>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Już to wielokrotnie wyjaśniałem, ale widać jesteś strasznie pamiętliwy... Każdy może sobie sprawdzić Twój temat i ocenić czy to był hejt czy raczej próba pomocy...
No rzeczywiście strasznie chciałeś mi pomóc zwłaszcza jak się cieszyłeś, że w meczu Tottenhamu z Lipskiem nie wszedł mi typ. Przynajmniej wtedy pokazałeś swoje prawdziwe oblicze i że cieszą cię niepowodzenia innych.

Tak to już z tobą jest- komuś dokopać- super! Za to jak ktoś coś tobie wypomni, to wtedy zaczyna się lamentowanie jaki tutaj jest hejt.

Tak samo wiecznie piszesz o tych co chcą z kilku złotych zrobić miliony. A co ci do tego? Niech sobie grają jak im się podoba i nie masz prawa ich obrażać.

Można krytykować, ale cieszenie się z tego, że komuś przestało iść albo pisanie, że lepiej daj sobie spokój z typowaniem to nie jest krytyka, a zwyczajne chamstwo.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mój pierwszy post w Twoim temacie: Jesteś aż tak pewny winu PSG dzisiaj ? Na wielu kuponach to masz. Rewanż mają u siebie. Remis typu 1:1 czy 2:2 też ich całkowicie urządzi. W Dortmundzie ciężko się gra, a PSG niestety na wyjazdach ma problemy... Nie chcę do znudzenia przypominać słynnego, historycznego meczu z Barcą... To jest tylko zwykłe pytanie, nie to, że ja jakoś mocno obstawiam takie rozwiązanie.
I akurat o ten post nie mam żadnych pretensji. Po meczu kulturalnie ci odpisałem dlaczego postawiłem na PSG. Nie wiem za to dlaczego następny twój post był taki chamski. Jak można wchodzić do czyjegoś tematu i pisać, żeby dać sobie spokój z grą? A w następnych postach było między innymi ta radość jak mi typy nie wchodziły. I ty się potem dziwisz, że na forum nikt cię nie lubi i że ciągle masz z kimś zatargi.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Twoje posty irytują mnie od dawna, ale jak w tym temacie narzekasz na hejt, a dzień czy dwa dni temu obraziłeś gościa, bo ten miał swoje zdanie na temat sondaży albo oceniłeś kogoś jako słabego typera tylko dlatego, bo nie podoba ci się jego typ, to trudno siedzieć cicho i na to patrzeć. Po prostu nie znoszę hipokryzji i tyle. To co napisałeś w moim temacie podałem tylko jako przykład, że i mnie się dostało, ale chodzi mi o ogólnie o twoje zachowanie na forum. Ty już miałeś konflikt chyba z połową forum. Praktycznie co drugi twój post to prowokacja, a potem następują odpowiedzi na te prowokacje, a następnie twoje narzekanie, że znowu cię hejtują. To jest tak jakby ktoś poszedł na derby Krakowa, usiadł w sektorze danej drużyny, zaczął głośno ją obrażać i był oburzony, że został pobity.

Wiesz kogo mi przypominasz? Najmana... On też wiecznie narzeka, że wszyscy są źli, że to oni zaczynają konflikty, a on tylko się broni... W rzeczywistości wygląda to troszkę inaczej.

Moim zdaniem specjalnie prowokujesz, bo uwielbiasz być w centrum uwagi. Jeśli jednak robisz to nieświadomie(w co wątpię), to zastanów się nad swoim zachowaniem. Ciągle piszesz o tolerancji, żeby nie było hejtu itp., więc może najpierw zacznij od siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
poki co rekordowa frekwencja w nowym yorku i chicago. marginalny wplyw w sumie, ale w skali kraju polonia to chyba 0,75 procenta glosow wiecej moze oddac w porownaniu z 1 tura. byc moze zmieni sie rozdklad procentowy frekwencji. w 1 turze stanie w dlugich kolejkach to pewnie czesc ludzi zmieni swoje przyzwyczajenia i bedzie wiecej glosow miedzy 12 a 17 niz ostatnio. ciekawe jak te 49 wozow strazackich wplynie na frekwencje. w 1 turze to bylo 16 wozow.
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Przeczytałem z grubsza 3 posty i jestem zarzenowany...

Polska, cały "demokratyczny świat" oraz cała reszta ograbiony i zniewolony w pełni przez jeden układ, a Wy w 2020r ciągle nabieracie się na ten sam numer jakim są wybory? Politycy mają dogadania tyle co my, czyli nic. Tylko jest taka różnica że oni świadomie biorą udział w tym teatrzyku traktując to jako zawód - aktor, czy bezpieczeństwo dla siebie samych i swoich bliskich + wygodne życie. To się nazywa sprzedać duszę diablu...

Jak można się nabierać np w Polsce od ponad 30 lat na ten sam numer... Nie jestem wstanie tego pojąć!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To jest tak jakby ktoś poszedł na derby Krakowa, usiadł w sektorze danej drużyny, zaczął głośno ją obrażać i był oburzony, że został pobity.
WIDZISZ TO JEST WŁAŚNIE RÓŻNICA MIĘDZY NAMI !!! UWAŻASZ, ŻE JAK KTOŚ OBRAZI W SEKTORZE INNEJ DRUŻYNY TO MOŻE BYĆ POBITY ??? ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ ! NIKOGO NIE WOLNO BIĆ ! JAK KTOŚ NIE UMIE DOWCIPNIE CZY KONSTRUKTYWNIE ODPOWIEDZIEĆ NA "OBRAŻANIE" TO JEDYNE CO TO MOŻNA GO POBIĆ ? PROWOKACJE ? A MOŻE PO PROSTU CIEKAWA DYSKUSJA ? KONFLIKT Z POŁOWĄ FORUM ? ROBIŁEŚ BADANIA ? UWAŻASZ, ŻE TE MOJE PKT REPUTACJI WZIĘŁY SIĘ Z KSIĘŻYCA ?

NAWET NIE UMIESZ DOCENIĆ TEGO, ŻE WYCIĄGNĄŁEM DŁOŃ I PRZEPROSIŁEM... MASZ KOLEGO JAKIŚ PROBLEM I TO NIE ZE MNĄ... ZASTANÓW SIĘ...

EOT

edit// na przyszłość proponuję jak tak bardzo cię irytuję, założyć w hydepraku temat - "dyskusje z adamo" i tam pewno znajdziesz parę innych osób podzielających twoje uwagi i tam możecie sobie pisać jaki to ja jestem zły... Szkoda zaśmiecać forum dyskusją o mnie... I wiesz co to ja będę ciebie ignorował bo z kimś takim jak ty nie ma co tracić czasu na żadne dyskusje... Posty odnoszące się do ciebie skasowałem - bo to nie miejsce na to... W przyszłości ty lub inna osoba niech sobie założy temat albo pisze mi na priv co ją irytuje, a co nie, bo to jest po prostu scam i zaśmiecanie forum i będę takie posty raportował...
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
poki co rekordowa frekwencja w nowym yorku i chicago. marginalny wplyw w sumie, ale w skali kraju polonia to chyba 0,75 procenta glosow wiecej moze oddac w porownaniu z 1 tura. byc moze zmieni sie rozdklad procentowy frekwencji. w 1 turze stanie w dlugich kolejkach to pewnie czesc ludzi zmieni swoje przyzwyczajenia i bedzie wiecej glosow miedzy 12 a 17 niz ostatnio. ciekawe jak te 49 wozow strazackich wplynie na frekwencje. w 1 turze to bylo 16 wozow.
Na pewno frekwencji sprzyja całkiem ładna pogoda... Nie za zimno i nie za ciepło... Zanim zagrałem bety sprawdzałem na różnych stronach prognozy długoterminowe - bo pierwsze bety zagrałem 2 tyg. temu... Miało być cieplej niż jest naprawdę, ale na całe szczęście nie tak kiepsko jak wczoraj...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Na pewno frekwencji sprzyja całkiem ładna pogoda... Nie za zimno i nie za ciepło... Zanim zagrałem bety sprawdzałem na różnych stronach prognozy długoterminowe - bo pierwsze bety zagrałem 2 tyg. temu... Miało być cieplej niż jest naprawdę, ale na całe szczęście nie tak kiepsko jak wczoraj...
2 tygodnie temu byly wybory, cisza wyborcza i nie bylo mozliwosci grania niczego;) pierwsze dane frekwencyjne juz niedlugo. poki co na styku jest frekwencja, ale rozklad pewnie inny bedzie niz 2 tygodnie temu. jeden pisze plus 3 w stosunku do 1 tury a pozniej ze moze byc nizsza, bo ludzi na wsi miej glosuje.
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Frekwencja będzie taka jaką system przekażę dla ciemnogrodu....A nie jaka będzie pogoda!


Przecież wybory to szopka dla naiwnych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
2 tygodnie temu byly wybory, cisza wyborcza i nie bylo mozliwosci grania niczego;) pierwsze dane frekwencyjne juz niedlugo. poki co na styku jest frekwencja, ale rozklad pewnie inny bedzie niz 2 tygodnie temu. jeden pisze plus 3 w stosunku do 1 tury a pozniej ze moze byc nizsza, bo ludzi na wsi miej glosuje.
Tak, jasne miałem na myśli ok 2 tyg. temu bo równo 2 tyg. temu była jeszcze cisza wyborcza... No zobaczymy...
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Frekwencja na godz. 12:
Wieś - 21.91% -> 23.32%
Miasto - 25.53% -> 25.69%
Czyli miasto bez zmian za to wies ruszyla do urn. Czyli juz wiadomo kto wygra te wybory :sneaky:
 
Do góry Bottom