>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

F 49

flex666

Użytkownik
Dla mnie najgenialniejsze w tym rządzie to jest to, że generałowie mający niezły staż, za sobą Irak i Afganistan mający po 40-50 lat muszą się kłaniać 24 latkowi Misiewiczowi ???? No i i masowo odchodzą zresztą... I mamy kolejny problem w tym świetnym rządzie PiS.
Księża na generałów! Mogą być ci co przeszli obowiązkową służbę wojskową w PRLu i dostali niedawne oficerskie emeryturki.
Z tym Misiewiczem to naprawdę zagadka, najprawdopodobniejsza jest imho wersja molestowania małego miśka i teraz wykupienie jego milczenia, wiecie wzór cnót i postępków dla komisarzy PiSu idzie z kościoła ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli chodzi o sprawę Wałęsy to tak to skomentuję: W imię prawdy PiS zniszczy wszystko co najlepsze w naszej historii ? Dziewczyny molestowane w dzieciństwie nie mówią prawdy żeby nie niszczyć rodzin, a państwo PiS bez wahania niszczy najbardziej rozpoznawalnego Polaka na świecie !!! To jest sprzeczne z polską racją stanu !!! Na Kremlu znowu strzelają korki od szampana !!!

Można wiedzieć za co flex666 dostał bana ??? Za dużo ludzi już na forumku przeciwko PiSowi ?
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
państwo PiS bez wahania niszczy najbardziej rozpoznawalnego Polaka na świecie !!! To jest sprzeczne z polską racją stanu !!! Na Kremlu znowu strzelają korki od szampana !!!
Ty masz czelnosc mowic cos o polskiej racji stanu? Polska racja stanu to taka, gdzie kreatury typu zlodziejka i oszustka Krzywonos sa rugowane z zycia publicznego, a na piedestal wynoszeni sa prawdziwi bohaterowie opozycji z Walentynowicz i Gwiazdami na czele. Przypadek Walesy powinien z kolei znalezc sie podrecznikach psychiatrii.
A tak swoja droga smierci swojego nieslubnego syna, gdzie Lesiu juz jako prezydent kazal zniszczyc grob i wszelkie dowody jego istnienia tez winien Cenckiewicz?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ty masz czelnosc mowic cos o polskiej racji stanu? Polska racja stanu to taka, gdzie kreatury typu zlodziejka i oszustka Krzywonos sa rugowane z zycia publicznego, a na piedestal wynoszeni sa prawdziwi bohaterowie opozycji z Walentynowicz i Gwiazdami na czele. Przypadek Walesy powinien z kolei znalezc sie podrecznikach psychiatrii.
Gdyby to zamiast Wałęsy na czele Solidarności stali Gwiazdowie i Walentynowicz w Polsce była by wojna domowa i ktoś z naszych bliskich mógł by być już pochowany na cmentarzu !!! Nie wiem czy masz kogoś z dalszej lub bliższej rodziny kto był w PZPR, ale społeczeństwo było pomieszane. To jest właśnie cały czas kontynuacja tej linii walki i podziału narodu którą kontynuuje PiS więc i mają takich bohaterów ! Obecne pokolenie NIE MA POJĘCIA o latach 80tych, wojskach radzieckich w Polsce, SB, milicji - o niczym. Ludzie by się pozabijali. Dzięki Wałęsie odbyło się to pokojowo. Ja wiem, że my Polacy kochamy powstania, przelaną krew, żołnierzy wyklętych/przeklętych (nie wiem w końcu jak ich się nazywa). Uwielbiamy ciągle dostawać po d. Nic dziwnego, że kilkaset lat byliśmy pod rozbiorami. Potem krótka przerwa gdzie też naród był ostro podzielony na piłsudczyków i narodowców, a wykorzystali to wrogowie zewnętrzni i znowu 45 lat okupacji !!!
A teraz szykuje się powtórka z rozrywki. Wielkie kraje jak: USA, Francja, Niemcy się cieszą z sukcesów, a nie porażek jak my z powstania warszawskiego, styczniowego, listopadowego ! Najlepiej Niemcy - kraj który przegrał wojnę światową jest liderem Europy i światową potęgą gospodarczą, a my pracujemy u nich na zmywaku z pieśnią na ustach jacy to jesteśmy wspaniali ! Ludzie tacy jak Wałęsa, Mazowiecki, Geremek, Tusk o tym wiedzieli i dzięki temu mieliśmy 25 lat dobrobytu, a teraz wszystko jest niszczone !
A tu państwo PiS:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prokuratura-karambol-z-udzialem-Macierewicza-to-kolizja,wid,18691547,wiadomosc.html?ticaid=1188db&amp;amp;_ticrsn=5
Kolizja gdzie ludzie w szpitalu wylądowali !
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Gdyby to zamiast Wałęsy na czele Solidarności stali Gwiazdowie i Walentynowicz w Polsce była by wojna domowa i ktoś z naszych bliskich mógł by być już pochowany na cmentarzu !!! Nie wiem czy masz kogoś z dalszej lub bliższej rodziny kto był w PZPR, ale społeczeństwo było pomieszane. To jest właśnie cały czas kontynuacja tej linii walki i podziału narodu którą kontynuuje PiS więc i mają takich bohaterów ! Obecne pokolenie NIE MA POJĘCIA o latach 80tych, wojskach radzieckich w Polsce, SB, milicji - o niczym. Ludzie by się pozabijali. Dzięki Wałęsie odbyło się to pokojowo. Ja wiem, że my Polacy kochamy powstania, przelaną krew, żołnierzy wyklętych/przeklętych (nie wiem w końcu jak ich się nazywa). Uwielbiamy ciągle dostawać po d. Nic dziwnego, że kilkaset lat byliśmy pod rozbiorami. Potem krótka przerwa gdzie też naród był ostro podzielony na piłsudczyków i narodowców, a wykorzystali to wrogowie zewnętrzni i znowu 45 lat okupacji !!!

A teraz szykuje się powtórka z rozrywki. Wielkie kraje jak: USA, Francja, Niemcy się cieszą z sukcesów, a nie porażek jak my z powstania warszawskiego, styczniowego, listopadowego ! Najlepiej Niemcy - kraj który przegrał wojnę światową jest liderem Europy i światową potęgą gospodarczą, a my pracujemy u nich na zmywaku z pieśnią na ustach jacy to jesteśmy wspaniali ! Ludzie tacy jak Wałęsa, Mazowiecki, Geremek, Tusk o tym wiedzieli i dzięki temu mieliśmy 25 lat dobrobytu, a teraz wszystko jest niszczone !

A tu państwo PiS:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prokuratura-karambol-z-udzialem-Macierewicza-to-kolizja,wid,18691547,wiadomosc.html?ticaid=1188db&amp;amp;_ticrsn=5

Kolizja gdzie ludzie w szpitalu wylądowali !
Masz tu państwo PO, masz poczytaj sobie kolizje z udziałem Komorowskiego, gdzie dziecko wylądowało w szpitalu, masz tu stłuczka Komora z piosenkarką. I jeszcze jedna akcja gdzie doradca Komora Henryk Wujec potrącił człowieka na pasach. Weź poczytaj sobie bo pewnie nie wiedziałeś, no ale skąd Miałeś wiedzieć skoro żaden z tych wypadków TVN nie dawał na jedynce przez trzy kolejne dni tak jak kolizję Macierewicza.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wypadek-limuzyny-prezydenta-bronislawa-komorowskiego-ranne-dziecko/et7bjpx
http://wpolityce.pl/m/kryminal/239675-stluczka-z-udzialem-limuzyny-bronislawa-komorowskiego-ukarana-prezydent-zostal-obojetny-na-ludzka-krzywde
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/henryk-wujec-potracil-pieszego-na-przejsciu/ttxdjd1

Jeśli chodzi o Wałęsę to ten człowiek zniszczył się sam. Nie żaden PiS go zniszczył. A dobra przyznam ci rację, to PiS spreparował teczkę Bolka i dał ją żonie Kiszczaka żeby ta zaniosła ją do IPN. Te wpisy na Wykop.pl to też musiał preparować PiS bo przecież jak mówi obrońca Wałęsy niejaki Widacki Wałęsa nie umiał pisać w latach 70 tych to i pewnie dziś nie potrafi. Bardzo dziwny dla mnie jest fakt pojawienia się Wałęsy w stoczni, przecież od kilku lat tam nie pracował. Nagle przeskakuje płot ni stąd ni z owąd. Drugi fakt to ten że Wałęsa chciał zakończyć strajk czwartego dnia. Ludzie się rozchodzili i wtedy Walentynowicz i jeszcze dwie inne kobiety zamknęły bramy i strajk się nie zakończył. Moim zdaniem Wałęsa miał za zadanie jak najszybsze zakończenie strajku i został do stoczni wysłany przez SBków w tym celu. Przez właśnie Walentynowicz nie udało mu się tego dokonać, Wałęsa chcąc nie chcąc stał się główną postacią strajku. Później SBecy rzeczywiście pewnie z zemsty za nie wykonanie roboty fałszowali papiery na Wałęsę gdy ten miał dostać Nobla. Jeśli ktoś uważa że w dalszych latach na decyzje podejmowane przez Wałęs ę nie miała wpływu teczka Bolka to szkoda w ogóle dyskutować z kimś takim. Wałęsa przebył drogę od zera do bohatera i znowu do zera. Moim zdaniem bohaterem to on został przypadkowo, w stoczni pojawił się nie przypadkowo, nie wyszło tak jak chcieli tego SBecy a Wałęsie spadła manna z nieba i został przypadkowym bohaterem.

I jezcze jedno napisałeś że glosowałeś na Korwina co mnie kompletnie zaskoczyło. To co piszesz tu na forum nie ma ani jednego punktu stycznego z tym co głosi Korwin. Zatem jesteś ciekawym przypadkiem do zbadania przez socjologów.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
@Adamo

Jeśli chodzi o sprawę Wałęsy to tak to skomentuję: W imię prawdy PiS zniszczy wszystko co najlepsze w naszej historii ?
Widzę, że twoja prawda jest najtwojsza i żadne jakieś tam podpisy - potwierdzone przez grafologów - nie zmienią twojego obrazu świata. Powiedz mi taką rzecz: jakie masz odczucia jak słyszysz wypowiedzi Wałęsy? Streszczenie wypowiedzi tego starszego pana wyglądałoby tak: &quot;Ja, ja, ja, ja, ja, ja, ja, ja...&quot; itp. itd. To, że cżłowiek o takiej mentalności był prezydentem Rzeczypospolitej to jest ewenement na skalę światową.

A co do obiektywizmu mediów to widać to było ostatnio: w TVP Info o bolku wypowiadał się historyk, prezes IPN, pan Jarosław Szarek. W TVN24 w prime time o sprawie wypowiadał się... Kazek Marcinkiewicz... Bez komentarza :grin:
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Ktoś tu pisał o uszczelnieniu ściągania podatku Vat - z wykonania budżetu okazało się, że wpływy z podatku Vat były mniejsze niż zakładano. Do tego dymisje w MF dopełniają obrazu klęski.
Ktoś pisał o racji stanu Polski - zapamiętajcie sobie, że teraz polska racja stanu to racja Miśka z MONu!
Generał Waldemar Skrzypczak został zwolniony z Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce. &quot;To decyzja polityczna, która przyszła z góry&quot; - stwierdził w rozmowie z dziennikarzem RMF FM. Zdaniem Skrzypczaka, przyczyną zwolnienia była jego krytyka rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza.
Kolejne przykłady to gen. Andrzej Reudowicz, który miał stracić stanowisko, bo przyjął rzecznika MON w gabinecie, zamiast prężyć się przed nim przed frontem jednostki oraz płk Zenon Brzuszko, dowódca 21. Brygady Strzelców Podhalańskich, który również miał &quot;polecieć&quot; za to, że nie stał na baczność przed rzecznikiem.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Kolejne przykłady to gen. Andrzej Reudowicz, który miał stracić stanowisko, bo przyjął rzecznika MON w gabinecie, zamiast prężyć się przed nim przed frontem jednostki oraz płk Zenon Brzuszko, dowódca 21. Brygady Strzelców Podhalańskich, który również miał &quot;polecieć&quot; za to, że nie stał na baczność przed rzecznikiem.
Nie jestem fanem Misiewicza, ale żeby czasem nie okazało się to taką prawdą jak to że Misiewicz gnał limuzyną na sygnale po burgera do Mc Donalda i zrobiono z tego newsa, który oczywiście załapał się na główne wydania Fucktów TVN i Polsatu. Kilka dni temu widziałem również mega manipulacje gdzie pokazano zdjęcie jak wojskowy trzymał parasol nad Misiewiczem, który przemawiał podczas jakiejś uroczystości. Jednym zmanipulowanym zdjęciem znów próbowano uderzyć w chłopaka, i była to kolejna manipulacja po wspomnianym burgerze. Nie chce mi się tego szukać bo pokazałbym więcej zdjęć z tej uroczystości, gdzie wspomniany wojskowy trzymał ten parasol nad każdym kto wtedy przemawiał, a chciano pokazać &quot;patrzcie ludzie wojskowi chodzą z parasolem za Misiewiczem&quot;. A w rzeczywistości tak nie było.
Zatem w takie zdania &quot;dowódca 21. Brygady Strzelców Podhalańskich, który również miał &quot;polecieć&quot; za to, że nie stał na baczność przed rzecznikiem&quot; to jakoś nie chce mi się wierzyć.
A i jeszcze jedno, ponoć limuzyny miały kosztować 35mln zł, ci kretyni wciąż mentalnie sa w latach 90tych i myślą że jak puszczą kłamstwo w obieg to wszyscy to łyknął, a co najgorsze to to że to były minister Siemoniak puszcza takie kłamstwa w obieg. Gdyby internet był dostępny wcześniej to nigdy prezydentem Polski nie byli by Wałęsa i Kwaśniewski.
Polecam twitter Lisa, darmowy kabaret. Z frustracji takie Lisy gubią się we własnych manipulacjach, wczoraj Lis dał czadu z manipulacją pt. &quot;Oficerowie kłaniają się Misiewiczowi, Misiewicz Macierewiczowi, Macierewicz Rydzykowi, a to Polska właśnie.&quot; Tylko z frustracji i nienawiści pomylił Macierewicza z... Romanem Giertychem. Tak się robi manipulacje, a co gorsze to sporo głupków to łyknęło co było widać po komentarzach pod twittem.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Racja stanu Polski - polityka zagraniczna:

Budowany od kilku lat prawicowy sojusz polsko-węgierski do tej pory jawił się jedynie jako egzotyczna i nieco komiczna sakiewszczyzna. Ot, z obdarowanym medalem św Grzegorza Davidem Cameronem nie wyszło, może wyjdzie z Victorem Orbanem. Co prawda ten sam Orban publicznie chwalił Tuska, a nawet dawał się łajać Ewie Kopacz, ale z drugiej strony miło wysmarować się wazeliną od różnych Igorów Janke. Każdy polityk to lubi. Problem pojawił się w momencie, gdy sojusz polsko węgierski stał się jednym z filarów polityki zagranicznej polskiego rządu. Nazywanie tego sojuszem jest jednak dosyć komiczne, Orban od Polski obecnie nie potrzebuje niczego, za to Polska owszem, bardzo wiele. Dość rzec, że w przypadku wykluczenia Polski z rozmaitych gremiów głos musi zapaść jednogłośnie, wobec czego głos Orbana jest na wagę złota. Z tego powodu polski cham pochyla głowę przed węgierskim panem, a to dając mu nagrodę człowiek roku, a to w inny sposób puszczając mu ciumka. Co ciekawe i oczywiste, w odwrotną stronę takich gestów nad Wisłą dostrzec nie widać. Orban wie, że to do niego się teraz chodzi po prośbie, tak jak kilka lat temu to on musiał po prośbie kolędować po europejskich stolicach. Aby unaocznić sobie skalę upadku – oto 40 milionowa Polska z własnej woli staje się symbolicznym wasalem kraju, co ma PKB wielkości Mazowsza, żadnych sojusznik w Europie, i z kolei sam jest wasalem Kremla. Być na smyczy u Ruskich to jedno, ale być na smyczy u psa Ruskich – oto skala upokorzenia.
W tych dniach Putin właśnie odwiedził po raz kolejny swego węgierskiego wasala, rozmowy dotyczyły m.in. wspólnych interesów gazowych.
Kolejna sprawa - Białoruś
MSZ wypowiedział umowę dotyczącą finansowania Biełsatu a wszystko to po wizycie Karczewskiego, podczas której marszałek Senatu powiedział &quot;Łukaszenka to taki ciepły człowiek&quot;!!!Ten sam Łukaszenka który ponosi odpowiedzialność za śmierć pełniącego obowiązki przewodniczącego Rady Najwyższej Wiktor Gnczara, biznesmena Anatolija Krasowskiego i byłego ministra spraw wewnętrznych Jurija Zacharenko i wielu innych opozycjonistów.
Oto nowy sojusznik Pisowskiego rządu. To co, &quot;Słuszną linię ma nasza władza&quot;?
 
bbb-1986 14

bbb-1986

Użytkownik
Obejrzyjcie sobie 2 minuty Wiadomości na TVP, to jest k** dramat cytując pewnego znanego jutubera :&gt; To jest model propagandy jakiego w Polsce nie było od czasów PRLu, podawanie niesprawdzonych pomówczych informacji w stylu PiSu i przede wszystkim ich wodza- o zawyżaniu eksportu przez PO, dezinformacja przez spłycenie wątku z emeryturami byłych ubeków, że PO broni ich i nie po raz pierwszy. To bije totalnie na łeb wcześniejszy TVP oraz TVN, który głównie naśmiewał się z PiSu, ich wypowiedzi, co zresztą tak w połowie albo i częściej było zrozumiałe, bo sami sobie na to zasłużyli swoim bełkotem, i to głównie Sobieniowski się tym zajmował, natomiast tak ewidentnej propagandy na rzecz rządzących nie było. A jak zdycha TVPiS to i tak naród za to płaci ????
Dokładnie ja za PO tak i za PiS nie da się tego oglądać. Wszystko na cacy. Przykład: budźet 60 mld zadłużenia = bardzo dobry budżet
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dość rzec, że w przypadku wykluczenia Polski z rozmaitych gremiów głos musi zapaść jednogłośnie, wobec czego głos Orbana jest na wagę złota.
Ty na serio myślisz, że jakby doszło do jakiegoś głosowania np. na nałożenie sankcji na Polskę to tylko Węgry głosowałyby przeciw? Serio myślisz że byłoby 25:1 przeciw Polsce?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I jezcze jedno napisałeś że glosowałeś na Korwina co mnie kompletnie zaskoczyło. To co piszesz tu na forum nie ma ani jednego punktu stycznego z tym co głosi Korwin. Zatem jesteś ciekawym przypadkiem do zbadania przez socjologów.
Teraz głosowałem, a 20 lat temu byłem w jego partii i go znałem ???? Nie wiem czy wiesz ale Korwin i Tusk są z tego samego pnia - liberalnego. Doskonale się też znają. Było coś takiego jak KLD.
Jest na pewno jeden punkt styczny: obniżyć podatki i rozgonić urzędników. Oczywiście tego i PO też nie zrobiła, ale bardziej socjalistyczni z programem 500+, mieszkanie+ i niech państwo za ciebie żyje+ ???? jest PiS. I PO zdecydowanie bliżej do liberalizmu niż PiS tak w kwestiach gospodarczych jak i obyczajowych.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
I PO zdecydowanie bliżej do liberalizmu niż PiS tak w kwestiach gospodarczych
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

https://ndie.pl/prezydent-sopotu-ktory-chcial-przyjac-uchodzcow-jednoczesnie-tnie-srodki-dom-dziecka/

Jak wynika z danych Dziennika Urzędowego Województwa Pomorskiego w 2013 r. prezydent Karnowski ustalił ją w wysokości 7 629 złotych, po roku zmniejszyła się ona do kwoty 6 128 zł, a w 2015 r. miesięczna średnia wyniosła 5474 złotych. 7 marca 2016 r. zarządzeniem prezydenta Sopotu ścięta została do kwoty 5 267 zł.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bardzo dziwny dla mnie jest fakt pojawienia się Wałęsy w stoczni, przecież od kilku lat tam nie pracował. Nagle przeskakuje płot ni stąd ni zowąd.
pablo_89&gt;&gt; w kwietniu 1978 w Gdańsku powstał WZZ, czyli Wolne Związki Zawodowe Wybrzeża założone przez małżeństwo Gwiazdów i Wyszkowskiego a do których to WZZów wstąpił później Wałęsa i w fazie przygotowań do strajku w sierpniu 1980, wyznaczono Wałęsę na przywódcę tego strajku, który miał mieć miejsce w Stoczni Gdańskiej a rola Wałęsy musiała wynikać z tego, że był robotnikiem znanym wielu ludziom z okresu wcześniejszej kilkuletniej pracy w Stoczni, z której został wyrzucony gdy odmówił SB dalszej współpracy jako TW Bolek - nawiązanej w grudniu 1970.
Strajkujący stoczniowcy nie zaakceptowaliby w roli swego przywódcy zarówno inteligenta ale także i kobiety w osobie pani Walentynowicz, która za działalność w WZZ została wyrzucona ze Stoczni Gdańskiej, gdzie przez wiele lat pracowała jako spawacz a następnie suwnicowa i motywem do rozpoczęcia strajku w Stoczni było to wyrzucenie jej z pracy na niedługo przed emeryturą a wymuszone na kierownictwie Stoczni przez SB.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
@Adamo80

I PO zdecydowanie bliżej do liberalizmu niż PiS tak w kwestiach gospodarczych
Toś teraz pojechał... Ten liberalizm objawiał się w podnoszeniu podatków i innych danin publicznych :grin::grin::grin:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
@Adamo80

Toś teraz pojechał... Ten liberalizm objawiał się w podnoszeniu podatków i innych danin publicznych :grin::grin::grin:
Podnieśli jak był kryzys. PiS obiecywało w kampanii obniżkę VATu z powrotem do 22%. I jestem pewien, że jak by to kryzys trafił na PiS to były by znacznie większe podatki. A obecnie PiS wprowadził podatek bankowy i hipermarketowy. Podniesiony jest prąd, ma być obowiązkowa danina na TVPiS tj przymusowa wraz z prądem bo obowiązkowa już jest tylko płaci 30%. Oni tego nie robią jawnie, ale ja zaobserwowałem wzrost cen żywności i przemysłowych towarów w stosunku do 2014 i to znaczny. Już mi nie chce się dłużej dyskutować. Rządzi PiS - masz swój wspaniały rząd, oby tylko znowu się nie wywaliła jakaś limuzyna bo przez ich własną niekompetencję (usunęli lub sami odeszli fachowcy z BORu z czasów PO, a na ich miejsce przyszli pisiewicze) jeszcze nie dotrwają w obecnym stanie osobowym. I nie pisz mi za chwilę, że to wina była kierowcy fiata, bo pewno była, ale eksperci mówią, że kierowca z BORu mógł nie wpadać na drzewo. Gdzie by się nie dotknąć - do jakiej branży to ta &quot;dobra zmiana&quot; okazuje się stekiem głupoty i niekompetencji. Polacy za 3 lata podziękują im za tą &quot;dobrą zmianę&quot;. Jakoś teraz pisowcom nie przeszkadza kolesiostwo. Bo co ? Bo wasi ? Szkoda słów.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Kolesiostwo w Polsce było zawsze i wymiana &quot;na swoich&quot; po każdych wyborach, ale zawsze odbywało się to tylko na najwyższych stanowiskach nigdy lokalnie, a teraz pis obstawia wszystkie stanowiska swoimi na każdym szczeblu.
Jakiś czas temu napisałem jak w miejscowości z której pochodzę pis wsadził na drugiego wiceprezesa swojego kolesia w małej spółce skarbu państwa po 20 dniach (z czego 10 spędził na chorobowym) zrobili z niego prezesa i zwolnili człowieka, który zajmował to stanowisko przez 20 lat.
 
Do góry Bottom