>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2014/2015 - Ruhpolding 14.01-18.01

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe


14.01 14:30 sztafeta kobiet 4x6km
15.01 14:30 sztafeta mężczyzn 4x7,5km
16.01 15:00 sprint kobiet 7,5km
17.01 14:30 sprint mężczyzn 10km
18.01 12:30 bieg ze startu wspólnego kobiet 12,5km
18.01 15:30 bieg ze startu wspólnego mężczyzn 15km​
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
są już składy na jutrzejsze sztafety, jutro już prawie wszyscy w silnych składach, widziałem tylko na pierwszy rzut oka brak Bescond u Francuzek.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro raczej bezwietrznie, poza tym strzelnica mocno osłonięta więc będzie &#39;normalny&#39; biathlon. Gwoli przypomnienia jedna z szybszych tras, dużo zjazdów, ale także sporo podjazdów nie ma gdzie odpoczywać tak prawdę mówiąc. Ulubiona trasa Martina Fourcada.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Po perypetiach z warunkami, wracamy do normalności i startujemy z Ruhpolding.

Na początek typ na zawodniczki.

Kto będzie zajmować wyższą pozycję na 1. zmianie? Head-to-Head D. Wierer/inny zawodnik

Ciekawy bet , rzucając okiem na liste startową jak dla mnie zagrozić Dorotce może Preuss ewentualnie Skardino. Tylko raz w tym sezonie Franciszce udało się pokonać Dorote w sprintach i było to w Hochfilzen o zaledwie parę sekund. Tutaj trasa bardziej wymagająca co w moim mniemaniu także faworyzuje Wierer. W parze h2h Wierer - Preuss jest 1.6 na Włoszkę więc ja tutaj widzę value.

Wierer najlepsza na 1 zmianie 2.4 @ b win ⛔

Polska - Kanada 1.47 @ Maraton ✅ to była lokata.
Ja nie wiem kto tu wystawił kursy, tydzień temu było w tej parze 1.22, kanadyjki tak teraz jak i parę dni temu bez swojej liderki Crawford. Nasze w najmocniejszym składzie. Brać i tyle.


to samo na podbitke Ukraina - Kanada 1.22 @ Maraton ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Ukraina- Polska 2 2.33 Betsafe Siurek zrobiony poniżej.
Totalnie nie rozumiem kursów wystawionych w tej parze. Nie sugeruję się nawet ostatnimi wynikami sztafet, gdzie Polki były przez, ale poprostu uważam, że jesteśmy lepszym zespołem. Ukraina szuka optymalnego ustawienia; na pierwszej zmianie nołnejm. Według mnie tylko Semerenko trzyma poziom tej reprezentacji, ale mam nadzieję, że na 4 zmianie będzie już musztarda po obiedzie. Polki jak się zepną to są w stanie powalczyć o miejsca 4-6. Warunki w Ruhpolding o niebo lepsze niż w Oberhofie. Czekamy na rywalizację.
Czechy- Białoruś 1 1.75✅
Czechy- Francja 1 1.55✅
Białoruś z Kryuko na 2 zmianie, Francja bez Bescond.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Czechy- Białoruś 1 1.75
Białoruś z Kryuko na 2 zmianie, Francja bez Bescond.
Uważałbym na Białoruś, Irena to świadoma zmiana, żadne tam osłabienie, Dubarezava ostatnio slabe rezultaty, najpierw zawaliła swoją zmianę w sztafecie a potem w sprincie miala 2 karne rundy po częsci przez warunki ale tez jej słaba forma była widoczna . Jak dla mnie z Irenką Białorusinki mogą być jeszcze mocniejsze niz z Dubarazevą i bylbym ostrożny w tej parze.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Proponuję dwa duble na dziś z Marathonbet.

Poland vs Austria [1,25] (w Ónibet 1,30) ✅
Ukraine vs Canada [1,153] ✅
AKO: 1:45 ✅
Germany vs Russia [1,40] ✅
Czech Republic vs Ukraine [1,37] ✅
AKO: 1,91 ✅


Generalnie Rupholding jest dla mnie mniej loteryjny niż Oberhof.
Mniej wiatru, mniej wariacji na strzelnicy. Koncentrować należy się za tym na szybciej biegających ekipach.
Polki mają zgrany zespół. Ostatnio zawiodło strzelanie, dzisiaj będzie łatwiej.
Austriaczki to nie ta liga, przynajmniej 2 słabe ogniwa biegowe w zespole.
Ktos wyżej upolował Polki z Kanadyjkami za 1,47, co dla mnie jest majstersztykiem. Można próbować na Polki z innymi ekipami, ale nie polecam na grę przeciw Ukrainkom, one przez 3 pierwsze zmiany szły na win w Oberhofie. Z tego też powodu dorzucam Ukrainki na podbicie wz Kanadyjkami.
W drugim dublu gram na gospodynie, które w biegu poniesie publiczność. Rosjanki niepewne w strzelaniu, nawet najbardziej doświadczone z nich bez błysku w biegu. Na odwrotnym biegunie są Czeszki, równy zespół gdzie nawet słabsza postawa jednej z nich zostanie nadrobiona przez pozostałe. Zwycięstwo w Oberhofie na pewno nie przypadkowe i z Ukrainkami są zdecydowanymi faworytkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Sytuacja kursowa h2h Ukraina- Polska zmieniła się o 180 stopnii. Jako że to jest biathlon i to w dodatku kobiet to robimy oczywiście surebeta ????
Wczoraj Polska @2.33⛔
Dzisiaj Ukraina @2.22
✅= 13% zysku za free.
Kilka dyszek za darmo. ????
Ta para jest już z głowy. W grze nadal Czechy- Francja 1 @1.65 obecnie
Do tego Polska- Austria 1 1.3 Kolega wyżej ładnie to opisał.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Włochy lider po 1 zmianie @ 2,40 Bwin/Bet365 ⛔ co za idiotka 2 karne rundy na 1 strzelaniu ????
Czyli praktycznie Wierer kontra Preuss i Skardino. Dorota z tej trójki najlepiej strzela i ogólnie jest najlepszą zawodniczką na 1 zmianie wśród wszystkich sztafet. Zarówno w Hochfilzen i Oberhofie Dorota była najlepsza po 1 zmianach, a tam miała lepsze rywalki niż dzisiaj.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Słowenia - Kanada [1,89] ✅
by Marathonbet
Pojawiła się pierwsza wąska oferta.
Słowenia aa dwa silne punkty - Bauer i Fak, oraz dla kontrastu dwaj słabi zawodnicy - Trsan i Maric. Ci dwaj pierwsi pobiegną na dwóch pierwszych zmianach, pewnie po to by dobrą pozycją zmotywować pozostałych kolegów do walki.
Kanada z solidnymi Greenem i Smithem (lepsi od Trsana i Marica, ale gorsi od Bauera i Faka) oraz bracia Gow. Bracia jeszcze pół roku temu zbierali pieniądze na portalu internetowym by w ogóle móc trenować i startować. Udało im się i tyle z ich sukcesów. Christian jeszcze czasami reprezentuje swój kraj (przeciętnie) o tyle Scott - to chyba jego debiut.
Stawka spokojna, gdyż Trsan i Maric też potrafią odwalić manniane.
Jeśli ktoś skleja AKO w Fortunie to warto też zagrać parę:

Czechy-Kanada [1,28] ✅ lub Austria -Kanada [1,33]
✅
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Rastorgujews wygra 1 zmianę 4.75 bwin
Z pogodą bywa różnie, ale do spróbowania za lekką stawkę.
Krótko. Łotysz szalał w ostatnim tygodniu. Biegowo znakomita forma, nie powinien mieć konkurencji na swojej zmianie w tym elemencie. Strzelnica w Ruh należy do łatwiejszych. Kwestia wstrzelenia się.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Jak narazie oferta dopiero się pojawia. W czołówce trudno powiedzieć, co się wydarzy. Niemcy, Rosja, Norwegia, Francja, Czechy to w tej chwili top5 i wszystko się może między nimi wydarzyć. Spośród tej piątki zostanie wg mnie wyłoniony zwycięzca jutrzejszej sztafety.
Jak narazie odkopałem jeden bet, który mega warto zagrać, a mianowicie:
Włochy- Bułgaria 1 @1,33 Bet365✅
Nie wiem czy to jest jakiś żart zestawiać te reprezentacje, ale skorzystam z takiego prezenciku. 365 się sugeruje pewnie ostatnimi zawodami w Oberhofie, które ze sportem i biathlonem miały niewiele wspólnego. Dzisiaj w Ruhpolding mimo padającego śniegu, wyniki na strzelnicy na poziomie, wiatru leciutki.
W ostatnich zawodach nie dość, że Włosi w całkiem innym zestawieniu, to na dodatek warunki loteryjne, o czym już wspomniałem.
Oberhof: De Lorenzi, Bormolini, Demetz, Windisch
Ruhpolding: De Lorenzi, Windisch, Bormolini, Hofer
Włosi nie są w tym sezonie w stanie nawiązać walki z najlepszymi, nawet o top6, bo nie mają zwyczajnie kim zastąpić kolegę na trzeciej zmianie. Brakuje zdecydowanie Markusa Windischa.
Jednak na słabych Bułgarów to spokojnie wystarczy. Tylko dwóch zawodników prezentuje poziom PŚ, a mianowicie Iliev i Anev. Dwóch pozostałych to IBU, czyli noł nejmy z doskoku, tylko po to, żeby sklecić sztafetę.
Polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Austria vs Slovenia [1,44] ✅
Bulgaria vs Latvia [1,333] ✅ szybki spadek z 1,45 :/
Marathonbet
O Słowenii pisałem w poprzednim poście. Połowa solidnej reprezentacji starczy na Kanadę ale nie na Austrię. Austriacy jeszcze kilka sezonów temu byli zwykle faworytami do podium, obecnie ledwo starcza na TOP 6, ale to nadal dosyć równa reprezentacja, która powinna zameldować się kilka pozycji wyżej od Słoweńców.W Hochfilzen Austriacy otarli się o podium a Słowenia zachaczyła o 10 miejsce. O Oberhofie wspominać nie należy. Obstawiam 5-9.
O reprezentacji Bułgarii można powiedzieć to co napisał wyżej Pedro1994. Tak ale o ile Bułgaria ma 2 zawodników na Puchar Świata to Łotwa ma sytuację gorszą. Jeden Rastorgujevs nie wystarczy i gdyby miał biegnąć na ostatniej zmianie to nie zdążyłby wystartować z powodu zdublowania. W Hochfilzen Łotysze nie startowali. Obstawiam miejsca 13-18.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Wlochy - Bulgaria 1 @ 1,28
Norwegia - Francja 1 @ 1,55

✅ ✅

Wlochy na pewno nie przegraja po raz kolejny z Bułgarią. Jest to różnica klasy, nie widzę innej możliwości jak wygrana w tym pojedynku.
Co do pojedynku Norwedzy lubią dzisiejsza trasę i myślę że sobie poradzą.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rastorgujews wygra 1 zmianę 4.75 bwin

Z pogodą bywa różnie, ale do spróbowania za lekką stawkę.
Krótko. Łotysz szalał w ostatnim tygodniu. Biegowo znakomita forma, nie powinien mieć konkurencji na swojej zmianie w tym elemencie. Strzelnica w Ruh należy do łatwiejszych. Kwestia wstrzelenia się.
Teraz w bet365 kurs na to zdarzenie widze 4,00 ⛔ale też wydaje mi się że to ma duże szanse powodzenia. Wiadomo u Łotyszy liczy się tylko pierwsza zmiana poźniej będą oni spadać w klasyfikacji. Kto może zagrozić Rastorgujewsowi? Jest Simon Fourcade ale przy takim samym strzelaniu to On przegra biegowo , Garanichev myślę,że też jest wolniejszy a i na strzelnicy zdarzają Mu się wpadki. Norweg Bjoerndalen jednak Jego występy w sztafecie to jeden wielki znak zapytania ostatnio pamiętamy pobiegł jak by był na treningu i zawalił pierwsze miejsce. Jest też Niemiec Lesser ale On z tych wymienionych zawodników jest jednak najsłabszy. Myśle,że delikatnie można pobrać taki zakład.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Zawody za niecałą godzinkę i mamy zmianę w reprezentacji Rosji.
Za Małyszkę do składu wskakuje Vołkov, który otrzymuje szansę pokazania się po przerwie. Małyszko ostatnio w słabej formie, stąd pewnie ta zmiana.

W takim razie idę w stronę Norwegów. Skład mega równy i jeżeli, któryś nie zawali strzelania( a są w tej reprezentacji asy, które są w stanie to zrobić) to powinni wygrać wg mnie. Wraca Svendsen, jest Jasiek Boe, Bjoerndalen, w dobrej formie ostatnie Bjoentegaard. Po takim kursie wg mnie warto.

Norwegia- Rosja 1 @1,98 Betsafe✅

e: już można robić surebeta, jak ktoś pograł. W pinn już 2,34 na Rosję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Włochy - Szwecja 1 @ 1,42 Maraton ???? Hofer i Windisch, koniec sezonu jak dla mnie w biathlonie
Włochy w pełnym i najlepszym składzie czyli Windisch, De Lorenzi, Bormolini i Hofer. Obawiam się tylko o 3 zmianę bo biegowo chłopak mocno traci. Szwecja praktycznie ma tylko Lindstroema i 3 nołnejmów. W Hochfilzen Włochy 8 w niepełnym składzie, Szwecja 12 w pełnej ekipie, w Oberhofie - Włochy 14 bez Hofera czyli najlepszego zawodnika, Szwecja DSQ bo Eriksson nie pobiegł karnych rund ???? ale czasowo też fatalnie wyglądali. Będę zdziwiony jak to nie wejdzie ;)
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Na dzień jutrzejszy trochę inaczej niż zwykle. Wszyscy wiedzą jakie umiejętności posiada Domracheva i co jest w stanie osiągnąć. Podczas ostatniej konkurencji w Oberhofie, biegu masowego, pokazała to doskonale. Przy 4 błędach na strzelnicy pierwsze miejsce. Starty w sprintach jednak mogą delikatnie rozczarowywać. Wprawdzie Darya meldowała się całkiem wysoko, ale ani razu nie udało jej się wskoczyć na podium. W zawodach sprinterskich kobiet konkurencja jest całkiem spora. Takie zawodniczki jak chociażby Vitkova, Semerenko, Soukalova, Wierer, Oberhofer, czy oczywiście Makarainen to niezwykle silna konkurencja. Każdy kto ogląda biathlon wie jak ten sport potrafi być nieprzewidywalny, sytuacja w trakcie biegów jest bardzo dynamiczna, co dodatkowo przemawia za szukaniem podknięć faworytów. Według buków Białorusinka jest główną faworytką do zwycięstwa, jednak biorąc pod uwagę, powyższe czynniki jestem skłonny stawiać przeciwko niej. Bez szaleństw ze stawką.
Pinnacle
Domracheva - The Field - 1,649 ✅
bet 365
Domracheva - miejsce na podium - NIE - 3,5 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Przed nami sprint mężczyzn i zgodnie z moimi przeczuciami, jak i ofertą buków Martin powinien rządzić. Nie odważę się jednak stawiać na zwycięstwo Francuza w tej konkurencji. Moją uwagę przykuło zestawienie z młodym Boe. Oczywiście Norweg to wielki talent i potrafi zaimponować swoją szybkością, jednak to co zrobi na strzelnicy to jedna wielka zagadka. Martin podczas ostatniej sztafety walił jak automat. Niesamowita szybkość i precyzja. Biegowo też jest dobrze. Kurs jednak całkiem niski, więc trzeba zrobić dubla.
Domracheva jest silna. O ile podczas sprintu pokusiłem się niejako o stawianie przeciw niej (rozczarowała mnie niektóre dziewczyny..), o tyle w biegu masowym jest dla mnie zdecydowaną faworytką. Mamy ładne zestawienie z Vitkovą. Cóż można powiedzieć o Czeszce? Jak na razie robi kawał dobrej roboty patrząc przez pryzmat oczekiwań jakie można było mieć wobec niej przed rozpoczęciem sezonu. Uważam jednak, że w prównaniu z możliwościami Białorusinki może jej zabraknąć pary w bezpośrednim pojedynku biegowym na dalszych kilometrach. Ze strzelaniem w tym sezonie u obu pań bez szału. W ostatnim biegu masowym Domracheva z 4 pudłami zajęła pierwsze miejsce, Vitkova z 2 pudłami miejsce drugie, 15 s straty. Stawiam na Darłę.
Wiem, że dosyć ogólnikowo, ale mózg przed sesją już przeciążony :roll:
z racji, że dubel, z racji, że biathlon - płasko
Unibet
Martin Fourcade - J.T. Boe - 1,45 - Boe okazał się być szatanem. M. slabiutko..⛔
Darya Domracheva - Veronika Vitkova - 1,4 ✅ tutaj zgodnie z planem
ako: 2,03
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
O.E. Bjoerndalen - A. Pffeifer 2 za 1,98 w Millenium

Szukamy w stronę Niemca. Fajny kurs, do tego w sprincie lepszy. Biega tutaj przed własną publicznością. Król jest wprawdzie królem, ale latka lecą i każdy któryś z kolei bieg w cyklu zapewne daj w kość.
Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom