>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Blackjack

L 0

lopes

Użytkownik
Gracz może zmniejszyć przewagę kasyna do ok. 0.5% używając tzw. strategii podstawowej.

0,5% czyli naprawde mało prawda...

Osobiście grałem tą strategią tylko za wirtualne pieniądze z różnym skutkiem...mówiąc prościej trzeba mieć odrobine szczęścia....

Tabelka po polsku :

 
T 0

tomekxxx77

Użytkownik
@cinek - co w tym pewnego? to po prostu tabelka strategii podstawowej... strasznie nieprzydatna (w tym wydaniu ktore wkleiles). W takim sensie, ze w zaleznosci od zasad gry (double, splity, surrender itd) jakie sa w danym kasynie tabelka sie zmienia.

@Lopes - odrobine szczescia to jest to na co licza hazardzisici przegrywajacy wszystkie pieniadze. Jezeli liczysz na szczescie nie graj w kasynie. 0.5% o ktorym piszesz zalezne jest od zasad gry w kasynie. Sa kasyna w ktorych tylko stosujac odpowiednia strategie podstawowa przewaga (jakies 0.08%) jest po stronie gracza, nie kasyna.
A To Twoje 0.5% oznacza dokladnie tyle, ze srednio w dlugim okresie czasu na kazde postawione przez Ciebie 100 zl stracisz 50 groszy. Podkreslam &quot;SREDNIO&quot; i &quot;STRACISZ&quot;. W kazdej grze w kasynie stracisz tak dlugo jak dlugo przewaga jest po stronie kasyna nie Twojej.
 
T 0

tomekxxx77

Użytkownik
Nie mozna byc &quot;po czesci&quot;. Albo sie nim jest albo nie. Ja zdecydowanie wole polegac na swoich umiejetnosciach i wiedzy niz liczyc na szczescie ???? . Poza tym hazardziste ce****e uleganie emocjom na co w moim przypadku nie moze byc miejsca i mam nadzieje, ze nigdy nie bedzie mialo.
 
L 0

lopes

Użytkownik
Nieprawda...Jeszcze raz się powturze &quot; każdy z nas jest po części hazardzistą &quot; ..Czasami przychodzi moment w życiu kiedy musimy zaryzykować często więcej niż posiadamy ( niemuwie tu tylko o rzeczach materialnych ) wtedy stajemy się hazardzistami... każdy z nas ryzykuje każdego dnia...Chciałem ci powiedzieć że niejesteśmy maszynami...jesteśmy ludzmi, emocje są obecne w każdej dziedzinie naszego życia...niemożna tego wyłączać kiedy się chce...Dzięki emocjom sama gra to nietylko pieniądze lecz także zastrzyk adrenaliny, który sprawia ogromną przyjemność......właśnie dlatego uwielbiam grać w ruletke, jeździć szybko samochodem...i robic wiele niedobrych rzeczy ... kiedyś twoje umiejętniści cię zawiodą..choć niewątpie że jesteś dobry w tym co robisz....Pozdrawiam i życzę szczęścia...
 
T 0

tomekxxx77

Użytkownik
Widzisz kolego nie wiem jak czesto bywasz w kasynie, czy obserwujesz innych graczy i czy znasz wielu hazardzistow.
Ja w kasynie jestem bardzo czesto bo z gry zyje. Dlatego nie gram w ruletke, bo z tego zyc sie nie da. Mnie nie interesuje hazard, ja ide tam tylko w jednym celu. Ugrac to co mi sie nalezy. Wiem ile pieniedzy potrzebuje zeby nigdy nie przegrac, wiem ile srednio na godzine zarabiam przy danych warunkach kasyna. Wszystko to dzieki matematyce, a nie szczesciu i ryzyku.
Ryzykowac wiecej niz sie ma? Adrenalina? - poczytaj sobie www.hazardzisci.org/forum - znajdziesz tam wielu uzaleznionych od tego.
Ja przy znam wielu ktorzy postawili duzo wiecej niz mieli... zaryzykowali... przegrali swoje zycie. A wszystko przez to, ze zabrali sie za gre w cos czego dzialania nie rozumieli. Ja ruletke studiowalem bardzo dlugo. Mam dziesiatki tysiecy spinow zapisanych w komputerze. W to nie da sie wygrywac w dlugim okresie czasu.
 
L 0

lopes

Użytkownik
Ja również ugrywam swoje i kończę.....czy jestem hazardzistą .... nie...poprostu czasami lubę zaryzykować...... trzeba znać granice, i trzymać się zasad. Ja poprostu lubię grac w ruletkę, prócz tego grywam w BlackJacka...Strone którą przedstawiłeś widziałem już wcześniej......
 
L 0

lopes

Użytkownik
Mam kilka własnych sposobów jak grać, nienazwałbym tego systemami...ale niedrążmy tego tematu.......

Do każdego sposobu mam przypisane limity zysków i strat....
( nie jest to napisane na kartce, raczej w pamięci )

przykładowo gram systemem A jeśli wygram 100 żetonów kończę grę, jeśli uzyskami stratę 200 zetonów kończę grę...niezależnie czy jestem na plusie czy na minusie...

Limity straty są raczej niezmienne, zysków raczej tak....jak sam wcześniej napisałeś ( wszystko zależy od warunków kasyna ) właśnie..... czasmi ugrywam więcej czasami mniej....
 
Do góry Bottom