>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Billie Jean King Cup 2024

tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
C. Naef - M. Fręch 2 @2.13 Fortuna

Polki zaczynają dziś rywalizację w Szwajcarii w dawniej nazywanym Pucharze Fed Cup. W zespole znalazła się Iga Swiątek, stąd nasze dziewczyny są zdecydowanymi faworytkami tej rywalizacji, zwłaszcza, że po stronie gospodyń zabraknie kluczowych zawodniczek. W 1 spotkaniu zobaczymy lgę i tylko można sobie zadać pytanie na ile Polka pozwoli rywalce , myślę, że rywalka za dużo gemów nie ugra. W 2 starciu zobaczymy Madzię Fręch, i jestem kompletnie zdziwiony kursami na to spotkanie. Mniej znana i niżej notowana Szwajcarka jest faworytką wg bukmacherów. Ja rozumiem, że Szwajcarki grają na własnym terenie, ale Naef to dziewczyna, która rywalizuje głównie w turniejach ITF, a najwyżej sklasyfikowaną rywalką, którą pokonała w tym sezonie jest Hiszpanka 102 w rankingu WTA. Polka miała bardzo dobry początek sezonu w Australii i zaprezentowała się z dobrej strony w DOHA i Dubaju, co pozwoliło na awans w okolice 50 WTA. W Stanach zaprezentowała się już poniżej oczekiwań , ale też rywalizowała ze znanymi nazwiskami, więc porażka była wkalkulowana. Moim zdaniem nie można wystawiać takich kursów na Polkę, może o czymś nie wiem, czy borykała się ostatnio z kłopotami zdrowotnymi? Czy to tylko pokłosie słabszych występów w Stanach? Jedno jest pewne, Polka to bardziej doświadczona zawodniczka i to ona powinna przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Dodam jeszcze, że rywalizujemy na twardej nawierzchni w Hali, a to nie jest pieta achillesowa dla Magdy. Myślę, że Polki będą chciały dziś szybko załatwić sprawę i wygrywać po dzisiejszym dniu 2:0, bo przed Magdą i głównie IGA rywalizacja na mączce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +836
adik1992 407,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Garcia @1,55
2:0 @2,20
superbet

Burel wchodzi za Garcię i zagra z Boulter. Śmiało można grac w stronę Francuzki jak pojawią się kursy.
1,45 na wygraną Burel 22bet 5:4 i serwis i konczy 5:7 0:6 😅


Trzeci mecz rywalizacji pomiędzy Francją i Wielką Brytanią. Po pierwszym dniu mamy remis 1:1. Garcia uległa Raducanu 1:2, natomiast Boulter przegrała z Parry. Dziś idę w kierunku zawodniczki gospodarzy. Katie kompletnie nie radzi sobie na nawierzchni ziemnej, na której dziś rozegrany zostanie ten mecz. W całej swojej karierze przez 14 lat grania rozegrała na calyu łącznie 19 spotkań, większość w małych turniejach ITF. W 2022 roku nie rozegrała żadnego spotkania na nawierzchni ziemnej, rok temu zagrała dwa mecze w eliminacjach do RG. Jak tylko może stara się unikać gry na tej nawierzchni. Niektórym nie służy gra na trawie, a dla niektórych gra na cegle jest uciążliwa. Garcia po słabym początku roku ostatnio zaczęła grac trochę lepiej. Jednak zawsze trzeba pamiętać, że potrafi ona przegrać mecz sama ze sobą poprzez dużą liczbę niewymuszonych błędów wynikających z jej stylu gry. Wczoraj Boulter wygrała z Parry dwa gemy. Liczę, że sztab francuski dobrze przygotuję Garcię do tego ważnego meczu w kontekście całej rywalizacji i doping publiczności pozwoli im po tym meczu wyjść na prowadzenie.
 
Ostatnia edycja:
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Beda zmiany w nominacjach, obydwie przegraly pierwsze mecze, malo prawdodpodobne ze ta para sie utrzyma. Z duza doza prawdopodobienstwa bedzie zwrot za ten zaklad.
 
adik1992 407,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Beda zmiany w nominacjach, obydwie przegraly pierwsze mecze, malo prawdodpodobne ze ta para sie utrzyma. Z duza doza prawdopodobienstwa bedzie zwrot za ten zaklad.
Garcia jest rakietą nr 1 w tym pojedynku więc nie sądzę że po porażce z Raducnau zostanie zmieniona, co do Boulter to jest większa szansa, ale nie bardzo widzę na kogo bo zarówno Dart czy Watson mają niewiele większe doświadczenie w grze na ziemi.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Ja tam mowie, ze ten mecz nei dojdzie do skutku .... Po prostu trzreba wziac to pod uwage przy skladaniu tego co sie chce postawic, bo rozliczony bedzie prawdopodbnie po kursie 1.00.
 
Do góry Bottom