>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2013/2014 - Oberhof - 03.01.2014 - 05.01.2014

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rozpoczynamy kolejne zawody biathlonowe.

Terminarz:

03.01 - 15:15 Sprint M
03.01 - 18:00 Sprint K
04.01 - 12:30 Bieg na dochodzenie M
04.01 - 17:00 Bieg na dochodzenie K
05.01 - 12:45 Bieg ze startu wspólnego M
05.01 - 15:45 Bieg ze startu wspólnego K

Trochę ważnych informacji:

Jeśli chodzi o Zajcewą, decyzja została podjęta w związku z zatwierdzonym w połowie grudnia jej indywidualnym planem treningowym - powiedział wiceszef rosyjskiej federacji. - Olga weźmie już udział w kolejnych etapach Pucharu Świata w Ruhpolding i Antholz. Glazyrina natomiast sporo startowała w grudniu, wliczając w to zawody w Iżewsku, i dlatego nie wystąpi w Oberhofie. Aktualnie przygotowuje się do udziału w kolejnym etapie PŚ w Ruhpolding, możliwe również, że wystąpi w Antholz.

Do Oberhofu wybiera się tym samym sześć rosyjskich biathlonistek: Olga Wiłuchina, Ekaterina Szumiłowa, Irina Starych, Ekaterina Jurjewa, Jana Romanowa i Walentina Nazarowa.
Źródło: biathlonrus.com

Marie Laure Brunet i Michela Ponza są kolejnymi zawodniczkami, których zabraknie w najbliższych zawodach Pucharu Świata w Oberhofie. Tym samym dołączą one do Olgi Zajcewej, której również nie zobaczymy w niemieckiej imprezie.

Marie Laure Brunet podjęła decyzję o tym, by nie startować, ponieważ nie czuje się najlepiej i jej ciało nie do końca jest przygotowane do takiego wysiłku. Francuzka dołączy do swoich koleżanek dopiero na zawodach w Rupholding. Teraz będzie spokojnie trenować w Vercors, tak aby lepiej przygotować się do imprezy docelowej, którą dla niej są oczywiście igrzyska olimpijskie w Soczi.

W Oberhofie niestety nie zobaczymy również Włoszki Micheli Ponzy, która zamiast tego będzie startować w zawodach Pucharu IBU w miejscowości Ridnau i tam szukać olimpijskiej formy. W kadrze Italii pojawią się za to Dorothea Wierer, Alexia Runggaldier oraz Karin Oberhofer i to one będą walczyć o pucharowe punkty.
Źródło: biathlonews.com

Lars Berger nie weźmie udziału w zawodach biathlonowego Pucharu Świata w Oberhofie. Norweg jest przeziębiony, a choroba przypadła w bardzo niekorzystnym momencie, bo Berger wciąż walczy o jedno z dwóch wolnych miejsc w norweskiej ekipie na igrzyska w Soczi.
Źródło: nrk.no / http://www.biathlon.pl

ZAPRASZAM DO PODAWANIA TYPÓW I PISANIA ANALIZ.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Shipulin - Peiffer 1 1,65 ⛔
Piękny kurs na Rosjanina. Ostatnio naprawdę pokazał się z dobrej strony. Na strzelnicy bardzo solidny. Biegowo to czołówka dzisiaj
tez Go widzę wysoko. Peiffer u siebie jednak to jedyny argument przemawiajacy za nim. Na strzelnicy nieprzewidywalny jednak częściej pudluje niż strzela blisko 100%. Biegowo ostatnio wyglądał słabiej jak będzie po przerwie nie wiem. Dlatego stawke trzeba dobrać odpowiednią.
J.Boe - T.Boe 1 1,60✅
Stawiam na młodszego z braci. Ostatnie zawody w jego wykonaniu rewelacyjne. Tarje wraca po przerwie i jestem ciekawy jak będzie wyglądał bo osobiście uważam ze jeszcze ta forma olimpijska u niego dopiero nadejdzie. Na samym strzelaniu traci już z 15s. do tego biegowo też słabszy. Po takim kursie warto.
Oba typy Unibet
Lesser - Beatrix 1 1,57ZWROT a szkoda...
Loginov - Destieux 1 1,62✅
Kurs 2,55 bet365
Zagrałem jeszcze takiego dubelka.
Lesser na strzelnicy miazga dzisiaj też liczę 10/10. Beatrix biegowo podobnie do Niemca jednak na strzelnicy słabszy i to nawet bardzo. 8/10 Francuza nikogo nie zdziwi. Na trasie wiele nie jest w stanie nadrobić.
Drugi typ też przeciwko Francuzowi. Argumentacja identyczna. Rosjanin na strzelnicy pewniejszy lepszy a biegowo podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Unibet

Domracheva - Makarainen 2 2,30 [1-2] warto było spróbowac⛔

Dziwny ten kurs...Kasia przecież coraz lepiej się spisuje. Podczas sprintu są tylko 2 strzelania co niewątpliwie jest na korzyść Finki. Bialorusinki ostatnio nie było
więc nie wiemy do końca jak wygląda jej forma. Jednak napewno biegowo obie są jednymi z najszybszych biathlonistek. Na strzelnicy podobnie chociaż ja sklaniam się ku temu że Kasia ciut lepsza. Taki kurs dla mnie nieporozumienie.

Domracheva - Berger 2 2,50 bet365 [ 1-3] tez warto było⛔

Berger miała ponad 2 tyg aby poprawić przede wszystkim strzelanie i myślę że dzisiaj będzie wyglądała już lepiej. Domracheva przecież też nie jest potęgą na strzelnicy. Po takim kursie napewno warto spróbować.

Soukalova - Pidhrushna 1 1,50 ⛔
Starykh - Vitkova 1 1,66⛔

Kurs 2,49 bet365 obie miały lepiej strzelać...:grin:

Obie czyli Soukalova i Starykh lepsze na strzelnicy i dlatego na nie gram.

Valji Semerenko - Andrea Henkel 1 1,86 Betsson peffunia✅✅✅

Jak dla mnie bet dnia. Ukrainka w bardzo wysokiej formie. Biegowo jak i na strzelnicy ścisła czołówka. Henkel ostatnie występy słabsze. Na strzelnicy coraz częściej pudluje a i biegowo wygląda słabo. Semerenko biegowo ostatnio 26s lepiej zobaczymy jak będzie dzisiaj. Valji dziś TOP5 gram z pełnym przekonaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Na dzisiaj polecam grać:
Fourcade- Svendsen 2(2,15)- Efortuna
Wynik: ✅3-1
Martę na przełomie roku nigdy nie powalał formą biegową, co ma potwierdzenie w jego występach w Oberhofie w tamtym roku, jak i w latach poprzednich. W ostatnich zawodach na jego terenie nie powalał biegiem, wręcz człapał jak na niego, Svendsen spokojnie trenował. Forma strzelecka porównywalna, aczkolwiek Svendsen nie zaliczył czystego strzelania w zawodach bodaj od ponad 1300 dni .. Nie liczę dzisiaj na przełamanie tylko na dobry występ.
J.T.Boe- Landertinger 1(1,3)
Wynik: ⛔10-9 .. 0,8 sekundy.
Drugi typ dosyć pewny, ponieważ młodszy z braci Boe ostatnio zachwyca, zwycięstwo w sprincie i biegu pościgowym, wytrzymał presję i strzelał bardzo dobrze. Landertinger spuścił z tonu w porównaniu do poprzedniego sezonu. Strzelanie obu panów porównywane, po 80 %, biegowo o wiele lepszy Boe, stąd typuję jego zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Makarainen vs Goessner |1| kurs:1,30✅
Stawiam na Finke.Kaisa ostatnio lepiej spisuje się na strzelnicy,biegowo cały czas ścisła czołówka.Dziś sprint,bieg dla niej.Miriam też lubuje się w sprintach ale myślę,że na strzelnicy nie jest tak pewna jak Makarainen.Biegowo nie powinna dużo nadrobić,ciężko powiedzieć też w jakiej jest formie.Według mnie zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Finka.
Gasparin vs Henkel |1| kurs:1,70✅
Ok,zawody w Niemczech ale czy Henkel jest w takiej dyspozycji aby móc powalczyć z rewelacyjnie spisującą się Szwajcarką?Nie sądze.Gasparin jest pewniejsza na strzelnicy,lepsza biegowo.Dziś myślę,że nie zawiedzie i uplasuje się przed Andreą w ostatecznym rozrachunku.
Starykh vs Vitkova |1| kurs:1,60⛔
Czeszka ma dobry sezon ale według mnie Rosjanka jeszcze lepszy.Starykh solidniejsza forma,na strzelnicy ufam jej bardziej choć Czeszka w tym elemencie też całkiem całkiem.Biegowo Starykh raczej gorsza nie jest.Myślę,że dziś zajmie lepsze miejsce od Vitkovej.
Bukmacher:STS
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Veronika Vitkowa - Teja Gregorin 1 1,80 Betsafe
Trzy sprinty w tym roku za nami i trzy razy lepsza Czeszka. To ona lepiej strzela a już na pewno nie gorzej niż Słowaczka. Dwukrotnie była lepsza o ponad 10 sekund w biegu i poza jednym takim samym strzelaniem dwukrotnie dużo lepsza na strzelnicy. Zresztą jej wyniki mówią same za siebie przy wynikach Gregorin. Lubie bardzo zawodniczki Czeszkie i uważam, że dzisiaj pod nieobecność paru biathlonistek Weronika może znowu zaatakować podium jak to było w Hochfilzen

No masz rację, najpierw zagrane a póżniej przeczytane. Szkoda, że buki trzymają coś co wiadomo od dnia czy dwóch że się nie zdarzy.

Selina Gasparin - Gabriela Soukalova 1 2,82 Marathonbet ⛔ koncert pudeł
Wobec powyższego zwrotu zagram za mała stawkę taki o to typ bo nic innego nie widze. W tym roku Selina wygrała dwa z trzech sprintów raz jej nie wyszło i było odrazu za Czeszką ale tam popełniła dwa pudła. Jest na pewno jedną z faworytek i nie zdziwi nikogo 10/10 w jej wykonaniu. Wcale nie powiedziane, że jeśli będą strzelać na tym samym poziomie to Czeszka będzie szybciej na mecie bo i Selina z reguły gdy biegnie o podium a co za tym idzie dobrze strzela to również na trasie jest szybka. Może dzisiaj pod nie obeność wielu zawodnika wygra po raz trzeci?
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Veronika Vitkowa - Teja Gregorin 1 1,80 Betsafe
Trzy sprinty w tym roku za nami i trzy razy lepsza Czeszka. To ona lepiej strzela a już na pewno nie gorzej niż Słowaczka. Dwukrotnie była lepsza o ponad 10 sekund w biegu i poza jednym takim samym strzelaniem dwukrotnie dużo lepsza na strzelnicy. Zresztą jej wyniki mówią same za siebie przy wynikach Gregorin. Lubie bardzo zawodniczki Czeszkie i uważam, że dzisiaj pod nieobecnośc paru biathlonistek Weronika może znowu zaatakować podium jak to było w Hochfilzen
Ciąg dalszy absencji:
http://www.biathlon.pl/index.php?url=news&amp;amp;id=3488
Brak:
Z pań:
Gregorin
Z panów:
Pinter
Mesotitsch
Summan
Fak
Lindstroem( może pobiegnie w biegu masowym)
Takze raczej bedzie zwrot. Chyba ze pobiegnie.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję ponownie uderzyć w strone EHS, znowu przeciwko Martę. 22 sekundy przewagi na starcie, dodatkowo biegnie z doświadczonym OEB, z którym razem będą nadawać sobie tempo. Martę nie ma żadnego zawodnika do którego będzie sie mógł podłączyć. Jak już wczoraj pisałem, w Oberhofie Fourcade ma zawsze słabszą formę, jednak wczoraj 1 czas biegu, tuż za nimi dwóch pierwszych Norwegów. Nie wytrzymał jednak na strzelnicy i zaliczył 3 karne rudny w stójce.
Efortuna: Svendsen-Fourcade 1(1,65), STS: Svendsen-Fourcade 1(1,75)
Wynik: Drugi z kolei✅ dla Svendsena. 1-3
Odradzam jakiekolwiek granie w strone Martina, nawet Ustyugovem, Pffeiferem czy J.T. Boe
STS: Landertinger- T.Boe 1(1,3)
Niski kurs, ale 50 s przewagi na starcie, ostatnio Tarjei nie jest w wybitnej formie strzeleckiej, Dominik powinien spokojnie obronić tą przewagę.
Wynik:✅9-13
STS: Moravec- Hofer 1(1,5)
Na 7,5 km Moravec odrobił 2 karne rundy, a startowali obok siebie, więc warunki mieli podobne. Moravcovi i Hoferowi zdarzają się odchyły na strzelnicy, więc stawiam w stronę lepiej biegającego.
Wynik:✅14-38
3 razy✅.
Edit: Niestety nie dałem rady oglądać, ale musiało być ciekawie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
U kobiet wygra raczej Domracheva, jak zwykle rewelacyjna w biegu, strzelanie też dobre jak na nią, szkoda tego 10-ostatniego naboju .. Wszelkie typy na nią popieram, w parach niskie kursy ale pewne.
Efortuna:
Domracheva- Berger 1(1,15)
Wynik:✅1-4
STS:
Berger- Flatland 1(1,35)
Flatland lubi się pogubić na strzelnicy, szczególnie, gdy są one 4. Berger może jeszcze nie odpali, ale z koleżanką powinna sobie poradzić
Wynik:✅4-6
Tak jak przewidywałem, win Domrachevej. Jakoś kobiecy biathlon mi mnie podchodzi, bo kobiety mają czasami odchyły ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jakoś dzisiaj nie specjalnie mi podeszła oferta na biathlon mężczyzn...
Unibet:
Malyshko - Schempp 2 2,00⛔

Panowie startują razem. Biegowo wczoraj lepszy Niemiec jednak na strzelnicy spędził o 25sekund więcej i dlatego zajął tak odległe miejsce. Patrzac na formę biegową w tym sezonie to raz ten szybszy innym razem drugi. Jednak wczoraj Niemiec lepszy o 25sekund w biegu a to bardzo dużo. Na strzelnicy wczoraj obaj 1+2. Na przestrzeni sezonu wydaje mi się że Schempp jest pewniejszy w tym elemencie i dlatego gram na Niego, tym bardziej,że kurs jest fajny. Oczywiście ze stawką nie szalejemy zeby poźniej nie było płaczu i lamentu na PW jak to miało miejsce po wczorajszym biathlonie, nikomu nie każe grać i stawiać all in tych typów.

bet365
Shipulin - Malysko 1 1,45 ✅peffka to peffka✅

Kurs niby niski jak na biathlon jednak dla mnie to taki bet dnia;)
Pojedynek dwóch &quot;Towarzyszy&quot;:grin: Antek startuje z przewagą 31sekund nad Dimą a to już jest fajna przewaga na starcie. Biegowo panowie bardzo zbliżenie do siebie więc żaden z nich napewno rundy karnej nie nadrobi w biegu w stosunku do drugiego. Na strzelnicy również zbliżony poziom chociaż ja uważam,że trochę pewniej wygląda Shipulin. Strzelać szybciej strzela też Shipulin na 4 strzelaniach pewnie jakieś 10-15s. zyska. No nic tylko grać;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Oferta Kobiet jak zwykle mi się lepiej podoba i tak:
Betsson
Olga Vilukhina - Krystyna Pałka 1 1,50 ✅
Panie biegowo bardzo zbliżony poziom. Na strzelnicy też obie wyglądają dobrze. Jednak co ważne Rosjanka na starcie ma 20sekund przewagi a przy tak dość wyrownanej parze to jest dużo.Dodatkowo też należy mieć na uwadze aż 2 pudła Krysi w sprincie co jest rzadkością bo przecież Ona jest jedną z najlepiej spisujących się zawodniczek na strzelnicy. Dla mnie dobry bet.
Unibet
Tora Berger - Olena Pidhrushna 2 2,00 /w Betsson 1,92 / w bet365 1,76 ⛔
Rozumiem,że Ukrainka jest wolniejsza w biegu ale żeby Unibet aż dał taki kurs? Przecież są 4 strzelania a Berger na strzelnicy wygląda przeciętnie i dzisiaj pewnie znowu 3-4 rundy karne sobie pobiegnie. U Pidhrushnej obawiam się tego 4 strzelania bo już w tym sezonie 2x zawodził na tym ostatnim strzelaniu jednak liczę że dzisiaj będzie lepiej zresztą wczorajszy sprint(0+0) pokazał że wszystko jest na dobrej drodze.Na starcie Olena 26sekund przewagi a to dużo do tego zdecydowanie lepsza postawa na strzelnicy i taki kurs poprostu należy zagrać.
Kasia Makarainen - Tora Berger 1 1,72 / w Betsson 1,52✅
Znowu gram na Kasie. Na strzelnicy wiadomo,że nie była i nie jest rewelacją jednak biegowo jest w top3. Dzisiaj wyruszy 32sekundy wcześniej niż Norweżka. Biegowo trochę lepsza Finka a na strzelnicy no właśnie...Obie panie zawodzą i jeśli będa strzelac na podobnym poziomie to o wynik jestem spokojny. Nawet 1 pudło więcej Kasi nie przeszkodzi Jej w wyprzedzeniu Berger.
bet365
Valji Semerenko - Flatland 1 1,66 ⛔
Stawiam na Ukrainke bo naprawdę w tym sezonie spisuje się dobrze. Wczoraj nie wiem jakim cudem zaliczyła aż 2pudła?! Dzisiaj licze na lepszy wynik Valji. Jeśli będzie strzelała na swoim poziomie 19/20 ew.18/20 to będzie napewno lepsza.
Vilukhina - Vita Semerenko 1 1,66 ✅
Rosjanka biegowo lepsza od Vity. Na strzelnicy hmm...może i lepsza Vita jednak strasznie wolne biegnie i nawet Vilukhina może 1 karną runde do niej odrobić. Jeśli na strzelnicy będa takie same to bez dwóch zdań lepsza Rosjanka.Jeśli 1 pudło więcej Rosjanki to bedzie ciekawie na trasie.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Tora Berger - Olena Pidhrushna 2 w bet365 1,76

Valji Semerenko - Flatland 1 1,66 bet365
Tuz taki dubelek wyglada pieknie. Jak ktos ma kase w bet365 to mozna spokojnie pograc.
Tora jest pod forma. Olena na strzelnicy wyglada bardzo solidnie. Biegowo wiadomo Tora bardzo szybka, ale Olena tez potrafi biegac dobrze, wczoraj wg mnie pobiegla bardzo slabo, dzisiaj oczekuje ze bedzie lepiej.
Do tego przewaga na starcie. Wszystko wskazuje na Ukrainke.
Valji w bardzo dobrej formie zarowno biegowej jak i strzeleckiej. Flatland potrafi sie pogubic na strzelnicy. Biegi z czterokrotnym strzelaniem jej zazwyczaj nie sluza. Dzisiaj Ukrainka bedzie strzelala na swoim poziomie a biegowo zmiazdzy Norweżkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
up@
Tora Berger - Olena Pidhrushna w Marathonie masz na to zdarzenie 2.18
Ja od siebie dorzucam pare :
Pidhrushna - Flatland 1 1.45 Marathon
Norweżka powinna zaliczyć kilka pudel więcej , biegowo na tym samym poziomie do tego przewaga na starcie Ukrainki.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Veronika Vitkowa - Krystyna Pałka 1 1 1,51 Marathonbet ✅
Czeszka w sprincie od Palki lepsza o 26 sekund i z taką przewagą wyruszy na trasę o 17. Obie pudłowały po dwa razy, dzisiaj cztery strzelania więc okazji do tego więcej. Jednak biegowo Czeszka wygląda lepiej, wczoraj pobiegła lepiej o 25 sekund od Polki. Ma ona predyspozycje do dobrego strzelania więc sądzę, że dzisiaj powinna iść do góry w tabeli i będzie wyżej niż Krystyna.
Irina Starykh - Selina Gasparin 1 1,44 Marathonbet ✅
Rosjanka to rewelacja Rosji czego wczoraj nie potwierdziła. Jednak dzisiaj ma szansę się poprawić i pokazał, że umie bardzo dobrze strzelać. Selina również dobra strzelczyni ale wczoraj tragedia aż cztery pudła. Na trasę Rosjanka wyruszy z 30 sekundową przewagą i powinna na mecie być szybciej niż zwyciężczyni dwóch sprintów w tym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 40

lukasz-ogl

Użytkownik
V.VITCOVA-W.ZIEMNIAK-2 2.46 ✅CHANCE a.s Polka z forma...biegowo Wercia lepsza... na strzelnicy podobnie...Wybiegnie z przewaga ...brac i grac
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ole Einar Bjoerndalen - Evgeny Ustyugov 1 1,65 Marathonbet ✅
Jutro bieg masowy. Ole w Niemczech spisuje się bardzo dobrze, szkoda dzisiejszego występu bo pewnie miałby szansę wygrać z Emilem. Ale czyżby forma u dwóch Norwegów idzie na Soczi? Ustyugov dobrze w sprincie ale dzisiaj już trochę gorzej. W sprincie miał jedno pudło więcej niż Ole a i tak spokojnie na mecie szybciej był Norweg. Dzisiaj odwrotnie i przewaga na mecie była już ponad 1 minuty. Na pewno na tak długim dystansie jest w stanie odrobić karną rundę Ole taka różnica w biegu jest między jednym i drugim. Jutro liczę na trzeci podium Norwega w Niemczech więc stawiam w tej parze na niego.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Znowu oferta na bieg mężczyzn mnie nie powalila.
Landertinger - Peiffer 1 1,85 Unibet ZWROT
Biegowo panowie podobnie. Na strzelnicy pewniejszy wydaje się Landertinger chociaż i jemu zdarzają się jakieś odchyly. Peiffer pewnie na swoim poziomie a więc 2-3 pudła zrobi. Dzisiaj Landertinger 1 pudło mniej jeśli dzisiaj też tak będzie to o wynik jestem spokojny. Ze stawka ostrożnie.
T.Boe - Moravec 1 2,00 bet365✅
Jak dla mnie kurs za wysoki. Po słabym sprincie obaj pudlowali tak samo 1+3 wczoraj było zdecydowanie lepiej. Tarje 18/20 a Czech 17/20. Biegowo zbliżenie wyglądają. Po przerwie Norwegowie wyglądją o wiele lepiej i dzisiaj zaufam starszemu z braci. Jeśli na strzelnicy nie spartoli to będzie dobrze bo Czech pewnie x 3 pudła to minimum zaliczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kuźwa...Napisałem analize i przez przypadek wyłączyłem okienko forum ech....

Teraz to już bardzo krótko bo nie chce mi się znowu tego wszystkiego pisać.

Betsson

T.Berger - G.Soukalova 2 2,13 ⛔

Kurs za wysoki.Czeszka lepsza na strzelnicy i pewniejsza co przy 4 strzelaniach stawia ją według mnie w roli faworytki w tej parze, Biegowo panie porownywalnie a więc gramy lepiej strzelająca a dodatkowo po takim pieknym kursie. U konkurencji zdecydowanie niższe kursy na Soukalova.

Pałka - Hildebrand 1 1,80 ✅

Polka na strzelnicy w Oberhofie nie strzela na swoim wysokim poziomie jednak z biegu na bieg wygląda coraz lepiej a dzisiaj licze że pokaże się na strzelnicy ze swojej najlepszej strony i 19/20?! Niemka słabiej sobie radzi w tym elemencie wczoraj aż 4 pudła. Biegowo panie podobnie więc tu strzelnica zadecyduje a tu przewagę ma Krysia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom