>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon 2014/2015 Nove Mesto 06.02-08.02

Status
Zamknięty.
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik



Wszystkie bilety wyprzedane, szykuje się udany biathlonowy weekend w Czechach.

Tego samego życzę typującym.

W harmonogramie mamy:
06.02 15:10 Single Mixed Relay
06.02 17:30 Mixed Relay
07.02 12:30 Sprint W
07.02 15:00 Sprint M
08.02 13:00 Pursuit W
08.02 15:00 Pursuit M


Na pierwszy dzień proponuję:

+ Single Mixed Relay. Match-Ups. USA vs Japan. Head to Head : USA. [1,35] ✅
Mixed Relay. Match-Ups. Norway vs Germany. Head to Head : Norway. Kursy: [1.55]
✅

Pierwszy typ to niekonwencjonalne zawody w parach. Stawiam Na USA swój typ opierając na tym, ze BURKE znam i to solidny zawodnik a TACHIZAKI to dla mnie no-name. U kobiet para wyrównana, nawet ze wskazaniem na Japonkę, chociaż obie są słabe. Liczę, że jednak Burke pozamiata.

W rywalizacji sztafet mieszanych stawiam na Norwegów. Mocny skład, zwłaszcza spodziewam się przewagi braci Boe nad Boehm i Doll. Pogoda sprzyja, więc na strzelnicy powinno być równo, a biegowo Norwegowie odjadą. Pary pań również ze wskazaniem na Horn Eckhoff w stosunku do Hinz i Hildebrand. Reasumując, 2/4 mian wyrównane, ale na pozostałych przewaga Norwegii. Kurs miły.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Sprint. Men. Match-Ups. J.Boe vs T.Boe [1,40]
Sprint. Men. Match-Ups. O.Bjoerndalen vs M.Slesingr [1,72]
Sprint. Women. Match-Ups. K.Makarainen vs M.Dorin-Habert [1,43]
Sprint. Women. Match-Ups.D.Domracheva vs V.Vitkova [1,38]


Młodszy pędziwiatr z braci Boe biegowo odstawia brata. O strzelanie w Nove Mesto jestem dosyć spokojny, pogoda raczej nie spłata figla. Martwi jedynie fakt, że jak młodszy Boe nie ma szans na zwycięstwo to już się demotywuje i odpuszcza. Ostatnio jednak nawet jak odpuścił to i tak był przed starszym (w Anterselvie 36 sek, przed Tarjei przy 1 pudle więcej).

Kurs na króla Ole zaskakująco wysoki, radzi on sobie nadzwyczaj dobrze w tym sezonie.
Norweg miał 1,20 min przed Czechem w Anterselvie (przy 1 pudle więcej), szybko biega, strzelanie solidne ale bez rewelacji. Slesingr lepiej wyglądał na początku sezonu, obecnie to Norweg ma lepszą formę. Dla mnie kurs na Ole powinien być 1,5 - jest wyższy wiec chwytam.

Co do kobiet, to i Finka i Białorusinka to jak zwykle faworytki do zwycięstwa. Vitkova po okresie wysokiej formy zawodzi, zwłaszcza na strzelnicy. Dorin odbudowuje formę, ale dotychczas w sprintach 3 razy gorzej od rywalki. Dosyć pewny jestem tego dubla.
 
T 0

turas

Użytkownik
Z Vitkovą to Cię trochę poniosło z tą analizą, formę to ona dopiero łapie, tydzień temu w sztafecie dobrze biegła, wczoraj w mieszanej też i jeszcze była u siebie.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg na dochodzenie Kobiet - 10km

Laura Dahlmeier vs Franziska Hildebrand 1 @ 1.72 Bet365 ✅ 3-50

Obie Niemki zajęły w sprincie 1 i 2 miejsce. Wystartują razem i tak na prawdę tylko dzisiejsza dyspozycja zdecyduje o ich pozycjach. Jestem pod wrażeniem tego co w tym sezonie prezentuje 22 letnia Dahlmeier. Świetna, wciąż młoda zawodniczka, a moim zdaniem ma ona jeszcze w sobie rezerwy. Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza w całej stawce na strzelnicy. Bardzo rzadko się myli, potrafi wytrzymać presję. Właśnie te 4 strzelania ją faworyzują i tutaj może uzyskać przewagę nad swoją rodaczką. Na pewno Laura bez problemu może wystrzelić nawet 20/20. Ona jest pewniejsza w tym elemencie. Hildebrand oczywiście też solidna, ale jednak jej od czasu do czasu przydarzają się problemy. Biegowo obie na podobnym poziomie i odrobienie nawet jednej karnej rundy nie będzie łatwe. W tym pojedynku powinno zadecydować strzelanie. Większe szanse ze względu na lepszą skuteczność i pewniejszy ten element daje Dahlmeier i dlatego spróbuję na nią pograć.

@ Ciekawy też kurs na Eckhoff w parze z Gabi. Jeżeli Norweżka przynajmniej solidnie zaprezentuje się na strzelnicy to ma spore szanse, bo Soukalova w najlepszej dyspozycji biegowej to na pewno nie jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Z Vitkovą to Cię trochę poniosło z tą analizą, formę to ona dopiero łapie, tydzień temu w sztafecie dobrze biegła, wczoraj w mieszanej też i jeszcze była u siebie.
Ciekawe wnioski, jednak nie ma to jak być mądrym po zawodach.
Vitkova po zdobyciu podium w Oberhofie i Ruhpolding, we Włoszech zdobyła tylko 16 i 19 miejsce i na tym opierałem swoje wnioski ze spadkiem formy. Anterselva jest natomiast specyficzna, to fakt.

Dzisiaj bez większej weny, niskie kursy do dubli:
D.Domracheva vs V.Semerenko [1,30] ✅
M.Dorin-Habert vs S.Dunklee [1,23]
✅
Svendsen - Burke [1,35] ✅

Darya uwielbia bieg pościgowy. Spokojnie powalczy dzisiaj o zwycięstwo. Ukrainka jest solidna, ale tylko tyle. Valj w ostatnich 9 zawodach z rzędu za placemi Białorusinki, do tego startuje 6 sekund za nią.
Dorin-Habert, nie doceniałem ostatnio. Nie sądziłem, że tak szybko po powrocie zobaczymy ją w czołówce. Zwracam honor i stawiam dzisiaj na nia w parze z Dunklee. Francuzka 20 sek. przed Amerykanką (mimo 1 pudła więcej w sprincie) to spory handicup.
Z zawodów męskich stawiam na Norwega. Liczę na sportową złość Svendsena, który zaliczył 4 pudła i zajął dopiero 43 miejsce w sprincie. Norwego traci do Amerykanina 8 sekund (ten zaliczył 3 pudła). Burke marnie w tym sezonie, ani razu w I dziesiątce, ostatnio tuła się pomiędzy 40 a 60 miejscem.
 
daminho 278

daminho

Użytkownik
Dzhyma – Guzik 1 @ 1.40 ✅ 7-22
Makarainen – Vitkova 1 @ 1.60 ✅ 2-11
Semerenko – Varcin 1 @ 1.20 ✅ 9-21
Ako: 2,36 Sts
Forma Krystyny zarówno biegowa jak i strzelecka wciąż jest na średnim a jak na możliwości Pałki-Guzik na słabym poziomie. W dzisiejszym pojedynku stawiam na Ukrainkę, która wystartuje 14 sekund przed Krystyną. Wczoraj Dzhyma pobiegła lepiej od Guzik, z każdym kolejnym okrążeniem to Krystyna zdecydowanie traciła na trasie w porównaniu do rywalki. Strzelecko w biegu pościgowym Dzhyma bardzo dobra na poziomie 88, 89 %, Krystyna może „pochwalić się” poziomem poniżej 80%. Widać, że Dzhyma lubi biegi pościgowe – zdecydowanie poprawiała w nich swoje wyniki raz awansując do pierwszej dziesiątki a następnym razem z 60 miejsca na 34. Kilka plusów po stronie Dzhymy, więc idę w jej stronę.
Semerenko z Varcin, no dobra fantastyczny wynik Francuski w sprincie, ale biegi na dochodzenie czy massowe weryfikują umiejętności, dodatkowo forma Valji jest wysoka i ustabilizowana.
Szukałem „dobrej” przeciwniczki dla Kaisy i padło na Veronikę, w sprincie biegowo Kaisa o 40 sekund lepsza od Vitkowej, która wciąż biega dobrze(4 czas sprintu w biegu), ale różnica między nimi była spora i raczej dziś nie powinna ulec zmianie. Makarainen jak na poważnie myśli o wygraniu pucharu świata musi wrócić na miejsca medalowe. Kaisa nie wygrała od 7 biegów, głód zwycięstwa musi być duży. Co do Vitkovej wydaje mi się, że nie wytrzyma presji 18 tyś widzów, w żadnym tegorocznym biegu na dochodzenie nie zaprezentowała się dobrze. Przewaga jaką ma ze sprintu nad Makarainen powinna zostać szybko przez Finkę zniwelowana.
Zobaczymy co rywalizacja pokaże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Godzina: 15:00
Spotkanie: Bieg pościgowy mężczyzn 12.5 km✅ 1
Typ: Zwycięzca - J. Fak
Kurs: 4.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś moim zdaniem bardzo interesujący bieg pościgowy na dystansie 12.5 km w Nowym Mieście na Morawach. Po biegu sprinterskim liderem jest Słoweniec Fak i według mnie ma dzisiaj duże szanse na wygraną. Fak na starcie będzie miał 13 sekund przewagi nad Schempem oraz 26 sekund nad Francuzami Forcade i Beatrix. Różnice bardzo niewielkie bo 17 zawodnik ma do lider zaledwie 1.05 sekund straty. sloweniec to bardzo mocny zawodnik zwłaszcza w biegu. Strzelanie nie zawsze mu wychodzi w Anterselwie 3 pudła i 7 miejsce. Często właśnie strzelanie stoi mu na drodze do świetnych wyników. Chociaż nie jest tak źle już uciułał trochę medali brąz olimpijski jeszcze w barwach Chorwacji. Na Mistrzostwach Świata jeden złoty medal jeden srebrny oraz dwa brązowe. Dzisiaj warunki w Nowym Mieście trudne wiatr zmienny i mogą być błędy na strzelnicy według mnie jeżeli na strzelnicy Fak popełni jeden lub dwa błędy ma bardzo duże szanse na wygrana bo pozostali zawodnicy też będą pudłować. W biegu natomiast Fak jest zawsze mocny i nie ustępuje takim zawodnikom jak Fourcade , Schemp, Shipulin.
Świetna forma biegowa. Strzelanie na dobrym poziomie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom