>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
http://www.sport.pl/soczi2014/1,130061,14405710,Soczi_2014__Igrzyska_przeniesione_do_Kanady__Powstala.html#BoxSlotII3img
Już ponad 50 tysięcy osób podpisało się pod petycją o przeniesienie zimowych igrzysk w 2014 roku z Soczi do Vancouver. To kolejna reakcja na kontrowersyjną ustawę podpisaną przez Władimira Putina.
Na igrzyskami w Soczi zbierają się ciemne chmury po tym, jak prezydent Rosji podpisał tydzień temu krytykowaną przez obrońców praw człowieka ustawę zakazującą propagowania homoseksualizmu wśród nieletnich. Ustawa zakazująca &quot;propagowania nietradycyjnych relacji seksualnych wśród nieletnich&quot; przewiduje kary finansowe, także dla cudzoziemców, którym &quot;udowodniono narzucanie dzieciom rosyjskim nietradycyjnych wartości rodzinnych&quot;. Grozi za to kara grzywny, maksymalnie do 100 tys. rubli, oraz areszt administracyjny na 15 dni.
---
Na dzień dobry w Rosji powinni nieco utemperować wszystkich przyjezdnych na IO spod tęczowej flagi na przykład poprzez gaz łzawiący lub jakąś &quot;ścieżkę zdrowia&quot;.
Za Putinem średnio przepadam , ale tutaj ma rację.
Rozpanoszyło się to kolorowe coś i myśli , że trzeba im ustępować.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
już 50 tys osób? brzmi jakby populacja ludzi wynosiła tylko 200 tys. Zakazanie propagowania homo wsród nieletnich łamie prawa człowieka? No k.... ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A co sądzicie koledzy o tym wspaniałym pociągu Pendolino,który dziś zajechał do PL? Ja mam szerszą wiedzę od dawna na ten temat i wiem,że tu znów nie obyło się bez przekrętów aby zarobiła na tym określona grupa osób.Ale nie to jest najsmutniejsze.Dziś każdy może sam sobie wyrobić opinię na ten temat słuchając ekspertów w TV. PKP kupiło pociągi za niecałe 2 mld złotych,polskie firmy nie zarobią na tym ani złotówki(wszystko zrobione we Włoszech,włącznie z naklejkami).Pociągi które mogą jechać 200-250 km/h ale nie na polskich torach.U nas trwa modernizacja i szybko się nie skończy.Tak więc z Warszawy do Gdańska Pendolino pojedzie tak samo jak 30 letnie składy PKP,ponad 3 godziny.PKP twierdzi że ten tabor Pendolino to zakup na długie lata.No ok.Ale ja się pytam po co go kupili teraz,skoro trakcje nie są na niego przygotowane? A jak już będą to Pendolino będzie miało xx lat i jego stan nie będzie już taki jak dziś.No ale będzie można się przejechać takim fajnym pociągiem,to najważniejsze.Mało ważne że 100 km/h przez sporą część trasy do Gdańska;)
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Polska PESA produkuje zajebiste pociągi, wielokrotnie tańsze niż to włoskie przereklamowane *****, a prędkość max ~190-200km/h spokojnie wystarczyłaby na jakieś dwie dekady zanim infrastruktura pozwoliłaby jechać szybciej, zaznaczę może dla tych co nie podróżują po Polsce koleją, że obecna średnia prędkość to jakieś 30/40 km/h.
Pociągi PESy kupuja nawet niemiecki DB, ale w Polsce nie cena i logika się liczy, najważniejszy jest procent od kontraktu dla Mira, Rycha i Zbycha, a że ten wyniesie 2,7mld to jest się czym dzielić.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
- Powiedz mi, po co jest ten miś?
- Właśnie, po co?
- Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi?
- Protokół zniszczenia.
- Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich i słomianych inwestycjach.
Wiadomo jaki film :].
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
I po meczu. Niestety Polonia Wilno przegrała z FK Baltija Panevežys 0:3. Jednak nie to było dziś najbardziej interesujące. Nieliczne grono naszych kibiców, którzy dotarli na pole ( bo stadionem tego nie nazwiesz) już od początku meczu zostali zaatakowani obrażającymi hasłami przez Litwinów , np. : patrzcie jak śmierdzi od Polaków, klęknijcie przed litewskim panem, no co osły Wilno nasze? Jednak nasi kibice popisali się rozsądkiem i nie wtrącali się w dyskusje ze zwierzętami z którymi niestety musieliśmy siedzieć na jednej trybunie. W czasie przerwy, by uniknąć jakich kolwiek zamieszek postanowiliśmy zmienić lokalizacje, podczas pakowania flagi jednemu z kibiców skrojono szalik, pierwszy szalik od istnienia BWP ( i mamy nadzieje ostatni). Gdyby nie ochrona, za która się schował sprawca, odzyskalibyśmy to Jednak to nie koniec, w tym samym czasie inny Litwin z tej ekipy śmiał podnieść rękę na nasza dzielną kibolkę, która się obroniła i nie dala chamstwu zabrać ani flagi ani innych barw! I tak się nasza przygoda skończyła, gdy podczas deszczu tchórze uciekli...
Mam nadzieję, że GW zainterweniuje i każe przepraszać Litwinom...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Polska PESA produkuje zajebiste pociągi, wielokrotnie tańsze niż to włoskie przereklamowane *****, a prędkość max ~190-200km/h spokojnie wystarczyłaby na jakieś dwie dekady zanim infrastruktura pozwoliłaby jechać szybciej, zaznaczę może dla tych co nie podróżują po Polsce koleją, że obecna średnia prędkość to jakieś 30/40 km/h.
Pociągi PESy kupuja nawet niemiecki DB, ale w Polsce nie cena i logika się liczy, najważniejszy jest procent od kontraktu dla Mira, Rycha i Zbycha, a że ten wyniesie 2,7mld to jest się czym dzielić.
Uzupełnię jeszcze,bo może wiesz a może nie,że sam prezes PESY mówi otwarcie,że oni nawet jak wygrywają przetarg w Niemczech np to miejscowi politycy lobbują tak zdecydowanie na rzecz niemieckich podwykonawców,że zawsze jakaś część podzespołów produkowana jest w Niemczech mimo że pociągi/tramwaje powstają w Bydgoszczy.Co wywalczyli nasi w kontrakcie na Pendolino pisać nie trzeba,a właściwie nie ma o czym..
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Rząd i Premier znaleźli sobie pomagierów zewnętrznych przy wprowadzaniu cenzury.
[...] aby złagodzić lub zniwelować w mediach społecznościowych opinie o działaniach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jak i samego Prezesa Rady Ministrów.&quot;
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chyba tu to się nadaje ;).
Czasami niektórzy mnie pytają o ambicje polityczne (haha). Uspokajam, że nie mam żadnych. Mam ambicję zrobić happening i wystartować do europarlamentu jako niezależny kandydat z jednym tylko hasłem: &quot;Zagłosujcie na mnie, a niczego nie będę robił - jak wszyscy europosłowie - i połowę swojego wynagrodzenia co miesiąc będą przekazywał na wskazane przez was cele charytatywne&quot;. Wyobrażam to sobie tak: jakieś głosowanie na stronie w internecie, kilka opcji do wyboru, na co przekazać te kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy w danym miesiącu. Drugą połowę zabieram dla siebie, jako cynik.
Jeden tylko problem: nie wiem, jak się za to zabrać, no i trochę mi się nie chce, bo to pewnie wymaga mnóstwa formalności. Plus taki, że na pewno TVN zrobiłby mi darmową (anty)reklamę.
Krzysztof Stanowski
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Zobaczcie co robi rząd w Syrii ze swoimi obywatelami,dziećmi:
http://www.liveleak.com/view?i=aa9_1377105110
Ale mają za mało ropy żeby Kowboje im pomogli tak jak &quot;pomogli&quot; Libii..
Widzieliście to?
http://beforeitsnews.com/war-and-conflict/2013/09/u-s-f-22-raptor-jet-crashed-above-the-sky-of-northern-jordan-2448162.html

Za: Pressmix
&quot;Syria zestrzeliła 4 rakiety TOMAHAWK amerykańskiego agresora za pomocą systemu BenTsr1! Również nad Jordania zestrzelono prawdopodobnie amerykański super samolot F22. To są faktyczne przyczyny wstrzymania amerykańskiej inwazji na Syrię!&quot;
https://www.facebook.com/Pressmix?ref=stream&amp;amp;hc_location=stream
---------------------------------------
Edit:
chyba większa rozróba się szykuje ... http://www.wprost.pl/ar/415547/Turcja-szykuje-sie-do-uderzenia-na-Syrie/


Spojrzenie Winnickiego ...
http://narodowcy.net/publicystyka/7817-robert-winnicki-rece-precz-od-syrii

i Rokity ...
http://wpolityce.pl/wydarzenia/61736-rokita-od-1999-r-nie-bylo-planu-zachodniej-interwencji-o-tak-istotnych-dlugofalowych-konsekwencjach-dla-europy-srodkowo-wschodniej

Syryjski Patriarcha katolicki przeciwny jakiejkolwiek interwencji militarnej:
http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Syria-przywodca-katolikow-przeciwny-interwencji-wojskowej,wid,15940494,wiadomosc.html
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Człowiek z czerwonych służb powalczy z brunatnymi kibolami
Do walki z przestępczością stadionową szef MSW oddelegował byłego funkcjonariusza komunistycznej bezpieki.
Kluczowe stanowisko w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych objął człowiek, który karierę rozpoczynał w pionie polityczno-wychowawczym komunistycznej bezpieki - wynika z informacji DGP. Mirosław Hakiel będzie nieformalnym koordynatorem służb podległych MSW, m.in. policji i BOR. Minister Bartłomiej Sienkiewicz widzi go też w roli &quot;pełnomocnika ds. kiboli&quot;.
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/436969,pulkownik-hakiel-czlowiek-z-czerwonych-sluzb-powalczy-z-brunatnymi-kibolami.html
 
Do góry Bottom