>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Blokada konta

S 674

slukasz123

Użytkownik
Powiem wam tak pierwszy raz z czyms takim sie spotkalem dostalem bana tylko dlatego ze znajomy zalogowal sie na moim komputerze i nie gral wogole bezczelni sa a na koncie mam ponad 2tys..Prosze o pomoc moze zna ktos e-mail do organizacji co ich nadzoruje...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
No i krotko mowiac betgun to banda zlodzieji wplacilem 467 a oni oddali mi 327 potracajac swoj &quot;smieszny&quot; bonus krotko mowiac banda zlodzieji nic wiecej juz betway jest od nich lepszy
 
L 51

legionista880

Użytkownik
No i krotko mowiac betgun to banda zlodzieji wplacilem 467 a oni oddali mi 327 potracajac swoj &quot;smieszny&quot; bonus krotko mowiac banda zlodzieji nic wiecej juz betway jest od nich lepszy
zabrali ci 1600 zlotych? ludzie po co wy gracie mnie tez oszukali i wiele osob i nie gram bukmacherka to syf szczegolnie ta netowa gdzie przekretow jest 10 razy wiecej niz tyle co my o tym wiemy
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
zabrali ci 1600 zlotych? ludzie po co wy gracie mnie tez oszukali i wiele osob i nie gram bukmacherka to syf szczegolnie ta netowa gdzie przekretow jest 10 razy wiecej niz tyle co my o tym wiemy
dokładnie tak było i zamknęli konto.....NO COMENT
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Każda firma jest inna i nie ma co wkładać wszystkich do jednego worka, są sprawdzone firmy z dobrymi ofertami co nie robią Niemieckich akcji i tam należy gać a nie napalać się na jakieś bonusy.
PS:z tego co widzę to można tam dostać bana za to że ktoś ci się na konto włamał, cześć pa pa, dobrze że tam konta nie mam
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Koniec spamu.
Jeśli chcecie porozmawiać o problemach z bukmacherami to gdzie indziej - to jest temat o blokadzie konta w Betgunie.
Każdy kolejny post, atakujący jakiegoś użytkownika bądź innego bukmachera, będzie usuwany i odpowiednio &quot;nagradzany&quot;.
 
Do góry Bottom