie wspaniale się pokazała, jest w wysokiej dyspozycji. Wczoraj b.dobry występ i drugie zwycięstwo w sezonie. Dziś powinna pójść za ciosem, bo widać, że pewnie strzela i nie pudłuje. Kuzmina wczoraj z dwoma pudłami - dziś liczę, że ponownie przegra rywalizację na strzelnicy.


Spotkanie: Dahlmeier vs Pidhrushna
Typ:2 ⛔⛔⛔ 6-17
Kurs:1,85
Buk:Unibet

Młoda Niemka zaskoczyłą mnie swoją postawą w sztafecie. Wczoraj też dobry występ i 12.pozycja. Ukrainka z 1 pozycją wyżej ukończyła sprint, mając przewagę 3 sekund nad Niemką, ale jest kompletną zawodniczką, mistrzynią świata i dziś powinna zdeklasować Niemkę.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na dzisiaj proponuje:

Tim Burke - Lukas Hofer 1 1,60 Tobet Hofer bezbłędny⛔

Burke bardzo szybki.Jest w stanie w biegu odrobić dużo do Włocha nawet karną rundę. Na strzelnicy obaj panowie bardzo podobnie więc zazwyczaj pudłują 1-2razy. Amerykanin na strzelnicy 83% przy 79% Włocha to też jest kolejny argument dlaczego warto zagrać na Tima.

Evgeny Ustyugov - Dmitry Malyshko 1 1,50 bet365 ✅

W tej parze stawiam na Ustjugova który jest pewniejszy na strzelnicy a i w biegu ostatnio wygląda bardzo dobrze. Malyshko bardzo szybko strzela ale też często pudłuje chociaż raz. W biegu przy takim samym strzelaniu stawiam na Ustjugova że będzie lepszy.

Tarjei Bø - Björn Ferry 1 1,50 bet365 ✅

Obaj na strzelnicy taki sam %skuteczności 89%. Biegowo lepszy Norweg chociaż podczas ostatniego sprintu bardzo dobrze wypadł Szwed ale tam trasa nie wszystkim sprzyjała. Trasa w Chanty Mansysjku jest inna od tej w Soczi. I tutaj uważam,że biegowo Tarje jest w stanie nadrobić kilka dobrych sekund nad Szwedem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Moje propozycje na dziś :

Spotkanie:T.Berger vs D.Domracheva
Typ:1
Kurs:1,45
Buk:Unibet

Berger z 1 pudłem zajęła dopiero 8 mieje wczoraj w sprincie. Domracheva przy takim samym wyniku na strzelnicy straciła do Norweżki ok 15 sekund i uplasowała się na 13. pozycji. Norweżka dziś będzie celowałą w dużó lepse miejsce i jest w ustabilizowanej formie.



Spotkanie:Soukalova vs Kuzmina
Typ:1
Kurs:1,55
Buk:Unibet

Czeszka od biegu sztafet, gdzie wspaniale się pokazała, jest w wysokiej dyspozycji. Wczoraj b.dobry występ i drugie zwycięstwo w sezonie. Dziś powinna pójść za ciosem, bo widać, że pewnie strzela i nie pudłuje. Kuzmina wczoraj z dwoma pudłami - dziś liczę, że ponownie przegra rywalizację na strzelnicy.


Spotkanie: Dahlmeier vs Pidhrushna
Typ:2
Kurs:1,85
Buk:Unibet

Młoda Niemka zaskoczyłą mnie swoją postawą w sztafecie. Wczoraj też dobry występ i 12.pozycja. Ukrainka z 1 pozycją wyżej ukończyła sprint, mając przewagę 3 sekund nad Niemką, ale jest kompletną zawodniczką, mistrzynią świata i dziś powinna zdeklasować Niemkę.
Kolego dzisiaj panowie mają sprint. To są typy prawdopodobnie na bieg na dochodzenie na jutro.
 
nalog 40

nalog

Użytkownik
Moravec-Deryzemlya ✅
Typ: Deryzemlya
Kurs: 2,43

Po wielkiej wczorajszej &quot;niespodziance&quot; u pań dziś w Chanty-Mansyjsku mamy 10km-sprint panów. Odczuwalna temperatura -22 stopnie, nie ma co się dziwić, w końcu wielkimi krokami nadchodzi wiosna. Według mnie ciekawa para. Czech jak i Ukrainiec do rewelacyjnych sprinterów nie należą. Procentowo na strzelnicy lepiej wypada Moravec ale to tylko statystyczny %. Deryzemlya ma większy problem w 2 strzelaniu co do 1 strzelania nie ma tragedii. Moim zdaniem biathlon jest dyscypliną gdzie najważniejszą rolę odgrywa obecna forma na dany dzień, żadne % trafień ani bieg z przed tygodnia na innym obiekcie oraz przy innych warunkach pogodowych nie odzwierciedlają dokładnie tego na co stać w dniu dzisiejszym zawodnika. Do czego dążę, dzisiejsze warunki pewnie będą zbliżone do wczorajszych, będzie zimno, nawet bardzo ???? wszystko powinno rozstrzygnąć się podczas 2 strzelania o ile któremuś z nich wcześniej nie odpadnie odmrożony palec.

edit: Emocje do końca, bardzo pomogło szczęście ???? Ukrainiec z 2 pudłami przed Czechem który miał 1 pudło. a przewaga między panami wynosi pół sekundy ???? fart roku. dziękuje pozdrawiam.
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
W Pinnacle kurs na Ustjugowa w parze z Małyszko wzrósł z 1.61 (godz 9:40) na 1.80 (stan o 10:45). Przyczyny nie znam, o żadnej dolegliwości Evgena nie wiem.
Post do usunięcia.
 
R 67

route66

Użytkownik
W Pinnacle kurs na Ustjugowa w parze z Małyszko wzrósł z 1.61 (godz 9:40) na 1.80 (stan o 10:45). Przyczyny nie znam, o żadnej dolegliwości Evgena nie wiem.
Stan na godzinę 9 32: - Evgeeny złamał wszystkie kijki i dziś pobiegnie bez ???? a tak na poważnie to tak mały wzrost kursu nie może oznaczać jakiejś przyczyny zdrowotnej , raczej po prostu dużo osób uderza na Małyszkę i stąd to wyrównanie kursu
a na dziś ze swojej strony proponuję
Alexey Slepov - Simon Fourcade 2 @ 1.60 Tobet
Ostatni występ Alexa traktuję jako miła dla niego jak i dla mnie niespodziankę 9 miejsce Zgarnął jedyne w sprincie punkty co za cały sezon dało ich łącznie 46. Dziś duża zmiana , może kraj ten sam ale warunki atmosferyczne już nie przede wszystkim duży mróz może spowodować dużo słabszy wynik. Dlatego dziś stawiam na doświadczenie Simąą który dwa ostatnie sprinty ukończył w 10 dziesiątce mimo wolnego człapania , na strzelnicy pokazuje wysoką formę
Henrik L`Abée-Lund - Ondrej Moravec 1 @ 2,15 Tobet
Następca króla ! tak się utarło że ten młody Henryk ... no właśnie już nie taki młody a wciąż każdy oczekuje od niego przewyższenia wielkiego Ole , jak na razie ja przynajmniej słabo to widzę , ale dziś jestem zdania ze bezbłędne 2 strzelania pozwolą mu być wyżej od Ondrzeja który lubi się pogubić na strzelnicy. W typie kierowałem sie dwoma ostatnimi dobrymi sprintami Henryka 3 i 12 miejsce daję do myślenia gdy Ondrej był 7 i 40 z 3 pudłami
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Biathlon, Puchar Świata Khanty-Mansiysk 10 km Sprint Typ: Tarjei Boe (zwycięstwo) @ 24.75 ComeOn
Top3 @ 5.50 Unibet
Tarjei Boe po kłopotach zdrowotnych w końcówce sezonu prezentuje doskonałą formę. Zdobył tytuł Mistrz Świata ze startu wspólnego w Nowym Meście oraz utarł nosa Martinowi Fourcade podczas sprinty w Oslo-Holmenkollen. Norweg oczywiście nie ma szans na powtórzenie sukcesu z sezonu 2011/2012 kiedy to zdobył Puchar Świata, jednak przy obecnej doskonałej dyspozycji na strzelnicy oraz dobrym biegu jest w stanie powalczyć o zwycięstwo nawet z niesamowitym Francuzem. Dlatego też w mojej ocenie warto postawić na Norwega, którego szanse buki oceniają niżej od szans Ustygova, Malyshki, czy Svendsena, którzy w ostatnich startach nie notowali aż takich sukcesów jak Tarjei Boe.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Birnbacher - Abee Lund 1 za 1,70 w fortunie.

Ode mnie tylko jedna para, z którą jednak wiążę spore nadzieje. Poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale Norweg chyba debiutuje w dalekiej Rosji. Cięzki warunki, koniec sezonu, słaba forma ( vide sztafeta w Soczi ) powoduje, że idę w kierunku doświadczenia w konfrontacji z młodością. Bimber w zeszłym sezonie biegał tu średnio, ale przy dwóch pudłach, miał bodajże minutę do Fourcada, więc biegowo trasy mu leżą. Wczoraj Niemcy dobrze posmarowali ( vide Henkel ), więc dziś pewnie będzie równie dobrze. Lepzy na strzelnicy, lepiej biega - musi być wyżej. Kurs fajny więc powodzenia !
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
Hah, to by wszystko wyjaśniało ???? Posta napisałem w odniesieniu do typu Raduli - gdyby ktoś chciał grać Ustjugowa to w sPinnaczu kurs znacznie wyższy, a z Gienkiem pewnie wszsytko ok;)
Ja na dziś spróbuję takie coś:
Tim Burke - JG Beatrix 1 @1.86 Pinnacle ✅ szybki bieg Tima
Tim Zaskoczył w biegu indywidualnym w Soczi. W sztafecie pobiegł również bardzo dobrze, strzelanie 0 i +1. W sprincie miał 2 pudła - gdyby było tylko jedno, to spokojnie prześcignąłby Beatrixa. Biegowo Amerykanin prezentuje się w końcówce sezonu bardzo fajnie. Beatrix w sprincie ma dość solidne wyniki, głównie za sprawą niezłego strzelania. Ostatnio regularnie przed Timem w tej konkurencji. Dlatego dzisiaj będzie inaczej;) Niesiony dobrymi występami w Soczi Amerykanin w Chanty-Mansijsku również zaliczy dobry występ.
 
R 67

route66

Użytkownik
Cibeles no moze sztafeta nie wyszła ale Sprint w Soczi to 3 miejsce bieg indywidualny 18 , przedostatni sprint w Oslo 12 miejsce , Moze to nie jest jakaś extra forma ale napisanie ze jest całkowicie bez formy według mnie jest na wyrost
To wyniki z Soczi jesli Ci chodzi o bliższa Rosje ???? , co do dalekiej rok temu w kanty był 34 w Sprincie i 29 w późniejszej dochodzeniówce
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ole Einar Bjorndalen - Carl Johan Bergman 1 1,55 Tobet ✅
Król biathlonu kontra kiepski w tym sezonie Bergman. Bergman potrafi super strzelać ale i potrafi odwalić też niezła kaszane na strzelnicy. Ole podobnie jednak on dużo lepiej biega widać, że na pewno jest lepiej przygotowany do sezonu aniżeli Szwed. Dzisiaj dwa strzelania więc jeśli popełni gdzieś jedno pudło Norweg to spokojnie odrobi to na trasie nawet jeśli Bergman będzie strzelać dzisiaj 10/10. Jednak w to wątpię i po dość ciekawym kursie stawiam na utytułowanego Norwega.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom