>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

yam 93

yam

Użytkownik
Przeciez to tylko temat zastepczy.
Obecnie przepisy sa dobre i nikt tego nie chce zmieniac.
Zrobi sie szopke, pozniej wycofa, a miedzy czasie powprowadza po cichu inne kontrowersyjne ustawy/podatki/premie/stanowiska.
Temat aborcji wraca ciagle jak tylko trzeba narobic szumu, a pozniej i tak wszyscy sie klepia po pupciach, ze obecny kompromis jest dobry.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,20813491,andrzej-wajda-nie-zyje-wybitny-rezyser-mial-90-lat.html#MegaMT
Ja siem pytam skoro my mamy takie szczescie do elit i tylu &#39;wybitnych Polakow&#39; to skad narod porozrzucany jest jak gnoj po swiecie za chlebem albo ewentualnie jest gnojonym niewolnikiem we wlasnym kraju? Dziwne co?
Czemu nikt nie wspomina ze szmaciarz lasil sie do Komorowskiego itp zdaje mi sie na stare lata a i wczesniej flirtowal z PRLem
Nawet onet zablokowal komentarze czego sie boja skoro to taki wielki Polak
 
piotrekks 198

piotrekks

Użytkownik
ht tp://wiadomosci.gazeta.p l/wiado...-zyje-wybitny-rezyser-mial-90-lat.html#MegaMT

Ja siem pytam skoro my mamy takie szczescie do elit i tylu &#39;wybitnych Polakow&#39; to skad narod porozrzucany jest jak gnoj po swiecie za chlebem albo ewentualnie jest gnojonym niewolnikiem we wlasnym kraju? Dziwne co?

Czemu nikt nie wspomina ze szmaciarz lasil sie do Komorowskiego itp zdaje mi sie na stare lata a i wczesniej flirtowal z PRLem

Nawet onet zablokowal komentarze czego sie boja skoro to taki wielki Polak
Wajda całkiem niezły reżyser, ale ma też na swoim koncie filmowe zasługi takie jak &#39;Lotna&#39;, no i już niejako reżyser działalność polityczno-społeczną, budzącą spore wątpliwości.

Taką mamy wolność słowa, że w odpowiednich mediach możesz wypowiedzieć się tylko dobrze. Choć sam uważam, że w obliczu śmierci komentarze trzeba lekko tonować, to nie widzę powodu dla wprowadzania cenzury, każdy ma prawo wypowiedzieć się jak chce i poddajmy to jego moralności.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Kto mi wytlumaczy dlaczego zydowskie media tak kwekaja po obnizeniu wieku emerytalnego, ze beda niskie emerytury itp. Bedzie wybor, kto chce pracowac dluzej i miec wyzsza to bedzie mial a nie bedzie sytuacji ze ktos w wieku 60 lat jest bez srodkow do zycia bo kto przyjmie 60latka w okresie ochronnym?
 
yam 93

yam

Użytkownik
Bo goje maja sobie wypruwac flaki pracujac do usranej smierci na swoich panow.
Najlepiej nie dozywajac nawet do tej marnej emerytury.
Pomijajac juz sam fakt, ze Zus to bankrut, a wiek emerytalny jeszcze moze byc kilka razy po drodze wydluzany do 90 czy 120 lat.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
to na uj petrowcy i inne szuje idą tam robić prowokacje?
Bo walczą o demokrację... ????
A tak na serio, to moim zdaniem nie powinno być coś takiego jak miesięcznica. Rozumiem upamiętniać co rok katastrofę, to normalne, ale co miesiąc? To chore.
Jakaś grupka osób zrobiła sobie prywatny folwark przed pałacem prezydenckim, grupa fanatyków PiSowskich.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ktos wie dlaczego zwykly uzytkownik nie moze dodawac komentarzy na profilu Komitetu obrony Demokracji skoro to taka oddolna, spoleczna, obywatelska inicjatywa?
No i jak zapisac sie do partii Nowoczesna? Od kilku miesiecy probowalem (z ciekawosci) ale tego jak sie do nich zapisac nie wie nikt.
Ciekawe, prawda?
Pan Zbigniew Sronoga tez o to pytal. Niektore odpowiedzi mega ????
http://www.wykop.pl/wpis/15128567/jak-zapisac-sie-do-partii-nowoczesna-pytam-serio-p/
 
Do góry Bottom