>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2013/2014 - 24.11-01.12.2013 - Oestersund

Status
Zamknięty.
harvey 967

harvey

Użytkownik
Dorin Habert poinformowała na swojej stronie oficjalnej, że pośliznęła się i upadła na tyle niefortunnie, że doznała skręcenia kostki. Nie wystąpię w zawodach Pucharu Świata ani dziś, ani w tym tygodniu - napisała jeszcze przed decyzją o przełożeniu dzisiejszego biegu indywidualnego kobiet.
biathlon.pl
Chyba każdy widział jaka dziś była zamieć nad trasą w Ostersund, jutro ponoć ma być lepiej, ale wiatr też ma być, więc pewnie będzie loteria.
Anton Shipulin - Evgeny Ustyugov # 1.72 Betsson
Jednak zdecydowałem się coś pograć, tyle czasu się czekało na ten biathlon. Pojedynek dwóch Rosyjskich kandydatów do bycia liderem w reprezentacji. Anton pobiegł w biegu mieszanym i wpadł bardzo słabo, pięć pudeł i jedna karna runda nie wróży nic dobrego. Co do Ustyugova to ciężko powiedzieć co pokaże, jednak jestem dobrej myśli. Przed samym Ostersund kadra Rosji miała wewnętrzne eliminacje w sprincie oraz mieszanym. W sprincie Evgeny wygrał, a Shipulin był zaledwie 14. Wg mnie Anton pokazał w mieszanym, że daleko jest od szczytowej formy, dlatego Ustyugov powinien być od niego lepszy. W ubiegłym roku na inaugurację Ustyugov był 5, a Shipulin 9.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
STS:
Indyw. 20 km
T. Boe- A. Shipulin 1 (1,75)
Na jutrzejszy dzień wybrałem tą parę, ponieważ Rosjanie słabo wyglądali w sztafecie mieszanej, natomiast Boe lepiej wyglądał biegowo i strzelecko od Rosjanina. Wiem, że Shipulina nie ma na liście startowej, bo za niego ma wystąpić Czerezov, więc najwyżej będzie zwrot.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
na bet365 pisza do 13;15 oferta a wycofuja o 13, Pidhruszna z Hildebrand była do grania, lepsze strzelanie, lepszy bieg a kurs oferowali 1,7 może ktoś na innym buku bedzie miec podobna pare

edit// na lajf bet365 Dahlmeier z Wierer na Niemke, strzelanie na podobnym poziomie ale w biegu przepaść 2-3min jak nie lepiej
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Oestersund:
Domracheva @1.613 ✅
---------------------------------------------------------------------------
EHS - M. Fourcade
Ja wiem, że wszyscy drwią z Martina, że się zgubił na strzelnicy ostatnio, ale no, jaka jest szansa, że powtórzy to znowu? Wg mnie nikła. Svendsen nie biegał w sztafecie więc ciężko cokolwiek powiedzieć, ale w mojej opinii, a nie ukrywam, że bardziej lubię Francuza, nie widzę go tutaj w roli faworyta. Przynajmniej w tej parze. Poza tym Pinnacle trochę przesadziło z kursem, bo jak dla mnie to takie 49/51 ;)
Fourcade @2.09 Pinnacle ✅ ✅ ✅ 18-1 Czo ten Martę po strzelaniu pomachał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Martin Fourcade - Tarjei Boe 1 1,52 Betsafe ✅
Martin dał popis w niedziele, ale dzisiaj na pewno będzie chciał się zrehabilitować. Biegowo jest lepszy od Boe co pokazała niedziela, mimo przegranego finishu. Trzeba pamiętać, że chwilę wcześniej biegał dodatkowe 3 karne rundy. Jeśli dzisiaj obaj będą podobnie strzelać to na pewno Martin będzie wyżej. Boe potrafi również pudłować a Martin na pewno potrafi lepiej strzelać, nie bez powodu jest większym faworytem dzisiaj aniżeli Norweg. Dzisiaj mam nadzieje, że to udowodni i kto wie, może wygra swój pierwszy bieg indywidualny w sezonie 2013/2014.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czas na sprint Kobiet (7,5km).
Jako,że początek sezonu to przypomne kobiety biegną 7,5km , na strzelnicy pojawią się 2 razy. Za każde pudło zawodniczka biegnie karną rundę=150m.

Teraz już przechodzę do konkretów:
Darya Domrachewa - Tora Berger 1 1,54 bet365 2 sekundy....⛔

Z tego co zauważyłem to bet365 ma najwyższy kurs na tą parę. Biegowo lepsza Białorusinka patrząc na wczorajszy bieg indywidualny(49s).Na strzelnicy też wygląda Daria lepiej i pewniej.Domrachewa pierwsze 2 wizyty na strzelnicy to 10/10 natomiast Berger 8/10. Zresztą Berger podczas każdego strzelania pudłowała i nie wygląda w tym elemencie najlepiej. Po takim kursie uważam,że warto zagrać bo Daria wygląda lepiej na początku sezonu.Nawet w przypadku 1 pudła więcej Białorusinka jest w stanie wygrać.

Anastasyia Kuzmina - Kaisa Makarainen 1 1,40 bet365⛔

Dzisiaj zagram na Kuzmine bo po wczorajszym biegu Kasia u mnie niestety zanotowała wielkiego minusa. Zacznijmy właśnie od biegu gdzie Kuzmina była zdecydowanie lepsza(43s). Na strzelnicy niby miało być lepiej u Finki niż w tamtym sezonie ale początek sezonu niestety jest taki jak poprzedni sezon wczoraj aż 6 pudeł.Kuzmina tylko 2 razy się myliła i wyglądała pewnie. Dzisiaj nie sądzę aby Kasia wystrzelała chociaż 9/10. A biegowo 1 rundę Kuzmina jest w stanie odrobić w biegu.

Magdalena Gwizdoń - Anais Bescond 2 2,20 (teraz2,00) bet365 ✅

W momencie kiedy grałem był kurs 2,20 teraz widzę że już spadł. Madzia niestety jak wiemy ma na strzelnicy problemy z dobrym strzelaniem wczoraj 5 pudeł. Bescond jeszcze gorzej bo aż 7 razy pudłowała jednak warte zaznaczenia jest to że podczas 4 strzelania zaliczyła właśnie aż 4 pudła a tak to miała na każdym strzelaniu po 1 pudle. Biegowo panie bardzo podobnie i tu wszystko zależy od strzelania w tej parze. Po pierwsze uważam,że Gwizdoń miała i nadal ma problemy ze skutecznym strzelaniem a po drugie kurs powinien być 50/50 a tu jest zawyżony. Jak będzie zobaczymy.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Makarainen - Hojnisz typ 2 ( kurs 2,15) sts
Monika 3 czas biegu widać że jest forma a Kaisa tak jak pisał wyżej RADULA
ma również u mnie dużego minusa
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Oestersund:
Domracheva @1.613 ✅ Fourcade @2.09 ✅
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Domracheva vs. The Field
Darie rewelacja biegowo, a poza tym 4 pudła na strzelnicy, ale nie da się ukryć, ze tutaj mogły by być dwa mniej, gdyby w pewnym momencie nie powiało. W tym samym momencie zarówno Darya jak i nasza Magda zaliczały pudła i widać, że coś się działo na strzelnicy. dzisiaj nie przewiduje takich ekscesów, bo tylko dwa strzelania i nie ma minuty karnej tylko rundy, a Białorusinka pierwsza była w samym biegu, no tylko te nieszczęsne pudła. No i jeszcze ten kurs dla porównania w Bet365 dają raptem 2.0
Domracheva @2.55 Pinnacle ⛔ 4
Solemdal - Sachenbacher
Jeżeli Niemka nie zrobi jakiejś tragedii na strzelnicy to śmiem twierdzić, że nawet dwa pudła jest w stanie odrobić. W indywidualnym obie miały po 5 pudeł, a Niemka była szybsza o 5 sekund, ale po drugim strzelaniu mam wrażenie, że jakoś odpuściła, a mimo to i tak zaliczyła 2 wynik biegowy. W końcu była biegaczka. Dzisiaj krótki dystans, tylko dwa strzelania - stawiam na zawodniczki mocne biegowo.
Sachenbacher @2.27 Pinnacle ⛔ 8-25 w obu przypadkach drugie strzelanie ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Marie Laure Brunet - Kaisa Makarainen 1 1,70 Marathonbet ✅
Dla mnie super typ po super kursie. Jak strzela Francuzka chyba wszyscy wiedzą, dzisiaj co prawda tylko dwa strzelania ale chyba nie ma możliwości, żeby Kaisa strzelała chociaż na podobnym poziomie co Brunet. Z tego co pamiętam Kaisa zaliczyła 3 pudła podczas dwóch strzelań w &quot;mieszance&quot; a 6 podczas czterech wczoraj. Na pewno biegowo jest lepsza od Brunet ale nie wątpię, by dzisiaj jej poziom był taki żeby mogła z nią powalczyć. Myślę, że na takim dystansie jest w stanie Kaisa odrobić jedno pudło a różnica powinna być jednak większa pod tym względem między jedną a drugą biathlonistkom
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ondrej Moravec - Jakov Fak 1 1,60 Unibet ⛔
Fak kompletnie pod formą. 5 pudeł na dwa strzelania w &quot;mieszance&quot;, wczoraj 6 na 4 strzelaniach. Moravec puki co bardzo dobre dwa występy. Wytrzymał presje gdy biegł z Boe i Fourcadem i dal zwycięstwo Czechom. Wczoraj również bardzo dobry występ. Biegają na podobnym poziomie ale strzelanie na chwile obecną to przepaść między jednym i drugim. W mieszanej szybciej biegł Czech a wczoraj o 10 sekund Fak, więc facet ma małe szanse odrobić chociaż jedną karną rundę a strzelanie na podobnym poziomie raczej nie powinno się zdarzyć.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Fak - Garanichev 2 2,10 bet365 ZWROT

Po pierwsze ten typ jest bardziej przeciwko Fakowi. Dlaczego? Bo początek sezonu ma slabiutki. Na strzelnicy zawodzi a i biegowo nic wielkiego nie prezentuje. Rosjanin biegowo jak i na strzelnicy podobnie aczkolwiek przy takim samym strzelaniu bym postawił na Garanicheva a kurs według mnie zawyżony trochę.

Destieux - Bergman 1,66 bet365✅

Francuz na strzelnicy przyzwoicie 16/20 ostatnio z tym ze 2 ostatnie strzelania to 10/10 więc możliwości duże ma i dzisiaj myślę że będzie w okolicach 8,9/10. Teraz czas na Bergmana. Szwed na strzelnicy słabo 14/20. Biegowo obaj podobnie wyglądają i tu decydujące będzie strzelanie a w tym elemencie na chwile obecna lepiej wygląda Francuz.

Fak - Moravec 2 1,60 Unibet ⛔

Zgadzam się z kolega wyżej. Moravec w gazie Fak jak narazie słabo wygląda.

Eder - S.Fourcade 1 1,45 Unibet ✅

Zastanawiałem się nad tą para jednak ja zagram. Eder bardzo szybko strzela i do tego skutecznie na początku tego sezonu. Biegowo jest lepszy od Simona . Fourcade na strzelnicy pewny jednak w biegu do Edera na chwile obecna traci sporo.

T.Boe - Destieux 2 1,95 Unibet ✅

Taki kurs ze względu na nazwisko Norwega bo nic innego tego nie tłumaczy. Norweg wygląda jak narazie słabo. Na strzelnicy się myli biegowo jak na niego wolny. O Francuzie już pisałem wyżej z tym ze biegowo Francuz tu jest lepszy. Kurs super.

Ustyugov - Moravec 2 1,63 Betsafe⛔

Moravec opisany wyżej. Rosjanin niby na strzelnicy dobrze jednak biegowo w porównaniu do Czecha odstaje i to dość wyraźnie. Rosjanie pewnie formę szykują na Soczi dlatego na początku sezonu warto zagrać przeciwko nim tym bardziej ze Moravec prezentuje się bardzo dobrze.

Burke - Graf 1 1,75 Betsafe ✅

Fajna para. Liczę ze Amerykanin się ogarnie dzisiaj na strzelnicy i zaliczy podobny występ do tego jaki wczoraj Henkel ???? . Biegowo zdecydowanie lepiej Burke który jest w stanie odrobić jedna karną rundę. Niemiec na strzelnicy slabiutko tak samo biegowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 0

lapa1984

Użytkownik
zaczalem analize dzisiejszego sprintu i od razu rzucilo mi sie w oczy zestawienie Faka z Pinterem.
Pinter zdecydowanie lepsza strzelnica biegowo moze byc podobnie ale kurs 2,35 w stsie zdecydowanie zawyzony i chyba to sprobuje co panowie sadzicie ?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Valji Semerenko - Krystyna Pałka 1 1,60 Unibet

Jak dla mnie bet jutrzejszego dnia! Mega kurs. Patrząc na obie zawodniczki widać gołym okiem że Ukrainka prezentuje się o wiele lepiej od Krysi dla której początek sezonu jest przeciętny.Rzut okiem na wyniki:
Bieg indywidualny(15km):
Semerenko: 4 pudła(16/20) czas biegu 42:14,7
Pałka: 3 pudłą (17/20) czas biegu 43:51,9

Jak widać bardzo duża różnica w biegu.

Sprint(7,5km):
Semerenko: 2 pudła(8/10) czas biegu 18:59,7
Pałka : 2 pudłą (8/10) czas biegu 19:34,0

Widać,że Ukrainka jest zdecydowanie lepsza. Na strzelnicy obie dość podobnie. W biegu jutro Ukrainka jest spokojnie w stanie odrobić 1 runde karną (ok.32-34s)
A żeby jeszcze fajniej było to Semerenko startuje 20 sekund wcześniej niż Krysia Pałka. Nie ma innej opcji jak wyższa pozycji Ukrainki.
Polecam naprawdę!!!

Valj Semerenko - Franziska Hildebrand 1 1,62
Gabriela Soukalova - Andrea Henkel 1 1,30

Kurs 2,11 bet365

Tutaj gram takiego dubelka.
Czeszka 27sekund wcześniej wyruszy na start niż Niemka.
Strzelnica:
Henkel 17/20 i 9/10
Soukalova 18/20 i 9/10
Strzelnica porównywalnie.
Biegowo:
Henkel:43:03,9 i 19:18,4
Soukalova:42:01,0 i 18:49,5

Co ja tu wiecej mam pisać?Biegowo lepsza Czeszka i tyle będzie lepsza bo ma forme.

O Semerenko pisałem wyżej.
Hildebrand hmm znowu przeciwko Niemce heh...
Biegowo Ukrainka w sprincie lepsza o 30sekund!
W biegu indywidualnym 1 minuta i 40 sekund szybsza Semerenko miazga!!!
Na strzelnicy co prawda trochę lepiej Hildebrand jednak przy takim wolnym biegu to Semerenko 1 a moze i nawet 2 karne rundy jest w stanie odrobic.


Flatland - Zaitseva 1 2,20 Unibet

Norweżka wygrała sprint i jutro wystartuje 16 sekund szybciej niż Rosjanka. Biegowo Flatland o wiele lepsza.
Bieg indywidualny:
Flatland: 4 pudła (16/20) bieg 42:26,8!!!
Zaitseva: 3 pudła(17/20) bieg 43:29,9

Jak widać na długim dystansie Norweżka jest o minutę szybsza czyli łatwy rachunek(2 karne rundy) + zapas 16sekund na starcie daje baardzo dużą przewagę.

W sprincie:
Flatland:20/20 bieg 18:39,7
Zaitseva:20/20 bieg 19:05,3

I na krótszym dystansie też Norweżka szybsza o 25sekund.
Na strzelnicy mimo wszystko pewniejsza Olga Zaitseva jednak biegowo odstaje. Kurs według mnie za wysoki lekko zagram.

WSZYSTKO ZWROT.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Oestersund:
Domracheva @1.613 ✅ Fourcade @2.09 ✅
Domracheva @2.55 ⛔
Sachenbacher @2.27 ⛔
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iourieva - M.L. Brunet
Stawiam tutaj na francuzke, która pomimo tego, że startuje aż 25 sekund po oponentce w mojej opini (i nie tylko) jest faworytką w tej parze. Jak strzela każdy wie - rewelacja. Biegowo zdecydowanie słabiej, ale jakiejś wybitnej tragedii nie ma. Co do Rosjanki to wraca ona po dyskwalifikacji i na bank będzie brakować jej regularności, a w Szwecji zaliczyła już dwa dobre strzelanie, więc w ciemno obstawiam, że teraz będzie zdecydowanie gorzej na strzelnicy niż dotychczas (przyp. w obu biegach po 1 pudle). W moim odczuciu w tym biegu Francuzka pobiegnie z max 1 błędem na strzelnicy a Rosjanka zakręci się koło 3, a jeżeli będzie właśnie tyle lub więcej, to tutaj nie ma o czym dyskutować - wiadomo jak to się skończy
Brunet @1.654 Pinnacle
edit:
OEB - EHS
Właśnie pojawiła się oferta na mężczyzn w sprincie więc dopisuje ???? . Jak dla mnie mega mega perełka. Ole wiadomo ma już swój wiek. Nigdy mocny na strzelnicy nie był i nie będzie. Zawsze nadrabiał biegowo, lecz różnica polega na tym, że tej wielki weteran, ma godnego następce w postaci Svendsena, który jest równie dobry biegowo, a na strzelnicy wg mnie lepszy. Na starcie poróżni ich tylko różnica 2 sekund więc w zasadzie żadna, ponieważ strzelali w sprincie tak samo (przyp. po 2 pudła, oba w stójce). Ja chciałbym tylko zwrócić uwagę na to co się stało w biegu na dłuższym dystansie. Ole 5 pudeł i przybiegł, aż 5 minut i 37 sekund za &quot;Martę&quot;, a Emil 4 pudła i 3:57. 1 pudło więcej w strzelaniu robi różnicę minuty, więc jak widać biegowo na dłuższym dystansie (wówczas 15 dzisiaj 12.5km) Emil jest szybszy. I to nie o parę sekund, lecz aż o mniej-więcej pół minuty, a to czas jednego 150 metrowego kółka.
Svendsen @1.585 Pinnacle
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
V.Vitková vs J.Gerekova. # 1.45 Marathon

Na starcie: Gerekova +5 sekund

Vitkova w sztafecie pobiegła dobrze, później sobie zrobiła przerwę od indywidualnego, a w sprincie również przyzwoicie. Miała jedno pudło, czyli o jedno więcej od Gerekovej, a i tak strata do niej na mecie to zaledwie 5 sekund. W indywidalnym Gerekova przy czterech strzelaniach, miała 4 pudła i czas biegu też słaby. Vitkova na strzelnicy lepsza, a biegowo o wiele szybsza. Wg mnie nawet jedno pudło więcej na takim dystansie Vitkova powinna odrobić. Jak dla mnie wygląda to dość pewnie.

G.Soukalova vs A.Henkel. # 1.40 Marathon

Na starcie: Soukalova +27 sekund

Śpiewaczka z Czech sezon zaczęła bardzo pozytywnie i dziś powinna zaliczyć kolejny dobry występ. Widać, że Soukalova jest w Ostersund w bardzo dobrej formie. W sprincie jedno pudło, tak samo jak Henkel, a bieg szybszy. W indywidualnym na czterech pobytach na strzelnicy Czeszka zaliczyła dwa pudła i wygrała cały bieg. Henkel miała jedno pudło więcej i półtorej minuty straty. Czeszka lubi biegać długie biegi, dziś ma przewagę na starcie praktycznie jednego pudła, a w biegu powinna i tak być szybsza. Wg mnie Gabi dziś ma szanse na kolejne zwycięstwo.

M.Fourcade vs F.Lindström. # 1.30 Marathon

Na starcie: Fourcade +6 sekund

Martin oprócz sztafety w mega formie w Szwecji. Dwa biegi na czysto i biegowo przyzwoicie. Dziś powinien znowu wygrać, jeżeli nie będzie miał jakiś przygód na strzelnicy. Lindstrom u siebie w sprincie wypał bardzo dobrze, ale w długim biegu nie ma opcji, żeby powtórzył taki wynik. W indywidualnym był dopiero 34 z czterema pudłami. Jak dla mnie Francuz powinien pewnie wygrać ze Szwedem, a może i kolejny bieg.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tim Burke - Jean Guillaume Beatrix 2,00 Bet365

Dzisiaj obaj wystartują praktycznie razem, bo przewaga 5 sekund Amerykanina nad Francuzem to żadna przewaga. Wczoraj Burke miał bardzo udany bieg, trafił wszystko i załapał się na podium. Biegowo jednak nie wyglądało to najlepiej, bo Beatrix czy Peiffer mimo karnej rundy byli tuż tuż. U Francuzów widać dobrą formę biegową. Beatrix nie tylko wczoraj śmigał szybko, bo już na 20 km gonił nieźle, pudła wtedy przeszkodziły w zajęciu lepszego miejsca. Burke miał wczoraj dobry dzień ale mało prawdopodobne, by dziś potrafił powtórzyć to na strzelnicy, a biegowo jest wyraźnie słabszy od reprezentanta Trójkolorowych. Na trasie Beatrix może spokojnie odrobić pudło do Amerykanina. Kurs przyjemny i myślę, że wart gry.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Olga Zaitseva - Gabriela Soukalova 2 @ 1,98 Expekt ▶
Czeszka genialnie przygotowana biegowo. Wygrana w Indywidualnym, w Sprincie 6 miejsce ze stratą 12 sekund do 2 Zajcewej. Na 1 strzelaniu będą już w jednej grupie. Biegowo Soukalowa jest w stanie odrobić może nawet 2 pudła do Rosjanki. Na strzelnicy jednak obie porównywalne. Bieg załatwi tutaj sprawę na korzyść śpiewaczki z Czech.
Ekaterina Iourieva - Marie Laure Brunet 2 @ 1,78 Expekt ▶
Iourieva słabo biega, myślę że Brunet samym biegiem jest w stanie odrobić do Rosjanki te 25 sekund które traci na starcie. Strzelanie, statystycznie Iourieva musi mieć słabsze strzelanie w 1 z biegów patrząc przez pryzmat lat ;) A tak na poważnie obie są porównywalne w tym aspekcie, z tym że Brunet jest pewniakiem na co najmniej 19/20 a Rosjanka może zarówno mieć 4 pudła jak i strzelać 20/20.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Wie ktoś co się dzieje, bo nie mam zbytnio dostępu do transmisji, a na oficjalnym livescorze IBU jest informacja, że zawody zostały anulowane? A jeżeli anulowane to po 1 co z zawodami mężczyzn? i czy jest w planach przełożenie czy co?
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Bieg został przerwany po 3 strzelaniach z powodu zbyt silnego wiatru.(Ta rywalizacja nie miała najmniejszego sensu) Nie będzie na pewno powtórki biegu kobiet. A bieg mężczyzn narazie nie został odwołany, decyzja będzie przez startem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom