>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

krzepas 0

krzepas

Użytkownik
Eh, wczoraj wygrałem polskiego free rolla na bet24, ale nie doczytałem o nagrodach i dostałem tylko 10 pkt, bo to jest liga ???? Ale pierwsze moje zwycięstwo ????
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Przed chwilą zajałem 2 miejsce na unibecie w turnieju Fish&amp;Chips i wpadło 17.50$ ???? .
Kto nie wierzy moze zobaczyć w sofcie, turniej jeszcze jest widoczny :mrgreen:
 
A 0

adrian1

Użytkownik
właśnie zakwalifikowałem się przez satelite do 10 000$ guarantee gram dzis o 21 :mrgreen:
to jest na pacific poker
jest jedna głupia sprawa w satelicie bylo nas 38 osób 12 wejściówek do tura i za 13 miejsce 203$ to troche bez sesnu bo wolałbym byś 13 kupiłbym sobie wejście do turnieju (15$) i jeszcze by mi zostało niestety gdy zostało 13 osób w grze byłem chipleaderem :;/:
poczekałem na słabą karte daje all in i kurwa doszło mi wyjebałem kolesia turnieju :twisted:
myslałem ze.....
niespotykane tilt po wygranym rozdaniu :wowsdf:
 
pata11 0

pata11

Użytkownik
Zająłem 2 miejsce a w zasadzie to wygrałem bo w tym turnieju dla graczy z Polski na bet24. W finale bylo 3 obywateli tego pięknego kraju ???? . Napisałem do supportu zobaczymy co z tym zrobią :?:

 
artur202 4

artur202

Użytkownik
2 miejsce w ohama. Dobra a teraz słuchajcie co było na stole gdy zostałem tylko ja i przeciwnik.W réku mia&amp;oslash;em 4 4 5 10 na stole 4 6 Q to raisuje koleś wchodzi turn Q myslę sobie fulla mam a nawet jesli ma dame to wątpie żeby miał cos więcej niż trójka river 4 myslę oho mam karete i walę 320 K koleś all inna to ja zaczynam sie cieszyć bo myslę,że on ma fulla a tutaj on w ręku QQ. I tym samym na stole 2 karety. Poprostu byłem w szoku ???? ???? ???? ale i tak 13,5$ nie jest źle.
 
S 0

szki3lko

Użytkownik
Ogolnie moglo byc lepiej ale ciezko sie gra na dwoch stolach, a juz pod koniec musialem zejsc z kompa i dalem allin tu i tu, zamiast zostawic na stiout ????


 
gilbertos 0

gilbertos

Użytkownik
Pierwszy i zarazem poważny sukces na PokerHeaven.com w turnieju dla Polaków z pulą nagród 150$. Za 6 miejsce otrzymuję 9,75$ ???? :gool:
 
Do góry Bottom