>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Soczi - 07.03 - 10.03

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Norwegia - Francja 2 3,20 Tobet Francuzki 2 karne rundy⛔

Dziwi mnie troszkę ten kurs...Przecież 2 pierwsze zawodniczki w ekipie Norwegii na strzelnicy prezentują się bardzo słabo(Fenne 68%,Eckhoff 70%) a do tego 3 Flatland biega wolniutko. Nie sądzę aby Berger była w stanie odrobić dużo. Francuzki mają bardzo wyrównany skład,wszystkie na strzelnicy prezentują się dobrze każda ma powyżej 80% skuteczności,biegowo Norweżki lepsze ale to nie jest jakaś kolosalna różnica i kurs 3,20 napewno zachęca do pogrania.

Polska - Niemcy 1 2,50 Tobet Madzia...⛔

Polki z szansami na podium?Wydaje mi się,że tak chociaż obawiam sie czy Madzia kolejny raz bedzie w stanie tak dobrze spisać się na strzelnicy...Ale patrząc na Niemki to oprócz Henkel tam są równie niepewne zawodniczki na strzelnicy.Biegowo Niemki lepsze ale podejrzewam że 1 karną runde minimum zaliczą a wtedy to już jest szansa dla Naszych.Krysia Pałka dość słabo biega tu w Soczi i zobaczymy jak bedzie dziś mam nadzieję że się ogarnie i dzisiaj tak dużo nie straci w stosunku do Henkel.

Do tego Francja TOP 3 - 2,50 Tobet wygląda zachęcająco.⛔
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć ile przed startem trzeba potwierdzić skład sztafety? Bo ten wałek z M.Fourcade&#39;m był dzięki zmiane na cienkiego zawodnika na 4 zmianę. Potrafi mi to ktoś powiedzieć?
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć ile przed startem trzeba potwierdzić skład sztafety? Bo ten wałek z M.Fourcade&#39;m był dzięki zmiane na cienkiego zawodnika na 4 zmianę. Potrafi mi to ktoś powiedzieć?
Odpowiedzi nie znam, natomiast sprawa z dzisiejszym składem Francji też mnie interesuje. Pisałem o tym wcześniej w temacie. Pierwotnie IBU podawała, że na 4. zmianie pobiegnie Desthieux. Później w jego miejsce wszedł Martę, kursy na Francję na łeb na szyję, i po pewnym czasie do składu wraca Desthieux - kursy skoczyły np. z 1.67 w parze z Rosją na 3.23. Dobry numer.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rosja - Ukraina 1 @ 1,69 Pinnacle ⛔ 5-2
Gram na gospodynie. Dlaczego? dlatego że Ukrainki są kiepskie pod względem biegowym w Soczi. Pidruszna to pewnie znowu będzie chciała zejść z trasy :razz: Nie ma najlepszej Vity Semerenko więc jest ok. Dzhyma śednia, a Panfilova to jednak nie ten poziom. Rosjanki z liderką Zajcewą. Vilukhina na krótkim dystansie sobie radzi. Iouriewa na strzelnicy pewna biegowo gorzej ale znowu słabiej niż Pidruszna nie pobiegnie. Martwię się o Slepcową ale liczę że ona da radę. Wygrają dzisiaj Niemki @3,5 ✅ ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tak , Francuzi specjalnie was wydymali hehe. Ludzie ogarnijcie sie albo milczcie bo nie da sie czytac tego lamentowania. Kazdy ogarniety gosc czym predzej po tym jak buki wycofaly Francuzow (bylo to od 10) powinien zastanawiac sie o co chodzi a 20min przed zawodami kiedy juz bylo wiadome ze biegnie kelner walic przeciwko Zabojada. Nie kumam tego placzu teraz i jak mozna bylo nie zarobic na takich zawodach...
Lider po 1 zmianie :
fra,nor, nie,ros,wlo - INNE 4,00 bwin ⛔
Bescond 6,00 bet
Mamy tutaj Pałke, Gerekova czy Vitkova. Dla mnie najwiekszym zagrozeniem jest Bescond dlatego zabezpeiczam sie Francuzka.
Mimo ze gram przeciwko Niemce na ostatniej zmianie to gram je w ogolnej klasyfikacji. Najbardziej wyrownana sztafeta i biegowo wygladaja swietnie.
Niemcy WIN 3,50 maraton ✅
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Konsekwentnie na gospodarzy zawodów biathlonowych w ten weekend. Rosjanki czy dzisiaj wygrają? nie wiem w mojej ocenie mają najbardziej wyrównaną drużynę. Niemki to tak na prawdę tylko Andrea i Miriam chociaż Miriam pewnie trochę po dobiera :wink: a kto wie? może w stójce będzie karna runda :p . Francuzki niby wyrównane ale też mnie jakoś nie przekonują, liderką tam na pewno będzie Dorin. Norweżki tutaj wielki znak zapytania o ile raczej Berger zrobi swoje to szczególnie dwie pierwsze zmiany mogą wiele stracić na strzelnicy ale i w biegu, a i Flatland to tez nie jest super strzelająca zawodnika. Jeśli chodzi o Ukrainki to na pewno mocne zawodniczki to Olena i Valja a pozostałe dwie zmiany czy ostatnia i pierwsza są w mojej ocenie dużymi znakami zapytania. Olga kończy u Rosjanek a u Ukrainek Panfilova więc tutaj jeśli będzie na styku to jestem spokojny, że liderka Rosjanek przybiegnie przed Panfilovą, ponieważ spisuje się w Soczi bardzo dobrze. Najbardziej obawiam się o to co pokaże Iourieva bo jednak Sleptsova, Zaitseva i Vilukhina nie powinny sprawić niespodzianki in minus. Uważam, że dzisiaj będzie dublet sztafet Rosyjskich :wink:

Rosja - Ukraina 1 1,65 Betsafe ⛔
3/10

Rosja win sztafeta 4x6 (Women) 5,50 Unibet ⛔
1/10
edit // a Panny to dzisiaj na zaciągniętym ręcznym? ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tak , Francuzi specjalnie was wydymali hehe. Ludzie ogarnijcie sie albo milczcie bo nie da sie czytac tego lamentowania. Kazdy ogarniety gosc czym predzej po tym jak buki wycofaly Francuzow (bylo to od 10) powinien zastanawiac sie o co chodzi a 20min przed zawodami kiedy juz bylo wiadome ze biegnie kelner walic przeciwko Zabojada. Nie kumam tego placzu teraz i jak mozna bylo nie zarobic na takich zawodach...
Dokładnie. Może Francuzy zagrali przeciwko sobie i wycofali Fourcada ???? litości. Czy to pierwszy raz kiedy drużyna wycofuje jakiegoś zawodnika :?:
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
Tak , Francuzi specjalnie was wydymali hehe. Ludzie ogarnijcie sie albo milczcie bo nie da sie czytac tego lamentowania. Kazdy ogarniety gosc czym predzej po tym jak buki wycofaly Francuzow (bylo to od 10) powinien zastanawiac sie o co chodzi a 20min przed zawodami kiedy juz bylo wiadome ze biegnie kelner walic przeciwko Zabojada. Nie kumam tego placzu teraz i jak mozna bylo nie zarobic na takich zawodach...
Chłopaku, polecam melisę i czytanie ze zrozumieniem :zoltakartka:
dawid, pisałem o tym wcześniej, na poprzedniej stronie jest mój post na ten temat. Jakby mi to ktoś wyklarował, to byłbym wdzięczny, a takie odpowiedzi jak wasze nie wnoszą niczego poza niechęcią.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
dawid, pisałem o tym wcześniej, na poprzedniej stronie jest mój post na ten temat. Jakby mi to ktoś wyklarował, to byłbym wdzięczny, a takie odpowiedzi jak wasze nie wnoszą niczego poza niechęcią.
Problem tutaj jest taki że jest płacz, a prawda jest taka że niektórzy nie potrafią przegrywać.
Zrobię lekki OffTopic, w razie czego proszę admina o przeniesienie do innego tematu.
Biathlon obserwuję od kilku sezonów, ale grać zacząłem dopiero w tym. W związku z tym mam pytanie do bardziej doświadczonych z Was: czy taka sytuacja jak dziś ze składem Francji jest częsta/normalna? Pierwotnie w składzie Desthieux, kursy na Francję były jakie były. I w pewnym momencie zmiana składu - Martin na miejsce Desthieux&#39;a. Kursy zmieniają się bardzo silnie, Francja faworytem (na win @2.20, w parze Rosja - Francja kursy to odpowiednio 2.45 i 1.67 Pinnacle). No i po kilkudziesięciu minutach - bach, do składu wraca Desthieux, Francja bez Martina, kurs w parze Rosja - Francja to 1.39 do 3.23. I pytanie do tych, którzy biathlon grają dłużej - ktoś kręci lody, czy doszukiwanie się wałków jest niedorzeczne?
Odpowiem Ci. Pretensje możesz mieć tylko do siebie skoro widziałeś zmiany w składzie, zmiany kursowe to grałeś tylko na swoją odpowiedzialność bo było już raczej wiadome że coś się dzieje i nie wiadomo co. Ja podejrzewam że Martę Fourcade źle się czuł i do końca nie wiedzieli czy wystartuje. Zmiany w składach sztafet są dość częste, tym bardziej pod koniec sezonu i tym bardziej w Soczi gdzie zawodniczki i zawodnicy fizycznie nie dają rady pokonań organizmu.
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
Ja podejrzewam że Martę Fourcade źle się czuł i do końca nie wiedzieli czy wystartuje. Zmiany w składach sztafet są dość częste, tym bardziej pod koniec sezonu i tym bardziej w Soczi gdzie zawodniczki i zawodnicy fizycznie nie dają rady pokonań organizmu.
dawid, tak powinna brzmieć Twoja odpowiedź. Bez pozostałych docinków. Po kim jak po kim, ale po Tobie tego oczekiwałem. A jeśli spojrzysz wcześniej w temat, to zobaczysz:
Przy okazji podaję swój typ: Rosja - Francja @2.37 Pinnacle ✅ izi ;)
Jaki płacz panowie? Zadawanie pytań to jest płacz? Postawa Soltysiao mnie nie dziwi (śledzę forum od dawna i widziałem wiele jego życzliwych odpowiedzi) ale Twoja dawid - tak. Ok, dosyć o tym, bo piszę jak obrażona laleczka i robię OT.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
To ty sie wczules w temat i myslisz ze do ciebie skierowana jest moja wypowiedz. Odpowiedzialem pedro ktory ma w nicku 94 a wiec powinien sie uczyc a nie weszyc walki jak to napisal.co.wlasnie skomentowalem jak skomentowalem i nie widze w tym nic obrazliwego czy bezczelnego. Kazdy kto uwaza ze zmiana martina to walek jest poprostu glupi i nie powinien obstawiac bo moze wpasc w paranoje...
I na koniec moje przemyslenie kierowane do wszystkich.
Dzisiejsza syruacja z fourcade to raj dla nas typerow a zarazem.sprawdzian jak kto potrafi wykorzystac takie cos. Jezeli przegrales kase na francuzach czym predzej zostaw bukmacherke, jezeli wygrales to kombinuj dalej
I zeby mi nikt nie usunal.wpisu to dodam cos o.zawodach, genialne emocje i w przypadku babek i chlopakow. Szkoda ze sezon sie konczy, chociaz z wytesknieniem czekam na zuzel.
KTORA LADNIEJSZA ? Gwizdon czy Berger hehe ?
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Słuchajcie koledzy, gdzie mógłbym ściągnąć lub obejrzeć sprint, w którym Magdalena Gwizdoń triumfowała? Chodzi mi o polski Eurosport, gdyż zależy mi, aby posłuchać jak to wyglądało od strony moich ulubionych komentatorów: Pana Krzysztofa Wyrzykowskiego i Pana Tomasza Jarońskiego. Da się? Przecież to Internet a znaleźć nie mogę.
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Słuchajcie koledzy, gdzie mógłbym ściągnąć lub obejrzeć sprint, w którym Magdalena Gwizdoń triumfowała? Chodzi mi o polski Eurosport, gdyż zależy mi, aby posłuchać jak to wyglądało od strony moich ulubionych komentatorów: Pana Krzysztofa Wyrzykowskiego i Pana Tomasza Jarońskiego. Da się? Przecież to Internet a znaleźć nie mogę.
LENISTWO !
w prawdzie nie jest to cały bieg ale... szukanie 5 sekund YouTube - Gwizdoń 2013 i masz jak na tacy
http://www.youtube.com/watch?v=AMzw-veIDKs
trochę wysiłku a nie wszystko na tacy ;)
Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom