>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2015/2016 - Presque Isle 11-14.02.2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


Przenosimy się do USA aby odbyć ostatnie zawody przed MŚ. Jak będą wygladały te zawody? W Kanadzie pogoda nie była zbyt łaskawa i bylismy świadkami wielu niespodzianek. Jak będzie tym razem? Czy zawody będą mniej loteryjne?



Zachęcam do podawania swoich typów podpartych analizą. Im więcej będziemy pisać tym większa szansa,że wygramy.


ps. Wprowadza się obowiązek rozliczania swoich typów. Będzie to jeden z głównych warunków w celu przyznawania rang ze sportów zimowych.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
S.Dunklee - K.Guzik 2 1,57 [5-4]✅ bet365

Razem startują. Amerykanka trochę lepsza biegowo. Na strzelnicy pewniejsza Polka która ma 86% skuteczności przy 79% Dunklee. Dzisiaj 4 strzelania więc zdecydowanie to jest na korzyść Guzik. Szybkość strzelania co też jest ważnym elementem również na plus dla Polki. Myślę,że na 4 strzelaniach Krysia jest w stanie dołożyć 10-14s podczas pobytu na strzelnicy co zawsze zniweluje stratę w biegu. Dodać do tego nalezy,że liczę na przynjamniej 1 pudło więcej Amerykanki i wchodzi mi fajny bet.

G.Soukalova - Marie Dorin Habert 1 1,57 [1-3]✅ bet365


Tutaj ide w kierunku Czeszki. Biegowo lepsza Dorę bez wątpienia jednak sporo traci na strzelnicy gdzie bardzo często zdarzają jej się wpadki. Na strzelnicy Soukalova 92% skuteczności a Francuzka 86%. Na starcie 20s. przewagi Czeszki co daje spory zapas. Na początku sezonu była widoczna większa różnica w biegu aniżeli teraz. Podczas sprintu tylko 10s. Dorę dołożyła. Dzisiaj wiadomo bieg dłuższy a więc i przewaga w biegu pewniejsza będzie większa ale strzelnica zadecyduje która zawodniczka będzie lepsza a w tym elemencie pewniejsza jest Gabi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
M.Fourcade - J.T. Boe 1 Fortuna 1.75 ✅
Czekałem na tą parę, Francuz bardzo lubi gonić i nie raz pokazywał że jest w stanie wygrać dochodzenie nawet z 28 miejsca, Johannes jest dobrym sprinterem ale gdy wchodzi w grę dłuższy bieg i dwa strzelania w stójce kompletnie psuje swoją znakomitą pozycję.
S.Eder - M.Slesingr 1 Fortuna 1.37 ✅

Druga para do dubelka, Simon jest zdecydowanie lepszym biegaczem od Czecha i na strzelnicy procentowo wygląda tez lepiej do tego 10 sekund przewagi w sumie niby nic ale uważam że wystarczy.
AKO 2.40 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Shipulin A. - Peiffer A. [1] @1.20 ✅ 3-DNF
Eder S. - Eberhard J. [1] @1.30 ✅ 4-22
Dunklee S. - Goessner M. [1] @1.30 ✅ 4-41

AKO: 2.03 (1.79 po podatku) 3/10 STS
IZIIII :grin:


Kiedys czesto gralo sie takie &quot;gowniane&quot; kursy na poscigi i sztafety ale po kilku latach ziemniaki zaczely dawac wyrownane pary jak w necie nie bawiac sie w zdecydowanych faworytow.
Shipulin ma 40sek przewagi nie mowiac o tym jakim jest zawodnikiem i gdyby rowno startowali to moglbym wystawic podobny kurs. Eder forma bardzo dobra i mysle ze moze on dzis nawet atakowac czolowke choc podium raczej nie jest w jego zasiegu bo zbyt silna stawka ale Eberhard na pewno cos pobiega w karnym ogrodku jak on to lubi - tutaj tez 40sek wczesniej startuje Eder
Dunklee 1.11sek przewagi na starcie nad Goessner ktora osattnio biega nieprawdopodobnie szybko ale bardzo slabo strzela i tak licze ze nawet jesli strzela podobnie to ta przewaga powinna wystarczyc Amerykance ktora widac na parcie na dobry wystep u siebie co pokazala we wczorajszym sprincie

Glownie kupon oparty o przewagi na starcie zawodnikow ktorzy bez tego sa lepsi w tej konkurencji
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Składy sa już znane:
http://biathlonresults.com/?RaceId=BT1516SWRLCP08SMRL&amp;amp;view=schedule_race
Kursy pewnie niedługo też się pojawią.
Licze że wrzucisz jakiś fajny typ;)
No pewnie. Mam petardę:
Ukraina (H2H Włochy) @1,83 ⛔⛔⛔ 7. - 6.
UKR:
Semenov, Pryma, Rusinov, Żyrnyj
ITA: De Lorenzi, Hofer, Windisch, Bormolini
Do tej pory były 3 sztafety tego typu. Widać, że obydwie ekipy mają po 3 dobrych zawodników i krzywą robotę robi im ten czwarty. U Włochów 2 razy zawiódł Bormolini i raz Montello. U Ukraińców po raz pierwszy w sztafecie w tym sezonie wystartuje Rusinov. No, ale nie ma co patrzeć na wyniki poprzednich sztafet, bo obie ekipy idą na remis.
Warto popatrzeć na wyniki z czwartku i piątku.
Czwartek:
16. Pryma
22. Hofer
31. Żirnyj
34. Windisch
35. Semenov
42. De Lorenzi
49. Rusinov
58. Bormolini
Piątek:
9. Pryma
16. Żirnyj
25. Semenov
33. Rusinov

38. Hofer
40. Bormolini
42. De Lorenzi
44. Windisch
Włochom dużo słabiej idzie w Presque Isle.
Strzelanie:
Włochy 76/120 (63,33%)
Ukraina 99/120 (82,5%)
Czas ogólny wszystkich zawodników:
Włochy 253,5 min
Ukraina 244 min
/// Prawie minuta straty. Windish i Bormolini ostatnim 3. dobieranym strzałem obronili się przed karną rundą. Ale nawet przy 2 karnych rundach Włochów nie udałoby się zniwelować straty. Włosi 12 x pudło, Ukraina 13 x pudło. \\\
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Norwegia - Francja 1 Fortuna 1.30 ✅

Norwedzy bardzo dobra stała forma chodź nie biegną w najsilniejszym składzie. Birkeland na pierwszej zmianie to jest znak zapytania ale dalej Bjoentegaard i bracia Boe bardzo dobrze zaprezentowali się Presque Isle i sądzę że wywalczą dzisiaj pierwsze miejsce. Francja bez młodszego z braci Fourcade myślę że nie jest w stanie dużo zdziałać pokazują to wyniki sprintu oraz biegu pościgowego.

USA - Włochy 1 Fortuna 1.60 ✅

Tutaj dla mnie Stany Zjednoczone są czarnym koniem tej sztafety, Amerykanie uwielbiają sprinty do tego własna publiczność i znakomite wyniku w dwóch poprzednich biegach. Za to Włosi totalna klapa w sprincie jedynie Hofer 22 reszta daleko, a o biegu pościgowym nie wspomne.



USA 1-3 Fortuna 3 ⛔

Jeszcze za nieduża stawkę postawię USA na podium. Wyżej opisałem że Amerykanie bardzo dobrze pokazali się na własnej ziemi do tego bardzo osłabione reprezentacje co ta sztafeta może wykorzystać.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Niemcy - Francja 1.65 ⛔ sztafeta mężczyzn
Czechy - Francja 1.50 ✅ sztafeta kobiet
Włochy - Polska 1.45 ⛔ sztafeta kobiet
AKO: 3.58 (3.15 po podatku) STS
Witam, na dzisiaj znalazłem trzy fajne typy.
Typ pierwszy:
Niemcy to jedna z najbardziej równych ekip w biathlonie facetów. Dość powiedzieć że w dwóch ostatnich dniach prawie każdy z Niemców był w top30 podczas gdy u zawodników francuskich najwyższe miejsce zajmowali Fillion-Mallet 33 (pierwszy dzień zawodów) i Beatrix 32 (drugi dzień zawodów). Gdyby w ekipie Francji startował Martin Fourcade sprawa mogłaby być nieco trudniejsza ale że startuje tylko starszy z braci typ oceniam na 80%-20% na korzyść Niemców.
Niemcy: Francja:
Lesser (4, 13) Fourcade S. (38, 35)
Birnbacher (23, 15) Fillon-Mailet (33, DNF)
Boehm (54, 37) Desthieux (52, 39)
Doll (12, 12) Beatrix (44, 32)
Typ drugi:
Analogicznie do sytuacji powyżej. Czeszki równy dobry skład i pewnie powalczą tutaj o zwycięstwo. Świetna dyspozycja Soukalovej która wygrała dwa biegi z rzędu, do tego nieźle strzelająca Vitkova i uzupełnienie w postaci Charvatovej i Puskarvikovej. Jeśli nie zdarzy się jakaś tragedia to Czeszki spokojnie powinny powalczyć o zwycięstwo. Natomiast Francuski mogą postraszyć jedynie Bescond i Aymounier, które i tak wyglądają gorzej od głównej pary zawodniczek czeskich.
Czeszy: Francja:
Puskarcikova (25,37) Aymonier (11,11)
Charvatova (19,25) Bescond (8,18)
Soukalova (1,1) Chevalier (50,21)
Vitkova (10,6) Braisaz (31,31)
Typ trzeci:
Włoszki walczą o TOP3, Polki walczą żeby znowu nie skończyć poza dziesiątką. I chociaż tutaj wiele będzie zależeć od strzelania Nowakowskiej (jak trafi to coś tam powalczą żeby być w TOP 8, jak będzie strzelać jak zwykle to nawet TOP 10 będzie trudno) to nie wierzę w jakiś cud u niej. Guzik i Gwizdoń to za mało żeby sprostać czołowym biatlonistkom takim jak Wierer czy Oberhofer.
Włochy: Polska:
Vitozzi (46, 29) Gwizdoń (17,15)
Oberhofer (29,20) Hojnisz (46, DNF)
Sanfilippo (33, DNF) Nowakowska (79, DNF)
Wierer (7,9) Guzik (3,4)
Pozdrawiam
Niestety nigdzie w mediach nie było info że Niemcy chleją przed sztafetą ???? 11 pudeł.... No i jednak Nowakowska zrobiła różnicę, bardzo dobry bieg.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rosja - USA 2 2,10 bet365 ajjjj... foto finish⛔

Rosjanie bez Shipulina na czym tracą bardzo wiele. Amerykanie w sowim najmocniejszym składzie no i u siebie. Biegowo lepiej prezentują się tu Amerykanie. Najsłabszy z nich Nordgren biegnie na 2 zmianie więc 3 i 4 czyli Burke i Doherty będą odrabiać strate po koledze. Podczas sprintu Rosjanie którzy startuja w sztafecie wypadli słabiutko. Na strzelnicy niby % lepsi Rosjanie ale tu w Stanach tego nie potwierdzają i strzelaja na porównywalnym poziomie co gospodarze. Bardzo dobra postawa Burke i Bailey do tego szybki Doherty to powinno zadecydować o wygranej w tej parze. Kurs napewno zachęcający do grania.

Niemcy - Francja 1 1,61 bet365 za dużo pudeł,biegowo zgodnie z planem⛔

Francuzi bez swojej gwiazdy traca mega dużo. Nie ma tu kto odrobić biegowo starty po słabszym występie któregoś z zawodników. Na strzelnicy Niemcy wyglądają tu pewniej a i biegowo również. Kolega wyżej opisał więc nie będę powielał.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sztafeta kobiet:

Czechy - Włochy 1 1,50✅
Francja - Rosja 1 1,66✅

= 2,49 bet365


Czeszki mają 2 zawodniczki na najwyższym poziomie + Charvatova która biega rownie dobrze z tym że miewa problemy na strzelnicy. Jeśli ona dzisiaj nie zawiedzie to typ wchodzi lekko. Biegowo lepsze Czeszki i to dość sporo a i na strzelnicy o wiele pewniejsze. U Włoszek tak naprawdę każda może pobiec karne kółeczko.
Drugi typ i mimo braku Dorę ide w kierunku Trójkolorowych. Biegowo bez porównania a na strzelnicy wyrównanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Powiem Wam ze zgadzam sie co do typow na Francje bo mnie tez wychodzi ze bez Martina za wiele nie osiagna ale postanowilem nie grac nic przeciw trojkolorowym i zalecam ostroznosc .. . Moze jestem spaczony bo wiele razy w historii mnie Francja potrafila ujebac bez Martina bo sklad jest naprawde bardzo mocny i nawet wygrana by nie byla dla mnie sensacja -- 4 rownych bardzo dobrych biatlonistow choc tutaj zza oceanem tez wychodzi mi ich slaby wynik.
Podsumowujac NO BET
Z drugie strony zgadzam sie z typami na USA ????
Niestety poki co w polowie 3 zmiany moje przypuszczenia sie potwierdzaja i dobrze ze nie ogrywalem tych Francuzow bo juz nieraz w sprintach bardzo slabo a w sztafecie rewelacja... tak czy inaczej zycze Wam powodzenia bo jeszcze sznasa jest
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Sztafeta Kobiet 4x6km
Francja - Włochy typ 1 kurs 2,02 Betsson⛔
Dla mnie Francuzki to bardzo solidny zespół natomiast Włoszki z bardzo mocnymi punktami Wierer oraz Oberhofer. moim zdaniem Francuzki dadzą rade mimo, że dziś bez Dorin.
Polska - Ukraina typ 1 kurs 1.93 Betsson⛔
Polska na tę chwile to trzy dziewczyny w formie i Weronika natomiast Ukrainki też maja trzy zawodniczki mocne oraz wielka niewiadomą Bondar na poziomi naszej Nowakowskiej. Moim zdaniem czeka nas wyrównany pojedynek , ale Polki powinny być lepsze.
Ułamki sekund w obu typach niestety. Nowakowska świetnie. Ukrainki wystawiły Dzyme zamiast Bondar w ostatniej chwili.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Sztafeta mężczyzn 4x7,5 km
Szwajcaria - Austria typ 1 kurs 1.6 Unibet⛔
Moim zdaniem Szwajcarzy prezentują się w USA bardzo dobrze w sprincie Weger i Wiestner w pierwszej dziesiątce w pościgu 3 w 30. W tym składzie z Austriakami którzy biegną bez lidera Edera oraz Landertingera. Dodatkowy atut Szwajcarów to Austriak Eberhard ostatnio 8 pudeł w Canmore w sztafecie mieszanej.

Po dwóch zawodnikach 1 miejsce i prawie pół minuty przewagi później dramat Szwajcarów na strzelnicy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom