>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2014/2015 - Pokljuka 18.12-21.12

Status
Zamknięty.
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Tak samo jak u pań tak i u panów upolowałem zawodnika który moim zdaniem nie znajdzie się w TOP 3. Myślę że Dominik Landertinger nie zanotuje dwóch równych występów i w biegu pościgowym nie pójdzie mu tak dobrze jak w sprincie. Za plecami ma zawodników o wiele lepszych od siebie którzy lepiej strzelają jak i lepiej biegają.
Dominik Landertinger nie będzie na podium 1,83 ✅ ✅ ✅
bet trzy sześć pięć

// bukmachera dodaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Simon Schempp - Tarjei Boe 1 @ 1,80 Bwin ⛔ 19-17 wiedziałem że toronto zamroził..
Na strzelnicy 94,6%-84,5% na korzyść Schemppa. Bieganie porównywalne, zadecyduje dyspozycja dnia. Ale jako że trasa nie faworyzuje lepszych biegaczy, a za takiego teoretycznie uchodzi Boe więc jestem spokojny. W tym roku w pościgu zawsze lepszy Schempp. Przy 4 strzelaniach Boe coś sknoci. Pół stawki na ten typ, bo czarny kot to też pograł i być może już zamroził.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tak samo jak u pań tak i u panów upolowałem zawodnika który moim zdaniem nie znajdzie się w TOP 3. Myślę że Dominik Landertinger nie zanotuje dwóch równych występów i w biegu pościgowym nie pójdzie mu tak dobrze jak w sprincie. Za plecami ma zawodników o wiele lepszych od siebie którzy lepiej strzelają jak i lepiej biegają.
Dominik Landertinger nie będzie na podium 1,83
bet trzy sześć pięć

// bukmachera dodaj
według mnie tu kursy są dobrze wystawione, o ile jak pisałem, też miałem spore wątpliwości co do tego jak pójdzie Soukalovej tak tu nie proponuję grać.
Dominik to zawodnik ścisłej czołówki światowej, podobnie było w zeszłym sezonie i jest teraz. Bardzo dobry występ wczoraj, jest bardzo stabilny na strzelnicy i dobrze biega. Oczywiście może przegrać z Fourcadem, ale ma spore szanse na obronienie podium, ryzykowny typ, dla mnie no bet.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
w marathonie jest kilka ciekawych par:
Schempp - Bohm 1 1.41 ✅ 19:28
ładnie tu już było opisane jak świetnie strzela Simon, ale i Daniel w tym elemencie mocny, nie powinno być dużej różnicy pomiędzy nimi. Tyle, że Simon akurat od Daniela biega szybciej, ma też 18 sek przewagi, przy 2 pudłach więcej dziś powinien być przed nim.
M.Fourcade - Garanichev 1 1.39 ✅ 3:16
o 33 sekundy lepszy w biegu był Francuz, oczywiście to jego wolne strzelanie przeszkadza by wygrywać akurat sprinty, bo tam różnice najmniejsze, ale przez to, że wolno strzela mamy sporą pewność, że więcej jak jednego błędu w danym strzelaniu nie będzie miał. Liczę dziś na min. 18/20 Francuza, przy takim strzelaniu nawet przy bezbłędnym Garaniczewie powinien być przed nim, a nie wierzę by akurat ten Rusek znów był bezbłędny.
no i jeden typ z wyższym kursem...
Tsvetkov - Fillon Maillet 2 1.85 (para dostępna w wielu bukach) ⛔ 35:38 coś się stało na ostatnim kółku bo miał 30sek przewagi po ostatnim strzelaniu, pech.
Francuz świetna forma strzelecka w tym sezonie, ale i w biegu nie jest źle. Rusek niby też solidny ale potrafi wtope zaliczyć. o 13 sekund był szybszy w biegu Francuz wczoraj, dla mnie jest faworytem w tej parze wyraźniejszym, ja bym dał max. na niego 1.60, nie jest to peffka ale można lekko spróbować, stratują praktycznie równo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
według mnie tu kursy są dobrze wystawione, o ile jak pisałem, też miałem spore wątpliwości co do tego jak pójdzie Soukalovej tak tu nie proponuję grać.

Dominik to zawodnik ścisłej czołówki światowej, podobnie było w zeszłym sezonie i jest teraz. Bardzo dobry występ wczoraj, jest bardzo stabilny na strzelnicy i dobrze biega. Oczywiście może przegrać z Fourcadem, ale ma spore szanse na obronienie podium, ryzykowny typ, dla mnie no bet.
masz za dużo postów i za dużo punktów reputacji abym mógł z Tobą wdzierać się w głębsza dyskusję . pozostaje mi czekać i oglądać ???? i liczyc na to że Dominikowi z dwa razy zawieje ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na razie oczywiście nie ma jeszcze oferty większości buków, ale tak jak pisałem obecnie w kobiecym biatlonie są Makarainen i Domracheva potem przerwa i reszta.
Obie panie można grać śmiało w parach z praktycznie każdym, a zwłaszcza ja będę grał na Kaisę, bo najlepiej biega a po Darii było widać dziś zmęczenie.
sprint biegowo (7,5km)
1. Makarainen
2. Domracheva niecałe pół minuty straty.
reszta pomiędzy 45 sekund a półtora minuty straty.
dziś biegowo wyglądało jak w sprincie, czyli:
1. Makarainen
2. Domracheva niecałe 30sek straty/
i wtedy reszta przeważnie od minuty do półtora straty.
czyli jutro przy 12,5 km (najdłuższy dystans) przy stabilnej formie biegowej Kaisa może prawie do każdej rywalki odrobić nawet 3 rundy karne w biegu.
oczywiście kursy wysokie nie będą ale prawdopodobieństwo, że dany typ wejdzie ogromne.
to samo z typami na podium, Kaisa co najwyżej może przegrać z Darią, no naprawdę nie widać z kim jeszcze mogła by przegrać, niby najbliżej Wierer i Semerenko ale one są za słabe, nie ma się co oszukiwać.
co do par h2h to jeśli będzie coś ciekawego to polecam grać na Hildebrand, trochę miała tu pecha do tej pory, ale ogólnie jest w dobrej dyspozycji i może spokojnie być w top6, prócz Makarainen i Domrachevej reszta jest w jej zasięgu.
powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Franziska Hildebrand - Ekaterina Glazyrina 1 @ 1,72 Triobet ✅ 7-19
Hilde w formie chociaż w Pokljuce trochę pechowo. Nie mniej i tak zarówno w sprincie jak i w pościgu lepsza od ruskiej. Ruskie mają chyba jakieś problemy ze smarowaniem w Pokljuce bo biegowo wyglądają słabiej niż w Oestersund i Hochfilzen. Hilde biega lepiej i wg. mnie spokojnie rundę nadrobi, strzelają podobnie z 85% skutecznością z lekką przewagą Niemki. Nie pozostaje nic innego tylko modlić się żeby torento nie pograł tego typu a będzie izzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Kaisa Makarainen w top2? tak 1.75 bwin ✅ 1
tak jak pisałem wczoraj nie wiem co by się musiało stać by będąca w bardzo wysokiej formie Finka przegrała z kimś więcej prócz Darii, z takim biegiem spokojne powinna do drugie miejsce zająć. A jako, że nawet Darii nie jestem dziś pewny to typ wydaje mi się fajnym zabezpieczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
jeśli gra ktoś w betcity tam w ogóle ciekawa oferta...
Makarainen:
w top3 1.55 ✅ 1
w top6 1.30 ✅ 1
w top 10 1.15 ✅ 1
hahahahahahahaha
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Skardino vs Vitkova |1| kurs:2,20✅
Gram tutaj na NADZIEJE Skardino jak to mawia Jaroński.Vitkova po świetnym początku w Szwecji z każdym kolejnym tygodniem prezentuje coraz gorszą dyspozycje.Już w Hochfilzen pudłowała za dużo,wczoraj w biegu na dochodzenie zanotowała aż 6 pudeł.Nadzieja znana z dobrego strzelania wczoraj wystrzelała 20/20.Wiadomo,że Vitkova lepiej biega i karną rundę nadrobić może ale dysproporcja w aktualnej formie na strzelnicy moim zdaniem powoduje,że tutaj faworytką w tej parze jest Skardino i na nią też stawiam;)
Birnbacher vs Garanichev |2| kurs:1,80⛔

Birnbacher od początku sezonu jest bez formy.Miał jeden dobry występ w Hochfilzen w sprincie i to by było na tyle.Żenia trzyma równy poziom.Regualrnie miejsca w top 15,max 20.Tutaj w sprincie dużo lepszy,strzelał na 0,Niemiec 2 pudła-różnica minuta na korzyść Ruska.Wczoraj Żenia pudłował 4 razy ale Niemiec aż 6 i Birnbacher zajął dopiero 50 pozycje przy 16 miejscu Garanicheva wygląda to słabo-różnica 2:20 na mecie.Biegowo Ruski lepszy,na strzelnicy również dla mnie solidniejszy,forma wyższa,więc dla mnie wszystko w tej parze przemawia za nim.
Bukmacher:Totolotek
Wierer vs Vitkova |1| kurs:1,60✅
Shipulin vs Lesser |1| kurs:1,28✅
Landertinger vs Hofer |1| kurs:1,38✅
Fak vs Eder |1| kurs:1,35⛔

Jeszcze na koniec taka tasiemka.Wierer lepiej strzela,lepiej biega od Vitkovej,powinna spokojnie być wyżej.Lesser bez formy,Szypulin tu w bdb formie ,cały czas w czubie.Hofer tu spisuje się dobrze ale Landertinger na przestrzeni 4 strzelań powinien być solidniejszy.Eder pudłuje,bez formy.Fak nie błyszczy ale taki bieg skrojony dla niego i może być wysoko.
Bukmacher:Fortuna
Dahlmeier vs Nowakowska |1| kurs:1,50✅
Jeszcze taka para.Laura wróciła do optymalnej dyspozycji.Na strzelnicy jest w stanie wystrzelać nawet 20/20,wczoraj 19/20.Weronika przy 4 strzelaniach powinna popudłować.Wczoraj 4 karne minuty,dziś może być podobnie.Na strzelnicy różnica jest duża na korzyść Niemki,biegiem Nowakowska tego nie odrobi.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Wierer D. - Soukalova G. [email protected] STS
To jest zart ? ????
Czeszka pokazała na co ją stac jak są 4 strzelania. Wyszedł jej sprint, ale nie wymagajmy od niej za wiele jeszcze. Dorotka spisuje sie na prawde dobrze.
Wiadomo, ze do Domrachevej i Kaisy nie ma co sie rownac, bo one to jest zupelnie inny poziom biegowo przede wszystkim. Ale po nich to ona jest glowna faworytka do podium. Strzela na prawde bardzo rowno i dobrze (87.1% w tym sezonie), a i biegowo jest lepsza od Czeszkim jezeli jest dluzszy dystans.
Dzisiaj 12.5 km, wiec z pewnoscia Włoszka dorzuci biegiem nad Czeszką, która na sprint jeszcze miała sily, ale im dalej w las tym gorzej. Soukalova 79,7% w tym sezonie na strzelnicy. Wczoraj juz po pierwszym strzelaniu wszystko było wiadome. Dorocie takie wpadki na strzelnicy sie nie przydarzają.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Bet 365
Soukalova - miejsce na podium - NIE - 1,25 ✅
Kurs niski, ale jak na to wydarzenie i tak za wysoki. Ok może Soukalova wraca do formy, ale to jeszcze nie to. O ile w sprintach może sobie jeszcze pobrykać o tyle na dłuższym dystansie z czterema strzelaniami dużym sukcesem będzie dla niej wejście do pierwszej dziesiątki. Do tego tak jak pisał Malin. Domracheva i Makarainen są poza konkurencją. Nie mówię, że trzeba im już rezerwować podium na dzisiejszy bieg ale wielce prawdopodobne, że na pudle się zameldują. No po prostu nie wyobrażam sobie jak Soukalova miałaby wejść dziś w top 3.
zagrałem to sobie w dublu z Fallą na podium
ako 1,69
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
harvey 967

harvey

Użytkownik
Anton Shipulin Najlepszy zawodnik kadry Rosji - TAK - 2.40 Marathonbet ✅ promocja brawo Shipulin !
Jak dla mnie super bet na bieg panów. Anton potwierdził, że w Pokljuce zawsze notuje bardzo dobre wyniki. Wg mnie po takim kursie warto zagrać. Malyshke oraz Tsvetkova ciężko brać nawet pod uwagę, słabo biegają w Słowenii no i do tego notują sporo pudeł. Zagrożenie dla tego typu jest ze strony Garanicheva oraz Lapshina, którzy przy czystym strzelaniu mogą nawiązać walkę z Antonem. Kluczem do zwycięstwa jest strzelanie Shipulina, bo biegowo bije na głowę kolegów z kadry. Jak już pisałem po takim kursie warto spróbować, dziś tak jak wczoraj cztery strzelania, nawet jedno pudło więcej Antona powinno dać mu najlepsze miejsce spośród Rosyjskich zawodników.
Pograłem Shipulina po 2.50 teraz jest już 2.20.
V.Semerenko - O.Podchufarova 1.40 Marathonbet ✅ izzi
Valentyna świetna w Pokljuce. Jak na razie tylko jedno pudło, biegowo również całkiem przyzwoicie. Powinna znowu być w ścisłej czołówce. Co do Rosjanki to wiadomo dobrze strzela, jednak w sprincie upatrywałbym w tym spory atut, jednak jak są cztery strzelania tak jak wczoraj to każde pudło automatycznie powoduje spory spadek. Rosjanka wolno biega i nawet jak jedno pudło Ukrainka zrobi więcej, w co bardzo wątpię to powinna być na mecie przed Podchufarovą.
F.Hildebrand - E.Glazyrina 1.45 Marathonbet ✅ izzi
Tak jak chyba wszystkie Rosjanki tak i Glazyrina jest dość daleko od optymalnej formy. Na strzelnicy średnio, a bieg słaby, nawet bardzo. W sprincie Niemka miała jedno pudło więcej i szybciej przybiegła więc, na takim długim dystansie jak dziś powinna odrobić nawet dwa pudła. Wg mnie Niemka spokojnie powinna być lepsza w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Veronika Vitkova - Olga Podchufarova 2 2,54 Marathon ⛔ ku zadowoleniu Don dawida ???? , paka!

Olga to chyba najlepsza obecnie biathlonistka z reprezentacji Rosji. Moze biega srednio a na pewno nie tak jak Vitkova, jednak na strzelnicy jest duzo lepsza i tutaj upatruje sukces. Wczoraj i dzisiaj cztery strzelania a Veronika juz wczoraj pokazala na co ja stac w tym elemencie. Mysle, ze przy rownym strzelaniu a nawet jednym pudle wiecej Czeszka bedzie szybsza niz Olga, jednak jej strzelanie jest kiepskie wiec licze na wiecej pudel i porazke jej w tej parze.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Skardino vs Vitkova |1| kurs:2,20
Gram tutaj na NADZIEJE Skardino jak to mawia Jaroński.Vitkova po świetnym początku w Szwecji z każdym kolejnym tygodniem prezentuje coraz gorszą dyspozycje.Już w Hochfilzen pudłowała za dużo,wczoraj w biegu na dochodzenie zanotowała aż 6 pudeł.Nadzieja znana z dobrego strzelania wczoraj wystrzelała 20/20.Wiadomo,że Vitkova lepiej biega i karną rundę nadrobić może ale dysproporcja w aktualnej formie na strzelnicy moim zdaniem powoduje,że tutaj faworytką w tej parze jest Skardino i na nią też stawiam;)
Birnbacher vs Garanichev |2| kurs:1,80

Birnbacher od początku sezonu jest bez formy.Miał jeden dobry występ w Hochfilzen w sprincie i to by było na tyle.Żenia trzyma równy poziom.Regualrnie miejsca w top 15,max 20.Tutaj w sprincie dużo lepszy,strzelał na 0,Niemiec 2 pudła-różnica minuta na korzyść Ruska.Wczoraj Żenia pudłował 4 razy ale Niemiec aż 6 i Birnbacher zajął dopiero 50 pozycje przy 16 miejscu Garanicheva wygląda to słabo-różnica 2:20 na mecie.Biegowo Ruski lepszy,na strzelnicy również dla mnie solidniejszy,forma wyższa,więc dla mnie wszystko w tej parze przemawia za nim.
Bukmacher:Totolotek
Wierer vs Vitkova |1| kurs:1,60
Shipulin vs Lesser |1| kurs:1,28
Landertinger vs Hofer |1| kurs:1,38
Fak vs Eder |1| kurs:1,35

Jeszcze na koniec taka tasiemka.Wierer lepiej strzela,lepiej biega od Vitkovej,powinna spokojnie być wyżej.Lesser bez formy,Szypulin tu w bdb formie ,cały czas w czubie.Hofer tu spisuje się dobrze ale Landertinger na przestrzeni 4 strzelań powinien być solidniejszy.Eder pudłuje,bez formy.Fak nie błyszczy ale taki bieg skrojony dla niego i może być wysoko.
Bukmacher:Fortuna
Dahlmeier vs Nowakowska |1| kurs:1,50
Jeszcze taka para.Laura wróciła do optymalnej dyspozycji.Na strzelnicy jest w stanie wystrzelać nawet 20/20,wczoraj 19/20.Weronika przy 4 strzelaniach powinna popudłować.Wczoraj 4 karne minuty,dziś może być podobnie.Na strzelnicy różnica jest duża na korzyść Niemki,biegiem Nowakowska tego nie odrobi.
Bukmacher:STS
z większością typów się zgadzam, a ten Skardino po 2.20 to w ogóle paterda, ale co do pary Birnbacher - Garanichev to może być różnie.
Wczoraj Niemiec biegł bardzo dobrze, jak wiadomo strzelcem jest niezłym, ale wczoraj coś nie poszło na ostatnim i wtedy sobie odpuścił tracąc prawię minutę na ostatnim kółku, wcześniej jednak gdy miał o co walczyć biegł wyśmienicie (drugi czas na 3 kółku, piąty na 4 kółku). A jak wiadomo Garanichev nigdy nie był na strzelnicy przesadnie pewny, ot choćby wczorajszy występ i dwa razy po dwie karne rundy. Wiele typów świetnych ale w tym akurat zdarzyć się może wszystko, nie polecam.
Veronika Vitkova - Olga Podchufarova 2 2,54 Marathon
Olga to chyba najlepsza obecnie biathlonistka z reprezentacji Rosji. Moze biega srednio a na pewno nie tak jak Vitkova, jednak na strzelnicy jest duzo lepsza i tutaj upatruje sukces. Wczoraj i dzisiaj cztery strzelania a Veronika juz wczoraj pokazala na co ja stac w tym elemencie. Mysle, ze przy rownym strzelaniu a nawet jednym pudle wiecej Czeszka bedzie szybsza niz Olga, jednak jej strzelanie jest kiepskie wiec licze na wiecej pudel i porazke jej w tej parze.
i to ma być analiza? kto Ci dał taką rangę na forum :eek:
Podchufranova jest tu tragiczna w biegu, człapie, wczoraj półtorej minuty straciła do Czeszki, 3-4 karne rundy jest w stanie nad nią nadrobić Vitkova biegiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
jak zwykle w dziale biatlonowym poziom wysoki, zgadzam się praktycznie z wszystkimi typami, ale zwłaszcza warto jeszcze w necie dać na Skardino z Vitkovą, marathon ma 2.45 (zaczyna spadać). ✅
Skardino potrafi lepiej pobiec właśnie w takim biegu jak dzisiejszy gdy bezpośrednio walczy z rywalkami, o tym jak znakomicie strzela wiadomo, jedna z najlepszych, a zestawili ją w parze z tylko nieco lepszą biegaczką, ale zupełnie nie radzącą sobie w strzelaniu, nie powinno się to nagle zmienić, warto spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom