>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Blokada konta

F 26

facepalm

Użytkownik
Sprawa wyglada w skrocie tak ze mialem 2 konta w bwin ze wzgledu na to ze mnie zlimitowali. Ostatnio zagralem na obu ten sam zaklad(mecz mocno podejrzany dlatego pewnie sprawdzaja kazdego kto gral) i dzien pozniej mam blokade. Czy jesli rozkminia 1 IP na dwoch komputerach to oprocz blokady moga mi skonfiskowac pieniadze czy raczej w takich wypadkach bwin wyplaci i zamknie konto bez mozliwosci gry ? Z tego co wiem to wiekszosc bukmacherow wyplaca i daje BANA. Na razie wyslali mi wiadomosc ze dzial bezpieczenstwa zajmuje sie moim kontem i mam wyslac 3 dokumenty. Co bedzie dalej ?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Siema, będzie raczej git ;) zweryfikują Ci konto i wypłacą hajs na konto bankowe. Jednak blokada zostanie i nie będziesz już mógł obstawiać ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Sprawa wyglada w skrocie tak ze mialem 2 konta w Bwin ze wzgledu na to ze mnie zlimitowali. Ostatnio zagralem na obu ten sam zaklad(mecz mocno podejrzany dlatego pewnie sprawdzaja kazdego kto gral) i dzien pozniej mam blokade. Czy jesli rozkminia 1 IP na dwoch komputerach to oprocz blokady moga mi skonfiskowac pieniadze czy raczej w takich wypadkach Bwin wyplaci i zamknie konto bez mozliwosci gry ? Z tego co wiem to wiekszosc bukmacherow wyplaca i daje BANA. Na razie wyslali mi wiadomosc ze dzial bezpieczenstwa zajmuje sie moim kontem i mam wyslac 3 dokumenty. Co bedzie dalej ?
nie wiem co trzeba miec w bani zeby przelogowywac sie perfidnie z jednego IP. przeciez paluch z netem ze zmiennym ip w playu/orange czy czymkolwiek kosztuje grosze. podpytywales sie w prywatnych o polityke bwina ale jak mi blokowali multikonta i zwracali kase to nie gralem nigdy z tego samego IP
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
tyle że w Playu zmiana IP nie następuje po każdym połączeniu, zmienili to tak że od jakiegoś roku zmienia się co kilkanaście godzin, więc radze uważać i sprawdzać czy IP się zmieniło, bo można się wkopać a Play ma najlepszą ofertę mobilnego w Polsce więc masa ludzi korzysta z tego neta.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Soltysiao masz taka tendencje ze musisz sie do kazdego przyp.... Z pewnych wzgledow musialem na 1 IP grac przez kilka dni.
To wiedziałeś,że z &quot;pewnych względów&quot; miałeś jedno IP i musiałeś koniecznie grać?Gratuluję rozumu????
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Pete moze porownamy nasze osiagniecia bukmacherskie i zobaczymy komu rozumu brakuje. Tak musialem, bo taka okazja jakiej bylem wczoraj swiadkiem rzadko sie zdarza. I temat nie zalozylem po to zeby mnie ludzie pouczali tylko aby dowiedziec sie jakie moga byc konsekwencje. Otrzymalem odpowiedz od Sylara, wiec temat mozna zamknac.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pete moze porownamy nasze osiagniecia bukmacherskie i zobaczymy komu rozumu brakuje. Tak musialem, bo taka okazja jakiej bylem wczoraj swiadkiem rzadko sie zdarza. I temat nie zalozylem po to zeby mnie ludzie pouczali tylko aby dowiedziec sie jakie moga byc konsekwencje. Otrzymalem odpowiedz od Sylara, wiec temat mozna zamknac.
Skoro zalozyles temat zeby sie dowiedziec to po co chcesz sie teraz licitowac z gosciem o osiagniecia na bukach ?
Soltysiao masz taka tendencje ze musisz sie do kazdego przyp.... Z pewnych wzgledow musialem na 1 IP grac przez kilka dni.
No to teraz masz zagwozdke na ktora ciezko bedzie komukolwiek odpowiedziec bo watpie ze powazni ludzie sie przelogowuja w tak niepewnym buku stad moja wczesniejsza odpowiedz. Dziekujesz sylarowi a daje sobie reke uciac ze nie mial takiej sytuacji hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom