>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ci do których jeszcze miałem jakiś minimalny szacunek z PO
Do Święcickiego ? Członka nie istniejącego już KOMUNISTYCZNEGO PZPRu ?
Odnośnie filmiku powyżej naprawdę współczuję opozycji, bo trzeba mieć nerwy ze stali, żeby powstrzymać się przed kneblowaniem przez takiego patologa jak Sikorski.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Afera SKOK? PIS? oh wait... ????
Panowie. Ślizgacie się po powierzchni afery.
Autor pisze, że część ukradzionych pieniędzy wróci do BFG. Bzdura. Nie wróci więcej niż 10%. Kredyty były brane pod bezdomnych i fikcyjne nieruchomości. Kasa jednak trafiała do konkretnych ludzi, na konkretne konta. dawno już jej nie ma w kraju. I nigdy nie wróci.
Opreacja miała następujące etapy.
1. Sam przekręt na fikcyjnych kredytach. Na tym etapie wyprowadzano gotówkę depozytariuszy SKOK-ów. Akcja była chroniona milczeniem BNF.
2. Ta masowa kradzież bez planu całkowitego przykrycia przez BFG mogłaby spalic na panewce. Wszak okradano najpierw samych depozytariuszy, a ci mogli na to nie pozwolić, zważywszy, że część depozytów to także kasa z prania, czyli fikcyjna w sensie prawnym.
3. Prawdziwa (żywa) kasa jednak była w BFG. Trzeba było ją wyciągnąć. Jak wyciągnąć bez Ustawy?
Poprzednia ustawa nie dawała takich możliwości. Motywacja dla objęcia SKOK gwarancjami BFG staje się czytelna. Po tym manewrze już legalnie można transferować kasiorkę na pokrycie ukradziionych przez nieznanych sprawców pieniędzy. Ukradzionych za milczącym przyzwoleniem BNF.
Kółko się zamyka. Bez gorliwych parlamentarzystów z PO i PSL operacja byłaby niemożliwa. Wszystko wskazuje na to, że ustawa o objeciu gwarancjami SKOK-ów w zasadzie była pisana pod SKOK Wołomin.
De facto skrojono legalnie banki na ponad 3 mld zł.
Dotychczas takiego numeru nikomu nie udało się wykonać. Bagsik i Plichta to płotki, przy tym przekręcie.
Pytał Sienkiewicz Belkę u Sowy, skąd wziąć kasę na wybory?
Belka odpowiedział. Z Ustawy, z Ustawy durniu. Napiszcie mi ustawe a ja dam ci kasę.
http://tomek.laskus.salon24.pl/637729,jak-to-robi-wsi-skok-wolomin#comment_10091031
 
T 2

terkin

Użytkownik
Z aktualnych wydarzeń to przypominam koleżankom i kolegom, którzy nie rozliczali się jeszcze w US, że naprawdę warto przekazać 1% na wybrany przez siebie szczytny cel. Pozdrawiam.
 
B 0

bertiebrown

Użytkownik
Z aktualnych wydarzeń to przypominam koleżankom i kolegom, którzy nie rozliczali się jeszcze w US, że naprawdę warto przekazać 1% na wybrany przez siebie szczytny cel. Pozdrawiam.
zrobione ???? to jest akurat coś czego nie zapomnę, zero wysiłku a duża w skali ogólnokrajowej pomoc, niech się wstydzi każdy kto tego nie robi
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Tuzy intelektu ***** ????????

Pitera z PO: Obniżenie podatków to upadek małych firm i 25% bezrobocia

http://linkis.com/pikio.pl/d96Ge
Autentycznie nie jestem w stanie sobie przypomnieć żeby posłanka Pitera w ciągu ostatnich 8 lat miała choć jedną przyzwoitą wypowiedź. Bardzo przykre że dostała się do europarlamentu.

Nie pamiętam kiedy czytałem tak dobry artykuł.

http://wes*zlo.com/2015/04/13/jak-co-wtorek-krzysztof-stanowski-107/

* trzeba usunąć ;)
Trochę się krzywię czytając te polityczne teksty Stanowskiego. Mam nieodparte wrażenie że nie do końca utożsamia się z tym co pisze, ale formułuje tezy będące miodem na serce dla czytelników w.eszło, pisze to co chcą czytać.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Autentycznie nie jestem w stanie sobie przypomnieć żeby posłanka Pitera w ciągu ostatnich 8 lat miała choć jedną przyzwoitą wypowiedź. Bardzo przykre że dostała się do europarlamentu.
Walczy o miano najgłupszej w Platformie Obywatelskiej z Ligią Krajewską ale ona to jest jednak niedościgniona :grin:
Z męskiego grona takim tuzem intelektu niewątpliwie jest Adam Szejnfeld. To jest przykre że takie osoby są w europarlamencie, ale to pokazuje jak ułomna jest demokracja w Polsce.
Trochę się krzywię czytając te polityczne teksty Stanowskiego. Mam nieodparte wrażenie że nie do końca utożsamia się z tym co pisze, ale formułuje tezy będące miodem na serce dla czytelników w.eszło, pisze to co chcą czytać.
Wydaje mi się że 8 lat temu a i nawet 4 taki Stanowski był wyborcą PO, na szczęście przejrzał na oczy i myślę że dlatego że jest niezależnym od nikogo dziennikarzem, nikt nad nim nie &quot;stoi&quot; kiedy pisze teksy może swobodnie &quot;mówić jak jest&quot;.
A to że pisze to co chcą przeczytać jego czytelnicy, to nic nowego każdy to robi. To jest jego biznes.
--------------------------------------------------------------

Brejking nius
Katarzyna Kalata nie zostanie prezesem ZUS-u, przegrała z panującym systemem i układami w radzie nadzorczej.
Chory kraj.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziś czytałem dobry artykuł w sieci. Mówiło się kiedyś, że PiS zawładnął mediami. To co robi TVN i GW to jest po prostu Białoruś. Tylko niestety ludzie tego nie widzą, nie mają czasu lub olewają to. Ale są to tak propagandowe media, które do teraz skutecznie straszą szczególnie PiSem ale i innymi, chociaż to PO rządzi od 8 lat.
to pokazuje jak ułomna jest demokracja w Polsce.
To nie demokracja jest ułomna (chociaż w samorządowych okazała się ułomna) tylko wyborcy, ludzie - niestety Polacy są ułomni.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] To nie demokracja jest ułomna (chociaż w samorządowych okazała się ułomna) tylko wyborcy, ludzie - niestety Polacy są ułomni.
Czyli w konsekwencji, demokracja. Ponieważ to ona zezwala na to aby &quot;ułomni&quot; mieli prawo głosu. Tak czy nie?
System, w którym 50%+1 (np. idiotów) ma prawo zmiażdżyć pozostałe 49% społeczeństwa musi być ułomny.
Edit: to się nazywa: dyktatura (w tym przypadku dyktatura &quot;ułomnych&quot;).
 
Do góry Bottom