>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

F 49

flex666

Użytkownik
Facet sam jesteś kretynem i pajacem. Jak masz zamiar obrażać innych użytkowników forum to może przenieś się na forum KODu i tam sobie poużywasz. Można się spierać i przedstawiać swój punkt widzenia, ale jak masz kogoś obrażać to Zmień forum.
Dla mnie jesteś reżimowym fanatykiem śniącym o biedzie rodem z Węgier i Rosji. Nic na to nie poradzę, że mówię jak jest, niczym Max Kolonko z Nju Jork albo Donald Tramp z Ju E Sej ????
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Pablo_89, Xavy faktycznie pomyliłem się wybory do samorządów są w przyszłym roku artykuł na którymś z portali wprowadził mnie w błąd poza tym nie mieszkam w Polsce i polityka lokalna mało mnie interesuje, ale to jeszcze lepiej, że wybory samorządowe będą w 2018 ludzie będą mieli więcej czasu, żeby przejrzeć na oczy. Niestety kilka lat temu zainwestowałem w Polsce we własny &quot;biznes&quot; do spółki z kolegą w tym roku mieliśmy otworzyć drugi punk i miałem zamiar kupić mieszkanie pod wynajem, ale sytuacja w tym kraju jest niestabilna i na tą chwile wstrzymałem się ze wszystkimi inwestycjami w Polsce i zaczynam się zastanawiać nad pozbyciem tego co mam i jeśli zdecyduje się na taki krok to niech pis robi sobie co chce tylko na własnych podwórku niech nie robią ludziom, którzy zdecydowali się wyjechać z Polski wstydu za granicą bo niestety to też się zdarza pisałem o tym kilka stron temu bezpośrednio do Xavy, ale na niewygodne dla siebie fakty nie chciał odpowiedzieć.
Czy dla was jeśli ktoś nie zgadza się z polityką pis od razu popiera po jest lemingiem i lewakiem. Pisałem o tym, że nie jestem zwolennikiem po (chociaż uważam, że byli mniejszymi szkodnikami niż pis) nie wiem czy nie potraficie czytać ze zrozumieniem czy po prostu jesteście zwykłymi ignorantami zapatrzonymi w swój czubek nosa.
Nie pamiętam, który z was napisał, że ludzie na pewno nie zagłosują na po (zgadzam się po moim zdaniem jest skończona jako partia polityczna), a pis ma ciekawe pomysły jak przekopanie mierzei. Jak na razie to dzięki polityce pis społeczeństwo ubożeje (może poza beneficjentami programu 500+), a to kasa rządzi Światem i przy urnach nikogo nie będą interesowały ciekawe pomysły pis tylko to, że żyje mi się gorzej niż 4 lata temu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Od sumady dostałem ostrzeżenie w dziale politycznym za nazwanie grupy polityków &quot;oszołomami&quot; i nie rozumiem jaki to pkt regulaminu narusza. Pomijam, że samo słowo może jest obraźliwe, ale nie nie cenzuralne i nie użyłem jego w stosunku do forumowiczów, a to zgodnie z regulaminem jest sprzeczne. W związku z powyższym odwołuję się od decyzji sumady. Pozdrawiam. Adamo
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
niech nie robią ludziom, którzy zdecydowali się wyjechać z Polski wstydu za granicą bo niestety to też się zdarza pisałem o tym kilka stron temu bezpośrednio do Xavy, ale na niewygodne dla siebie fakty nie chciał odpowiedzieć.
Na które to niewygodne fakty nie odpowiedziałem?

Ja bardzo szczerze współczuję ludziom, którzy bardzo przejmują się tym co sobie ktoś o nich myśli - spróbuj mieć w d... co sobie ktoś o tobie myśli i po prostu żyć swoim życiem, według własnego uznania, to naprawdę wspaniałe uczucie, uwierz mi.
A poza tym to jakie to niby powody do wstydu przynoszą ci nasi rządzący za granicą?

Czy dla was jeśli ktoś nie zgadza się z polityką pis od razu popiera po jest lemingiem i lewakiem. Pisałem o tym, że nie jestem zwolennikiem po (chociaż uważam, że byli mniejszymi szkodnikami niż pis) nie wiem czy nie potraficie czytać ze zrozumieniem czy po prostu jesteście zwykłymi ignorantami zapatrzonymi w swój czubek nosa.
Jeżeli lubisz płacić wysokie podatki to z tego punktu widzenia rozumiem, że podobały ci się rządy PO. Przypomnę tylko, że ta wspaniała, &quot;liberalna&quot; partia w czasie swoich patologicznych rządów podniosła aż 18 podatków i danin publicznych. PiS ze swoimi wadami jest jaki jest ale już w pierwszym roku swoich rządów obniżył CiT dla spółek z najmniejszymi przychodami.


Jak na razie to dzięki polityce pis społeczeństwo ubożeje (może poza beneficjentami programu 500+), a to kasa rządzi Światem i przy urnach nikogo nie będą interesowały ciekawe pomysły pis tylko to, że żyje mi się gorzej niż 4 lata temu.
Widzę, że żyjesz w swoim świecie i nikt i nic cię nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne (Cytując klasyka ???? )
Poniżej masz link do artykułu, z którego wynika jak to nasze społeczeństwo &quot;ubożeje&quot; pod tyranią bezwzględnego Kaczora:

http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/oszczednosci-polakow-500,183,0,2242999.html

Co ty na to?

Inna kwestia, która pokazuje hipokryzję antyPiSowskich fanatyków to np. to, że niby chcą oni żebyśmy się upodabniali do Europy a jak PiS wprowadza podobne regulacje do tych obowiązujących w Europie to jest larum:

Program 500+ jest w Polsce zły, a na Zachodzie podobne programy są dobre.
Wojska Obrony Terytorialnej są w Polsce złe, a w UK są dobre.
Regulacja pracy mediów w Parlamencie w Polsce są złe, a na Zachodzie są dobre.

Hipokryzja, hipokryzja, hipokryzja...
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Cofnij się do strony 72 tego tematu to zobaczysz na co nie odpowiedziałeś.
Sytuacja, o którą mi chodziło to wizyta Szydło w UK na spotkaniu z May ta kretynka powiedziała, że Anglia w swoich szkołach powinna wprowadzić język polski jako obowiązkowy przedmiot. May po prostu to przemilczała, a mnie w pracy wszyscy współpracownicy o to wypytywali. Ja mam w głębokim poważaniu to co ludzie o mnie myślą, ale nie mam ochoty się tłumaczyć za tych błaznów. Co więcej Waszczykowski wysłał list z takim samym pomysłem do Irlandii. Politycy pis chyba biorą przykład z prezesa bo on jak coś powie to tak ma być i reszta go naśladuje.
Obniżka CIT tak samo jak kwota wolna od podatku dla najbiedniejszych to są super zagrywki pijarowe dla ciemnego ludu. Poczytaj sobie co to jest CIT i kto go płaci bo mały przedsiębiorców bardziej interesuje obniżka VAT-u, który pis zapowiadał więc gdzie ona jest?
Co do CIT-u płacą go np. spółki z.o.o. ale pis wprowadził tak chory przepis, że praktycznie rejestracja takich spółek nie będzie możliwa.
Co do upodabniania się do Europy 500+ itd... Owszem pis wzoruje się na Europie szkoda, że tylko w tych złych rozwiązaniach. Co do rozdawnictwa i socjalu zachód zaczyna się z tego wycofywać bo już zrozumieli, że to rozleniwia ludzi, którzy wolą siedzieć na socjalu niż być aktywnymi zawodowo, a Polska zamiast uczyć się na czyiś błędach popełnia takie same.
Co do linka, który tu dodałeś dla mnie to czysta propaganda ten tytuł mówi sam za siebie: &quot;Dzięki 500+ dogoniliśmy Europę i wyprzedziliśmy Niemcy&quot;
Co powiesz na temat akcyzy na samochody sprowadzone? Co powiesz na OC mi w zeszłym roku tak jak pisałem na stronie 72 podrożało o 25%. W tym roku ma jeszcze bardziej podrożeć, a wiesz w jaki sposób pis chce wyciąć konkurencje dla PZU wprowadzając ustawę, że żadna inna firma ubezpieczeniowa nie może sprzedawać polis OC poniżej stawek jakie oferuje PZU i to jest Twoim zdaniem państwo prawa?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do 500+ ja jeszcze dodam, że nas na to po prostu nie stać. My wciąż jesteśmy na dorobku, a bogate kraje UE jak Francję, Niemcy, UK, Szwecję, Holandię, Luxemburg, Szwajcarię itd po prostu na to stać. Mają z czego dawać.
Jednak gdyby tylko PiS wprowadziło 500+, obniżyło CIT i wiek emerytalny + inne spawy z gospodarki to myślę, że ja jaki i cała opozycja nie miała by nic do roboty, a PiS by miał nie 36%, a 86%. Problem polega na tym, że przy względnie poprawnym (choć można się nie zgadzać) programie gospodarczym wyrywają wszystkie bezpieczniki demokracji i prowadzą tragiczną politykę zagraniczną. Ktoś ostatnio powiedział, że prędzej czy później dojdzie do zderzenia Pana Morawieckiego i Pana Ziobry bo jak tu zachęcać samorządy i przedsiębiorców do inwestowania jak jest olbrzymia niepewność prawna, a CBA każdego podejrzewa o korupcję więc samorządy profilaktycznie w ogóle wstrzymały inwestycje no i nałożyło się przejście środków z UE. Ja sam jestem przedsiębiorcą i bardziej teraz się zastawiam nad przeniesieniem się do Czech niż inwestycjami tutaj. I nie jestem w VACie a co mają powiedzieć VATowcy skoro weszły przepisy o kontroli krzyżowej gdzie za winy przestępcy podatkowego może płacić legalny podmiot będący w karuzeli mimo, iż nie miał od tym pojęcia. Ludzie po prostu się boją nie tylko inwestować ale nawet tu zostawać. Podobno na południu Polski już masowo firmy przenoszą się do Czech.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Adamo ja pochodzę z południa Polski mieszkałem dosłownie 30 km od granicy. Z tego co mi wiadomo to nie jest takie proste przenieść się z działalnością do Czech jeśli działasz wyłącznie na polskim rynku bo już dwóch moich kolegów dość mocno interesowało się tym tematem to pewnie też zależy od tego jaki profil działalności prowadzisz. Za to w moich okolicach dosyć popularne robi się rejestrowanie samochodów w Czechach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo ja pochodzę z południa Polski mieszkałem dosłownie 30 km od granicy. Z tego co mi wiadomo to nie jest takie proste przenieść się z działalnością do Czech jeśli działasz wyłącznie na polskim rynku bo już dwóch moich kolegów dość mocno interesowało się tym tematem to pewnie też zależy od tego jaki profil działalności prowadzisz. Za to w moich okolicach dosyć popularne robi się rejestrowanie samochodów w Czechach.
Przecież jesteśmy w UE i jest jeden wspólny wewnętrzny rynek. Nie powinno być problemów, ale to tyle teoria, a praktyka wiadomo jaka jest. Ja czekam do następnych wyborów i tego co będzie w praktyce robił rząd bo jeśli by np pojawił się jakiś spory kryzys gosp. to nawet przeniesienie działalności nic nie da operując na polskim rynku.
 
T 33

trm

Użytkownik
I powiem ci, że wpuszczając kilkaset uchodźców za dobre relacje z UE to byłby dobre deal.
Ty naprawdę wierzysz w to, że na kilkuset by się skończyło? Już nie mówiąc o tym, że razem z ich rodzinkami moglibyśmy tę ilość pomnożyć x4 albo x5. PO zgodziłoby się na tysiące, a nie setki, i te tysiące mielibyśmy do utrzymania za nasze pieniądze. Bo chyba nikt nie robiłby sobie nadziei na to, że PO postawi się Merkelowej albo Brukseli w kwestii kwoty tych uchodźców.

Ciekawi mnie też inna kwestia, parę razy w tym wątku pisałeś o Twoich obawach przed gwałtem rosyjskich żołnierzy na polskich kobietach. Nie bałbyś się o polskie kobiety i dziewczyny gdybyśmy zasiedlili nasz kraj takimi ludźmi?

http://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/islam-slub-z-9-letnimi-dziewczynkami-1141.html
(chciałem wkleić link do samego filmu, ale robił się burdel w pozostałej części tego posta więc wrzucam odnośnik do serwisu z nim)

I to w odróżnieniu od rosyjskich gwałcicieli, tych byśmy sobie sami sprowadzili, sami, przez nasz rząd, poprzez jedną zgodę, a nie poprzez ich obce wtargnięcie do naszego kraju.

Nie twierdzę także, że ci wszyscy uchodźcy to gwałciciele, ale patrząc na to co się dzieje w Europie, a ostatnio w Malmoe na przykład ja bym jednak wolał zaryzykować pogorszenie relacji z UE na rzecz świętego, społecznego spokoju w tej kwestii. Warto docenić to, że nasz kraj jako jeden z nielicznych w Europie jest jednolity etnicznie, a na imprezach masowych nie ma histerii spowodowanej tym, że zaraz jakich zwyrodnialec wjedzie ciężarówką w tłum ludzi.

I powtórzę to jeszcze raz, dziwi mnie Twoja troska i obawa w kontekście powyższego cytatu.

Ja np. poprzednio nie głosowałem na PO tylko KORWINa czego bardzo żałuję bo głos się zmarnował. Obecnie zagłosuję nawet na każdego kto NIE BĘDZIE PiSem choćby to miał być niedźwiedź brunatny
Skończ pieprzyć takie głupoty. Znowu wiele razy w tym temacie zatroskiwałeś się o naszą demokrację a teraz piszesz coś, co sam nie wiem jak mam rozumieć. NIE ZMARNOWAŁEŚ SWOJEGO GŁOSU. Zmarnowali ci, co zagłosowali byle jak bo nie mieli pojęcia co się wokół nich dzieje. I nie ważne w takim przypadku kogo chcieli wybrać. Swoim drugim zdaniem idealnie pokazałeś jak świetnie się wpisujesz w narrację PO-PiS. Z tego te partie żyją, ze skłócania społeczeństwa i nastawiania ludzi przeciwko sobie, żeby jak już dojdzie co do czego to żeby ludzie głosowali przeciwko tym złym, a nie za tymi kogo chcieliby wybrać. To jest chore i nie wiem czemu sam świadomie w to brniesz, skoro uważasz się za wykształconego, doświadczonego i samodzielnie myślącego. Ja sam bym osobiście chciał, żeby te wszystkie PiSy, Platformy i Nowoczesne w wyborach kompletnie się nie liczyły, ale to są marzenia ściętej głowy.

I gwoli ścisłości, nigdy nie głosowałem na PiS, nie podoba mi się to co wyprawiają, więc jakby ktoś chciał wyzywać mnie od PiSowca i pytać się mnie o Kaczora to jest to kiepski pomysł.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Odnośnie mojej krytyki co do zmian w systemie sądownictwa , któryś użytkownik zwrócił mi uwagę nawet nie pamiętam który ale argumentował on swoją wypowiedź tym że ja narzekam że teraz sądy będą pisowskie a przecież wcześniej sądy były PO . Jesteś w błędzie bo wcześniej o tym którzy sędziowie beda wysoko postawieni nie decydowali politycy tylko inni sędziowie , teraz nagle pierwszy raz w historii nagle to nie sędziowie tylko politycy mają decydować ! Jest ktoś tak głupi i tego nie rozumie czy wolicie udawać debili . Równie dobrze poprzednie rządy mogły se wprowadzić taka ustawę że to politycy mają decydować o sedziach , ale tego nie zrobili tylko PiS wyskoczył z tym od tak . Muszą taka ustawę przepchnąć dla własnego interesu ! Sędziowie to inna bajka , polityka to też inna bajka jeśli jedno wpierdala się w drugie to znaczy że jest źle , bardzo źle . To mniej więcej tak jak Ja dojrzewalem jakieś 18 lat temu i dostałem katolicka książkę od babci o seksie i seksualności w której było opisane że przed wspolzyciem powinnem zmowic modlitwę a w trakcie aktu sexualnego myśleć o Bogu i Jezusie którego w tym momencie krzyżują ??? Korwa czy to jest normalne żeby myśleć o takich rzeczach a nie o Extra dupie i cyckach swojej laski i o tym żeby ją dobrze przelecieć ??? No ludzie! są pewne granice w które nie należy się wpierdalac ! Religia do sexu nie powinna , tak samo polityka do sądów ! Czytając ta katolicka książkę będąc młodym chłopcem już wtedy wiedziałem że jest to głupie i niepoważne , co jak co ale zacytuje Mariusza Max Kolonko &quot; można pewną grupę ludzi oszukiwać przez pewien czas , ale nie da się oszukiwać wszystkich bez przerwy &quot; włączyć trzeba mózgi i myślenie a nie traktować pomysły polityków jako doskonałe bo to tak mądre osoby są , a ***** prawda większość to przecietniacy zwykli którzy w realnym świecie poza polityka nie byli by w stanie nic zrobić poza życiem z miesiąca na miesiąc i narzekaniem. Nie mówię że Ziobro ma tylko tego typu idiotyczne pomysły bo między czasie chce wprowadzić coś mądrego a mianowicie zmiany co do komorników ,żeby nie powtarzały się sytuacje ludzi którym zrujnowano życie bo mieli tylko takie same imię i nazwisko co jakiś tam dłużnik i z racji tego że jest to bardzo dochodowe zajęcie a spraw mają ileś tam tysięcy to trzeba szybko zająć konta bankowe itp , najważniejsze żeby pokryć 15 czy 20% które się komornikowi należy i ewentualnie w ostateczności odzyskać kwotę długu . Każdy pomyśli a w dupie to mam nie mój problem , tylko co powiesz jak padnie na ciebie? Jak ci wyczyszcza konta bankowe i cały twój dom pójdzie na licytację za 1\3 wartości a ty żeby udowodnić że faktycznie zaszła pomyłka i to nie ty jesteś dłużnikiem będziesz musiał wyłożyć z 10 k na prawników i ze 2 lata czasu minie zanim to się wyjaśni i nikt po tym czasie nawet wesoło nie powie ci &quot; it&#39;s just a prank bro ???? &quot; . Także niektóre pomysły są ok i trzeba się cieszyć że chcą coś zmienić , ale wiekszosc z tych pomyslow to nawet szkoda komentować !
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Co do 500+ ja jeszcze dodam, że nas na to po prostu nie stać. My wciąż jesteśmy na dorobku, a bogate kraje UE jak Francję, Niemcy, UK, Szwecję, Holandię, Luxemburg, Szwajcarię itd po prostu na to stać. Mają z czego dawać.
od kiedy Szwajcaria jest w UE? Dajcie sobie siana z dyskusja z tym czlowiekiem, on nie ma nawet podstawowej wiedzy.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ten to łyka wszystko, długopis Duda usłyszał i powtarza. Duda długopis, Duda długopis, Duda długopis, Duda długopis... No to zobaczmy jak to wygląda w liczbach:
&quot;prezydent wszystkich Polaków&quot; &quot;niedługopis&quot; Bronisław Komorowski lata 2010-2015:
- 930 podpisane ustawy
- 4 ustawy zawetowane
- 12 ustaw wysłanych do TK
&quot;pisowski prezydent&quot; &quot;długopis&quot; Andrzej Duda - PIERWSZY!!! rok kadencji:
- 182 ustawy podpisane
- 4 ustawy zawetowane
- 2 ustawy wysłane do TK
No jak nic z tego zestawienia wynika że długopis Duda, a Komorowski to wspaniały, niezależny prezydent wszystkich Polaków.
A tak serio to dla ciebie nie widzę żadnego ratunku. Łykasz wszystko co usłyszysz, nawet nie próbujesz sam tego zweryfikować.
A teraz powtarzaj sobie Duda długopis, Duda długopis, Duda długopis...

Jeśli chodzi o weta to zawsze są to jakieś durne ustawy, zobaczcie co wetował Komorowski:
Komorowski czterokrotnie skorzystał z przysługującego prezydentowi prawa weta. Zgłosił je wobec ustawy o Akademii Lotniczej w Dęblinie (zostało podtrzymane przez posłów) i ustawy o nasiennictwie. Weto nie zostało rozpatrzone przez Sejm. W 2012 r. prezydent skierował do Sejmu własny projekt ustawy o nasiennictwie. W czerwcu 2013 roku Komorowski zawetował obywatelską ustawę o okręgach sądowych sądów powszechnych. Miała ona przywrócić sądy zniesione przez Jarosława Gowina. Sejm podtrzymał weto. Prezydent przedstawił własną propozycję projektu zmian w Prawie o ustroju sądów powszechnych. W lipcu 2014 r. prezydent zawetował nowelizację ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych, likwidującą nadzór resortu rolnictwa nad odrolnianiem najbardziej żyznych gruntów. Sejm poparł weto.
Przeczytajcie to:
Warto przypomnieć, że Komorowski nigdy nie zawetował żadnej ustawy podnoszącej podatki, a podpisał w trakcie swojej kadencji 13 ustaw wprowadzających 21 podwyżek podatków, co spowodowało drenaż kieszeni polskich podatników na kilkadziesiąt miliardów złotych. Jednocześnie Komorowski podpisywał też te ustawy, które likwidowały ulgi - budowlaną i internetową - a także o obniżały zasiłki, jak np. zasiłek pogrzebowy.
No jak nic wychodzi że Komorowski nie był długopisem.
 
F 49

flex666

Użytkownik
@up też dla ciebie nie widzę ratunku, tylko pacierz, kupić sobie gadający pisuar i resztę oddać na kościółek i patologię
 
T 133

thorngal

Użytkownik
No to zobaczmy jak to wygląda w liczbach:
ilość ustaw zawetowanych przez pana prezydenta Dudę w trakcie pierwszych trzech miesięcy urzędowania (w czasie kiedy większość w sejmie miała koalicja PO/PSL):

4

ilość ustaw zawetowanych przez pana prezydenta &quot;długopisa&quot; Dudę w przeciągu kolejnych piętnastu miesięcy (w czasie rządów PiS):

0

Ot prawicowe posługiwanie się liczbami.
 
F 49

flex666

Użytkownik
To proste, bo rząd koalicji PO-PSL to byli ludzie najniższej moralności i pobożności, takie śmiecie ludzkie jazgoczące kiedy dobra zmiana chce przeprowadzić reformy z mandatu społecznego i przede wszystkim bożego.
Dla mnie Duda za tą mowę nienawiści i podburzanie fanatyków do kontrowania wszelkich manifestacji antyrządowych nadaje się tylko pod Trybunał Stanu, urząd prezydenta mu się na zawsze pomylił z funkcją populistycznej marionetki na wiecach przedwyborczych.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
od kiedy Szwajcaria jest w UE? Dajcie sobie siana z dyskusja z tym czlowiekiem, on nie ma nawet podstawowej wiedzy.
Tak pomyliłem się co do Szwajcarii, ale chodziło mi po prostu o bogate kraje zachodu i to był kontekst więc wypominanie mi Szwajcarii nie wiem czemu ma służyć.
Co do PADa pamiętam jak na debacie z Komorem podstawił mu plakietkę PO, a robi dokładnie to samo, albo więcej. &quot;Notariusz dobrej zmiany&quot;.
Dzisiaj &quot;dobra zmiana&quot; dotarła na pocztę. Wszystkie listy znacznie podrożały o ok 30%. Jeśli coś kupujecie na Allegro to zapłacicie więcej. Oczywiście PP to spółka skarbu państwa i jak wszędzie buszują w niej pisiewicze do samego dna nie tak jak za PO tylko w zarządzie głównym.
To jest najgorsze, że PiS tak miał walczyć z kolesiostwem a zasadę TKM (nie napiszę co oznacza bo za moment znowu będę miał ostrzeżenie) wprowadza w sposób niespotykany od czasów PRLu
I tak a propos Prezydenta to powiem wam, że jedynym, który w miarę wetował i się przeciwstawiał swojej opcji politycznej czyli SLD był Kwaśniewski i może dlatego jako JEDYNY był na 2 kadencje. Dla mnie to był dotąd najlepszy Prezydent RP i to smutne, że człowiek nie bloku solidarnościowego. W przypadku obecnego Prezydenta wobec powszechnego łamania Konstytucji przez władzę wykonawczą naprawdę mógłby zasłużyć się w historii, ale widać nie dorósł do tej roli. Myślę, że ś p. Lech Kaczyński na wiele rzeczy by się nie godził choćby jego słynny tekst: &quot;wyroki TK są ostateczne&quot;. Wracając do PADa jedyne z czym się postawił to próba ograniczenia wolności zrzeszania się i próba ograniczenia wolności mediów czyli coś co jest już immanentnie wpisane w rdzeń demokracji, ale nie broni konstytucyjnych organów państwa jak TK czy KRS.
 
F 49

flex666

Użytkownik
Obejrzyjcie sobie 2 minuty Wiadomości na TVP, to jest k** dramat cytując pewnego znanego jutubera :&gt; To jest model propagandy jakiego w Polsce nie było od czasów PRLu, podawanie niesprawdzonych pomówczych informacji w stylu PiSu i przede wszystkim ich wodza- o zawyżaniu eksportu przez PO, dezinformacja przez spłycenie wątku z emeryturami byłych ubeków, że PO broni ich i nie po raz pierwszy. To bije totalnie na łeb wcześniejszy TVP oraz TVN, który głównie naśmiewał się z PiSu, ich wypowiedzi, co zresztą tak w połowie albo i częściej było zrozumiałe, bo sami sobie na to zasłużyli swoim bełkotem, i to głównie Sobieniowski się tym zajmował, natomiast tak ewidentnej propagandy na rzecz rządzących nie było. A jak zdycha TVPiS to i tak naród za to płaci ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Obejrzyjcie sobie 2 minuty Wiadomości na TVP, to jest k** dramat cytując pewnego znanego jutubera :&gt; To jest model propagandy jakiego w Polsce nie było od czasów PRLu, podawanie niesprawdzonych pomówczych informacji w stylu PiSu i przede wszystkim ich wodza- o zawyżaniu eksportu przez PO, dezinformacja przez spłycenie wątku z emeryturami byłych ubeków, że PO broni ich i nie po raz pierwszy. To bije totalnie na łeb wcześniejszy TVP oraz TVN, który głównie naśmiewał się z PiSu, ich wypowiedzi, co zresztą tak w połowie albo i częściej było zrozumiałe, bo sami sobie na to zasłużyli swoim bełkotem, i to głównie Sobieniowski się tym zajmował, natomiast tak ewidentnej propagandy na rzecz rządzących nie było. A jak zdycha TVPiS to i tak naród za to płaci ????
TVPiS można oglądać jedynie w celu naukowym jako program dla studentów dziennikarstwa dotyczącym propagandy. Właściwie to najbardziej &quot;zasłużone&quot; są tu wiadomości. W TVP info im później albo wcześniej od 19:30 tym lepiej z obiektywizmem. Zresztą co do zasady podobnie jest w TVN/TVN24. Oczywiście tylko co do zasady bo skala propagandówki TVPiS jak słusznie zauważyłeś bije nie o głowę, a o 10 głów brak obiektywizmu w TVN/TVN24 i kiedyś TVP.
Na całe szczęście mamy &quot;Ucho Prezesa&quot;.
Dla mnie najgenialniejsze w tym rządzie to jest to, że generałowie mający niezły staż, za sobą Irak i Afganistan mający po 40-50 lat muszą się kłaniać 24 latkowi Misiewiczowi ???? No i i masowo odchodzą zresztą... I mamy kolejny problem w tym świetnym rządzie PiS.
 
Do góry Bottom