>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2016/2017 Oestersund 27.11- 04.12 - Inauguracja sezonu

Status
Zamknięty.
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Franziska Hildebrand vs Anais Bescond 2 @ 2,00 Betano
Francuzka ma ponad s straty do niemki, ale jest wbardzo dobrej formie biegowej i strzeleckiej. Gdyby niewczorajjsze jedne pudlo to zapewne bylo by wysoko.
Franziska niejest jeszcze wdobrej formie i Anais powinna dzis spokojnie pokonac natrasie.
Nie chodzi o typ ale nie wiem o czym piszesz zupelnie :-|
Gdyby nie pudlo ?? Na tym polega ta dyscyplina -- ale i tak nie bylaby wysoko bo nawet do 10 by sie nie zalapala.
A co gdyby Hildebrand nie miala pudla ?? Bylaby jeszcze wyzej. itd... itp...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Eder - Landertinger 1 1,53⛔
Svendsen - Bjorndalen 1 1,44⛔
S.Fourcade - s.Destieux 1 1,72✅

= 3,83⛔ bet365

Pojedynki kolegów z reprezentacji.
Eder pewniejszy na strzelnicy na poczatku sezonu. +19s przewagi. Biegowo Dominik jest w stanie odrobić własnie tą stratę na całym dystansie a więc tu sprawa rozegra się na strzelnicy a w tym elemencie jak wspominałem stawiam na Edera.
Svendsen biegowo wygląda dobrze i w porównaniu do Ole to bardzo dobrze. Startują razem a biegowo w sprincie Emil lepszy aż o 30s. U Ole widać że dużo poświęca czasu na strzelaniu i w tym elemencie źle nie wypada ale biegowo odstaje od czołówki i to sporo.
Starszy z braci Fourcade na strzelnicy jak zwykle solidny ale w tym sezonie i biegowo wygląda o wiele lepiej. Destieux biegowo słabszy a na strzelnicy bardzo nieprzewidywalny i przy 4 pobytach to zazwyczaj zdarza mu się wtopa.
 
forky 734

forky

Użytkownik
Dominik Windisch (v Andrejs Rastorgujevs) ▶ Windisch @2,00 B365
✅ ✅ ✅25-31
Dominik po dobrym starcie w sprincie ruszy dzisiaj z 5 pozycji, Rastorgujevs 17 sekund później wystartuje jako 18. Wiatr w Ostersund dzisiaj kręci (ok. 20 km/h i będzie wzrastał), co patrząc na to z których pozycji oni startują faworyzuje dominika, będzie strzelał bliżej brzegu strzelnicy (przynajmniej na początku) a tam zdecydowanie słabiej wieje (najlepszy przykład jak zawodnicy uciekali na brzegi w czasie biegu indywidualnego). Poza tym włoszki dzisiaj całkiem ładnie na strzelnicy (Wierer 20/20 i podium), więc może i pan Dominik pójdzie w jej ślady, a na pewno pozytywnie to się odbije na Włochach. W końcu zawsze podium sprawia, że jest ogólnie radośniej w kadrze. Poza tym mam nadzieję, że Windisch cały limit pudeł w Ostersund wykorzystał już w indywidualnym (8 pudeł) i teraz będzie spokojnie robił swoje.
Co do Andrejsa to biegowo nieznacznie lepszy, ale myślę, że więcej jak jednego pudła w biegu nie odrobi.
Dominik rusza za Eberhartem więc liczę, że do niego dociągnie i będzie trzymał jego tempo, a to zdecydowanie może poprawić jego czas, pod warunkiem, że na strzelnicy zachowa spokój. Natomiast Rastorgujevs rusza w grupce w zasadzie 5 osobowej (w ciągu 3 sekund ruszają) więc może będzie ciężko mu się przesunąć, żeby mocno pociągnąć i zacząć gonić czołówkę.
Wg mnie kurs na Dominika jest trochę zawyżony, więc warto spróbować, ale pożyjemy zobaczymy ;)
Oby na plus ????
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg pościgowy na 12.5km w Ostersund - Mężczyźni
Start 13:20



Simon Schempp vs Anton Shipulin 1 @ 1.83 Bet365 ⛔ 9-8

Musiał się pomylić na 4 strzelaniu ????


Niemiec słabo wypadł w biegu indywidualnym, ale już sprint wyglądał znacznie lepiej. Na pewno jeszcze dyspozycja nie jest najwyższa, ale i Rosjanin nie błyszczy. Na starcie 11sek przewagi i biegowo Schempp raczej tego nie straci. W Ostersund biega szybciej, tutaj może trochę zyskać, a i na strzelnicy z reguły bywa dosyć przewidywalny. Tutaj nawet jakieś dwa pudła mogą pozwolić na wyższą lokatę, bo Shipulin ma swoje kłopoty, karne rundy z pewnością zaliczy. Podobne strzelanie da zwycięstwo Niemcowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom