>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Blokada konta

S 674

slukasz123

Użytkownik
Powiem wam tak pierwszy raz z czyms takim sie spotkalem dostalem bana tylko dlatego ze znajomy zalogowal sie na moim komputerze i nie gral wogole bezczelni sa a na koncie mam ponad 2tys..Prosze o pomoc moze zna ktos e-mail do organizacji co ich nadzoruje...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
No i krotko mowiac betgun to banda zlodzieji wplacilem 467 a oni oddali mi 327 potracajac swoj &quot;smieszny&quot; bonus krotko mowiac banda zlodzieji nic wiecej juz betway jest od nich lepszy
 
L 51

legionista880

Użytkownik
No i krotko mowiac betgun to banda zlodzieji wplacilem 467 a oni oddali mi 327 potracajac swoj &quot;smieszny&quot; bonus krotko mowiac banda zlodzieji nic wiecej juz betway jest od nich lepszy
zabrali ci 1600 zlotych? ludzie po co wy gracie mnie tez oszukali i wiele osob i nie gram bukmacherka to syf szczegolnie ta netowa gdzie przekretow jest 10 razy wiecej niz tyle co my o tym wiemy
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
zabrali ci 1600 zlotych? ludzie po co wy gracie mnie tez oszukali i wiele osob i nie gram bukmacherka to syf szczegolnie ta netowa gdzie przekretow jest 10 razy wiecej niz tyle co my o tym wiemy
dokładnie tak było i zamknęli konto.....NO COMENT
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Każda firma jest inna i nie ma co wkładać wszystkich do jednego worka, są sprawdzone firmy z dobrymi ofertami co nie robią Niemieckich akcji i tam należy gać a nie napalać się na jakieś bonusy.
PS:z tego co widzę to można tam dostać bana za to że ktoś ci się na konto włamał, cześć pa pa, dobrze że tam konta nie mam
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Koniec spamu.
Jeśli chcecie porozmawiać o problemach z bukmacherami to gdzie indziej - to jest temat o blokadzie konta w Betgunie.
Każdy kolejny post, atakujący jakiegoś użytkownika bądź innego bukmachera, będzie usuwany i odpowiednio &quot;nagradzany&quot;.
 
Do góry Bottom