>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Biathlon - sezon 2023/2024

V 94,6K

vuvuvu

Użytkownik
Oeberg E. - Braisaz Bouchet J. 2 2,10 fortuna
Zaraz boiegi ,a cisza w temacie to ja spróbuję. Wczoraj Francuzka bez błędna na strzelnicy a Szwedce przytrafiły sę trzy bledy. Liczę że dzisiaj będzoie podobnie , a kurs zachęcający.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Jakieła - Sidorowicz 2 1.94 STS

Jakieła tak ogólnie pod zawody z 4 strzelaniami nie jest na poziomie takim by mieć jakąś pewność iż wykona tyle strzelań bardzo dobrze lub choć dobrze, możliwe jeszcze wydają się być spore wahnięcia w tego typu biegach.

Sidorowicz wydaje się być w tym elemencie biatlonowego rzemiosła lepsza, ja stawiam że różnica między nimi to mogą być 2minuty na strzelnicy na korzyść Natalii, do tego wydaje się że pewien progres jest widoczny w jej wykonaniu więc biegowo nie powinno być różnicy zbyt dużej, stawiam na około minutę przewagi Jakieły.

suma sumarum value dla mnie na lepiej strzelającą.

podobnie widzę parę Mąka - Sidorowicz 2 2.40 iforbet

Ania już za bardzo nie ma możliwości robić progresu większego, więc na tym etapie sezonu (przy tych kursach) dla mnie oczywistym jest łapanie value na Sidorowicz
 
Ostatnia edycja:
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Włochy - Szwajcaria [email protected] STS ✅
Włoszki bez Vitozzi dzisiaj, tak więc duża strata, bo na początku sezonu wydaję się być w najlepszej formie z całej stawki, Wierer też po chorobie na pewno nie da tyle co zawsze. Szwajcaria jak zawsze bardzo solidne zawodniczki i widzę tutaj duże value w tej parze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +892
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Rzutem na taśmę bo zawody za chwilę a nie było czasu wcześniej. Patrząc na składy i czasy w biegach indywidualnych i to że Szwedki startują u siebie to prawdopodobnie dziś to wygrają jeśli nie zawalą strzelania aż tak żeby biegać rundy karne. Siostry Oeberg, Linn Persson i Anna Magnusson awizowane. Najbardziej obawiać się można tej ostatniej, ale biegnie pierwsza więc to na korzyść bo w razie czego będzie czas odrobić. Szwedki w mojej opinii mogą przegrać jedynie z Francuzkami które biegają dobrze czasowo i równo, a przy tym strzelają raczej lepiej od Szwedek. Ja idę w bezpieczniejsza opcję a zatem:

Szwecja - Niemcy 1 1,55 (STS) stawka 7/10
Szwecja - Norwegia 1 1,65 (STS) 6/10

Składy awizowane: https://www.biathlonworld.com/startlist/BT2324SWRLCP01SWRL
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Rzutem na taśmę bo zawody za chwilę a nie było czasu wcześniej. Patrząc na składy i czasy w biegach indywidualnych i to że Szwedki startują u siebie to prawdopodobnie dziś to wygrają jeśli nie zawalą strzelania aż tak żeby biegać rundy karne. Siostry Oeberg, Linn Persson i Anna Magnusson awizowane. Najbardziej obawiać się można tej ostatniej, ale biegnie pierwsza więc to na korzyść bo w razie czego będzie czas odrobić. Szwedki w mojej opinii mogą przegrać jedynie z Francuzkami które biegają dobrze czasowo i równo, a przy tym strzelają raczej lepiej od Szwedek. Ja idę w bezpieczniejsza opcję a zatem:

Szwecja - Niemcy 1 1,55 (STS) stawka 7/10 2:3
Szwecja - Norwegia 1 1,65 (STS) 6/10 2:1

Składy awizowane: https://www.biathlonworld.com/startlist/BT2324SWRLCP01SWRL
Oj Hanka, Hanka, co ona zrobiła w ostatnim strzelaniu. Francuzki trochę kompromitacja. Szwajcarki solidnie, u Włoszek Wierer faktycznie słabsza biegowo po chorobie ale to Comola zrobiła "różnicę"
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Na dzisiaj typ z dołu stawki sztafety mężczyzn 4x7,5km. STS wystawił parę Belgia - Mołdawia. Wczoraj jeszcze był kurs 1,70, teraz jest 1,60 i pewnie jeszcze spadnie. W mojej ocenie realnych szans to value bo kurs powinien być może 1,30. Belgowie mają lepszych zawodników biegowo (przede wszystkim Claude i Langer to inna liga, ale i pozostali Makers i Beauvais są nie specjalnie gorsi od konkurentów). W Mołdawii Magazeev i Makarov w miarę biegali i strzelali w biegu długim (ale Makarov już sporo dobierał w krótkiej sztafecie mieszanej) ale bracia Usov prezentują się już bardzo słabo. Podsumowując na papierze szanse duże. Oczywiście pamiętamy że to biathlon i liczymy że nie będzie jakiejś katastrofy w wykonaniu Belgów na strzelnicy.

Belgia - Mołdawia 1 1,60 (STS) stawka 8/10

Składy awizowane: https://www.biathlonworld.com/startlist/BT2324SWRLCP01SMRL
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
P 1,1K

Piroman15

Użytkownik
Jezeli składy się pokryją z tym co jest na biathlonworld to wchodzę w dubla na forbecie:

Francja - Szwecja [email protected]
Czechy - Słowenia [email protected]
AKO 2.40

Francja postawiła dzisiaj zdecydowanie na bieg. Strzelecko w sztafecie sobie poradzą i nawet jeżeli trafi się dobieranie to biegowo i tak na dwóch pierwszych zmianach zrobią sporo przewagę, której Szwedzi już nie nadrobia.
Nie oszukujmy się, ale Szwecja ma na dwóch pierwszych zmianach za duża dziurę w składzie, względem tak dobrze dysponowanych biegowo Francuzów. Samuelson już nie będzie w stanie nadgonic na ostatniej zmianie.

A co do Czechów, to przeanalizowałem zmiana po zmianie i uważam, że również powinni mieć już znaczą przewagę po 3 zmianie, a na 4tej Vaclavik nie jest w stanie stracić tego na korzyść Vidmara, którym biegaczem nie jest zbyt dobrym.

Jeżeli oczywiście w reprezentacji Francji oraz Czech nie będzie miał któryś z Panów żenującego dnia na strzelnicy to uważam, że jest duża szansa na podwojenie wkładu.


Edit: co Czech odwalił na ostatnim strzelaniu to nie mam pytań 🤦
 
Ostatnia edycja:
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Na dzisiaj typ z dołu stawki sztafety mężczyzn 4x7,5km. STS wystawił parę Belgia - Mołdawia. Wczoraj jeszcze był kurs 1,70, teraz jest 1,60 i pewnie jeszcze spadnie. W mojej ocenie realnych szans to value bo kurs powinien być może 1,30. Belgowie mają lepszych zawodników biegowo (przede wszystkim Claude i Langer to inna liga, ale i pozostali Makers i Beauvais są nie specjalnie gorsi od konkurentów). W Mołdawii Magazeev i Makarov w miarę biegali i strzelali w biegu długim (ale Makarov już sporo dobierał w krótkiej sztafecie mieszanej) ale bracia Usov prezentują się już bardzo słabo. Podsumowując na papierze szanse duże. Oczywiście pamiętamy że to biathlon i liczymy że nie będzie jakiejś katastrofy w wykonaniu Belgów na strzelnicy.

Belgia - Mołdawia 1 1,60 (STS) stawka 8/10

Składy awizowane: https://www.biathlonworld.com/startlist/BT2324SWRLCP01SMRL
Zgodnie z planem, Mołdawia zdublowana, Belgia 12. bez karnej rundy.
 
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Jeanmonnot - Wierer [1] 1.80 sts
Tandrevold - Wierer [1] 1.37 sts


Dziś gram przeciwko Wierer. Włoszka po chorobie nie wygląda póki co najlepiej, jeśli chodzi o bieg. Francuzka lepiej wygląda biegowo, dobrze spisała się w sztafecie. Jeśli nie zawali po całości strzelania, to będzie dziś wyżej. Dla porównania forbet ma na ten typ kurs 1.45.

Drugi typ można dorzucić do dubla. Włoszka do Tandrevold traci sporo w biegu i uwazam, że ten typ spokojnie powinien dzis wejść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1050
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Ja na dzisiejszy sprint kobiet spróbuję tak:

Voight - Persson 1 1,84 STS 6/10
Niemka (jak w ogóle wszystkie Niemki) w dobrej formie zarówno biegowej jak i strzeleckiej na początku sezonu. Szwedka startuje u siebie, biegowo czasy podobne ale bardziej chimeryczna - strzelecko wygląda to już wyraźnie gorzej. Bez szaleństw ze stawką.

Hettich Walz - Gandler 1 1,60
Jislova - Steiner 1 1,42
AKO @2,27 STS 6/10

Tutaj zawodniczki wskazane wyraźnie lepsze od konkurentek zarówno pod względem strzelania jak i biegu. Jak nie będzie katastrofy na strzelnicy to wejdzie.

Polka w TOP 30 2,0 STS stawka 5/10
Polki wyjątkowo dobrze zaczęły sezon. Biegowo nie wyglądają źle (Mąka, Jakieła, Sidorowicz). Jeśli któraś z nich strzeli dziś dobrze (albo jeszcze Gembicka ale to pewnie musiałaby cztery zera), to w 30-tce powinna się zmieścić. W biegu indywidualnym Mąka miała 25. a Jakieła 27. czas biegu. A w sprincie dystans i różnice będą mniejsze. Dla mnie value.

Typ bardziej dla zabawy. Bardzo mnie cieszy wystawianie takich kursów w biathlonie. Jak wiemy, tutaj nie ma pewniaków. Sidorowicz w sztafecie strzeliła czysto podobnie jak Gembicka. W indywidualnym Gembicka nie startowała, w mieszanej 1+4. W indywidualnym Sidorowicz 17/20. Myślę że dwa pudła więcej Sidorowicz niż Gembickiej dzisiaj mogłyby już dać wygraną
Sidorowicz - Gembicka 2 4,60 STS stawka 1/10
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Ja na dzisiejszy sprint kobiet spróbuję tak:

Voight - Persson 1 1,84 STS 6/10
Niemka (jak w ogóle wszystkie Niemki) w dobrej formie zarówno biegowej jak i strzeleckiej na początku sezonu. Szwedka startuje u siebie, biegowo czasy podobne ale bardziej chimeryczna - strzelecko wygląda to już wyraźnie gorzej. Bez szaleństw ze stawką.

Hettich Walz - Gandler 1 1,60
Jislova
- Steiner 1 1,42
AKO @2,27
STS 6/10

Tutaj zawodniczki wskazane wyraźnie lepsze od konkurentek zarówno pod względem strzelania jak i biegu. Jak nie będzie katastrofy na strzelnicy to wejdzie.

Polka w TOP 30 2,0 STS stawka 5/10
Polki wyjątkowo dobrze zaczęły sezon. Biegowo nie wyglądają źle (Mąka, Jakieła, Sidorowicz). Jeśli któraś z nich strzeli dziś dobrze (albo jeszcze Gembicka ale to pewnie musiałaby cztery zera), to w 30-tce powinna się zmieścić. W biegu indywidualnym Mąka miała 25. a Jakieła 27. czas biegu. A w sprincie dystans i różnice będą mniejsze. Dla mnie value.

Typ bardziej dla zabawy. Bardzo mnie cieszy wystawianie takich kursów w biathlonie. Jak wiemy, tutaj nie ma pewniaków. Sidorowicz w sztafecie strzeliła czysto podobnie jak Gembicka. W indywidualnym Gembicka nie startowała, w mieszanej 1+4. W indywidualnym Sidorowicz 17/20. Myślę że dwa pudła więcej Sidorowicz niż Gembickiej dzisiaj mogłyby już dać wygraną
Sidorowicz - Gembicka 2 4,60 STS stawka 1/10
Voight zgodnie z planem. Jislova dała ciała - 3 pudła przy czystym strzelaniu Steiner nie mogły się udać. Polki strzelecko zawiodły dziś na całej linii. Gembicka by tą parę wygrała jakby strzeliła czysto na drugim strzelaniu. Ogólnie wyszło słabo :/
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Na sprint mężczyzn jeszcze zbyt dużej weny nie ma. <oże dlatego że po sprincie kobiet widać że jeszcze zbyt mało oficjalnych startów mamy za sobą żeby można było wypowiadać się z pełnym przekonaniem o formie zawodników i zawodniczek.

Boe J.T. - Samuelsson 2 3,04 STS stawka 3/10

Z pewnością Samuelsson z taką formą biegową u siebie, strzelając czysto jest w stanie ograć J.T. Boe więc tutaj spróbuję delikatnie zagrać na niego (wg mnie tutaj od jego strzelania w stójce będzie dużo zależało).

Z innych par ciekawie wyglądają:

Dale - Giacomel 2 2,80 STS stawka 5/10

Dla mnie value, bo typ wg mnie fifty-fifty. Giacomel jest w bardzo dobrej formie, biegowo nie odstaje wiele do Norwega (jakieś 40 sekund na 20km, więc dziś to będzie podejrzewam mniej niż jedna rudna karna). Dale popudłować potrafi, szacuję że już przy jednym pudle więcej niż Włoch przegra tą rywalizację.

Laegreid - Rees 2 1,88 STS stawka 5/10

Tyb bardziej na czuja. Niemiec lepszy biegowo, w sztafecie obydwaj nie startowali. Obydwaj są dobrymi strzelcami, liczę na wygraną Niemca w parze przy podobnym dobrym wyniki strzeleckim obydwu.
 
Ostatnia edycja:
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Na sprint mężczyzn jeszcze zbyt dużej weny nie ma. <oże dlatego że po sprincie kobiet widać że jeszcze zbyt mało oficjalnych startów mamy za sobą żeby można było wypowiadać się z pełnym przekonaniem o formie zawodników i zawodniczek.

Boe J.T. - Samuelsson 2 3,04 STS stawka 3/10

Z pewnością Samuelsson z taką formą biegową u siebie, strzelając czysto jest w stanie ograć J.T. Boe więc tutaj spróbuję delikatnie zagrać na niego (wg mnie tutaj od jego strzelania w stójce będzie dużo zależało).

Z innych par ciekawie wyglądają:

Dale - Giacomel 2 2,80 STS stawka 5/10

Dla mnie value, bo typ wg mnie fifty-fifty. Giacomel jest w bardzo dobrej formie, biegowo nie odstaje wiele do Norwega (jakieś 40 sekund na 20km, więc dziś to będzie podejrzewam mniej niż jedna rudna karna). Dale popudłować potrafi, szacuję że już przy jednym pudle więcej niż Włoch przegra tą rywalizację.

Laegreid - Rees 2 1,88 STS stawka 5/10

Tyb bardziej na czuja. Niemiec lepszy biegowo, w sztafecie obydwaj nie startowali. Obydwaj są dobrymi strzelcami, liczę na wygraną Niemca w parze przy podobnym dobrym wyniki strzeleckim obydwu.
Samuelsson strzelił nawet lepiej, niestety Giacomel i Rees gorzej. Szczególnie 3 pudła Niemca w stojaku bez żadnej korekty zawodnika bolą.
 
Ostatnia edycja:
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Tandrevold 1-6 @1.65 Fortuna ✅
Ingrid na początku sezonu wygląda znakomicie, biegowo w sprincie 3 miejsce i cały czas bezbłędna na leżąco w tym sezonie, w stójce na chwilę obecną 75%, jeżeli katastrofa się jakaś nie wydarzy na strzelnicy to powinna zakręcić się na podium dzisiaj.

Arnekleiv - Vitozzi 1 @1.75 Fortuna ✅
Vitozzi w sprincie chyba nie była sobą, ale zapewne wpływ miała na to choroba która ją dopadła przed sztafetą, bardzo słabo w biegu wyglądała, do Arnekleiv straciła aż 32 sekundy przy czym Arnekleiv biegała karną rundę, a Vitozzi była bezbłędna, na strzelnicy obie wyglądają bardzo dobrze, jeżeli Vitozzi nie będzie jeszcze w pełni sił to nic tutaj nie powinno się wydarzyć.

Johansen 1-15 @1.67 Fortuna ❌
Kolejna świetna Norweżka w tym sezonie, dla mnie objawienie początku tego sezonu, Johansen jest jak na razie praktycznie bezbłędna na strzelnicy co przy 4 strzelaniach jest bardzo ważne, biegowo nie odstaje jakoś dramatycznie, raczej nie spodziewam się jakiegoś drastycznego spadku.

J.T. Boe - V.S. Christiansen 1 @1.75 forBet ❌
Johannes na razie duża niespodzianka początku sezonu, ale dalej to główny faworyt tego sezonu, do Vetle na starcie ma 38sek straty, w biegu lepszy wczoraj Johannes o 1sek mimo biegania aż 3 karnych rund, jak nic Johannes nie popsuję na strzelnicy to zaliczy na pewno spory awans, bo biegowo i tak dalej wygląda znakomicie.
 
Ostatnia edycja:
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Na bieg pościgowy kobiet:

Auchentaller - Sidorowicz 2 1,94 STS stawka 4/10

Włoszki mogły mieć coś faktycznie gorzej posmarowne wczoraj więc biorę na to poprawkę. Ale Sidorowicz lepszy czas biegu o 42 sekundy wczoraj i lepsza lokata mimo dwóch pudeł więcej. Dziś spróbujemy licząc na strzelanie podobne do Włoszki (a jak widać i 2 pudła więcej mogą dać wygraną w parze) a uwzględniając i to że strzelań jest więcej.

Oeberg H. - Persson L. 1 1,62 STS stawka 4/10

Hanka biegowo wyraźnie lepsza. Strzelała ostatnio słabo, ale liczę że wreszcie się ogarnie. Ze stawką delikatnie.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Na bieg pościgowy kobiet:

Auchentaller - Sidorowicz 2 1,94 STS stawka 4/10

Włoszki mogły mieć coś faktycznie gorzej posmarowne wczoraj więc biorę na to poprawkę. Ale Sidorowicz lepszy czas biegu o 42 sekundy wczoraj i lepsza lokata mimo dwóch pudeł więcej. Dziś spróbujemy licząc na strzelanie podobne do Włoszki (a jak widać i 2 pudła więcej mogą dać wygraną w parze) a uwzględniając i to że strzelań jest więcej.

Oeberg H. - Persson L. 1 1,62 STS stawka 4/10

Hanka biegowo wyraźnie lepsza. Strzelała ostatnio słabo, ale liczę że wreszcie się ogarnie. Ze stawką delikatnie.
Sidorowicz nie wystartowała, a szkoda bo Auchentaller wygrała tylko z czterema zawodniczkami na trasie...Hanka zgodnie z planem
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Na bieg pościgowy mężczyzn:

Ponsiluoma - Giacomel 2 2,26 STS stawka 6/10

Idę w stronę Włocha który jest w bardzo dobrej dyspozycji biegowej. Ponsiluoma to akurat strzelec wyborowy nie jest a przy podobnym strzelaniu wygra Włoch. Wg mnie value, kursy powinny być odwrotne.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Na bieg pościgowy mężczyzn:

Ponsiluoma - Giacomel 2 2,26 STS stawka 6/10

Idę w stronę Włocha który jest w bardzo dobrej dyspozycji biegowej. Ponsiluoma to akurat strzelec wyborowy nie jest a przy podobnym strzelaniu wygra Włoch. Wg mnie value, kursy powinny być odwrotne.
Obydwaj po dwa pudła i Włoch 15 sekund przegrał czyli zadecydowała różnica na starcie biegu pościgowego :(
 
Do góry Bottom