>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2013/2014 - 12.12-15.12.2013 - Annecy

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
I jest kurs jaki sobie upatrzyłem.

Francja - Rosja 1 1,36 Betsafe/Betsson⛔ Ruski wszystkich zaskoczyli...

Francja w najmocniejszym składzie dodatkowo u siebie. Nie sądzę aby znowu Beatrix tak zawalił strzelanie. Jak się patrzy na indywidualne wyniki tych 4 zawodników to naprawdę jutro oni powalczą o wygraną. 4 zmiana i Martę mowi wszystko. Ruskich opisałem wyżej mają rezerwowy skład i nie daje im większych szans w tej parze. Będzie miło łatwo i przyjemnie POLECAM.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
kto wygra? Niemcy 4.50 unibet ⛔ 0,3sek / miejsca 1-3: Niemcy 1.55 unibet ✅

jutro o zwycięstwo walczyć powinni Francuzi z Niemcami, ci pierwsi lekkimi faworytami przede wszystkim ze względu na Martina Fourcade&#39;a na ostatniej zmianie, ale Niemcy też mocni, powinni powalczyć, kursy obecnie na nich na poziomie 2.75 -3.30 tylko unibet trzyma 4.50. Reszta bez szans, Szwedzi na grubym farcie w Hochfilzen, Rosjanie jeszcze w przeciętnej formie, Austriacy za słabi biegowo a Norwegowie w tym składzie nawet o trzecie miejsce nie powalczą raczej.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Włochy-Czechy 1 ( kurs 1,40) Unibet

Ekipa Czeska troszkę w zmienionym składzie dlatego Włosi powinni mieć łatwiej już ostatnio było widać u nich duży potencjał ale Hofer zawalił strzelanie.

Niemcy-Rosja ( kurs 1,50) Unibet
Niemcy top 3 ( kurs 1,50) Unibet

Tutaj również Rosja wysłała swój drugi &quot;garnitur&quot; Niemcy powinni powalczyć z Francją o zwyciesctwo.

http://services.biathlonresults.com/Results.aspx?
RaceId=BT1314SWRLCP02SMRL&quot;]Wyniki z tamtego tygodnia.[/url]

Składy na dzisiejsze zawody
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na chwile obecną polecam:

Makarainen - Kuzmina 1 1,72 Unibet ✅ Pięknie KASIA✅

Kasia podczas sztafety zaliczyła bardzo dobry występ. Bardzo szybko biegała jak i strzelała. Zaliczyła tylko 1 pudło. Kuzmina biegowo minimalnie słabiej o 6 sekund jednak na strzelnicy aż 3 pudła. Jutro podejrzewam że na strzelnicy może być podobnie. Kasia wydaje mi się że na strzelnicy zaczyna się stabilizować i już nie będzie pudłować na potęgę. Nie lubie grać za bardzo tej pary bo tu bywa rożnie jednak jutro wydaje mi się że Kasia zaliczy najlepszy wynik w tym sezonie. Ze stawką nie szalejemy;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tora Berger - A. Kuzmina
Berger ⛔ tragiczny występ Norweżki , aż takiej złej postawy nie oczekiwałem...
1.60
Unibet


Biatlon kobiet jest o wiele bardziej mniej przewidywalny niż w wersji męskiej więc staram się unikać ale tutaj kurs zachęcający do grania.
Berger to lepsza strzelczyni od Kuzminy i to o chociażby o ponad 10% za ubiegły sezon , w poprzednich sezonach liczby tez podobnie się kształtują.
U Berger w okolicach 85% , u Kuzminy poniżej 80%. 3 sezony w okolicach 75% , jeden z over 80% na początku kariery
Pierwszy sprint w sezonie wygrała Flatland , Berger była 3-cia. Kuzmina zajęła 35 miejsce.
Biegowo gorzej wyglądała Słowaczka - starta prawie pół minuty na trasie. W biegu indywidualnym to samo na trasie biegowej. Chociaż na strzelnicy odpowiednią przewagę wyrobiła sobie Kuzmina i zajęła drugiej miejsce zaraz za Soukalovą.
Na trasie drugiego sprintu Berger uzyskała czas lepszy na trasie biegowej o prawie 50 sekund
Na trasie biegu na dochodzenie lepiej wyglądała Słowaczka.
Berger strzelając 3 razy obok tarczy na drugim strzelaniu raczej pozbawiła się szans na dobre miejsce.
Sądzę że jutro Berger biegowo nadrobi na Kuzminą przynajmniej jedno &quot;karne&quot; kółko , szczególnie że Berger też jakoś strzela bez rewelacji moim zdaniem.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Arnd Peiffer - Andreas Birnbacher 1 1,75 Marathonbet ✅
Para niemiecka. Biegowo obaj bardzo podobnie ale na strzelnicy pewniejszy jest obecnie Arnd. Andreas potrafi bardzo pudłować co widać było ostatnio w sztafecie gdzie biegał dwie karne rundy. Strzela z reguły szybciej Birnbacher ale więcej pudłuje. Ani jeden ani drugi na takim dystansie raczej karnej rundy nie jest w stanie odrobić więc zadecyduje strzelanie. Uważam, że Peiffer jutro pod nieobecność pierwszego składu z Norwegii może być nawet na podium a gdy będzie strzelał 10/10 to jest na to szansa a jest w stanie to zrobić.
Krystyna Pałka - Weronika Vitkowa 2 1,57 Bet365 ⛔
I jeszcze jeden typ tym razem na kobiecy sprint. Dwa sprinty za nami i w dwóch o niebo lepiej Weronika. Dodatkowo wczoraj coś się stało Krystynie bo wszyscy widzieliśmy pierwsze strzelanie i 0/5 :eek: Krystyna trochę lepiej biega z tego co widziałem, chociaż może jej się przydarzyć dzień &quot;człapania&quot;. Jednak na strzelnicy w sprincie powinna Vitkowa być lepsza. Sprinty jak widać jej służą bo raz była druga raz jedenasta. Jutro znowu może być blisko podium podobnie jak Soukalova. Czeszki na początku sezonu są na prawdę mocne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dahlmeier - Hildebrand 2 2,10 unibet ✅

Jak dla mnie para 50/50.Proponuję bo uważam ze kurs jest za wysoki. Biegowo jak i na strzelnicy dla mnie panie tak samo. Obie w sztafecie spisały się dobrze.
edit: 2 sekundy na mecie różnicy. Na strzelnicy obie 10/10 pisałem że typowe 50/50 i trzeba wybrać wyższy kurs:cool::grin:✅

Z mężczyzn:

J.Boe - L&#39;abee Lund 1 1,60 Unibet✅

Młodszy z Boe lepiej dysponowany na strzelnicy. Biegowo też lepiej wyglada Boe więc jeśli nie bedzie katastrofy na strzeknicy to spokojnie wejdzie,

M.Fourcade TOP 3 1,40 Unibet✅

Bedzie to niespodzianka jeśli Martę nie bedzie w pierwszej trójce. Startuje na początku więc powinno byc ok.

edit: Szkoda ze forum zamulało i sobie odpuściłem tą męczarnie bo pograłem jeszcze Shipulina w parze z Loginovem kurs 1,65 mega!✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Annecy:
Francja @2.05 ✅

Niemcy @1.70 ⛔
-------------------------------------------------------------------------
Na szybko:
Makarainen
Wczoraj ładnie wyciągnęła sztafetę fińską, chociaż i tak walczyli o pietruchę. Stać ja na pewno na podium, a może i powalczyy o zwycięstwo. Widać, że leży jej trasa we Francji, kwestia tylko jak będzie strzelać bo dzisiaj nie ma dobierań.
TOP3 @1.70 Bet365 ✅ ✅ ✅ 2
Pałka - Witkowa
A ja tutaj skłaniam się ku Polce (a z racji, że stawiam, na rodaczke która nie jest faworytką to za drobne). Krysia będzie chciała się zrehabilitować za wpadkę wczoraj. Myślę, że to będzie taki dodatkowy bodziec motywujący. No i jeszcze mam nadzieję, że ekipa trafi ze smarowaniem.
Pałka @2.29 Pinnacle ✅ ✅ ✅ 9-17
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Pidhrushna vs Starykh |2| kurs:1,80⛔

Po raz kolejny zaufam Rosjance.Starykh jest pewna na strzelnicy,biegowo wygląda nie najgorzej.Ukrainka solidna ale bez rewelacji.Dziś stawiam na Starykh.
Makarainen vs Gasparin |1| kurs:1,40⛔

W tym pojedynku stawiam zdecydowanie na Kaise.Szwajcarka miała jednorazowy wyskok i myślę,że ciężko będzie jej to powtórzyć.Finka biegowo kapitalna,w sprintach zawsze może być groźna.Jeśli nie zawali strzelania nr.2 będzie liczyć się w walce o wysokie lokaty.
Pałka vs Gwizdoń |2| kurs:1,90⛔

Sprint,dwa strzelania czyli coś dla Magdy.Krysia nie jest moim zdaniem w takiej dyspozycji,żeby nie była w zasięgu Gwizdoń.Dziś stawiam na tą drugą.Gdyby był to bieg indywidualny czy też bieg na dochodzenie grałbym pewnie w drugą stronę.
Bukmacher:STS
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Makarainen - Solemdal 1 1.55 marathon zwrot

Kaisa świetnie zaprezentowała się w sztafecie, forma idzie do góry. Norweżka na trasie czuła się bardzo przeciętnie tracąc biegowo do Hildebrandt, jakoś nie widzę podstaw by miała być dziś wysoko.

Starykh - Dzhyma 1 1.61 marathon ✅

Rosjanka nie startowała w sztafecie, wcześniej forma bardzo wysoka. Dzhyma trochę ponad stan tak wysoko notowana, co pokazała choćby wczoraj w sztafecie, ale nie tylko, już wcześniej biegowo pokazała że odstaje.

Hildebrandt - Pałka 1 1.65 marathon ✅

Niemka znakomicie spisała się w czwartek w sztafecie, od zawsze wiadomo że dobrze strzela, ale na tych trasach biegowo pokazała się z naprawdę dobrej strony. Pałka biegowo nie przekonuje i pomimo tego, że dziś na pewno będzie chciała się zrehabilitować za sztafetę i czuję że nie będzie to dziś zły występ ale z Niemką przegra.

Berger - Soukalova 2 2.375 marathon ✅

To nie jest Tora z poprzedniego sezonu, więc nie ma co na siłę robić z niej faworytki. Soukalova w sztafecie zaprezentowała się lepiej, od początku sezonu trzyma równą, wysoką formę, warto spróbować.

puszczam jako single, ale nie tylko...

AKO: 6.49 ✅
Stawka: 2/10
marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Hildebrandt - Pałka 1 1.65 marathon
Niemka znakomicie spisała się w czwartek w sztafecie, od zawsze wiadomo że dobrze strzela, ale na tych trasach biegowo pokazała się z naprawdę dobrej strony. Pałka biegowo nie przekonuje i pomimo tego, że dziś na pewno będzie chciała się zrehabilitować za sztafetę i czuję że nie będzie to dziś zły występ ale z Niemką przegra.
Podpisuję się pod typem przeciwko Krysi, niestety. Wydaje mi się, ze dwie zawodniczki sa na przeciwległych frontach jeśli chodzi o budowanie formy. Niemka wygląda stabilniej, podczas gdy Polka biega i strzela w kratkę, ✅

Do tego skromny dubel na dziś ode mnie:
T.Berger vs A.Henkel [1.32] ⛔
M.Fourcade vs F.Lindström [1.32] ✅
O Francuzie trudno dopisywać dalsze teorie, jest w wysokiej formie, która jeszcze będzie rosnąć. Szwed nawet przy czystym strzelaniu, musiałby liczyć na min. 2 pudła Martin.
Berger jeszcze to nie to co w zeszłym sezonie, ale Henkel to już powolny zjazd kariery w dół. Nie dogoni Norweżki, chyba że ta spudłuje tyle co wczoraj, w co nie wierzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
3/3 + zwrot z powodu braku Solemdal, a szkoda.

męski sprint...

przede wszystkim widać że Tcherezov jest słabiutki, zastanawiałem się długo czy w bwinie zagrać przeciw niemu w parze z Birnbacherem czy Bergmanem, ale zdecydowałem się na tego drugiego, który biegł wczoraj znakomicie, a Niemiec jednak jeszcze nie wrócił do najwyższej formy

Tcherezov - Bergman 2 1.50 bwin ✅

uważam, że dziś wysoko powinien być Peiffer, zagrałem nawet w unibecie po 4.50 to, niestety wszystkie buki zestawiają go z tymi samymi rywalami, najlepiej uważam zagrać go z Birbacherem, tak jak pisałem dopiero wraca do formy, Peiffer katastrofy na strzelnicy nie zrobi, a biegowo jest obecnie lepszy, warto spróbować.

Peiffer - Birnbacher 1 1.65 marathon ✅

warto tą parę puścić w dublu z:

Weger - Hallenbarter 1 1.571 marathon ✅

nie wiem jak można zestawić taką parę, może i Weger nie osiąga wyników na miarę swoich możliwości,
ale od Hallenbartera jest o klasę lepszy.

AKO: 2.59 ✅
Stawka: 3/10
marathon


świetny dzień ???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Annecy:
Francja @2.05 ✅

Niemcy @1.70 ⛔
Makarainen TOP3 @1.70 ✅
Pałka @2.29 ✅

-------------------------------------------------------------------------
Desthieux - Landertinger
Francuz ciut lepszy biegowo, strzelanie lepsze Landertinger więc nie ma co się więcej rozpisywać. Poza tym Landertinger nie zaliczył jeszcze solidnego występu w tym sezonie, więc czas to zmienić.
Landertinger @1.613 Pinnacle ✅ ✅ ✅ 30-14
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Arnd Peiffer - Ivan Tcherezov 1 1,60 Marathonbet ⛔ :eek: :eek:
Gram na Niemca ponieważ lepiej biega i ciul lepiej strzela. Myślę, że jutro będą podobnie strzelać a bardziej bym się pokusił, że Anrd lepiej. Liczę gdzieś na dwa 2 pudła Niemca a Rosjanin pewnie z 3. Do tego Arnd jest w stanie nadrobić nawet jedno pudło do Rosjanina na takim dystansie. Spisuje się we Francji lepiej. Ma na starcie prawie 10 sekund przewagi. Jutro cztery strzelania i kluczowa w tej parze będzie &quot;stójka&quot;. Chciałem grać &quot;Bimbra&quot; ale dzisiaj znowu w pozycji stojącej pokazał swoje możliwości ;) Gram znowu na Peiffera.
Selina Gasparin - Olga Vilukhina 1 1,65 Unibet ✅
Drugi raz w tym sezonie wygryła Szwajcarka sprint oby tylko drugi raz nie poniosły ją emocje w biegu na dochodzenie. O pozycje leżące jestem raczej pewny i w stojącej powinno być dobrze. Selina tutaj we Francji jeszcze nie spudłowała (20/20!), co prawda Rosjanka nie dużo gorzej bo 19/20 ale za to bieg jej w porównaniu do Seliny pozostawia wiele do życzenia. Gasparin na dystansie 10 km spokojnie jest w stanie jedną karną rundę do niej odrobić. Dzisiaj strzelały obie bez pudła a na starcie Gasparin wyruszy z prawie 20 sekundą przewagą. Gram na Gasprin która jeśli utrzyma formę w &quot;stójce&quot; powinna jutro być na podium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Annecy:
Francja @2.05 ✅

Niemcy @1.70 ⛔
Makarainen TOP3 @1.70 ✅
Pałka @2.29 ✅

Landertinger @1.613 ✅
--------------------------------------------------------------------------
Preuss - Pałka
I znowu skłaniam się ku Polce. Ale od początku. Na starcie różnicy między tymi paniami nie będzie, bo 2 sekundy różnicy to tyle co nic. Dzisiaj obie strzelały na 0, ale to były tylko dwa strzelania. W przypadku Niemki były to pierwsze zawody w których udało jej się zaliczyć czyste strzelanie. W poprzednim biegu na dochodzenie zaliczyła 3 pudła i spodziewam się, że jutro będzie podobnie. Co do Krysi to wzorcowo się wg mnie zrehabilitowała, za wpadkę w sztafecie, i ma dobrą pozycję do ataku jutro. Wiadomo, że o strzelanie (o ile nic się po drodze nie stanie) można być spokojnym i więcej jak dwa pudła nie powinny się przydarzyć, a co za tym idzie, nie sądzę, żeby Niemka była w stanie, tyle odrobić.
Pałka @1.667 Pinnacle ⛔ 11-18 obie po 3 pudła to czego się spodziewać...
Makarainen - Gasparin
Będę powtarzał teraz jak Mantrę to co wcześniej pisałem o Kaisie. Biegowo rewelacja, a i na strzelnicy jest dobrze. Francja jej pasuje. Selina zaskoczyła mnie in plus, bo druga wygrana (z rzędu!) w sprincie to nie lada wyczyn. Ale popatrzmy jak to się ostatnio skończyło. W Hochfilzen Kaisa ruszała 44 sekundy za Seliną, a i tak na mecie (miała jedno pudło mniej) dobiegła ponad 2 sekundy szybciej. Sądzę, że jutro Makarainen będzie w stanie nawet dwa pudła odrobić zwłaszcza, że rusza raptem 8 sekund po Szwajcarce i zapewne już na pierwszym strzelaniu, powinna być jeżeli nie pierwsza to tuż za plecami Gasparin. Jedyne co jest na minus dla finki to tempo strzelania, ale jeśli nie spędzi za dużo czasu jutro na strzelnicy (dzisiaj straciła 7 sekund na samym pobycie na strzelnicy do Gasparin) nie powinna mieć trudności z obiegnięciem Szwajcarki
Makarainen @1.69 Pinnacle ⛔ 15-6 strzelała długo i niecelnie - niestety
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
G.Soukalova - O.Pidhrushna 1 1,40 [4-10]✅
Czeszka zdecydowanie szybsza od Ukrainki. Na trasie jest w stanie 1 pudło odrobić. Ze startu rusza 13sekund szybciej. Na strzelnicy panie porownywalnie. Uważam ze warto.
S.Gasparin - O.Vilukhina 1 1,65 [6-9]✅
Podpisuje się pod tym co wyżej napisał kolega. Szwajcarka zdecydowanie szybsza + na starcie rusza szybciej o 19 sekund. Jeśli Gaspare nie powtórzy błędów z przed tygodnia to będzie dobrze!
Oba typy Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
W STSie znalazłem nie lada perłę.
Berger - Gwizdoń
Na starcie ruszą obok siebie (różnica 1 sekundy) Wczoraj &quot;Tura&quot; zagubiła się w stójce i zaliczyła 3 pudła, ale to jest ewidentna przypadkowa wpadka, która na pewno się nie powtórzy. Jak dzisiaj Berger będzie miała 3 pudła to we wszystkich strzelaniach co najwyżej. Wiadomo jak strzela Magda, a biegowo obie są porównywalne, nawet z minimalnym wskazaniem na Norweżkę (mimo iż wczoraj była wolniejsza o 4 sekundy).
Fajna para z przyzwoitym do dubla, albo trebla kursem. Dodam jeszcze, że sam tego nie pograłem, ale myślę, że warto.
Berger @1.40 STS ⛔ 38-22 Co się dzieje z Torą to ja nie wiem. Tyle samo pudeł co Magda i, żeby aż 43 sekundy wolniej?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Valj Semerenko - Kaisa Makarainen 1 1,90 [1-15]✅
Dzisiaj niestety przeciwko Kasi bo tu chodzi o kasę. Na starcie różnica niewielka 3sekundy na korzyść Finki. Biegowo Makarainen lepsza jednak nie sądzę aby była w stanie odrobić rundę karną. Na strzelnicy pewniejsza Ukrainka. Szybciej strzela też Semerenko i to o ok 15-20 sekund. Są 4 strzelania więc Kasi będzie bardzo trudno ustrzelic 18/20 bo każda pomyłka więcej przekresli Jej szanse na wygranie tej pary.
Mężczyzn podam trochę później.
Typ z Unibet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ikogo Mężczyźni. Wszystko Unibet
J.Boe - M.Fourcade 1 2,30 ✅
Młody Boe wczoraj pobiegł rewelacyjnie do tego na strzelnicy 10/10. Fourcade jedno pudło. Dzisiaj Norweg wyruszy aż 37 sekund wcześniej niż Francuz. Biegowo panowie podobnie wczoraj Boe lepszy o 8 sekund. Jeśli na strzelnicy nie zawali to wygra. Czas strzelania wczoraj Norwega był lepszy od Fourcade o 8 sekund. 1 pudło więcej Norwega i tak może dac Mu lepszy wynik niż Francuzowi. Po takim kursie warto spróbować.
Beatrix - Bailey 1 1,68⛔ Bailey 20/20 szok
Biegowo lepszy Beatrix. Na strzelnicy przy 4 strzelaniach większe szanse na lepszy wynik też ma Francuz.
Shipulin - Lindstroem 1 1,85✅
Rosjanin bardzo pewny na strzelnicy dzisiaj pewnie 1 maks 2 pudła. Szwed 3,4 pudła to taki standard przy 20 strzałach. Biegowo lepszy Lindstroem ale nie będzie w stanie karnej rundy odrobić. W tej parze wszystko rozstrzygnie się na strzelnicy a tu lepszy jest Shipulin.
Schempp - Mesotitsch 1 1,68⛔ przegrał biegowo
Niemiec na strzelnicy niesamowicie pewny. Biegowo panowie podobnie. Przy 4 strzelaniach większe szanse daje Schemppowi na strzelnicy.
Bez analizy:
Malyshko- Moravec 1 1,88⛔
Volkov - Summan 1 1,90 ✅
Weekend na ✅
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Makarainen vs Gasparin |2| kurs:2,05✅
Dziś gram odwrotnie.Wczoraj Gasparin wygrała o te kilka sekund,szkoda.Dziś jednak cztery strzelania i nie sądzę aby Makarainen odegrała w tym biegu kluczową rolę.Finka ma zazwyczaj kłopoty na strzelnicy,myślę,że Szwajcarka będzie w tym elemencie dziś pewniejsza.Biegowo Gasparin wcale od Kaisy dużo nie odstaje,więc Finka sporo w tym elemencie nadrobić nie powinna.Jak będzie zobaczymy ale dla mnie zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Szwajcarka.
Soukalova vs Valj Semerenko |1| kurs:1,55⛔

Stawiam na Czeszke.Ukrainki wszystkie pokazują dobrą dyspozycję ale myślę,że ta z sióstr Semerenko dziś z Soukalovą nie wygra.Czeszka biegowo trzyma się nieźle,nie powinna tracić w tym elemencie do Ukrainki.Na strzelnicy myślę,że Gabriela będzie pewniejsza i powalczy o czołowe lokaty.Semerenko też powinna zająć niezłe miejsce ale nie sądzę aby była przed Soukalovą.
Dahlmeier vs Horn |1| kurs:1,30✅
Niemka bdb strzela i myślę,że to powinno być kluczowe jeśli chodzi o ten pojedynek.Norweżka pewnie pobiegnie szybciej i trochę w tym elemencie nadrobi.Jednak na strzelnicy z Laurą większych szans jej nie daje.
Berger vs Gwizdoń |1| kurs:1,35⛔
Tora jak i Magda biegowo bdb.Jednak na strzelnicy zarówno jedna jak i druga mają problemy.U Gwizdoń to norma, a wierzę że Norweżka w końcu wskoczy na odpowiedni poziom na strzelnicy.Dziś stawiam na Berger,bo to dalej półka wyżej niż Magda.Cztery strzelania i Gwizdoń powinna przepaść.Tore stać na miejsce w czołowej 10 i myślę,że nie może pokazać się tak słabo na strzelnicy jak Polka.
Bukmacher:STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom