>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
wkoncu do wygrania takiego turnieju potrzeba 5x wiecej szczescie niz umiejetnosci gry w pokera
Bez przesady. Przecież rzadko się zdarza, aby do FT dotrwał jakiś fish. Na początku i owszem trzeba mieć więcej szczęścia ale później to już tylko umiejętności, mimo iż jest to tylko freeroll.
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
xcamel pomagal ???? i to znacznie za co wielkie dzieki dla mazaqa ???? w HU juz bylo za malo czasu na narady ale jakos sam sobie poradzilem ???? tzn ja i rivery ????
nie no spoko nawet jakby jamie gold Ci pomagał to ok ????
graty tak czy siak
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
mam pytanie do kogos kto wyplacal z ppp i chcieli scana dowodu
Czy wam tez nie dalo sie zalogowac i pisze ze konto zostalo do wyslania scanu zawieszone???
bo nie moge sie zalogowac bo wyskakuje mi :
This Account has been temporarily locked for security reasons Please contact Customer support at [email protected] for further assistance
a na emaila dostalem prosbe o scan dowodu
czy po wyslaniu im scanu bede mogl juz odrazu wyplacic cala kase,bo narazie zlecilem 200$ do wyplaty? i ile mniej wiecej trzeba czekac na sprawdzenie tego scanu
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Heh widocznie za dużo wygrałeś. A wpłacałeś tam kiedyś hajs czy nie?
Bo wiem,że jak nie wpłacisz nic a chcesz wypłacić to wołają skany ale takto chyba nie
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
dzieki wszystkim za graty
damian wplacilem 10 euro bo jest wymagany depozyt przed wyplata
chodzi mi tylko o to czy jezeli od kogos chcieli z Was scan to tez wam konto zawiesili do puki scan nie dojdzie
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
ja skończyłem w tym samym turku na 9 pozycji nawet robsona widać na fotce :-D 130$ aha robson mi nie zablokowali konta wpłaciłem następnego dnia 12 euro potem wypłata na mb i w 1 godzine miałem kaske.

 
R 0

robsonsc

Użytkownik
artur pamietam polityke z turnieju czemu sie nie przedstawiles?? ja wlasnie wyslalem im scan dowodu i czekam na odblokowanie konta.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
hehe nie przedstawiłem się bo przed turem zacząłem rozbierać i czyścić klawiature jak ją skręciłem to okazało się,że nie chodzi :-D a o 21 sklepy komputerowe były już nieczynne. Naszczeście już mam nową klawiaturę. :spokodfhgfh:
 
pyszu 0

pyszu

Użytkownik

Zaczeło sie od tego że przez przypadek sie zarejestrowalem na satelitke a nie na sita...
Skończyło sie na 3 miejscu w finale ????
Jest niedziela to pewnie dlatego jeszcze nie dostalem zadnego maila odnosnie tej wygranej.
Czy ktos juz wczesniej cos takiego wygrał i moze podzielic sie doswiadczeniem jak to wyglada?
Myslałem zeby jakos wypytac w Polskim Pokerowym Teamie czy ktos nie jedzie/leci przypadkiem to mozna by było sie jakoś umowic co do transportu. W koncu w kupie raźniej.
 
K 0

konraad89

Użytkownik
nikifor, tylko ze on wygral wejsciowke do turnieju a nie kase ????
//
Faktycznie. Mój błąd. Nie doczytałem do końca. Późna pora też zrobiła swoje ;)
nikifor
 
Do góry Bottom