>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
3 na 181, nagroda nie adekwatna do trudu.
Zostało nas 3, stacki przeciwników 76k i 46k, ja na short stacku 36k. Wszedłem w akcje z chipleaderem, flop 4 5 9 (ja mialem 5K), wykluczyłem że ma 9, spodziewałem się coś w stylu Kx lub Qx, podpaliłem się i zagrałem all in, gosc sprawdzil i okazało się że ma 910... turn i river to A J :p
 
sc00by 159

sc00by

Użytkownik
3 na 181, nagroda nie adekwatna do trudu.
Zostało nas 3, stacki przeciwników 76k i 46k, ja na short stacku 36k. Wszedłem w akcje z chipleaderem, flop 4 5 9 (ja mialem 5K), wykluczyłem że ma 9, spodziewałem się coś w stylu Kx lub Qx, podpaliłem się i zagrałem all in, gosc sprawdzil i okazało się że ma 910... turn i river to A J :p
Wyluczyłeś 9, ponieważ?
Wrzuciłeś staka z drugą parą, co jest tutaj wielkim błędem, w tym przypadku chcesz dążyć do SD jak najtańszym kosztem.

wygrany freeroll na 189 osób, ale nagroda to zaledwie 9 euro... Nie całe 2 godziny gry.
Oczywiście każdy wygrany freeroll cieszy, nie ważne jaka kwota jest za 1 miejsce, przecież jest ona &quot;za darmo&quot;
Fajny wynik, oby takich więcej ????
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik


Cały czas szło mi bardzo dobrze, gdyby nie moja dosyć konserwatywna gra, to udałoby się jeszcze szybciej bez grania HU, ale tam się udało. 44 utrzymały się vs AJs
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
13sty
przez całą grę cziplider coś 560k do drugiego 320k , poźniej zmeczenie i odpadłem A3 vs AK
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
prof 8,8K

prof

Użytkownik


Grałem w turka z pula 119 euro( dodajac rebuye) zostalo nas 3 typ ALL in z JKs ja mam AA(as dzwonek) i co? same dzwonki na srodku no co za pech zamiast 26 czy 48 euro zgarnalem tylko 19 euro. Dodam ze wszedlem tylko za 2 euro i zadnych zetonow niedokupywalem ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik

Prawie 6,5 godziny gry w betssonowym turnieju,ale warto było:]
No i warto dodać, że pierwsze miejsce też zajął Polak ????
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Do góry Bottom