>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon 2015/2016 - Ostersund 29.11-06.12 Inauguracja sezonu

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


startujemy

Największa szkoda,ze w tym sezonie nie ujrzymy najlepszej zawodniczki poprzedniego sezonu:

taki obrazek można mieć tylko w pamięci

Plan startów:
Zaczynamy nietypowo od sztafety pojedynczej (1 kobieta + 1 mężczyzna) a następnie już tradycyjnie sztafeta mieszana.
Ciężko przed rozpoczęciem sezonu napisać coś sensownego o szansach poszczególnych zawodników/zawodniczek. Napewno na początku trzeba obserwować sporo i ze stawkami nie ma co szaleć,żeby budżetu starczyło na cały sezon;) . Niby odbyła się inauguracja sezonu w Norweskim Sjusjoen ale na ile tamte zawody sa wyznacznikiem formy no to nie wiemy.

Zachęcam do podawaniu swoich typów oraz do merytorycznej dyskusji na temat biathlonu.
ps. Wprowadza się obowiązek rozliczania swoich typów. Będzie to jeden z głównych warunków w celu przyznawania rang ze sportów zimowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Nikt się nie wypowiada, więc pozwolę sobie zacząć. Przeglądam i przeglądam od jakiegoś czasu i ciężko o fajne bety. ziemniaki się na razie nie wychlają, a porządne buki na razie zestawiają takie pary, że wytypowanie zwycięzcy to jak wróżenie z fusów. Óni wychyliło się z ofertą długoterminową na ilość zwycięstw oraz miejsc na podium. Widać, że jest duże ciśnienie na starszego z braci Boe. W Sjusjoen poradził sobie bardzo dobrze, ale tak jak wspomniano wcześniej - na ile poważnie można brać te wyniki? Nie wiem jaki były kurs i linia na początku, ale 1,3 w tej chwili na pewno nie zachęca. Koniec pieprzenia
sprinty na razie nie do ruszenia. Całoroczny wystawił jednak ofertę na biegi indywidualne i jedna parka wpadła mi w oko.
Indywidualne 15 km Kobiety
Makarainen - Vitkova - 1,5 - bet365 ⛔ beznadziejna Finka.
Nie do końca rozumiem sens takiego zestawienia w biegu na 15 km. Sprint? Ok. ale nie tutaj. Makarainen to po ogłoszeniu absencji Darii w tym sezonie główna faworytka do zwycięstwa. Vitkova - młodsza o 5 lat Czeszka, która w tamtym sezonie sporo namieszała zajmując w klasyfikacji generalnej 4. miejsce. Ciężko mi określić w jakiej formie znajdują się obie zawodniczki. Posiłkując się wynikami z poprzedniego sezonu i ogólnym zarysem obu postaci jaki mam w mojej głowie napiszę krótko: duża różnica biegowa. Veronika oczywiście dobrze dawała sobie radę na dłuższych dystansach, ale tam różnica między zawodniczkami robiła się bardziej widoczna. O ile przy sprincie, mając dobre strzelanie jedzie się na pełnej k. i wyniki mogły być bardziej zbliżone, o tyle takie zawodniczki jak właśnie Makarainen, czy Domracheva, które potykały się na pierwszym, czy drugim strzelaniu w dłuższych dystansach, w drugiej części biegu odrabiały straty i z &quot;łatwością&quot; mijały przeciwniczki. Co należy dodać to wyższy procent trafień Finki (83% - 80%). O takich aspektach jak doświadczenie nawet nie będę się specjalnie rozwodził. Jeśli miałoby to mieć jakieś znaczenie: w poprzednim sezonie w Ostersund w biegu na 15 km. Makarainen przy 2 błędach 47,11,5 , Vitkova przy 3 chybieniach 48,52,7. Przy tym samym strzelaniu Finka powinna wyjść zwycięsko. Przy jednym błędzie więcej też daję jej większe szanse. Powinno być OK.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
sztafeta 15:30
Norwegia - the field @ 1,8 ⛔
pinnacle
Ciężko wyrokować formę poszczególnych zawodników, ale do wygrania moim zdaniem oprócz Norwegów jest parę drużyn jak Czesi, Niemcy, Ruscy czy Słoweńcy. Panie nie odstają od reszty , może nawet stratę zrobią, wiadomo to początek sezonu nie wszyscy będą biec na 100%.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jutro zaczynamy starty indywidualne. Patrzac na pogodę z googla może być wesoło. Duża szansa na opady w godzinach zawodów, a zimy nie mamy zbyt surowej w Szwecji - temperatury graniczne, około 0. Mroźny deszcz będzie dodatkowym utrudnieniem, bo w Ostersundzie zwykle wieje mocno.
Ja poczekam z graniem do sprintów.
Fourcade daleko się wylosował, będzie miał jasny przegląd sytuacji.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Bieg indywidualny 20 km
fourcade M - Boe J.T - 1,4 - efortuna ⛔


Fourcade 2 błędy więcej i 2 sekundy straty na mecie, Tarjei 1 pudło więcej i 10 s straty...
Śmiech.

Młody Boe nie przekonuje mnie na dłuższych dystansach. Dla mnie to zawodnik typowo sprinterski. Jest szybki - to fakt. Ale jego strzelanie klasyfikuje jako wszystko albo nic. Stara się strzelać bardzo szybko - automat. Wyjdzie to jest wspaniale. Nie? Trudno. Martin to klasa sama w sobie. Świetny Biegowo, kto śledzi biathlon wie że rozważał nawet występy w zwykłych biegach narciarskich. Ostatnio odpuścił mixy i zrobił sobie małe cross country. Strzelanie. Biorą pod uwagę mozliwosc niesprzyjajacych warunków będzie to kolejny atut. Martin ma chłodna głowę na strzelnicy. Nie napala się. Wieje wiatr? Można poczekać. Siła spokoju i doświadczenia.wybaczcie luźna analizę ale dopiero wystawiono kursy, a pisane z telefonu. W innyc ziemniakach kursy już niższe. Do dubla jak nic.
Boe T - Boe J.T - 1,6 - marathonbet ⛔
Młody Boe opisany wyżej. Nawet przyjemny kurs na starszego z braci. W mixach całkiem niezła postawa. Na zero z tyłu. W zawodach przed sezonem też poradził sobie nieźle. Głównie typy przeciwko strzelaniu Johanesa, bo jak wiadomo będzie ono tu miała największe znaczenie. Nie ma co szaleć ze stawkami, zwłaszcza że dwa typy przeciwko jednemu zawodnikowi. W stsie kurs bodajże rzędu 1,5. I jeszcz podatek. Zobaczymy czy starszy z braci rzeczywiście będzie się liczył w grze o najwyższe cele. Polecam i pozdrawiam
Simon Schempp top 10 - 1,6 - ónibet ✅ 2 miejsce. Jest moc
Ostatnie występy Niemca napawają optymizmem. W Sjusjoen pozamiatał. Teraz dobry występ w sztafecie. Zadowala z pewnością celność, co jak juz wspomniałem bedzie miało duży wpływ na zwycięstwo. W marathonie na pierwszą 10 Schempa kurs 1,45. Ciężko też cokolwiek powiedzieć o pozostałych pretendentach do wysokich pozycji. W moim odczuciu Simon ze sporym (jak na biathlon) prawdopodobieństwem w top 6. pierwsza dziesiątka tym bardziej w zasięgu.
bez analizy:
Most hits - Landertinger - Shipulin - 1,72 - óni ✅ trochę nerwów przy ostatnim strzelaniu, ale weszło. Landi biegł bardzo spokojnie.

e: rzeczywiście jak wspomniał dawid, Landi przezywał ostatnio trudny okres. Nie jest przygotowany do końca na występy w Oestersund. Typ już zostawiam, ale rzeczywiscie lepiej odpuscic.


Nazbierało sie tego trochę. Żeby nie było, sytuacja jest niejasna, to jest biathlon. Stawki na prawdę małe, rekreacyjne. Dziś bardziej zabawa w typowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Most hits - Landertinger - Shipulin - 1,72 - ón
Dominikowi matka zmarła także ja bym odpuścił typowanie H2H z udziałem Austriaka.
Benedikt Doll - Nathan Smith 1 @ 1,99 Pinnacle ⛔

Doll wydaje się że jest w dobrej formie na początku sezonu, dobry występ w sztafecie, a skoro już się w niej znalazł to musi być dobrze przygotowany. W Sjusjoen w &quot;małym pucharze świata&quot; był 5 za Furkadami, Boe i Schempem a to jest rewelacyjny wynik. Smith natomiast w sztafecie 1+1 trochę się skompromitował na strzelnicy. Ogólnie uważam że Doll jest pewniejszy w strzelaniu. Biegowo są porównywalni i dyspozycja dnia zadecyduje kto uzyska lepszy czas biegowy, a jako że w formie jest Doll to można sądzić że sobie w biegu poradzi z Kanadyjczykiem. Smith w biegach Indywidualnych nigdy się nie wyróżniał jakoś specjalnie.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Na dziś dwa typy. Sytuacja podobna jak wczoraj, dalej mniejsze stawki.
15 km - bieg indywidualny kobiet
Tiril Eckhoff - Franziska Hildebrand - 2,375 - marathonbet ⛔ hilda solidnie. Eckhoff jednak biegowo zgniotła.
Widzę value. Może nie poodwracałbym kursów ale 2,375 na Niemkę to za dużo. Franziska odnajduje się w tej konkurencji. Rok temu mieliśmy 3 biegi indywidualne. W Oestersund, w Oslo Holmenkollen i Kontiolahti. W każdych trzech meldowała się w pierwszej 10. Eckhoff tylko w Oestersund była sporym zagrożeniem dla Niemki i znalazła się tuż za nią. W pozostałych dwóch odległe pozycje. Przyczyną oczywiście strzelanie, które jak już podkreślałem jest kluczowe w tej konkurencji. W tamtym roku procent trafień obu pań prezentował się tak: Hilda - 85,92% (90% w indywidualnych) Tiril - 78,64 (76,7% w indywidualnych). Biegowo wg statystyk bardzo podobnie, jednak mam nieodparte wrażenie, że to jednak Norweżka jest szybsza. W zawodach w Sjusjoen Eckhoff bardzo przyzwoicie, ale głównie biegowo. Dużo błędów na strzelnicy. To samo w mixach - 4 błędy. Hilda jeden. Więcej przemawia za Hildą. Do tego kurs. Warto pobrać
Drugi typ opisany wyżej. Makarainen - Vitkova - 1,5
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Najlepsza Polska zawodniczka
Weronika Nowakowska @ 2.3 maraton
Próbuję dzisiaj Werkę jako najlepszą polkę. Biegowo prezentuje się bardzo dobrze, wyznacznikiem jej formy biegowej może być porównanie do Dorin Habert gdzie straciła odpowiednio 6 i 19 sek na 1 i 3 zmianie. Na strzelnicy wypadła ostatnio slabo ale po części można to usprawiedliwić mocnym wiatrem i padającym śniegiem na ostanich zmianach mixtu.
Kto jej może zagrozić ? Ja widzę zagrożenie ze strony Moniki Hojnisz. Bardzo dobrze zaprezentowała się w niedzielnych zawodach ale moim zdaniem nie jest w stanie tego powtórzyć dzisiaj na strzelnicy a i biegowo na ostatnich metrach odcinało jej prąd i była mijana na finiszu przez inne zawodniczki.
Dzisiaj dłuższy dystans, biegowo Werka jest w stanie odrobić sporo do młodszej koleżanki.
Gwizdoń jak zwykle multum błędów na strzelnicy, Pałka z kolei pewnie będzie człapała i jedynym ratunkiem będzie strzelanie na czysto w co nie wierzę.
Rok temu w Oestersund w indywidualnym najlepszą polką była Nowakowska. Na dalszych miejscach Pałka, Gwizdoń i Hojnisz.
Jak dla mnie value.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja natomiast znalazłem na dzis ciekawy typ. Magdalena Gwizdoń celnych strzałów under 16,5. Jak wiadomo bieg indywidualny to 4 strzelania. Strzelanie nigdy nie było mocną stroną Polki, tym bardziej stójka. Często zdarzają się jej po 3,4 niecelne strzały podczas jednej wizyty na strzelnicy. Linia tutaj wydaje mi sie dość wysoka. Wystarczy po jednym pudle na każde strzelaniu. W tamtym roku miała 3 pudła podczas tego biegu więc lini by nie pokryła, ale na MŚ miała już 5 pudeł w tym biegu. Jako że początek sezonu to ze stawka ostrożnie, ale można śmiało spróbowac.

M.Gwizdoń - celnych strzałów under 16,5 kurs 1,80 ⛔STS
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
To moja pierwsza analiza z Biathlonu także także za wszelkie błędy przepraszam ale myślę, że nie będzie tak źle bo śledzę Biathlon od kilku lat.
Franziska Preuss - Nadezhda Skardino 2 1,8 STS ✅ izzi. Wynik: miejsca 19-6.
Dziś bieg indywidualny więc trzeba dobrze strzelać, bo jedno pudło dolicza się minutę a nie karną rundę. Białorusinka jest w tym świetna i od kilku lat notuje bardzo dobre rezultaty na strzelnicy. Bieg indywidualny to specjalność Białorusinki gdzie w Soczi zdobyłą brąz IO. W ubiegłym sezonie 87% 2 lata temu 89%. Preuss 85 i 80%. Ze stawką nie szalejemy bo to początek sezonu ale Skardino nieźle pobiegła w sztafecie gdzie po swojej zmianie była na 4 miejscu tuż za Bescond, Birkeland i Hildebrand. Forma Niemki jest niewiadomą bo w sztafecie nie startowała. Białorusinka świetnie strzela, z bieganiem jest gorzej ale bieg bardzo poprawiło co było widać w ubiegłym sezonie i nie jest już taka &quot;człapaczką&quot;. Rok temu w Ostersund Skardino zajęła 4-tą pozycję trafiając 19/20 tracąc do triumfującej Darii 2,4 min. Franziska miejsce 17-te, na strzelnicy 18/20 i straciła 3,53 min. Jak widać w samym biegu Skardino była sporo lepsza. Jeśli dziś zrobi nie więcej jak jedno pudło to powinno być dobrze bo Preuss liczę, że około 2/3 karne minuty zaliczy ????
Lekko dokładam:
Weronika Nowakowska najlepszą Polką @ 2,5 STS ⛔ Jaka ta Ziemniakowska jest tragiczna na strzelnicy... ja pier*ole 8 pudeł i 4 w ostatnim strzelaniu ????
Dużo napisał o tym typie BerciQ89. Czy coś więcej tu dodawać? Gwizdon jak to ona, zapewne jakieś 5 pudeł zrobi. Biegowo wygląda dobrze ale jak wpadnie w cug swojego &quot;świetnego strzelanie&quot; to i 8 pudeł może zrobić :grin: Guzik swoje lata już ma sobą i lepiej to raczej nie będzie. Strasznie chimeryczna ostatnimi czasy. Strzelanie bardzo przeciętne i słabo biegowo. W sztafecie po 1 strzelaniu trzymała się czołówki na 4 miejscu a w drugim strzelaniu 4 pudła i 1 karna runda ???? Hojnisz może być największym zagrożeniem bo jest bardzo solidna zarówno biegowo jak i na strzelnicy. W sztafecie jednak było widać jak słabnie na trasie, teraz dystans długi więc z każdym kolejnym kilometrem będzie jej odcinać tlen. Weronika na trasie myślę, że jest w stanie nadrobić pudło. Byle obyło się bez głupich błędów na strzelnicy a powinno być dobrze.
Weronika Nowakowska - Monika Hojnisz 1 @ 2,00 STS - HIT DNIA ⛔
Opisane wyżej. Po takim kursie myślę, że warto.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Valj Semerenko (UKR) vs Olena Pidhrushna (UKR) 1 @ 1,64
pinnacle


Valja szybsza, na strzelnicy podobnie , wiadomo czasem jej zdarza się dzień z 6cioma pudłami, ale to loteria. Olena w sztafecie się nie popisała, jest gorszą zawodniczką a Valja zawsze jest kandydatką do okolic podium.

re down: :| tak to na szybko chcieć zarobić
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Sprinty. W męskim sprincie wyczuwam zwycięstwo Martina. Po słabym występie w zawodach indywidualnych powinna nastąpić rehabilitacja. Widać, że biegowo niszczy. Nie stawiam jednak. pierwsze miejsca to loteria, a konkurencja spora.
Kobietki. Nie wiem czym się STS kierował wystawiając takie pary. lecimy w male kursy
Vitkova - Guzik - 1,2 - STS ✅
nie wiem co mam napisac. Guzik na prawdę dobry występ w biegu indywidualnym. 11 miejsce i tylko 2 błędy. Z tym, że Vitkova również z dwoma błędami miała czas o minutę lepszy. Co trzeba oddać naszym paniom, to że w Kontiolahti były na prawdę dobrze przygotowane i sprintersko zrobiły świetną robotę. Teraz jednak kolejny sezon. początek. Vitkova wygląda na prawdę dobrze, powinna walczyć o podium. Guzik jak się załapie do pierwszej 10 to będzie wielka radość. Spory faworyt w postaci Czeszki
Wierer - Gwizdoń - 1,2 - STS ✅
Wierer. Fajna, młoda dziewczyna. Swoje dobre występy opiera głównie na bardzo dobrym strzelaniu. Biegowo trochę za czołówką, ale trzyma poziom. Wygrała bieg indywidualny nie robiąc ani jednego błędu na strzelnicy. Do tego czas biegu o pół minuty lepszy Gwizdoń. Ta na dodatek 3 pudła. Kolejna wyraźna faworytka.
to dwa wg mnie najpewniejsze typy w stsie.
Na dokładkę.

Dorin-Habert
- Soukalova - 1,33 - Marathonbet ⛔
Dorin biegowo znacznie na plus względem pozostałych. Ona, Echoff i Makarainen pod wzglęgem szybkości biegu powinny dzielić i rządzić. Bardzo lubię Gabi. U niej mieszanka dobrego biegu i dobrego strzelania. Dosyć wyważona pod tym względem zawodniczka. Większe sukesy dla Czeszki tylko w przypadku strzelania na czysto. Nie może sobie pozwolić na błędy. Marie w indywidualnym przy dwóch minutach karnych tylko 14 s za Wierer i 2 miejsce ! powinna dać radę.
na sucho.
Eckhoff - Goessner - 1,30 - STS ✅
Gabi Soukalova - Ziemniakowska - 1,2 STS ✅
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Inauguracja sezonu w moim wykonaniu. Nie przepadam za sprintami. Stawka niska.

A.Shipulin - S.Schempp 2 1,53⛔:]
A.Peiffer - J.Boe 2 1,28⛔
E.H.Svendesen - M.Fourcade 2 1,30✅

ako = 2,56 bet365

Teoretycznie niskich kursów z biathlonu się nie gra a tym bardziej w sprincie no ale spróbuje. Jako,że stawka niska to sobie takie coś wymyśliłem.
Gram na zawodników którzy są biegowo najlepsi. Schempp nie dosyć że szybko pokonuje km to jeszcze celnie strzela i dzisiaj należy się spodziewać nawet 10/10. Shipulin to top10 jednak i biegowo wygląda gorzej i na strzelnicy nie wydaje sie być takim pewniakiem.
Peiffer potencjał ma spory ale rzadko kiedy wychodza mu zawody i znajduje sie w czołówce. Biegowo do Norwega traci naprawde sporo. Tutaj Boe jest w stanie spokojnie odrobić 1 runde karna. Przy tylko 2 strzelaniach jest szansa,że młody Boe będzie miał 1 lub 2 pudła a to będzie oznaczało walke o najwyższe cele. Peiffer jak wspominalem biegowo traci a na strzelnicy wcale lepszy nie jest.
Martę w pierwszych indywidualnych zawodach zawiódł. Czas na rehabilitacje. Biegowo miażdży. Nawet przy 1 pudle będzie miał szanse na walke ze Svendsenem. Znając życie Fourcade dzisiaj na strzelnicy będzie powolutko się składał a w biegu to nadrobi.

Z innych typów:
S.Semenov - L.Bailey 1 1,50 bet365✅
A.Birnbacher - F.Lindstroem 2 1,66 bet365⛔
B.Doll - D.Landertinger 2 2,10⛔

Semenov solidny na strzelnicy. Lepszy niż Amerykanin. Biegowo podobnie.
Lindstroem na początku sezonu biegowo wygląda zdecydowanie lepiej. Jeśli nie zawiedzie na strzelnicy będzie ok.
Doll strzelecko sporo traci bo tam zdarzają mu się często pudła. Jeśli Landertinger wystrzela 10/10 to będzie lepszy.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Wierer top 10 - 1,75 - marathonbet ⛔ oj Dorotka, drugie strzelanie...
Jeszcze się wtrącę. Buki się trochę pogubiły. Różnice w kursach na Dorotkę spore. Przkładowo Óni na top 10 daje 1,3. W totolotku chyba 1,2 ???? D. Włoszka troszkę wyżej opisana. przy dobrym strzelaniu pierwsza 10 jak najbardziej w zasięgu Włoszki. Kurs jednak za wysoki. Polecam.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Warunki beznadziejne. Na strzelnicy loteria. Zawodnicy po minucie spedzaja tam. Odradzam granite na kobiety bo Szkoda kasy.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Zgadzam sie z Radula ze granie dzisiaj biatlonu to szkoda kasy , chyba ze jakies rozsadne dogi.
Co do niskich kursow to od razu mi sie nie podobaly dlatego ze w biatlonie tego sie nie gra -- jedyny wyjatek stanowia dla mnie biegi poscigowe i sztafety gdzie bardzo czesto ryzyko jest mniejsze niz w sprintach , masowkach czy biegach indywidualnych.

Dzis warto zwrocic uwage na Dorin bo wydaje sie ze tegoroczna forma biegowa moze byc bardzo , bardzo dobra a to moze dzis zaprocentowac. Oczywiscie Makarainen biegowo jest rewelacyjna ale o wiele mniej stabilna na strzelnicy od Francuzki. Jak zwykle tez trzeba miec na uwadze Czeszki- Vitkova i Soukalova a takze Wloszke Vierer czy Norweżke Eckoff

Jak zwykle licze na dobry wystep Polek ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Marie Dorin - Kaisa Makarainen 1 @ 1,60 Betsyfy; @1,72 Unibet ⛔ 4-1 ????????
Dorin o dziwo lepsza biegowo od Finki w tym roku, do tego wydaje się że pewniejsza na strzelnicy. Na starcie 10 sekund handicapu, niewiele ale zawsze. 4 strzelania to Kaisa gdzieś się posypie w stójce.

e: dajcie spokój z tą patolą jaką jest biathlon, rozwiązać tą dyscyplinę w pizdu, nigdy więcej tego żałosnego sportu gdzie logika, jakakolwiek logika nie występuje.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mam nadzieję,ze jutro warunki będa o wiele lepsze niż dzis mieli panowie.
Z Unibet dubelek:
A.Peiffer - N.Smith 1 1,45 [2-10]✅
E.H.Svendsen - J.Boe 1 1,45[5-16]✅

ako = 2,10✅ ✅ ✅

Peiffer dzisiaj zaskakująco dobrze. Warunki loteryjne aczkolwiek on biegnąc pod koniec miał już dość stabilne. Jutro aż 30s. przewagi na starcie a to bardzo dużo. Biegowo ciut lepszy Niemiec a na strzelnicy bym powiedzial porownywalni. Peiffer razem z Bjorndalenem będzie biegł wiec tempo odpowiednie. Smith razem z Ukraincem wiec szalu nie ma. 4 strzelania a co za tym idzie ani jeden ani drugi pewniakiem do dobrego strzelania nie są ale jesli wykonaja je podobnie to spokojnie Niemiec wygra.
W drugiej parze gram na zdecydowanie lepszego na strzelnicy Svendsena dzisiaj kto wie czy by nie miał 10/10 ale kto ogladal ten widzial jakie warunki mial na strzelnicy Emil.Przy 4 strzelaniach Zdecydowanie lepiej i pewniej prezentuje się Svendsen. Biegowo dzisiaj młody Boe wyglądał średnio i jeśli tak jutro pobiegnie to nic biegowo nie odrobi. W tej parze strzelnica będzie decydowała a w tym aspekcie przy 20 strzalach wyzej cenie Sendsena.



Z kobiet:

dawid.400 propozycja spoko w Unibet kurs na to zdarzenie 1,72!

Od siebie dam:
G.Soukalova - M.Dorin 1 1,45 [5-4]⛔ Unibet

Aż 43s przewagi to bardzo duża zaliczka. Gabi na strzelnicy poki co dobrze i jutro liczę,ze więcej jak 2 pudeł nie zrobi i wtedy to spokojnie wejdzie bo Dorin gdzieś tam też spudłuje.

I dubelek z bet365

G.Soukalova - O.Pidhrushna 1 1,30 [5-10]✅
S.Fourcade - A.Birnbacher 1 1,66 [14-18]✅
ako= 2,16✅✅✅

38s przewagi na starcie. Biegowo dzisiaj Czeszka +16s nadrobiła w stosunku do Ukrainki. Na strzelnicy podobnie. Tutaj wychodzi zapas 2 pudeł. Wchodze smialo.
7 s na starcie to praktycznie żadna różnica i do strzelnicy Simon już dogoni Andreasa. Dzisiaj w biegu mega różnica bo aż 28,5s na korzyść Fourcade. Warunki były jakie były dlatego jutro w normalnych warunkach Francuz według mnie będzie strzelał celniej niż Niemiec. Fourcade zresztą słynie z dobrego strzelania ale niestety biegowo wyglądał w poprzednich latach słabo a teraz jak by coś się ruszyło w dobrym kierunku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom