>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon 2013/2014 - 06.12-08.12.2013 - Hochfilzen

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Finisz i strzelnica w Hochfilzen, arena Mistrzostw Świata w 2017 roku.​

Jeszcze nie otrząsnęliśmy się po zawodach w Oestersund a już w najbliższy weekend czekają na nas zmagania w Austriackim Hochfilzen, areną Mistrzostw Świata w biathlonie w 2017 roku. W Oestersund mieliśmy dwóch bohaterów, Martina Fourcade oraz hulający wiatr. Ten pierwszy bo zawaleniu sztafety mieszanej pokazał ogromny charakter wygrywając zarówno sprint jak i bieg indywidualny. W obu biegach miażdżąc rywali. Dobrą formę odzyskują Austriacy a to bardzo fajnie rokuje przed zbliżającym się weekendem i ich &quot;domowym&quot; występem. Status quo w czołówce utrzymany Ci co mieli się liczyć nie zawodzą. Może poniżej oczekiwań spisał się Emil Hegle Svendsen u którego ani bieg ani strzelanie zresztą jak zawsze nie zachwycają. U kobiet najlepsza w ten weekend okazała się Gabriela Soukalova, wygrana wraz z Vitkovą, Vitkiem i Moravcem bieg sztafety mieszanej, wygrana w biegu indywidualnym i 6 miejsce w sprincie. Poza Czeszką żadna zawodniczka nie zaprezentowała się w miarę równo, raz jedna zawaliła indywidualny by w sprincie być w czołówce i odwrotnie. Na pewno w wietrznym biegu, notabene przerwanym, na dochodzenie kobiet bardzo optymistycznie wyglądała Daria Domracheva oraz AK Flatland. Zobaczymy czy zawodniczki potwierdzą swoją dyspozycję na najbliższych zawodach. Mam nadzieję że biathloniści ustabilizują swoje formy i typowanie stanie się łatwiejsze i przedewszystkim skuteczniejsze niż w ostatnim weekendzie biathlonowym, a nawet tygodniu biathlonowym.


Bohater ostatniego weekendu. Powrót z piekła (miksty) do nieba (wygrana w indywidualnym i sprincie.
Wyraźnie niezadowolony z odwołania biegu na dochodzenie.​


06.12 - 08.12.2013 - Hochfilzen
06.12 - 10:30 Sprint Women
06.12 - 13:30 Sprint Men
07.12 - 11:30 Relay Women
07.12 - 14:30 Relay Men
08.12 - 11:30 Pursuit Women
08.12 - 13:30 Pursuit Men
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW WRAZ Z ANALIZAMI :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Już jutro biegi sprinterskie pań i panów. Z tego co pokazują pogody jutro ma padać śnieg i wiać wiatr maks. do 19km/h.

Jak narazie bet365 wystawił ofertę i pobieram takie typy:

Zaitseva - Henkel 1 1,76 izzi✅

Podczas pierwszych zawodów tego sezonu lepiej wypadła Rosjanka. Biegowo panie podobnie z lekkim wskazaniem na Olge. Na strzelnicy pewniejsza Zaitseva która spokojnie jest w stanie wystrzelac 10/10. Henkel jak narazie na strzelnicy nie jest tak pewna i według mnie jutro w tym elemencie przegra dzięki czemu zakład będzie wygrany.

Peiffer - Ferry 1 1,54✅

Niemiec na strzelnicy pewniejszy i lepszy. Biegowoprawie 30s. lepszy co daje zapas 1 pudła a to bardzo dużo. Ferry w tamtym sezonie bardzo dobry na strzelnicy jednak początek tego sezonu w jego wykonaniu słaby. Warto zagrać!

M.Fourcade - Svendsen 1 1,45✅

Patrząc na formę a nie na nazwiska to kurs super. Francuz w każdym elemencie na chwile obecna lepszy i pewniejszy. Biegowo 1 karna runda spokojnie do odrobienia. Norweg celuje w olimpiadę dlatego nie sądzę aby jakoś zdecydowanie polepszyl swój wynik w porównaniu z tym co pokazał tydzień temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Doczekałem się i oferty Unibet:

Solemdal - Valj Semerenko 1 1,60 ✅

Dobrze,że jutro tylko 2 strzelania bo u Solemdal z tym elementem bywa różnie jednak przy 10 strzałach myślę,że zrobi maks 2 pudła. Ukrainka podobnie na strzelnicy a więc pudło napewno będzie a może i nawet 2. Biegowo lepsza Norweżka o jakieś 15-20s. Przy takim samym strzelaniu spokojnie wygra Solemdal a nie sądzę aby odwaliła lipę na strzelnicy.

Bescond - Kuzmina 1 2,55 heh 1,5 sekundy brakło⛔

Tutaj kurs jest zdecydowanie za wysoki. Biegowo panie bardzo podobnie do siebie na strzelnicy również zbliżenie do siebie. Dlatego jak dla mnie jest to para z tych 50/50. Pewnie wielu patrzy na nazwisko i pogra Kuzmine. Kurs powinny być wyrównane a tu jest przegięcie pały.

D.Boehm - S.Fourcade 1 1,85 peffka✅

Niemiec naprawdę dobrze wszedł w sezon. W biegu indywidualnym 1 pudło w sprincie też tylko 1 pudło więc na strzelnicy super. Starszy z braci Fourcade podobnie jak w zeszłym roku na strzelnicy solidny w biegu indywidualnym 1 pudło w sprincie aż 2 razy się mylił. Jednak biegowo między panami jest bardzo duża różnica. W sprincie Niemiec jest w stanie odrobić w biegu ok25-30sekund a to bardzo dużo. Niemiec jeszcze nie jest tak znany jak Francuz dlatego myślę,że sa takie kursy bo patrząc na formę lepiej wygląda Boehm.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Marie Laure Brunet - Ekaterina Shumilova 1 1,50 Unibet ✅
Brunet fantastycznie strzela jak do tej pory (38/40)! Rosjance co prawda wyszedł ostatnio sprint pod tym względem ale już w indywidualnym nie było tak dobrze. Biegowo bardzo podobnie wiec ani jedna ani druga karnej rundy nie odrobi ale jednak uważam, że strzelaniem Brunet jutro rozstrzygnie to na swoją korzyść. W sprincie miały obie po jednym pudle jednak to Brunet była na mecie szybciej o ponad 8 sekund.
Ole Einar Bjoerndalen - Anton Shipulin 1 1,86 Betsafe ✅
Król biathlonu w nie złej formie na początku sezonu podobno co może nie pokazuje występ w Szwecji. Jednak i Shipulin nie spisał się lepiej. W indywidualnym dużo pudeł Norwega a Anton nie biegł, natomiast w sprincie już wyżej Ole. Na pewno bieg na jego korzyść a i strzelanie chyba też. Obaj z dwoma pudłami w sprincie ale to Ole był na mecie szybciej o ponad 17 sekund. Myślałem o pojedynku bratobójczym z Ustyugovem ale jednak wybrał Norwega i to jego gram w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Brunet - Pidhrushna
Francuzka (a wg Pinnacle Norweżka ???? ) strzela fantastycznie. Pidhrushna bez sza ł u. W Oestersund gdzie rządził wiatr w sprincie przy szczęśliwym dla Ukrainki strzelaniu (obie miały po 1 pudle) była na mecie szybciej o 9 sekund od Brunet. Tak więc jak widać będzie tutaj decydować strzelanie, bo wg mnie nie ma szans, żeby którakolwiek zdołała odrobić różnice 1 pudła biegowo. A jak wiadomo jeżeli chodzi o strzelanie to ja stawiam tylko na jedyną słuszną opcje.
Brunet @1.813 Pinnacle ✅ ✅ ✅ 7-10
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Pidhrushna bez szału.
Nie krytykuje typu nie neguje. Jednak takie stwierdzenie jest na wyrost. W biegu sprinterskim czasu biegu Ukrainki:19:10,6 natomiast Francuzki:19:21,8.
Strzelecko obie 9/10. Rozumiem ,że każdy patrzy na świetna postawe Brunet na strzelnicy jednak nie piszmy takich stwierdzeń o innych bo to nie prawda. Forma zbliżona do siebie w przypadku tych pań.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Gossner - Stehle Sachenbacher @ 1,8 unibet ✅
Stehle od niedawna zarzuciła karabinek na plecy i zamieniła biegi na biatlon, ale to nie znaczy że jest lepsza biegowo od Miriam, która w dodatku trasy zna. Strzelecko Stehle to nie jakaś petarda by skończyć na zero lub z jednym pudłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 0

lapa1984

Użytkownik
10;30 bieg sprinterski pan i to od nich zacznę
dziś zdecydowałem się na dwie pary
na pierwszy ogień Pałka - Gwizdoń 1 - 1,6 sts Polki planowo , bardzo dobry bieg Magdy ale strzelanie klapa✅
Krysia chyba powoli wraca do formy ostatni przerwany bieg pokazał, że dyspozycja z biegu na bieg jest coraz lepsza + niezłe strzelanie. Magda natomiast chaotycznie strzela i w tym biegu myślę , że to będzie widoczne.
druga para to Henkel - Goessner co zrobiła Hankel na drugim strzelaniu wie chyba tylko ona 0-4 ....Goessner tak jak myslalem 2-3 ale i to za mało⛔
Miriam fatalna forma i kiepskie strzelanie, Henkel na swoim niezłym poziomie w 15 musi być kurs 1,8 w stsie jak dla mnie zdecydowanie za wysoki , a co będzie to okaże
Mam też typy panów ale pierw poczekam na kobiety ????
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Stehle od niedawna zarzuciła karabinek na plecy i zamieniła biegi na biatlon, ale to nie znaczy że jest lepsza biegowo od Miriam, która w dodatku trasy zna. Strzelecko Stehle to nie jakaś petarda by skończyć na zero lub z jednym pudłem.
bierz pod uwagę że Gossner wraca po cieżkiej kontuzji i nie jest jeszcze w pełni dyspozycji
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Nie krytykuje typu nie neguje. Jednak takie stwierdzenie jest na wyrost. W biegu sprinterskim czasu biegu Ukrainki:19:10,6 natomiast Francuzki:19:21,8.
Strzelecko obie 9/10. Rozumiem ,że każdy patrzy na świetna postawe Brunet na strzelnicy jednak nie piszmy takich stwierdzeń o innych bo to nie prawda. Forma zbliżona do siebie w przypadku tych pań.
Tutaj chodziło mi o to, ze strzelanie Ukrainki jest bez szału bo przecież w indywidualnym 3 pudła w sprincie 1, a w sztafecie aż 5 dobrań więc no szału nie ma, zwłaszcza w porównaniu do M.L. Brunet. Podkreślę jeszcze raz - chodziło o strzelanie nie o bieganie.
 
L 0

lapa1984

Użytkownik
z panów przygotowałem 3 pary
nie będę oryginalny M.Fourcade - Emil 1,45 sts
Francuz jest w gazie i udowodni to dzisiaj , a Svendsen nie wyobrazam sobie zeby nie zrobił dzisiaj chocby 1 pudła
Lindstroem - Tarje Boe 1,5 sts
młody Szwed dobrze rozpoczał sezon i swietnie pokazał sie w sprincie natomiast Tarje kompletna klapa jesli chodzi o strzelanie
roznica przynajmniej 2 pudeł tak to dzisiaj widze
Ustyugov - Małyszko 1,55 sts
tu takze dyspozycja na poczatku sezonu po stronie Evgena
czekam na komentarze doświadczonych kolegów ????
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Panowie typy z Unibet:
Lindstrom - OLE bjoerndalen 1 1.72 ⛔ z żalem stawiam na Szweda, ale Ole nie trafi w takich warunkach, poza tym po dawnej formie to juz tylko wspomnienie, bardziej walczy, który Norweg pojedzie do Sochi.
Fak - Boe 2 1.90✅tutaj gram na Boe, Fak dobry ale raczej tylko na najważniejszych zawodach.
Burke - Moravec 1 2.20. ✅Stawiam na Amerykanina. Od paru sezonów coraz cześciej dobija się w okolice podium.
H. Labelund - Christiansen 2 1.75⛔ dla mnie młody Norweg na razie największe odkrycie tego sezonu
Pinter - Lesser 2 1.65,✅ biegowo lepszy Niemiec, jak strzelą porównywalnie to bez bólu
Peiffer - Beatrix 1 1.90 ✅tutaj na Mistrza Świata w sprincie - Niemca.
Oraz ostatnia para:
Destieux - Garanichev 1 1.75⛔ i biegowo i strzelecko na tę chwile lepszy Francuz. Przepraszam pomylilem sie, biegowo i strzelecko lepszy Garaniczew...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Małyszko - Loginov @ 1,9 unibet ✅
Małyszko szybszy (jak mu się chce), strzelanie porównywalne ale to Dima jest moim zdaniem stabilniejszy.

Bohm
- S . Fourcade @ 1,75 unibet ✅

Niemiec lepiej rozkłada siły w biegu, przez co zawsze te parę sekund lepszy, a na strzelnicy powinno być podobnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie mam prośbę. Napiszcie mi kto jest wystawiony z reprezentacji Ukrainy pań na pierwszej (1) zmianie i tak samo u Panów w reprezentacji Norwegii bo jestem na tel i mam ograniczony dostęp.
Dzięki!
 
C 48

chosenone

Użytkownik
Panowie mam prośbę. Napiszcie mi kto jest wystawiony z reprezentacji Ukrainy pań na pierwszej (1) zmianie i tak samo u Panów w reprezentacji Norwegii bo jestem na tel i mam ograniczony dostęp.
Dzięki!
2 UKRAINE UKR
2-1 DZHYMA Juliya
2-2 SEMERENKO Vita
2-3 SEMERENKO Valj
2-4 PIDHRUSHNA Olena

2 NORWAY NOR
2-1 CHRISTIANSEN Vetle Sjastad
2-2 BJOERNDALEN Ole Einar
2-3 BOE Tarjei
2-4 SVENDSEN Emil Hegle
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Hochfilzen: Brunet @1.813 ✅
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Austria - Szwecja
Austria w składzie: Sumann, Mesotitsch, Landertinger, Eder czyli w zasadzie najmocniejsze możliwe. Wczoraj w sprincie zajmowali kolejno 5, 19, 27, 18 miejsca czyli całkiem dobre.
Szwecja w składzie: Eriksson, Ferry, Lindstroem, Bergman. Też wydaje się to optymalne zestawienie. Wczoraj w sprincie zajmowali kolejno: 53, 39, 21, 50 Więc jak widać dosyć odległe miejsca.
Poza tym Austriacy biegną u siebie więc wiadomo publiczność będzie ich niosła. Patrząc na wczorajsze wyniki i lokalizacje zawodów skłaniam się ku gospodarzom.
Austria @1.51 Pinnacle ⛔ 2-4 ja tego nie ogarniam, wczoraj szwedzi łącznie 10 pudeł dzisiaj 5, Austriacy wczoraj 4 dzisiaj 10 i z tego zrodziło się 25 sekund różnicy... bez komentarza
Francja - Polska
Postanowiłem pograć jeszcze ciut patriotycznie (ale od razu mówię, że za drobne). Francuzki bez Dorin wydają się być mocno osłabione. Brunet, Boilley, Bescond są pewne, ale jest jeszcze Chevalier i ciężko powiedzieć. Niby wczoraj była 27, ale pobiegła z 10/10 ze strzelnicy. Poza tym Brunet 7, Boilley 46 i Bescond 14. Wygląda całkiem nieźle, ale...
Polki w standardowym składzie Pałka, Gwizdoń, Nowakowska i Hojnisz. W tym sezonie polki dobrze biegają i to cieszy, i o ile na strzelnicy nie będzie tragedii typ na pewno do ogarnięcia. Gwoli formalności nasze wczoraj to: Pałka 11, Gwizdoń 49, Nowakowska 9 i Hojnisz (dodajmy, że Monika ???? ) 56. Jeżeli Gwizdoń da rade na strzelnicy tak samo z resztą jak Moniczka to typ ma całkiem spore szanse, więc czemu by nie spróbować.
Polska @2.26 Pinnacle ⛔ 3-10 Bieg Pałki i strzelanie Nowakowskiej :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sztafeta mężczzyzn:

Rosja - Niemcy 2 2,10 Unibet⛔

Za wysoki wydaje mi się ten kurs na Niemców. Nie doceniają ich buki a przecież porownując wczorajszy sprint lepiej właśnie wyglądają Niemcy.Biegowo jakieś 30sekund w biegu lepsi. Na strzelnicy jedni i drudzy bardzo solidni i tu będzie podobny wynik. Po takim kursie próbuję.

Niemcy - Austria 1 1,72 Unibet⛔

A tu już z pełnym przekonaniem na Niemców. Biegowo wyglądają zdecydowanie lepiej.Po pierwszej zmianie pewnie Austria będzie na prowadzeniu bo Sumann pobiegnie lepiej niż Boehm jednak następne 3 pary to już przewaga Niemców. Na drugiej zmianie Birnbacher odrobi startę i będą blisko siebie z Mesotitschem. Trzecia zmiana bardzo wyrównana Peiffer-Landertinger biegowo jak i strzelecko praktycznie taki sam poziom. No i dochodzimy do 4 pary gdzie biegnie Schempp i jeśli tylko nie spali się to spokojnie biegowo odstawi Edera. Na strzelnicy bym powiedział remis,biegowo lepsi Niemcy.

edit:Birnbacher spaprał wszystko 2 karne rundy to za dużo do odrobienia w biegu.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Białoruś - Słowacja 1 1.60 sts

Słowaczki na dwóch ostatnich zmianach zbyt słabe biegowo, Białorusinki je zniszczą.

Ukraina - Francja 1 1.40 sts

pomimo tego że Francuzki w sztafecie zawsze są niebezpieczne nie chce mi się wierzyć by z tak dysponowanymi Ukrainkami były w stanie wygrać bez Dorin.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Sztafeta Kobiet:
Polska vs Słowacja |1| kurs:1,30⛔
Co jak co ale ze Słowaczkami przegrać dziś nie wypada.Skład personalnie lepszy,forma też chyba na korzyść Polek.U Słowaczek powalczą z pewnością Kuzmina i Gerekova ale dwie ostatnie zmiany u nich bardzo słabe.Jeśli Gwizdoń nie zaliczy masy pudeł na drugiej zmianie to wszystko będzie w porządku.Krysia na pierwszej zmianie powinna zrobić swoje.Weronika z Moniką powinny na dwóch ostatnich zmianach tylko powiększyć przewagę,a w najgorszym scenariuszu sporo nadrobić.W każdym bądź razie nie wyobrażam sobie aby Polki nie były w tym pojedynku ostatecznie górą.
Ukraina vs Czechy |1| kurs:1,20✅
Typ na podbicie kursu.Ukrainki jak zawsze w sztafetach będą walczyć o czołowe lokaty.Cztery bardzo dobre,solidne zawodniczki mogą pokusić się nawet o podium.Czeszki mają tylko Soukalovą i Vitkovą,a wiadomo że one same tej sztafety nie wyciągną przed Ukrainki.
Norwegia vs Rosja |2| kurs:2,05✅
Tutaj myślę,że szansę są 50/50 więc próbuje w stronę Rosjanek.Ruskie biegowo bardzo dobrze,prócz Glazyriny.Na strzelnicy myślę,że powinny mieć przewagę nad Norweżkami,bo nawet Berger na razie nie prezentuje tam wysokiej formy.Kurs zachęcający,stawiam na Rosjanki.
Bukmacher:STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom