>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Oslo - 28.02 - 03.03

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tak się przedstawia plan:
28.02 - 14:00 Sprint M
01.03 - 15:30 Sprint K
02.03 - 14:00 Bieg na dochodzenie K
02.03 - 15:45 Bieg na dochodzenie M
03.03 - 11:30 Bieg ze startu wspólnego K
03.03 - 15:00 Bieg ze startu wspólnego M

I jeszcze informacja odnośnie absencji:

Już jutro biegiem sprinterskim mężczyzn rozpocznie się w Holmenkollen ósmy przystanek Pucharu Świata. Na pierwsze pucharowe zawody po najważniejszej imprezie sezonu wiele drużyn wybiera się w mocno okrojonych składach.

Sztab Rosji już w trakcie Mistrzostw Świata ogłosił, że główna ekipa &quot;sbornej&quot; nie wybierze się do Norwegii, lecz będzie przygotowywać się do próby przedolimpijskiej w Soczi, dając zarazem szansę zaprezentowania się w PŚ biathlonistom z zaplecza. W rezerwowym składzie wybiorą się do Holmenkollen również Szwedzi. Z podstawowej drużyny na trasach pod Oslo zaprezentuje się jedynie Fredrik Lindstroem, który znajduje się aktualnie na 7. miejscu w klasyfikacji generalnej i zależy mu na utrzymaniu bądź poprawieniu tej wysokiej lokaty. Jak pisze na swojej oficjalnej stronie internetowej wraz z nim wystąpią w Norwegii ci biathloniści, którzy rywalizowali niedawno w Bansku o czempionat Europy.

W awizowanym składzie Ukrainy brakuje mistrza Europy w biegu indywidualnym Siergieja Semenowa oraz Julii Dżymy i Jany Bondar. Szansę debiutu pod ukraińską flagą w zawodach PŚ otrzymali Dmitrij Rusinow i Maria Panfiłowa.

Pod znakiem zapytania stoi występ na trasach w Holmenkollen Weroniki Witkowej. Czeszka boryka się z chorobą i do dnia wczorajszego nie przyleciała jeszcze do Norwegii. Według wstępnych planów ma wziąć udział dopiero w biegu ze startu wspólnego, ale jeśli pozwoli na to stan zdrowia biathlonistki, istnieje możliwość, że uda się w ostatniej chwili do Oslo i wystąpi już w sprincie.

Przypomnijmy, że do Holmenkollen nie wybiera się także męski zespół Polski oraz trzykrotna medalistka zakończonych wczoraj ME Monika Hojnisz.
źródło:http://www.biathlon.pl
 
premqu 8

premqu

Użytkownik
MŚ w biathlonie 2013 - sprint Mężczyzn na 10 km - 28 luty 14:00
1. Fak J. Bjorndalen O-E. 1 @ 1.60
UNIBET
Moim zdaniem Fak wygra z Bjorndalenem, mimo to, że Bjorndalen jest bardzo dobrze biegającym zawodnikiem to trzeba podkreślić, że Ole Einar ma już 39 lat i jego wydolność coraz szybciej spada, pewnie niedługo zakończy karierę, a Fak ma 26 lat, więc to jest idealny wiek na wzbijanie się coraz wyżej. Fak jeśli spudłuje ani razu ma szansę nawet na podium, wiadomo Ole Emil Bjorndalen może spudłować, a i tak fenomenalnie potrafi jeszcze pobiec jak na swój wiek. Tym razem Fak będzie wyżej w Oslo od Bjorndalena .
 
X 357

xxxl

Użytkownik
MŚ w biathlonie 2013 - sprint Mężczyzn na 10 km - 28 luty 14:00
1. Fak J. Bjorndalen O-E. 1 @ 1.60
UNIBET
Moim zdaniem Fak wygra z Bjorndalenem, mimo to, że Bjorndalen jest bardzo dobrze biegającym zawodnikiem to trzeba podkreślić, że Ole Einar ma już 39 lat i jego wydolność coraz szybciej spada, pewnie niedługo zakończy karierę, a Fak ma 26 lat, więc to jest idealny wiek na wzbijanie się coraz wyżej. Fak jeśli spudłuje ani razu ma szansę nawet na podium, wiadomo Ole Emil Bjorndalen może spudłować, a i tak fenomenalnie potrafi jeszcze pobiec jak na swój wiek. Tym razem Fak będzie wyżej w Oslo od Bjorndalena .
powiem szczerze dla takich chwil warto życ , po primo to nie sa mistrzostwa świata tylko zwykły puchar po drugie .......no kurde genialna analiza , zadnych wynikow ,zadnych srednich ze strzelnicy ....kurde dosłownie nicccc zero nulll wiesz co proponuje przelec wszystkie pary z unibetu i wg wieku obstawiaj dla mnie od dzisiaj jestes bogiem powaga . poziom pomiędzy.. [cenzura]
dawid// jeśli krytykujesz czyjąś analizę/typ to po pierwsze najpierw sam napisz lepszą a po drugie jak jeszcze raz kogoś obrazisz to się pożegnamy.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
to ja dwa pytania jednak : czy mozna napisac gorsza analize?? oraz drugie o ile dobrze wiem zeby kogoś obrazic to powinno się uzyc w stosunku do danej osoby epitetów niezgodnych z wiedzą tej osoby (w tym konkretnym przypadku), lub dotyczących dziwnych cech wyglądu sposobu zachowywania sie itp.
Przepraszam jesli kolega poczuł sie obrazony ale ja sądziłem , ze tymi okresleniami medycznymi po prostu pomoge mu zrozumiec jego ograniczenia ???? ) a co do analiz dobrze postaram sie na jutro pokazową analizę tu przekleic specjalnie dla miłosnikow &quot;białego szaleństwa&quot;
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Coś posucha po MŚ

Landertinger-Hofer ✅
1 @ 1,72 tobet

W tobet jak to w tobet ciężkie pary do typowania h2h, jednak skusiłem się na Austriaka w tej parze. Biegają porównywalnie chociaż śmiem twierdzić że Landertinger może biegać jeszcze szybciej gdy jest okazja natomiast Hofer ostatnio bez wybitnych wyników. Pomijając bieg to strzelanie w tym sezonie bardzo Austriak poprawił i w tym elemencie biję coś o 6% Hofera.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Nie wiem panowie, co o tym powiecie, ale wydaje mi sie ze spokojnie mozna grac dzis przeciwko Goessner, 3 dni temu biegala na 10 km na MS, swietny bieg, ale wczoraj tez w sztafecie i miala slaby czas, dzisiaj juz kolejny zawody, nie wiem, czy ona w ogole poleciala, ale jest z numerem 22. na liscie startowej, Berger z nia @1.5 ✅ wydaje sie mega betem, reszte par przeciwko niej dobierajcie wg. uznania, cheers ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na dzisiaj delikatnie 2 typy zobaczymy jak po MŚ zawodniczki wyglądają i ewentualnie coś zagram na kolejne starty:
Synnoeve Solemdal - Olena Pidhrushna 2 1,85 Tobet ✅

Ukrainka bardzo mocna podczas MŚ,na strzelnicy naprawdę dobrze się spisuje 88% a i biegowo nie odstaje dużo od najlepszych tym bardziej że tu sprint więc nie za bardzo gdzie uciekać przy wyrównanym poziomie zawodniczek. Norweżka na strzelnicy tylko 77%.Właśnie tu upatruje szanse na lepszy wyniki Pidhrushnej. Solemdal potrafi wystrzelić 10/10 ale zdecydowanie częściej pudłuje na poziomie 3-4 razy.Kurs dla mnie warty grania.

Miriam Gössner - Kaisa Mäkäräinen 2 2,30 Tobet ✅

Tu decyduje się zagrać na Finke,która mimo iż miewa huśtawkę na strzelnicy to jednak wydaje mi się pewniejsza od Niemki. Miriam biegała w MŚ w biegach więc napewno tam sporo mocy straciła i nie sadzę aby dziś (jesli wystąpi) byłą w stanie znowu w mega szybkim tempie przebiec ten sprint. Po drugie na strzelnicy tez potrafi cuda wyprawiać. Para dla mnie taka na remis bo obie szybkie ale i nieprzewidywalne na strzelnicy a kurs 2,30 pobieram z przyjemnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 11

cysiek7

Użytkownik
Miriam Gössner - Kaisa Mäkäräinen 2 2,30 Tobet
Tu decyduje się zagrać na Finke,która mimo iż miewa huśtawkę na strzelnicy to jednak wydaje mi się pewniejsza od Niemki. Miriam biegała w MŚ w biegach więc napewno tam sporo mocy straciła i nie sadzę aby dziś (jesli wystąpi) byłą w stanie znowu w mega szybkim tempie przebiec ten sprint. Po drugie na strzelnicy tez potrafi cuda wyprawiać. Para dla mnie taka na remis bo obie szybkie ale i nieprzewidywalne na strzelnicy a kurs 2,30 pobieram z przyjemnością.
Kaisa też biegała w Val di Fiemme była 14 na 10km tracąc do Miriam niecałe 40 sekund.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Kaisa też biegała w Val di Fiemme była 14 na 10km tracąc do Miriam niecałe 40 sekund.
Tak tylko Kaisa nie miala wczoraj sztafety, Miriam wczoraj slabo pobiegla w sztafecie, zapewne po biegu wpakowala sie w samolot, bedzie czula zmeczenie ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kaisa też biegała w Val di Fiemme była 14 na 10km tracąc do Miriam niecałe 40 sekund.
No dokłądnie to co kolega wyżej napisał,chodziło mi bardziej o wczorajszą sztafetę,no ale najlepiej odrazu zaatakować;) Dlatego też napisałem że ciekawe czy Miriam wystąpi a jesli tak to nie wróże Jej dobrego występu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Gerekova - Gregorin 1 @ 1,85 Tobet

Typ glównie oparty na formie przygotowanej na MŚ, gdzie Gerekova była znacznie lepsza. Skupia się głównie na sprintach gdzie potrafi być dość szybka i to jedno pudło (ostatnio dobrze strzela) może mieć w zapasie.
 
G 277

geryx

Użytkownik
Berger-Domraczeva 1@1,72 unibet✅
Dość wysoki kurs jak na h2h maszyny biathlonowej jaką jest Tora Berger. Według mnie pefka nad pefkami. Na Mistrzostwach pokazała swe możliwość a forma tak w tydzień nie ginie. No bo ile razy może Tora spudłować na strzelnicy no raz, dwa to już byłby mega niefart. Natomiast dwa pudła dla Darii to częsty przypadek, jedno to ma murowane. Ciekawym zagraniem dziś jest to że Tora biegnie ostatnia i będzie miał pełny przegląd sytuacji co umozliwi ewentualne przyciśnięcie w biegu w końcówce.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Henkel-Palka @1.7,1.75 -toto,panbet ✅
Niemka prezentuje dobra i rowna forme w calym sezonie. MS poprawne, choc mogly sie skonczyc dla niej znacznie lepiej. Henkel wciaz walczy o 2 miejsce w generalce...
Palka ma sezon zycia. Zdobycie medalu na MS to nie byl przypadek i nie mozna umniejszac tego sukcesu nawet uwzgledniajac slabsze starty innych zawodniczek... Palka startuje juz 10 sezonow i na pewno ma spore doswiadczenie, jednak to Henkel jest lepsza w tym aspekcie. Wiekowo Palka ma 30 lat, a jej rywalka 36 co jednak nie rzutuje na jej kondycje fizyczna i biegowo to niemka jest lepsza.
Dla Henkel to moze byc ostatni sezon, choc sadze ze do Soczi jeszcze bedzie startowac.
Na strzelnicy rowno ????
Stawiam tutaj na Henkel, gdyz jest bardziej doswiadczona i ma tutaj wg mnie wieksza motywacje do wygrania od naszej rodaczki. Dodatkowo nie wiadomo jak Krysia poradzi sobie po MS i zdobyciu 1 krazka.

Maakarainen-Kuzmina @1.75,1.88- toto,panbet ⛔ Kaisa 4 pudla w ostatnim strzelaniu....:|
Kaisa biegala we wtorek a dzisiaj jest piatek... wiec juz odpoczela.
- Na strzelnicy w sprincie rowno
-Biegowo Kuzmina potrafi zaskoczyc, ale to finka jest lepsza biegaczka
-Szybkosc strzelania przewaznie po stronie Kaisy
REasumujac finka jest 4 w sprincie w generalce i jest to zdecydowanie jej konkurencja... Wiadomo strzelanie na dwoje babka wrozyla, ale podobnie jest u jej rywalki. Faworytka tej pary wciaz walczy o miejsce za plecami Tory, a Kuzmina jest juz bez wiekszych szans na Top 3.

AKO 2.61 TOTOMIX lub 3.29 PANBET ⛔
powodzenia

P.S. Jednym z glownych czynnikow do typowania zwyciezczyn z ww par jest motywacja do osiagniecia 2 miejsca w generalce. Ze stawka ostoznie...

P.S.2
Na jutro jest kilka ciekawych zakladow... Juz wiemy po biegach sprinterskich kto utrzymal forme, a kto jest jedna narta na wakacjach... jutro powinno byc zarobkowo na ✅
Do zobaczenia
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Dzien dobry ????
Wszystkie kursy Totomix... (mozna znalezc u innego buka rowniez)
Kobiety-
Pidhrushna-Dahlmeier @1.4 ⛔ Co zrobila Olena?
Na strzelnicy bardzo dobrze ukrainka, a wynik 88.6% swiadczy o jej powtarzalnosci. Niemka 7 bledow w tym sezonie a wiec skutecznosc 91.2%, jednak w wiekszosci byly to starty juniorskie.
Strzelnice licze mniej wiecej na remis, choc doswiadczenie jest zdecydowanie po stronie ukrainki. Biegowo lepsza jest faworytka tej pary.
Co zwrocilo moja uwage to warunki fizyczne... Olena przy 175 cm wazy 60 kg a niemka przy 165cm wazy 65 kg (bitahlon.com.ua). Tutaj przewaga kondycyjna po stronie ukrainki.
Na koniec fakt, ze Pidhrushna wciaz walczy o miejsce za plecami Tory.

Goessner-Semerenko Valj @2.3 (marathonbet) ZWROT
Miriam juz chcialaby aby ten sezon sie skonczyl, takie mam wrazenie. Jej najwiekszy atut, czyli bieg przestal byc jej atutem. Blisko minuta straty do Domrachevej to sporo... Moze miec znaczenie fakt, ze biegala razem ze zwyklymi biegaczkami, wiec fakt ze biegnie teraz z dnia na dzien na pewno nie pomoze jej sie zregenerowac.
Ukrainka wyrusza na trase z 12 sekundowa strata. Dzisiaj 4 strzelania, a wiec to w czym niemka jest bardzo slaba.
Moim zdaniem juz 1 pudlo mniej Valj pozwoli jej rywalizowac na rowni z niemka, a 2 pudla lub wiecej zdecydowanie postawia ja w roli faworytki...
Jednak podam mniej typow niz zakladalem...
Gwizdon-Gasparin @1.5 (1.55 marathonbet) ✅
Tutaj stawiam na polke, ktora i lepiej biega i lepiej strzela. Dodatkowo HC 15 sekund. Dla mnie zdecydowana faworytka.

Semerenko Valj-Ann Flatland odpuszczam jednak choc mialem stawiac tutaj na ukrainke
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Vita Semerenko - Olena Pidhrushna 2
Magdalena Gwizdoń - Selina Gasparin 1
@ 2,35 tobet

Obie w lepszej formie, obie mają przewagi 15-20sec, obie lepiej biegają i obie lepiej strzelają. Jak nie wydarzy się coś złego to powinno tak zostac jak po sprincie
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
HAHAHAHAHA
Co za zawody... Czy na strzelnicy sa trudne warunki?
Nie mam mozliwosci ogladac zawodow...
Na pocieszenie napisze, ze nie zdarzylem zagrac tego co napisalem, gdyz przez 20 minut nie moglem sie dodzwonic do kolegi, ktory puszcza mi zaklady....
Widze Gwizdon bardzo slabiutko, ale Gasparin to juz jest magia!!!!
P.s. Ciekawe ile pudel zrobilaby Miriam ?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
no bardzo trudne warunki na strzelnicy, dlatego też polecam granie sporej przewagi pomiędzy zwycięzcą a kolejnym na mecie zawodnikiem, w tych warunkach to bardzo prawdopodobne, tak naprawdę tylko Boe może dziś powalczyć z Martinem, reszty jakoś nie widzę dodatkowo w tych warunkach, wydaje mi się że Francuz może dość łatwo wygrać, do wyboru...
Martin Fourcade wygra 1.50 fonbet ✅
przewaga zwycięzcy większa niż 4,9sek 1.47 maraton ✅
przewaga zwycięzcy 10sek lub więcej 2.00 bwin ✅
przewaga zwycięzcy większa niż 19,9sek 2.86 maraton ✅
można też spróbować czegoś przeciwko najsłabszym strzelcom, takim jak Hofer
a nieźle powinni dziś wypaść np. szybko strzelający Eder
nieźle wygląda Soukup - Bailley 2 2.35 bet365 ✅
Czech może mieć dziś ogromne problemy, natomiast Amerykanin biegowo podobnie a dziś powinien lepiej wypaść na strzelnicy od Soukupa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Dlugo sie zastanawialem nad tym typem..
Ole-Fak @1.8 totomix ⛔
Strzelanie nie jest mocna strona zadnego z tych zawodnikow, choc potrafia oni miec przeblyski. Na trase Ole wyrusza o 13 sekund wczesniej. Zawody sa rozgrywane w Norwegii, takze motywacja i doping po stronie Krola na pewno beda.
Fak znacznie ponizej formy. Przede wszystkim biegowo dosc slabo jak na niego, a norweg w sprincie pobiegl szybciej o ponad 30 sekund.
Reasumujac licze na dobry wystep Ole na wlasnych smieciach.

Landertinger
-Loginov @1.45 totomix ⛔
Austriak to doswiadczony zawodnik... W sprincie szybszy o pol minuty... W tym sezonie wrocil do swojej optymalnej formy... Miejsca w Top 15 we wszystkich biegach w MS potwierdzaja stabilna forme. Na strzelnicy bardzo przyzwoicie bo 85.2%. W kazdym z dotychczasowych startow w poscigowce poprawial swoja pozycje po biegu sprinterskim.
Mlody rosjanin to swietnie zapowiadajacy sie zawodnik. Kompletuje medale na wszystkich waznych imprezach juniorskich. Zazwyczaj dobrze strzela choc zdarzaja mu sie wpadki. Zwracam tutaj szczegolna uwage na wystep w sztafecie gdzie musial dobierac. To sa niuanse, ale wg mnie moga decydowac o dzisiejszym wystepie. Dzis start wspolny, a wiec zawodnicy biegna razem i to tez moze miec znaczenie na minus dla Loginova.
Reasumjac inwestuje w austriaka, ktory jest bardziej doswiadczony i szybszy od rywala.


Linstreom
-L Abee Lund @1.7 totomix Zwrot
Szwed zdecydowanie lepszy na strzelnicy, a do tego lepiej spisuje sie w biegach poscigowych... Dodatkowo dzisiaj trudne warunki na strzelnicy co przemawia za Fredrikiem. Norweg stratuje kilka sekund przed rywalem.
edit: Widze, ze L Abee Lund nie startuje...
Malin157 mam przekonanie do Ole i na niego stawiam...

powodzenia

Klapa dzisiaj biatlon....
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dlugo sie zastanawialem nad tym typem..
Ole-Fak @1.8 totomix
Strzelanie nie jest mocna strona zadnego z tych zawodnikow, choc potrafia oni miec przeblyski. Na trase Ole wyrusza o 13 sekund wczesniej. Zawody sa rozgrywane w Norwegii, takze motywacja i doping po stronie Krola na pewno beda.
Fak znacznie ponizej formy. Przede wszystkim biegowo dosc slabo jak na niego, a norweg w sprincie pobiegl szybciej o ponad 30 sekund.
Reasumujac licze na dobry wystep Ole na wlasnych smieciach.
w tych warunkach uważał bym z graniem czegoś na Króla, nie oszukujmy się to słaby strzelec, do tego te ciężkie warunki, może dziś sporo napudlować, a Fak to jednak dużo lepszy zawodnik obecnie, dziś powinien już nie tracić tak biegowo i przesunąć się sporo do przodu.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
M.Gwizdoń 1 strzelanie poniżej 4,5 @ 1,65
O.E.Bjoerdalen 1 strzelanie poniżej 4,5 @ 1,80
ako:2,97 buk Milenium
Na bieg ze startu wspólnego polecam dubel z milenium na ilość niecelnych strzałów na pierwszym strzelaniu .Gram linie poniżej a dlaczego:
-Nasza Magda i Król OLe jak wiadomo nie radzą sobie za bardzo w tej sposobności zwłoszcza w biegach gdzie jest bezpośrednia rywalizacja na strzelnicy z innymi zawodnikami i jest presja tych zawodników na stanowiskach obok /bieg ze startu wspólnego , pościgowy /-wtedy nerwy i często jakieś niecelne się trafi . A do tego pogoda w Oslo gdzie ma być dziś podobnie jak wczoraj - czyli wiatr /wiadomo jak to z prognozami bywa ale ../a to wiadomo nie sprzyja celności.
Może i to troche loteria ale ja gram dubelki i nieźle na tym wychodzę , można grać to samo na strzelaniu w stójce ale tam kursy są odpowiednio niższe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom