>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon - Oestersund (02.12-06.12)

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Na bieg chłopów:
betsafe:
Thomas Sikora - Emil Hegle Svendsen (Best Shooting H2H) 2 1.85 ✅
Tomasz po chorobie, nie wróże mu dobrego wyniku. Od paru lat ciężko mu idzie w indywidualnych.
Maxim Tchoudov - Carl Johan Bergmann (Fastest Course Time) 1 1.65✅
CJB zwykle do formy dochodzi koło połowy i pod koniec sezonu. A Maksim to stały bywalec TOP5 biegaczy od paru sezonów. U Ruskich ponoć wszyscy zdrowi więc nie powinno być problemu ;]
Bjørn Ferry - Simon Fourcade (Fastest Course Time) 1 1.70✅
Fourcade w Idre pobiegł bardzo dobrze na poziomie Andresena. Ale tutaj to inna bajka to 20 kilometrów, a Francuz wraz z bratem mają problemy z wytrzymaniem takiego dystansu, przynajmniej tak było już nie raz :] a Ferry myślę, że podbudowany wczorajszą postawą Heli i Olofsson pokaże solidną formę biegową.

Michael Greis - Thomas Sikora(Fastest Course Time) 1 1.55 ✅
i peffka z tobet:
Maxim Tchoudov - Ivan Tcherezov(bieg) 1 1.55 ???? ✅
+ Pinter-Fourcade S. (strzelanie) 2 1.65 ⛔⛔⛔ bez komentarza :| kogut zapieprzał równo od 1 pętli i to się odbiło na strzelaniu.
cóż a mogłem grać Hegle na podium kurs był 2.75 miałem puścić, no ale jeszcze będzie okazja zarobić na tym panu...
 
jedrula 25,2K

jedrula

Użytkownik
witam typerów biathlonowych .
Wczoraj mi siadły 2 wysokie kursy w H2H 2.00 1.95 zobaczyc je mozna w moim temacie .
A na dzis proponuje
Sumann-Deryzemlya 1 1.45
Greis -Hanewold 1 1.60
Bergman-Fery 2 1.70
Tchudov-Tcherezov 2 1.85
Nie zgodziłbym sie z typowaniem na Ferrego,miał kontuzję,chorował,przez 5 tygodni poza cyklem treningowym wczesną jesienią.

pozdro
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Tchoudov,M-Sikora,T 1,85 Unibet✅

W sumie wszystko napisał Davey Watt w analizie do pierwszych dwóch typów. Tchoudov zawsze mocny i nie powinien mieć problemu z zajęciem wyższego miejsca niż Tomek u którego różnie bywa ze strzelaniem.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie mam zbytnio za wiele czasu na opisywanie i analizy, ale takie coś wyłapałem:
Bergmann - Landertinger
tylko bieg, Bergmann 2.35
bet365
Wg mnie Szwed nie biega tak źle, myślę, że na początku sezonu będzie mocny, podobnie jak jego koleżanki z reprezentacji. A co do Austriaków to wgl mają być mocni w tym sezonie, ale nie wiem czy nie będzie z nimi podobnie jak z ekipą niemiecką, że forma przyjdzie z czasem.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dziś pierwszy występ mężczyzn - bieg indywidualny na 20km, początek sezonu oczywiście wiąże się z niedużymi stawkami...
Z doniesień przed inauguracją wynika, że nasz rodak sezon rozpocznie raczej nie najlepiej, przez kilka tygodni zmagał się z chorobą, trener twierdzi, że Tomek nie jest przygotowany choćby tak jak rok temu, także raczej stopniowo będzie dochodził do lepszej dyspozycji, zobaczymy czy się sprawdzi... jednak w takich parach jak:
Sikora - Tcherezov 2 1.95 betway
Bjoerndalen - Sikora 1 1.60 betway
Svendsen - Sikora 1 1.72 betsafe

na pewno warto zagrać przeciwko Polakowi, o Norwegach nie trzeba wiele mówić to najlepsi biegacze, jedni z najrówniejszych biatlonistów świata, do tego Rosjanin solidny biegacz i bardzo dobry strzelec który uwielbia biegi z 4 strzelaniami
do tego w bet365 spróbuję typów na wyniki w samym biegu:
Tchoudov - Tcherezov 1 1.54 po prostu Tchoudov to lepszy biegacz, jeśli się wiele od ostatniego sezonu nie zmieniło to zdecydowanie w biegu powinien sobie poradzić z rodakiem
Roesch - Hanevold 1 1.57 Niemiec jest lepszym biegaczem, od coraz słabszego z sezonu na sezon doświadczonego Norwega.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
po wczorajszej wtopie dzisiaj poszło całkiem nieźle, choć akurat po Tcherezovie takiej wtopy się nie spodziewałem

Dziś pierwszy występ mężczyzn - bieg indywidualny na 20km, początek sezonu oczywiście wiąże się z niedużymi stawkami...

Z doniesień przed inauguracją wynika, że nasz rodak sezon rozpocznie raczej nie najlepiej, przez kilka tygodni zmagał się z chorobą, trener twierdzi, że Tomek nie jest przygotowany choćby tak jak rok temu, także raczej stopniowo będzie dochodził do lepszej dyspozycji, zobaczymy czy się sprawdzi... jednak w takich parach jak:

Sikora - Tcherezov 2 1.95 betway ⛔
Bjoerndalen - Sikora 1 1.60 betway ✅
Svendsen - Sikora 1 1.72 betsafe ✅


na pewno warto zagrać przeciwko Polakowi, o Norwegach nie trzeba wiele mówić to najlepsi biegacze, jedni z najrówniejszych biatlonistów świata, do tego Rosjanin solidny biegacz i bardzo dobry strzelec który uwielbia biegi z 4 strzelaniami

do tego w bet365 spróbuję typów na wyniki w samym biegu:

Tchoudov - Tcherezov 1 1.54 po prostu Tchoudov to lepszy biegacz, jeśli się wiele od ostatniego sezonu nie zmieniło to zdecydowanie w biegu powinien sobie poradzić z rodakiem ✅
Roesch - Hanevold 1 1.57 Niemiec jest lepszym biegaczem, od coraz słabszego z sezonu na sezon doświadczonego Norwega. ✅
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
U niewielu bukmacherów można znaleźć kursy na jutrzejsze sprinty (brak przede wszystkim dla mnie oferty betway i betsafe), jednak kilka ciekawych zdarzeń znalazłem już w unibecie i bet365...
Olofsson - Makarainen 1 1.60 unibet. W zeszłym sezonie w sprintach wyżej była Olofsson. Pokazała w biegu długim że jest w formie, była najlepsza biegowo, do tego świetny występ na strzelnicy. Jeśli w stójce nie zawali powinno znów być dobrze, forma jest. Nad Makarainen, która na strzelnicy 3-krotnie myliła się po 1 razie miała minutę przewagi w biegu.
Jonsson - Henkel 1 1.60 unibet. Jonsson wygrała klasyfikacje sprinterską w zeszłym sezonie. Świetny występ i na strzelnicy i w biegu. Przewaga na Henkel minuty w biegu, do tego lepiej strzelecko.
W bwinie czy bet365 na miejsce Olofsson na podium kursy oscylują wokół 1.70. Ma na to spore szanse więc po kursie 2.15 w unibecie można się skusić ????
Natomiast w bet365 do rozważenia jest zagranie celności strzałów, i tak:
- mężczyźni:
Greis 5/5 w pozycji leżącej 1.70
Tchoudov 5/5 -II- 1.60
Svendsen 5/5 -II- 1.55
i na czuja Birnbacher 5/5 po 2.25
- kobiety:
Beck 5/5 1.45
i bardzo ciekawy zakład Beck 10/10 po 3.25, Niemka to jedna z najlepszych specjalistek od strzelania, w biegu długim miała 2 błedy, które jednak popełniła w ostatnim strzelaniu, gdy zapewne była już zmęczona dystansem, gdyż nie zalicza się do najlepszych biegaczek, wiadomo za małą stawkę ale spróbuję ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
bet365:
Zaitseva 5/5 ⛔⛔⛔ w 1 strzelaniu 1.80 ładne kursiwo w porównaniu do np. giermanek
Bjoerndalen 5/5 w 1 strzelaniu 1.8 ✅ też wysoki kurs, gdy na Sikorę jest 1.6 :wowsdf: kiedy kolejny raz się zanosi że ma problemy
sam bieg Jonsson-Makarainen ⛔⛔⛔ 2 2.10 tutaj bardziej ryzykownie. Kaisę uważam za szybkę zawodniczkę, szczególnie na sprinty. W indywidualnym lepiej biegła Hela, ale zaledwie około 10 sekund wygrała. osłabła Kaisa na ostatniej rundzie ????
tobet:
strzelanie: Ponza-Khvostenko 1 1.80 ⛔⛔⛔
bywa i tak ????
 
jedrula 25,2K

jedrula

Użytkownik
U niewielu bukmacherów można znaleźć kursy na jutrzejsze sprinty (brak przede wszystkim dla mnie oferty betway i betsafe), jednak kilka ciekawych zdarzeń znalazłem już w unibecie i bet365...

Olofsson - Makarainen 1 1.60 unibet. W zeszłym sezonie w sprintach wyżej była Olofsson. Pokazała w biegu długim że jest w formie, była najlepsza biegowo, do tego świetny występ na strzelnicy. Jeśli w stójce nie zawali powinno znów być dobrze, forma jest. Nad Makarainen, która na strzelnicy 3-krotnie myliła się po 1 razie miała minutę przewagi w biegu.

Jonsson - Henkel 1 1.60 unibet. Jonsson wygrała klasyfikacje sprinterską w zeszłym sezonie. Świetny występ i na strzelnicy i w biegu. Przewaga na Henkel minuty w biegu, do tego lepiej strzelecko.

W bwinie czy bet365 na miejsce Olofsson na podium kursy oscylują wokół 1.70. Ma na to spore szanse więc po kursie 2.15 w unibecie można się skusić ????

Natomiast w bet365 do rozważenia jest zagranie celności strzałów, i tak:
- mężczyźni:
Greis 5/5 w pozycji leżącej 1.70
Tchoudov 5/5 -II- 1.60
Svendsen 5/5 -II- 1.55
i na czuja Birnbacher 5/5 po 2.25

- kobiety:
Beck 5/5 1.45
i bardzo ciekawy zakład Beck 10/10 po 3.25, Niemka to jedna z najlepszych specjalistek od strzelania, w biegu długim miała 2 błedy, które jednak popełniła w ostatnim strzelaniu, gdy zapewne była już zmęczona dystansem, gdyż nie zalicza się do najlepszych biegaczek, wiadomo za małą stawkę ale spróbuję ????

cze,szczerze mówiąc biathlonem sie dzis w zasadzie nie zajmuję ,pierwszenstwo dla alpejskiego, u mnie dziś,, Na pierwszy rzut oka fajne typy masz i sobie jutro co niektóre pogram. ten Bimbacher kusi,muszę się temu bliżej przyjżec.

Strzelanie masz też na live e Tobecie

Wiem ,że nie wiele pomogłem ,ale nie chcę mędrkować,w zasadzie nastawiam się na sztafety a jutro to jeszcze delikatne granie u mnie

pozdro
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Biathlon, Oestersund, sprint mężczyzn
Landertinger Top3 4.50
bwin
Jak już wiele razy wspominałem, jest to mój cichy faworyt obecnego sezonu. Może nie do wygrania generalki, ale do solidnego w niej namieszania. Już w pierwszych zawodach pokazał, że będzie mocny w tym sezonie, zwłaszcza biegowo. Nie licząc strzelania był najszybszy (no poza Hafsaasem, ale on jak 7 razy pudłuje to nie ma szans na cokolwiek). Szybszy nawet od Svendsena i Bergera. A wiadomo, że w sprincie nie dolicza się minut, a biega rundy. To jest do nadrobienia. Berger myślę, że już pokazał wystarczająco strzeleckiej formy i nie sądzę, żeby jutro ją utrzymał. Stawiam na 3-4 pudła w jego wykonaniu, a to skreśli go z walki o podium. Na pewno groźny będzie Emil, nie zdziwi mnie wgl jeżeli wygra jutro sprint. Biega dobrze, strzela celnie. Groźny może być też Bjoerndalen, który jest zdolny, żeby dobrze strzelać. Także Pinter i Martin Fourcade. To są zawodnicy, którzy naprawdę dobrze biegają i prezentowali ostatnio niezłą formę strzelecką. Ale i Pinter i Fourcade to są zawodnicy, którzy mogą mieć problemy ze strzelaniem. To odpadają Dominikowi kolejni rywale. Co prawda Landertinger też miewa czasem kłopoty na strzelnicy, ale wierzę, że tym razem będzie ich miał mniej niż rywale.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ode mnie jeszcze:
Svendsen - Bjoerndalen
Svendsen 1.62
bet365
Svendsen i strzelecko i biegowo jest aktualnie po prostu lepszy od Ole, no nie ma co ukrywać. Nie widzę dla Bjoerndalena zbyt wielkich szans w starciu z Emilem.
Można też spróbować, bo kurs ładny:
Ferry - Greis
w bet365 kursik 2.10
A w pierwszych zawodach Ferry pokazał, że biegowo jest bardzo dobrze przygotowany, strzelanie dobre, to u niego norma. Myślę więc, że ma duże szanse z Greisem, który widać było, że pełni swoich możliwości jeszcze nie pokazuje.

W unibecie jest jeszcze ciekawy zakład, lider po 1 rundzie. O dziwo faworytem jest Hafsaas, który przecież fatalnie strzela, a kurs na niego 5.75. Godne rozważenia są propozycje na Bergera (6.50), Svendsena i Landertingera (8.00) i moim zdaniem młodszego z braci Fourcade (Martin 17.00)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
kilka innych ciekawych typów na dzisiejsze sprinty:
Shipullin - Pfeiffer 1 2.10 unibet - Rosjanin na 2 pierwszych rundach szybszy od Niemca, dopiero potem nieco spuchł. Bardzo dobrze strzelał w czwartek, a Pfeiffer strzela jeszcze bardzo mizernie, rzadko się zdarza by biatlonista z takiej potęgi jak Niemcy tracił tyle czasu na strzelnicy, nie dość że zajmuje mu to multum czasu to jeszcze i tak nie trafia ;)
Landertinger - Hafsaas 1 1.56 bet24 - wiadomo Austriacy świetna forma, Landertinger pokazał bardzo dobrą formę biegową, do Hafsaasa stracił ledwie 30 sekund, a Hafsaasowi nawet dobry bieg nic nie da przy tak słabych umiejętnościach strzeleckich
Svendsen - Hafsaas 1 1.35 betsafe - kilka sekund może pewnie i w biegu Hafsaas wygra ale na strzelnicy zbyt duża różnica między nimi na korzyść Svendsena
Slesingr - Defrasne 1 1.80 sportingbet - Czech nic wielkiego nie pokazał w biegu indywidualnym ale jednak uważam go za dobrego strzelca, a Defrasne coraz słabszy - i na strzelnicy i w biegu. W czwartek Slesingr szybszy o ponad pół minuty od Francuza.
Berger - M. Fourcade 2 2.20 betsson - niby Berger tylko 3 pudła w biegu indywidualnym ale i tak nie wierzę dalej w niego sądzę, że dzisiaj już nie będzie tak dobrze
Sumann - Pinter 2 2.15 betway - nie rozumiem tego kursu - Pinter o wiele szybciej strzela, do tego szybciej pobiegł, w sprincie to wystarczy by być przed rodakiem

Martin Fourcade - Leguellec 1 1.50 betway - młodszy z braci Fourcade świetny biegowo w czwartek, nad Kanadyjczykiem minuta przewagi. Na strzelnicy bardzo pewny.
Sumann - Martin Fourcade 2 2.20 unibet - na trasie biegowej lepiej zaprezentował się Francuz, do tego o wiele mniej czasu traci na strzelnicy, te 2 pudła na trzecim strzelaniu to był wypadek przy pracy. Sumann co prawda trafiał, ale traci dużo czasu na strzelnicy, kurs kusi ????
Burke - M.Fourcade 2 1.71 bet24 - nie wierzę że Amerykanin jest w stanie drugi raz w ciągu 3 dni zanotować tak świetny występ
Shooting Only
Martin Fourcade - Michael Greis 1 1.80
betway - Greis w stójce według mnie się pomyli, liczę nawet i na 2 rundy jeśli spróbuje strzelic nieco szybciej niż zwykle, Martin Fourcade świetny strzelec 9/10 to minimum, oby się w ogóle nie pomylił, to i poniższy typ wejdzie ;)
M. Fourcade top7 - 4.00 bwin
pełne wyniki z czwartku (m.in. można tam znaleźć czas spędzony na strzelnicy przez danego zawodnika czy też czas samego biegu)
http://docs.biathlonresults.com/0910/BT/SWRL/CP01/SMIN/BT_C77A_1.0.pdf
 
T 0

tr1x

Użytkownik
Svendsen-Berger
1 1,4
OE.Bjoerndalen-Hafsas
1 1,4
Wilhelm-Berger
1 1,6
Hauswald-Semerenko Vita
1 1,45
Henkel-Zaitseva


Wilhelm K. - Berger T. 1 1.5
Sleptsova S. - Zaitseva O. 1.45
Domracheva D. - Doll J. 1 1.45
Svendsen E.H. - Berger L. 1.45
Sumann Ch. - Os A. 1.55
Tchoudov M. - Fourcade M. 1.45
Landertinger D. - Roesch M. 1.45
Bergman C.J. - Mesotitsch D. 2 1.95


Berger-Landertinger KL1 2 1.90
Sumann-Pinter KL1 1 1.70
Eder-Sikora KL1 1 1.65
Hauswald-Makarainen KL1 2 2.10
Berger-Beck KL1 2 1.95
Medvedtseva-Boulygina KL1 1 1.65
 
kamil307 0

kamil307

Użytkownik
Jak oceniacie starcie Sikora-Tchoudov na Ruska kurs 1,4 i kusi. ost Rosjanin okazał się lepszy od Sikory, podobno nasz rodak chory jest ? To wiadomo organizm słabszy. Jak myślicie ?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Biathlon, Oestersund, sprint mężczyzn
Martin Fourcade Top7 4.00
Bwin
W środę 2 grudnia rozpoczął się kolejny sezon biathlonowego Pucharu Świata. Pierwsze zawody odbywają się w Szwedzkiej miejscowości Oestersund. Zwłaszcza w męskim sprincie można znaleźć sporą ilość ciekawych typów. Ja na dzisiaj spróbuję typu na młodego 21-letniego Francuza Martina Fourcade. Zawodnik ten ma niewiele startów z najlepszymi, zeszły sezon był jego pierwszym w gronie najlepszych biathlonistów świata. Przebił się już do składu sztafety Francuskiej w której to ma na razie najlepsze seniorskie osiągnięcia. W zeszłym sezonie zaimponował mi bardzo równą formą na strzelnicy. Ten sezon rozpoczął od świetnego występu w biegu indywidualnym (jedynej jak na razie rozegranej konkurencji biathlonowego Pucharu Świata) na 20km, który odbył się w czwartek - zajął w nim 7 miejsce, pomimo 2 rund karnych, zaimponował wszystkim świetnym występem zwłaszcza w biegu. W całych zawodach zajął 7 miejsce, notując na strzelnicy kolejno: 0 / 0 / 2 / 0, jednak co dla dzisiejszych zawodów ważniejsze na trasie biegowej był 6. co jest sporą niespodzianką, przegrał tylko z najlepszymi specjalistami tego fachu, tj. z Norwegami Hafsaasem, Bergerem i Svendsenem, oraz Austriakami Pinterem i Landertingerem, a wygrał choćby z Greisem, Sumannem, Tchoudovem czy Bjoerndalenem. O jego formę strzelecką się nie martwie, jest to dobry strzelec ze średnią z zeszłego sezonu 88,8% celnych strzałów w zawodach sprinterskich. Na trasę wybiegnie jako 55, czyli jako jeden z ostatnich zawodników mogących namieszać w czołówce (po nim będą już tylko Berger, Hafsaas, Eder i Shipullin). Sądzę, że stać go na sprawienie kolejnej niespodzianki, jest w formie, jeśli pobiegnie na poziomie przedwczorajszego występu i strzeli na swoim wysokim poziomie możemy być świadkami kolejnej niespodzianki z jego strony, oby był wśród siedmiu najlepszych ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Martin Fourcade Top7 4.00
Jak dla mnie bardzo ciekawy typ! Jeśli w indywidualnym to nie był przypadek, to Martin biega jeszcze lepiej niż przed rokiem, a przy jego skuteczności na strzelnicy może to być podstawą do sukcesów w tym sezonie. Miejsce w Top7 po takim kursie jak najbardziej do pobrania!

EDIT:

*Wszystkie kursy z Unibet

Tchoudov - Os @ 1,55| Lepsza skutecznośc na strzelnicy, większe doświadczenie na korzyść Tchoudova.

Sumann - M.Fourcade @ 2,20 | Młody Francuz bardzo dobry biegowo w indywidualnym, do tego szybko strzela. Sumann zawodnik na wielkie imprezy, dzisiaj nic wielkiego po nim nie oczekuję, a kurs na Martina kusi.

Tcherezow - Hanevold @ 1,85 | obaj już wiekowi, obaj rozczarowali w indywidualnym. Tcherezow na krótkim dystansie lepszy od &#39;dziadka&#39; Halvarda.

Roesch - S.Fourcade @ 1,60 | Gdyby nie strzelanie w pozycji stojącej Simon mógłby być w ścisłej czołówce indywidualnego. Szybki na strzelnicy, już potrafił zaskakiwać w sprintach. Roesch chyba nie jest dobrze przygotowany do sezonu. Gram na Simona.

Greis - Pinter @ 1,55 | Pinter biegowo świetnie w indywidualnym. Greis mocny w sprintach, ale jakoś dziwnie długo mierzył na strzelnicy w czwartek, a biegowo mocniejszy od Pintera nie jest.

Berger - Landertinger @ 1,95 | Dominik biegowo co raz mocniejszy. Berger od czasu do czasu zaskoczy w sprincie, ale dziś nie wróżę mu świetnego strzelania. Landertinger mimo wszystko bardziej regularny.

Ferry - Shipulin (po 1 strzelaniu) @ 1,50 | Ferry mimo dobrego strzelania trochę rozczarował swoich fanów podczas 1 występu w tym sezonie. Nie mniej jednak od Shipulina jest zdecydowanie lepszy zarówno biegowo jak i na strzelnicy. Powinno być ok.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Landertinger - Hafsas 1 1,65 - bardzo dobra forma biegowa Austriaka, na strzelnicy też nie najgorzej. Hafsas nierówny, pierwszy występ przyzwoity, więc teraz powinno być nieco gorzej.

Tchoudov
- Sikora 1 1,52 - Polak słabo zaczął sezon i strzelecko i biegowo, wątpię aby dzisiaj było tak dobrze, żeby mógł rywalizować z zawodnikami z czołówki.
Os - Burke 1 1,63 - Amerykanin bardzo dobrze spisał się na strzelnicy w pierwszym biegu, jednak na trasie nie jest tak szybki co stawia go w biegu sprinterskim w nieco gorszej sytuacji. Os dobrze biega, dlatego powinien uplasować się wyżej niż Burke.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jutro sztafetki:
szczególnie ciekawią mnie panie. Tak analizjąc sobie ostatnie wyniki to widzę jutro dzień bloku wschodniego:
bet365:
Rosja wygra 2.25 ⛔⛔⛔ warte ryzyka-Rosjanki chyba najrówniejsza ekipa biegowo, jak i chyba strzelecko. Sztafeta to co innego niż występy indywidualne, a jak na razie to Rosjanki na strzelnicy nie zadziwiają, jutro się to zmieni ;]
skład:
SLEPTSOVA Svetlana 8 czas biegu
BOULYGINA Anna 11 czas biegu
ZAITSEVA Olga 5 czas biegu
MEDVEDTSEVA Olga 9 w biegu
wszystkie miały około 20-25 sekund straty do Olofsson w biegu(dzisiaj)
Ukraina podium 2.25 ⛔⛔⛔
Ukrainki natomiast strzelają jak najęte. Seryjnie zajmują w Ostersund miejsca w czołowej 20. Z poprzednich sezonów pamiętam, że notowały świetne wyniki. Tutaj jedynie o bieg można mieć wątpliwości, bo oprócz sióstr Semerenko, pozostałe dwie nieznacznie odstają.
Niemki dzisiaj biegowo bez rewelacji, nawet gorzej niż Rosjanki. Strzelanie tragedia. Glagow jest w niezłej formie, ale któraś z pozostałych 3 według mnie zawali.
Szwedki baardzo groźne, z Anna-Carin i Helą mogą wiele nadrobić, ale są dwa słabsze punkty.
Chinki zaskakują niezłą formą, ale żeby żadna rundy nie biegała, to w sztafecie rzadkość ;]
Mi wszystko wskazuje jutro na Rosjanki. Jak będzie się zobaczy ????
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Szwecja Mężczyźni - Szwajcaria Mężczyźni @ 1 @ 1.55
Austria Mężczyźni - Niemcy Mężczyźni @ 1 @ 1.80
2.79 @ Unibet

Pierwszy typ to zagranie na gospodarzy w parze ze Szwajcarią. Szwedzi u siebie będą na pewno bardzo groźni, a tacy biathloniści jak Ferry i Bergmann zrobią wszystko, żeby pomów swojej drużynie w zajęciu jak najlepszej pozycji. Moim zdaniem Szwecja może powalczyć nawet o podium. Drugi typ to pojedynek Austrii i Niemiec. Stawiam tutaj na Austriaków, którzy w Ostersund spisują się bardzo dobrze. W świetnej formie jest Sumann, a reszta sztafety również wygląda dobrze. Moim zdaniem Austria to główny faworyt do drugiego miejsca, bo nie sądzę, że ktoś wyprzedzi Norwegię. Skład reprezentacji Niemiec nie jest imponujący Stephan, Peiffer, Birnbacher i Greis. Moim zdaniem Austria ma zdecydowanie lepszą czwórkę i wygra ze swoimi rywalami, a kurs jest naprawdę dobry.

Francja Kobiety - Szwecja Kobiety @ 2 @ 2.10
Chiny Kobiety - Slowenia Kobiety @ 1 @ 1.50
3.15 @ Unibet

Drugi dubel to typy na zawody kobiet. W pierwszej parze stawiam na Szwedki w pojedynku z Francuzkami. Szwedki będą chciały jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością, a w dobrej formie jest Helena Johnsson, która wygrała bieg indywidualny i zajęła 4 miejsce w sprincie. Świetnie biega Anna Carin Olofsson, która jeśli nie będzie popełniała dużych błędów na strzelnicy będzie dużym wzmocnieniem. Francuzki bez rewelacji Brunet, Becaert, Dorin i Bailly. Moim zdaniem kurs 2.10 na Szwecję to prawdziwa promocja. Drugi typ to starcie Chinek i Słowenek. Moim zdaniem kurs jest również trochę za wysoki. Chinki świetnie biegają i z każdym sezonem idzie im lepiej na strzelnicy, a ich rywalki nie mają w składzie wielkich gwiazd.

Men - 4 x 7.5km Relay: Östersund @ Norwegia @ 1.75 @ Unibet

Ostatni typ to wygrana Norwegów w biegu mężczyzn. Moim zdaniem świetny typ po dobry kursie. W doskonałej formie jest Bjoerndalen, który pewnie wygrał sprint przed swoim kolegą z reprezentacji Svendsenem. Dodatkami do tych wielkich gwiazd i obecnie chyba najlepszych biathlonistów na świecie są Os i Berger, którzy nie powinni stracić. Moim zdaniem bardzo dobry typ.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Francja - Ukraina
Typ: 2
Kurs: 2.30
Unibet
Ukrainkom ta trasa zdecydowanie leży, biegają jak na swoje możliwości tutaj bardzo przyzwoicie. Na korzyść Ukrainek przemawia ich równość na strzelnicy. Pidrushina Khvostenko i siostry Semerenko - wszystkie na strzelnicy stabilne. Wśród Francuzek Beceart, Dorin i Bially w stójce mogą pudłować do tego biegowo akurat w Oestersund ich przewaga nad Ukrainkami jest mała. w Oestersund Pidrushina 29/30, Khvostenko 30/30, Vita 26/30, Valj 26/30. Brunet 26/30, Becaert 26/30, Dorin 24/30, Bailly 24/30. Przewaga na rzecz Francuzek powinna byc na pierwszej zmianie, potem Ukrainki powinny dojść do głosu smile W zeszłym roku w Oestersund Ukrainki były drugie, startowały w 75% w tym samym składzie (nie było Pidrushiny), świetnie strzelały uzyskując minutę przewagi nad Francuzkami, u których nie było Dorin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom