>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon 2012/2013 - Pokljuka 13.12-16.12

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Czy Jakov Fak potwierdzi swoją znakomitą dyspozycję i po 5 latach zawodnik pochodzący ze Słowenii wygra w Pokljuce?
Ja mam taką nadzieję.
Puchar świata nabiera kolorów, stawka zawodników w tym roku niesamowicie się wyrównała i oprócz dwóch dominatorów tzn Tory Berger i Martina Fourcade ciężko wskazywać na zawodników którzy uplasują się w danym dniu na podium. Tak jak przed momentem wspomniałem o Torze to kontynuując ten wątek trzeba zauważyć że Tora jest w niesamowitej formie nie tyle co biegowej (bo to też jest rewelacyjne) ale strzeleckiej. 93% na strzelnicy w rodzinie BERGER jeszcze nigdy się nie zdarzyło (pozdro Lars :grin ???? Warto odnotować że Kristi Pałka znajduje się na 6 miejscu w klasyfikacji generalnej!! wyprzedzają ją tylko takie zawodniczki jak Berger, Domracheva, Vilukhina, Henkel i Maakarainen więc jest to fantastyczny wynik jak na razie. U mężczyzn zawodzi Emil Hegle Svendsen strzela fatalnie i nawet nadrabiając biegiem nie może nic zdziałać. Młody zaciąg od Matki Rosji naciera w klasyfikacji generalnej, 3 fortepiany Małyszko, Szypulin i lider reprezentacji Ustiugow a zza pleców czają się jeszcze Garaniczew i Makowiejew więc jest petarda. Odrodzili się Austriacy z czego się przeogromnie cieszę bo zawsze to jeszcze większe emocje. Francuzi i Niemcy robią swoje licząc się w każdych zawodach. Objawieniem jest Jakov Fak który zaczyna chyba na poważnie włączać się do czołówki. Też się z tego cieszę bo lubię tego zawodnika pomimo tego że położył już masę typów i kuponów :grin:

Pokljuka (13.12.2012 - 16.12.2012)
13.12 - Sprint Mężczyzn
14.12 - Sprint Kobiet
15.12 - Bieg na dochodzenie Mężczyzn
15.12 - Bieg na dochodzenie Kobiet
16.12 - Bieg ze startu wspólnego Mężczyzn
16.12 - Bieg ze startu wspólnego Kobiet
Potrzebne linki:
http://services.biathlonresults.com/DataCenter_IBU.aspx
http://biathlon.pl/
http://www.biathlonworld.com/en/

Największa oferta w Unibet

Unibet po raz kolejny przedstawia nam ofertę do gry. Oczywiście oferta jedna z lepszych na rynku więc jeśli nie posiadasz jeszcze konta w tym bukmacherze, ZAREJESTRUJ SIĘ koniecznie!!



Zapraszam do dyskusji odnośnie całego sezonu oraz do dyskusji dotyczącej zawodów w Słowenii.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Biathlon - Pokljuka-Sprint M.: 1-2
Bergman C.J.-Lindstroem F. 1 @ 1,80 Milenium - pojedynek dwóch Szwedów. Dla mnie faworytem tej pary jest Bergman. Swój typ opieram głównie na sprincie w Hochfilzen. Mimo jednego pudła starszy z reprezentantów Trzech Koron był lepszy od kolegi , który nie pomylił się na strzelnicy o 10 sek. Biegowo jest więc o wiele mocniejszy od Lindstroema. Mam zapas jednej rundy karnej. Jeśli nie będzie katastrofy na strzelnicy Bergman wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji.
Jeszcze jeden typ wpadł mi w oko:
Svendsen E.-Fak J. 2 @ 2,20 Milenium - Emil nie zachwyca w tym sezonie, dużo pudłuję przede wszystkim, Jakov zaskoczył w Hochfilzen, w sprincie 3, w pościgowym zwyciężył. Typ ryzykowny, bo Fak to nie jest jakiś specjalista od sprintów, ale jego forma pozwala mi myśleć, że będzie wyżej od Norwega.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tim Burke - Lowell Bailey 1 @ 1,80 BAH ✅

Ten koniec świata rzeczywiście się zbliża skoro Bah w swojej ofercie ma zdarzenia na biathlon... Pojedynek dwóch reprezentantów USA, zdecydowanie lepszym zawodnikiem jest Burke. Szczególnie biegowo myślę że jest w stanie nawet nadrobić ok 30 sekund nad Lowellem więc da to możliwość jednego pudła więcej. Strzelecko obaj porównywalni, komu mniej zawieje ten lepiej strzeli bo w tym fachu są równi, bardzo dobrzy na leżaka w stójce obaj słabi. Jednak Burke ma przebłyski i być może jutro taki nastąpi. Miażdży mnie marża w Bah-u kursy po @1,80, ale taki kurs mnie jednak zadowala więc pograłem.

Alexis Boeuf - Bjorn Ferry 1 @ 1,55 Unibet ⛔
Boeuf zdecydowanie rewelacja sezonu jak na razie, świetny na strzelnicy, ale biegowo też bardzo dobrze wygląda Francuz. Ogólnie wszyscy Francuzi mają znakomicie posmarowane narty i to jest ogromny handicap. Szwedzi nie do końca mnie przekonywują. Szczególnie Ferry miało być dużo lepiej w tym sezonie a szału nie ma. Strzelecko jest ok bo to najlepszy strzelec sezonu 90%, Boeuf 89% więc najlepsi strzelcy. Ale biegowo traci dużo i tu zdecydowanie jedną rundę nadrobi Alexis nad Ferrym.

Jewgienij Ustiugow - Iwan Czerezow 1 @ 1,25 Unibet ✅
Trzeci typ na dokładkę, Czerezow wraca do PŚ ale nie wydaje mi się aby coś zwojował. Jego najlepsze lata przeminęły i wątpię że wróci do formy jaką prezentował 3 lata temu. Na początku sezonu nie startował więc forma na pewno nie jest wysoka. Ustiugow 3 w generalce, wreszcie pokazuje na co go stać. Jest w formie, na strzelnicy nie zawodzi biegać też potrafi, sprint to może nie jest jego najmocniejsza strona ale nie sądzę że uplasuje się niżej niż Ivan groźny.
No i oczywiście JAKOV FAK wygra @ 14,00 Marathonbet ✅✅✅✅, jest czujka ale to za grosze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 1,9K

telich

Użytkownik
T

Jewgienij Ustiugow - Iwan Czerezow 1 @ 1,25 Unibet
Trzeci typ na dokładkę, Czerezow wraca do PŚ ale nie wydaje mi się aby coś zwojował. Jego najlepsze lata przeminęły i wątpię że wróci do formy jaką prezentował 3 lata temu. Na początku sezonu nie startował więc forma na pewno nie jest wysoka. Ustiugow 3 w generalce, wreszcie pokazuje na co go stać. Jest w formie, na strzelnicy nie zawodzi biegać też potrafi, sprint to może nie jest jego najmocniejsza strona ale nie sądzę że uplasuje się niżej niż Ivan groźny.
Co do formy Ivana, to chyba nie sprawdziles zawodow IBU w Beitostolen z tamtego tygodnia, gdzie wygral bieg indywidualny z 1 pudlem, a w sprincie byl piaty ze starta 27 s do Juliana Eberharda przy jednym pudle obu zawodnikow, wiec znajac juz jego obecna forme, to chyba mozna spokojnie podpisac sie pod wyzej wymienionym typem ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Co do formy Ivana, to chyba nie sprawdziles zawodow IBU w Beitostolen z tamtego tygodnia, gdzie wygral bieg indywidualny z 1 pudlem, a w sprincie byl piaty ze starta 27 s do Juliana Eberharda przy jednym pudle obu zawodnikow, wiec znajac juz jego obecna forme, to chyba mozna spokojnie podpisac sie pod wyzej wymienionym typem ????
Rzeczywiście moje niedopatrzenie i nie spoglądałem na wyniki zawodów drugiej kategorii, miejsca fajne ale stawka jaka była na tamtych zawodach pozostawia wiele do życzenia więc nawet dla Czerezowa który nie dysponuje najwyższą formą (tak zakładam skoro nie jest zgłaszany do PŚ, a biega Volkow np) to był dla niego obowiązek by zająć tam wysokie miejsca ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Witam

Ja wyselekcjonowałem sobie na dziś dubel z Fortuny:

1. Malyshko - Bailey 1 za 1,35
2. Shipulin - Graf 1 za 1,35

AKO: 1,82

Amerykańca już opisano powyżej. Dobry parter, dużo gorsza stójka. Rosjanin może i nie jakoś wiele lepszy na strzelnicy, ale w biegu jest w stanie spokojnie nadrobić nawet 40 sekund.

Druga para to także przewaga w stronę lepszego biegacza. jedno pudło spokojnie do odrobienia w biegu, a nie wierzę by rosjanin miał -2 w stosunku do nienajlepszego niemca.

Solidnie wygląda też :

Peiffer - Slesingr 1 za 1,60
Ustyugov - OEB 1 za 1,70

Powodzenia !
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Pinter - Slesingr typ 1 kurs 1.70 marathon ⛔ czech dobr bieg, pinter przeciwnie .słabo wyszło

Długo sie zastanawiałęm kogo wystawic przeciwko czechowi ,myslałem intensywnie jeszcze o Makovievie. po 1.9
jednak Typ mi sie bardzo podoba .Moim zdaniem z tych około pewnie 30 propozycji marathona .Jedna z perełek .Pinter bardzo solidnie . W sprincie w hochfilzen 4 pozycja , w poscigowym troche gorzej zamykał 20stke .W oestersund był 20 na poczatek sezony w tym samym biegu .Slesingr wystepów w Szwecji nie moze uznac za wybitne , poza 30stka .W tamtym tygodniu . 19 pozycja w sprincie.W poscigowym zaliczył 8 karnych rund , wyscig bez historii dla niego . Ogolnie w lepszej formie moim zdnaiem jest Austryjak .Mam nadzieje ze to nie tylko &quot;u siebie&quot; potrafił tak solidnie sie zaprezentowac .

Ustyugov - Landentinger typ 1 kurs 1.70 marathon ✅
Rosjanin bardzo dobra forma.Miejsca w czołówce .Austryjak tez zmiare niezle .Preplata bardzo swoje wystepy . Biegowo podobnie . No moze miimalnie lepszy Lander .

Boeuf - Leguellec typ 1 kurs 1.66 ✅ ale obaj fatalnie
delikatnie mozna pograc. Francuz stabilny gorszy biegowo .Jsk bedzie na zero wygra ten pojedynek

Svendsen - Bjoerndalen typ 2 kurs 2.88 ⛔ przeczucie dobr sie przełamał
mieszanie uczucie , cos czuje ze svendsen sieprzełamie ale obok takiego typu nie moge przejsc obojetnie .Bjoerndalen ostatnio dobrze wyglada i strzelecko i biegowo
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Malyshko- Bailey 1 @ 1.35
Rosjanin szybko biega a na strzelnicy nie powinno byc gorzej od amerykanina.
Shipulin-Graf 1 @ 1.35
Rosjanin dobra forma ogolnie. Niemiec z tego o pamietam to czlapie na nartach. Strzelnica rowniez po stronie faworyta.
Ole-Lindstroem 1 @ 1.6
Ole wyraznie lapie forme i oby bylo coraz lepiej. Biegowo coraz lepiej. Na strzelnicy jeszcze brakuje powtarzalnosci, ale trzeba jeszcze chwile poczekac... Moze dzisiaj ?
Szwedzi wyraznie w dolku. Fredrik dobrze pobiegl na dochodzenie, reszta startow bez rewelacji. Potrafi strzelic na zero i dobrze pobiec. Jednak jego forma jest daleka od optymalnej. Sredni na strzelnicy i sredni biegowo.
Ole ma do pokonania jak zawsze siebie. 1 pudlo wiecej i wciaz faworytem jest Ole. Ja licze dzis na jego dobry wystep i miejsce w top 3. Kto chce niech szuka kursu.

To byla fortuna. Wiecej nie gram poki co.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Martin Fourcade-Bjorndalen Ole Einar
Typ: Fourcade
Kurs 1.50
Bukmacher: Oddsring
Stawiam na faworyta w tym bezpośrednim starciu. Francuz dziś powinien zwyciężyć. W Hochfilzen Fourcade w sprincie był drugi mimo jednego pudła. Bjorndalen byl dopiero 16ty z dwoma pudłami. Na czasie sporo nie stracił do Francuza jakieś mniej więcej 20 sekund. Dziś to wystarczy Martinowi by pokonać utytułowanego Norwega. Kurs może nie jest fascynujący ,ale za to według mnie pewny.
Stawka 5/10
Andreas Birnbacher-Evgeniy Garanichev
Typ: Birnbacher
Kurs 1.47
Bukmacher: Tobet
Birnbacher w sprintach się spisuje znakomicie w tym sezonie. 8me miejsce w Ostersund i zwycięstwo w Hochfilzen to dorobek tego biathlonisty. Garanichev był 19ty w Ostersund i aż 45ty w Hochfilzen , stracił sporo mimo dwóch pudeł ,bo minutę i 24 sekundy do zwycięzcy właśnie Niemca. Mniej więcej w biegu był gorszy od Birnbachera o jakieś około 30 sekund , podobnie było w Ostersund , bardzo słabe strzelanie i aż 3 pudła Rosjanina , Birnbacher miał 2 pudła ,a mimo to zajął wysokie ósme miejsce. Biegowo i strzelecko to Niemiec jest lepszy i myślę ,że i dziś będzie wysoko.
Stawka 5/10
Ponadto na Birnbachera zwycięstwo kurs 12,5 łykam za 0,5 / 10 stawki . Tobet . Stawka na prawdę minimalna ,ale myślę ,że szanse na zwycięstwo są ,a po takim kursie warto spróbować , ostatnio przecież wygrał
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Ja dziś stawiam 2 zdarzenia z Biathlonu.
Fourcade zwycięży 3,50
Svendsen - Fak 1 1,50

AKO 5,25
Uważam, że Fourcade wygra, dobrze biega, na strzelnicy też nie najgorzej ostatni kilka pudeł mu się trafiło, ale dziś nawet z jednym pudłem będzie wstanie wygrać, a jeżeli będzie miał 10/10 to wygra. Podsumowując nie jest to bardzo pewny typ ale na pewno lepszy niż wyżej pisano o Birnbaherze.

Kolejny typ bardziej na przełamanie Svendsena, nie najlepsze ostatnie starty mnóstwo pudeł jak na niego dziś widzę tu przełamanie i wysoka pozycja. Z Fakiem powinien wygrać.
 
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Ja na dziś z biathlonu wybrałem dwa typy :

Martin Fourcade -Emil Hegle Svendsen 1 kurs 1.65 (Betsson) ⛔

Svendsen nie jest w wyśmienitej formie. Pudłuje raz za razem. Nie sądzę aby akurat dziś przyszło przełamanie. Fourcade nie ma co się rozpisywać, zawsze jest typowany na faworyta do zwycięstwa. Biegowo prezentuje się naprawdę dobrze, do tego dobrze strzela.



Jakov Fak -Anton Shipulin 1 kurs 1.86 (Betsson) ✅

Fak jak dla mnie rewelacja jak na razie. Ostatnie jego występy pokazują, że spokojnie może się włączyć do walki o czołowe miejsca.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Svendsen - Fak 1 1,50
Kolejny typ bardziej na przełamanie Svendsena, nie najlepsze ostatnie starty mnóstwo pudeł jak na niego dziś widzę tu przełamanie i wysoka pozycja. Z Fakiem powinien wygrać.
Tu bym uważał, kurs nieadekwatny do ryzyka. Fak w dobrej formie co odzwierciedlają ostatnie wyniki, biegnie u siebie więc dodatkowa mobilizacja. Svendsen w dalszym ciągu gdzieś tam błądzi, do optymalnej formy trochę brakuje ale w kolejnych biegach powinno być lepiej, czekamy na przełamanie. Na dzisiaj odpuściłbym ta parę, prędzej w kierunku Faka po wiele wyższym kursie.
GL
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Marie-Laure Brunet - Marie Dorin-Habert 2 1,50 Tobet✅

O dziwo coraz częściej Brunet myli się na strzelnicy,mimo to nadal ma dobrą skuteczność.Dorę troszkę gorzej strzela jednak biegowo jest w stanie karną rundę nadrobić.Kurs nie jest wysoki ale można dołożyć do jakiegos dubla.

Tora Berger - Kaisa Mäkäräinen 1 1,80 Tobet ⛔

Tora niszczy i myślę że jutro będzie cd tego. Kaisa gdyby na strzelnicy trafiała i była by w stanie osiągnac wynik taki jak ostatnio 9/10 to by sie liczyla w kazdych zawodach jednak wiadomo jak to z Nią jest,jednego dnia trafia żeby poźniej przez kolejne 3-4 zawody pudłować strasznie.Tora poprawiął skutecznosc,strzela szybko i pewnie,biegowo panie tak samo wiec zadecyduje strzelnicy gdzie jak do tej pory lepiej spisuje sie Norweżka.

Magdalena Gwizdoń - Weronika Nowakowska-Ziemniak 1 1,68 Tobet [6-37]izzi✅

Magda wydaje sie być faworytka w tej parze. Jeśli znowu nie poleci z 3-4 pudłami to powinno być dobrze. Biegowo panie bardzo podobnie,ciut lepiej wygląda Weronika ale i tu strzelnica zadecyduje.Oby Magda jutro 9/10 to bedzie gites;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Marie Laure Brunet - Ekaterina Glazyrina 1 @ 1,40 Unibet ⛔ DSQ-10 HE HE HE
Obie zawodniczki są bardzo dobre na strzelnicy, jednak mimo wszystko za lepszą w tym fachu uznaję Brunet. Do tego Francuzka zdecydowanie lepiej biega, przy równym strzelaniu spokojnie wygra z Rosjankom. Przy jednym pudle więcej pomimo tego że Brunet w tym roku człapie to i tak ma szansę pokonać Kasie. Kurs tak sobie, ale raczej nie widzę opcji by Rosjanka była przed Francuzką. Po ciuchu liczę na wygraną Brunet.
Miriam Gössner - Gabriela Soukalova 1 @ 1,60 Unibet ⛔ 2-1 HE HE HE
Drugi typ na tą co miała zastąpić Neuner, jest jeszcze młoda i słabo strzela ale Magda też słabo strzelała na początku kariery a później się uspokoiła. Gossner potrafi błysnąć, oczywiście jeśli chodzi o bieg, jeśli nie zwali strzelania w stójce to jutro powalczy, nawet o wygraną. Soukalova lepiej strzela ale też bez rewelacji jeśli chodzi o stójkę. Biegowo Gossner spokojnie zadrobi dwie karne rundy więcej więc liczę że nie zawali strzelania bo u tej zawodniczki to klucz do sukcesu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=azIvt5_UD1o
Moje pierwsze MŚ z biathlonem ;p to właśnie Pokljuka. Jeszcze ta zielona grafika ;]
Też uważałbym na Miriam, przed 2 laty w sprincie wykręciła tu 2 wynik w biegu, tylko 3 sekundy za Neuner, a do tego trzeba przyznać, że już aż tak tragicznie wolno nie strzela. No i każdy chyba widział, że śmigała przecudnie w zeszłym tygodniu.
Myślałem o graniu TOP5, ale postanowiłem zagrać &quot;bezpieczniej?&quot; i postawiłem na h2h, miało być z Kuzminą, ale ostatecznie skłaniam się ku temu co zagrał dawid w parze z Soukalovą ;] po 1.6. ⛔ ;p
Do Brunetki póki co zaufania nie mam, a już na pewno nie w sprincie, ewentualnie jakieś h2h z nią na samo strzelanie, bo ostatnio jak na siebie sporo pudłowała.
zamiast tego:
Gregorin - Gerekowa 1 1.45 unibet ⛔
Słowaczka w Hochfilzen była już słabsza biegowo niż w Szwecji, a Słowenka na swoich trasach i do tego strzelecko prezentuje się bardzo solidnie.
Brakuje mi jakiegoś typu przeciwko Slepcowej, a na biegi mężczyzn rzucili pary przeciwko Czerezowowi i Osowi. Swietik wraca do kadry, ale po niej bym się wielkiego wyniku nie spodziewał. Co rok to słabsza, a parę lat temu wydawała się główną rywalką dla Nojner na lata.
No i jutro debiut w PŚ:
82 SACHENBACHER-STEHLE Evi GER
 
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Puchar Świata Pokljuka - 7.5 km Sprint :


Synnove Solemdal TOP 3 kurs 2.50 (Betsson) ⛔ Ehh, strzelanie tragedia, szkoda mówić. W ogóle Berger, Solemdal, Kaisa słabo.

Solemdal prezentuje się naprawdę przyzwoicie. W sprincie w Hochfilzen zajęła 4 miejsce, za to w biegu na dochodzenie zajęła 1 miejsce, po raz pierwszy w swojej karierze. Jak dla mnie może ona zdobyć jeszcze wiele w tym sezonie. Myślę, że jeśli dziś będzie dobrze strzelać to ma bardzo duże szanse na top 3, ponieważ Norweżka biegowo spisuje się dobrze.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Anais Bescond -Michela Ponza typ 1 ( kurs 1,40) betsson ✅
Ponza fatalna forma biegowa,zaryzykowałbym stwierdzenie że Bescond podczas sprintu odrobi do niej 2 rundy 150metrowe,czyli spokojna linia handicapowa.
Vita Semerenko -Ekaterina Glazyrina typ 1 ( kurs 1,50) betsson ✅
Obie świetnie strzeląją ale Vita jest o wiele lepsza biegowo i to własnie dzięki lepszemu poruszaniu się po nartach opieram ten typ
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
dzis krotko

Solemdal -Kuzmina typ 1 kurs 1.66 bet 365 ⛔


Typ wchodzi m chyba ze Norwezka zachłystnie sie dobrym wystepem przed tygodniem .Licze ze kuzina troche popudłuje.

Glazyrina - Yurlova typ 2 kurs 2.10 bet365 ⛔


typ zdecydowanie 50/50 .jednak widze tutaj potencjał . Mam nadzieje ze Yurlova bedzie wracac do formy jaka kiedys prezentowała .Zainteresował mnie kurs .Biegowo wzasadzie raz jedna raz druga lepszy bieg. Przeczucie mowi ze dobry bet.

Henkel -Soukalova typ 2 kurs 2.46 marathonbet ✅


Niemka dla mnie troche bezpłciowa , biega bo biega to samo strzelanie. Czeszka w hochfilzolen wmiare niezle sie zaprezentowała .W zasadzie 2 razy lepsza była od Niemki .Kurs dobry widze value . ja gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Tora Berger - Kaisa Mäkäräinen 1 1,80 Tobet ⛔

Tora niszczy i myślę że jutro będzie cd tego. Kaisa gdyby na strzelnicy trafiała i była by w stanie osiągnac wynik taki jak ostatnio 9/10 to by sie liczyla w kazdych zawodach jednak wiadomo jak to z Nią jest,jednego dnia trafia żeby poźniej przez kolejne 3-4 zawody pudłować strasznie.Tora poprawiął skutecznosc,strzela szybko i pewnie,biegowo panie tak samo wiec zadecyduje strzelnicy gdzie jak do tej pory lepiej spisuje sie Norweżka.
Nie spodziewałem się zwycięstwa Berger, ale byłem pewny, że pokona Finkę, a tu taka niemiła niespodzianka ???? Na papierze wygląda to tj miało być: Kaisa często pudłowała (1,3), więc dziwię się, że Tora mimo 2 pudeł nie zdołała zająć wyższej pozycji, a przegrała bodajże o 9 sekund, co świadczy o słabej dyspozycji biegowej- szkoda ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom