>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bośnia i Hercegowina - Polska 16.12.2011, Antalya

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
*****aaaaa jaja sobie robia w tym tobecie!!! na jakiej postawie oni moga tak anulowac zawarty zaklad?!
3.3 Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia dowolnego zakładu. Zakład już zaakceptowany może zostać anulowany w przypadku naruszenia Zasad bądź wystąpienia oczywistego błędu w dotyczących go materiałach Tobet. Wtedy możemy anulować zakład nawet po potwierdzeniu wyników.
wystarczy czytać co akceptowałeś przy rejestracji...
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Wczoraj mieli fajną promocję z LE (zwrot do 100 zł jeśli się przegra), a dziś taki fuck up odstawili. Mam nadzieję, że BetClic nie będzie odwoływać zakładów złożonych dzisiaj po kursie 1.65
Też postawilem to w BetClicu i szczerze wątpię, żeby cokolwiek z tym się wydarzyło niedobrego :] Można się tylko cieszyć, że od razu złapało się 1,65 przy obecnym 1.45. Pozdrawiam :]
Cieszyć się, oczywiście przy założeniu, że Polacy to wygrają, ale wątpię by było inaczej ????
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Też postawilem to w BetClicu i szczerze wątpię, żeby cokolwiek z tym się wydarzyło niedobrego :] Można się tylko cieszyć, że od razu złapało się 1,65 przy obecnym 1.45. Pozdrawiam :]
Cieszyć to będziemy się jak nasi grajkowie wygrają. Na razie są faworytem na papierze, ale polscy piłkarze nie takie mecze potrafią przegrać/zremisować ????
Dla Tobet ????
Mimo, że mają fajną ofertę na polski rynek i najwięcej zakładów na Boks i MMA to zleciłem wypłatę wszystkiego i więcej tam nie gram.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Smieszny ten tobet. Tu robia promocje 100zł co w sumie jest bardzo duzo a tutaj sie myla z kursem i anuluja zaklady. Wysoki poziom marketingu haha ???? Smiesznie bedzie jak Polska nie wygra. Wtedy tobet bedzie skonczonym frajerem.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Szkoda, szkoda... Wchodzę do działu, by jeszcze bardziej utwierdzić się w przekonaniu, że Polacy dziś wygrają, a tu czytam takie sensacje. Myślę: &quot;niemożliwe...&quot;. Loguję się do tobetu, wchodzę na moje konto i... ???? Anulowane! Naprawdę szkoda, bo zagrałem wczoraj po @1.80
Smiesznie bedzie jak Polska nie wygra. Wtedy Tobet bedzie skonczonym frajerem.
Wtedy się ucieszę ;-)
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Dla Tobet Mimo, że mają fajną ofertę na polski rynek i najwięcej zakładów na Boks i MMA to zleciłem wypłatę wszystkiego i więcej tam nie gram.
Przynajmniej sie ciesz, ze przed meczem sie dowiedziales o wycofaniu zakladu, a nie juz po wygranym powiedzmy 3:0 meczu i co za tym idzie zakladzie - bo takie praktyki stosuje np. Sportingbet .
Uważam, że wygramy - Jodłowiec z Trałką są w super formie, a przed nimi Mila - więc myśle w środku pola totalna dominacja z naszej strony.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Tak przyglądam się ofercie na to, pseudo reprezentacyjne spotkanie i nie bardzo wiem czy tu coś zagrać. Kurs na Polaków już tylko 1.55 a hc może być dość ryzykowny.
Jedyne co mi wpadło w oko to: Polacy strzelą w obu połowach. W fortunie niby kurs @2.93 ale po tym jak nas okradną z części wychodzi kurs @2.58. Ale i tak nie znalazłem w żadnym internetowym buku wyższego.
Widzę dwie możliwości dla tego meczu, albo będzie strasznie nudny, nikomu nie będzie się chciało zbytnio biegać i skończy się 0:0 lub jakimś wymęczonym 1:0. Albo będzie to mecz do jednej bramki i gładkie 4:0 dla naszych.
Lece do fortuny, zagram za średnią stawkę, przynajmniej będę miał powód żeby obejrzeć ten śmieszny mecz. :]
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
w bwin szukalem szukalem wlaz w koncu znalazlem pod nazwa Polska u23 i BiH u23. nie wiedzialem ze to mecze mlodziezowek, Mila itp;) kurs 1,55 zero hc w bwin niestety
tylko 1x2, podwojna szansa, liczba goli parzysta czy nie i o/u.. ubogo
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Tak plujcie się dalej bez sensownie .
Zmienili nazwę Bośni na u-23 przy czym musieli anulować zakłady to chyba proste .
Oficjalnie jest Polska - Bośnia Olimpijska więc o co wam biega ?
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Tak plujcie się dalej bez sensownie .
Zmienili nazwę Bośni na u-23 przy czym musieli anulować zakłady to chyba proste .
Oficjalnie jest Polska - Bośnia Olimpijska więc o co wam biega ?
A o to, że z kim grają Polacy to nikt (w tym buki) nie dowiedział się dzisiaj (w dniu meczu), a było wiadomo dużo wcześniej.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Tak plujcie się dalej bez sensownie .
Zmienili nazwę Bośni na u-23 przy czym musieli anulować zakłady to chyba proste .
Oficjalnie jest Polska - Bośnia Olimpijska więc o co wam biega ?
Oficjalnie to jest Polska - Bośnia i Harcegowina i z tą właśnie reprezentacją gramy po raz trzeci. A dlatego ten mecz prowadzi trener Bośni olimpijskiej bo pierwszy trener powiedział że nie poleci na ten mecz i tylko dlatego. Z Bośnią Olimpijską NIGDY nie graliśmy a z Bośnia i H.. po raz trzeci! Przeczytaj sobie z kim gramy i po raz który a potem sie udzielaj.
Ludzi najeżdzają na TOBET po taka prawda że KONKRETNIE przyciął w H..... Często korzystam z tego buka ale po tym co zrobili KONIEC! Nie gramy w tym meczu z Bośnią u23 tylko BiH a to jakim skład wystawiają to ich sprawa!
TOBET DNO????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Oficjalnie to jest Polska - Bośnia i Harcegowina i z tą właśnie reprezentacją gramy po raz trzeci. A dlatego ten mecz prowadzi trener Bośni olimpijskiej bo pierwszy trener powiedział że nie poleci na ten mecz i tylko dlatego. Z Bośnią Olimpijską NIGDY nie graliśmy a z Bośnia i H.. po raz trzeci! Przeczytaj sobie z kim gramy i po raz który a potem sie udzielaj.
Ludzi najeżdzają na TOBET po taka prawda że KONKRETNIE przyciął w H..... Często korzystam z tego buka ale po tym co zrobili KONIEC! Nie gramy w tym meczu z Bośnią u23 tylko BiH a to jakim skład wystawiają to ich sprawa!
TOBET DNO????
Dziwne bo oficjalna strona Bośni podaje że gra kadra olimpijska pod szyldem Bośnii no cóż . Tobet miał prawo zmienić dziwne że na bet365 są nazwy Polska XI i tak samo bośnia więc ocb ? Uznają jak normalni kibice że to nie jest mecz tylko cyrk
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Mało brakowało, a zamiast ok. 5-0 byłoby 1-1 :p Dramat jakiś jak można być tak nieskutecznym :] a paradoksalnie bramka padła po sytuacji, który nie była tak stuprocentowa jak cała reszta naszych :] Swoją drogą cyrk z tymi bukami w związku z tym meczem, choć wygląda jak zwykłe oszustwo w białych rękawiczkach.
Polacy nie zakontraktowali zapewne meczu z Bośnią u23 więc jak w ogóle można w ofercie napisać coś takiego. A to jak potraktowali ten mecz Bośniacy i ich federacja, to już nie powinno nikogo obchodzić ???? Pozdrawiam :]
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Oczywiscie nie jest to pierwszy moj nietrafiony typ ale chyba jeszcze nigdy nie bylem tak wsciekly po przegranej...

Jak mozna tak kaleczyc ten sport?

Ktos kto spojrzy na sam wynik, zobaczy 1:0 z BiH &quot;no niezly wynik&quot;. Ale jak ktos wie z jaka to reprezentacja gralismy a do tego widzial kawalek meczu i widzial jaki poziom prezentowali nasi przeciwnicy to moze sie zalamac. Dla mnie osobiscie to kompromitacja...
W druzynie Bosni obrona nie praktycznie nie istniala ale my i tak mielismy problemy ze stwozeniem sobie okazji podbramkowych. Liczba niecelnyc podan przekroczyla wszystkie granice. Paradoksalnie bramka padla w najmniej oczekiwanej sytuacji. Wszystkie inne 200% sytuacje marnowalismy na potege, a bylo ich pewnie 6-7.

Jestem sie w stanie zalozyc z kazdym ze reprezentacja San Marino wygrala by z tym BiHem i to dosc wysoko!

Tak jak napisalem na poczatku, chyba jeszcze nigdy nie bylem tak wsciekly po przegranej, ale o tych k...ch biegajacych dzisiaj po boisku nie da sie napisac nic pozytywnego.

A Smuda i tak w wywiadzie powie ze ogolnie jest zadowolony z meczu i zgrupowania, ze zawodnicy zrobili na nim dobre wrazenie i wybelkocze inne takie bzdury.

:] pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom